Základní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Komentář
Sylvie
20.05.2021

Bohužel do této školky přišli učitelky, které jsou fanatické vyznavačky Montessori, které do státní školky rozhodně nepatří. Bohužel tyto dámy nikde dlouho nevydržely a doufám, i v této školce dlouho nevydrží, neboť doposud to byla opravdu super školka.

Komentář
Nicol
21.04.2019

Maximální spokojenost. U této školky není co vytknout. Paní učitelky se dětem věnuji s maximální péčí. Chodí s dětmi na procházky, jsou venku na zahradě, umožňují jim venku si hrát,běhat a dovádět. S dětmi dělají kreativní výrobky,obrázky, cvičí jemnou motoriku,učí je jak se chovat v kolektivu, žádné hloupé montessori prvky. Divadélka každÿ měsic plus další akce co školka pořáda. Moje dítě se tam cítí velmi dobře a to je pro mě nej.

Oli
09.04.2019

MŠ Smolkova mohu hodnotit je v superlativech. Personál je úžasný. Paní kuchařky výborně vaří a dětem jídlo chutná, a paní učitelky se maximálně věnují dětem i těm 2,5 letým, které začínají ve školce. Učí je jíst příborem, stříhat, modelovat, cvičí jemnou motoriku, učí je nové písničky a hlavně co je úžasné, vždy s nimi nacvičí tak krásné besídky. Každý měsíc mají akce a to hlavně divadélka, ale také sokolníka, mobilní planetárium, karnevaly, Mikuláše kde dostávají dárečky, a taky dárečky pod stromeček, focení dětí od profesionálního fotografa. S předškoláky dělají besedy, připravují je hladký přechod do první třídy. A vždy jezdí na výlety, jak ty malé děti, které tento rok jedou do Mýdlárny, tak předškoláci ti jedou do IQ landu. Prostory školky jsou vhodné pro děti, a výzdoba školky je naprosto kouzelná, protože paní učitelky jsou hodně kreativní a snaží se, aby se děti ve školce cítily jak v pohádce, školka je dobře zásobená hračkami a interaktivními pomůckami pro vývoj dítěte. Tak za mě je to nej školka i když mám i zkušenosti s jinými školkami.

nechci uvést
13.08.2018

Bohužel školku nemůžu ohodnotit kladně. Co se týče personálu, tak paní učitelky (mimo čestných výjimek) jsou spíše znuděné, otrávené a neochotné. Školce chybí vedení - ředitel se věnuje škole a zástupkyně současně učí, takže evidentně nestíhá. Po zkušenostech z letních školek vidím, že to opravdu jde i jinak. Prostory jsou trochu zanedbané, podlahy vytírané ještě během docházky, zahrada věčně neposekaná, terén nevyhovující, prolézačky místy přímo nebezpečné :-( Program je minimální. Školka nezajišťuje výlet, divadélko, akce, zkrátka nic. To vše je v režii rodičů, kteří už také ztrácejí energii. Děti nechodí ani na procházku (za celý školní rok byly asi 3x), jen na zahradu, o které jsem se už zmiňovala.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,16 kmModrý klíč - základní škola speciální a mateřská škola speciálníSmolkova 567/2Praha 4 - KamýkSoukromá
0,18 kmMŠ BeránekSmotlachova 580/1Praha 4 - KamýkSoukromá
0,38 kmMŠ English International SchoolBrunelova 960/12Praha 4 - LibušSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.