Tučňákov

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs

Kontaktní údaje

facebook Tučňákov

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Tučňákov je školička pracující s unikátním programem multismyslové stimulace dětí. Vedeme děti k systematickému zapojování všech smyslů pomocí nichž lépe, rychleji a hlouběji poznávají svět. Dáváme průchod přirozené zvědavosti a rozvíjíme lásku k poznání. Pracujeme s jedinečným kurikulem, unikátním programem, podporující rozvoj dětí. Kvalifikované profesionální vedení je pro nás samozřejmostí. Pyšníme se vlastní rozlehlou zahradou, kde moc rádi trávíme čas hrou. Garantujeme nízký počet dětí ve skupině. Jsme školičkou do které se děti těší. Rádi Vás v Tučňákově přivítáme při osobní návštěvě.

kalendář Datum vzniku Datum dalšího zápisu Otevírací doba
01.01.2013 kdykoliv během roku 8:00 - 18:00
děti Celkový počet dětí Průměrný počet dětí na třídu Poměr učitel / počet dětí Věk dětí
21 10 1:04 12 měsíců - 5 let

Program

  Učení hrou Vedené učitelem MŠ Rodilý mluvčí
Jazykové dovednosti
Mateřský jazyk    
Cizí jazyk - Angličtina    
Říkadla, básničky, písničky    
Kognitivní vývoj
Matematika smysl čísel    
Čas a prostor    
Kroužky
SPORTÍCI (všeobecná sportovní průprava)    
ANGLIČTINA (metodou Helen Doron)    
JÓGA    
HUDEBNĚ-POHYBOVÝ    
WORKSHOP dle tématu    

Doplnění: Kroužky pro přihlášené děti v rámci školného ZDARMA!

Personál

portret 0

Mgr. Magda Bartošová

Majitelka a ředitelka

Specializace/certifikace

Psycholog, Pedagog, Speciální pedagog, Frekventant psychoterapeutického KBT výcviku

13 let praxe

portret 1

Ing. Zuzana Tomić

Pedagog, lektorka jógy

portret 2

Bc. Anežka Švarcová

Pedagogický garant

portret 3

Nikola Kratochvílová

Pedagog

Prostory

Zahrada Venkovní hřiště Herna Tělocvična Jídelna Oslavy
Zahrada Venkovní hřiště Herna Tělocvična Jídelna Oslavy

Strava

  Vlastní kuchyně Dovážka Rodiče BIO
Typ stravy
  Diabetická strava Bezlepková strava Bezmléčná strava
Typ diety  

Ukázka jídelníčku

  • Čas dopolední svačiny 9:00
  • Svačina - Řecký jogurt s piškoty, borůvky, ovocný čaj
  • Čas oběda 11:30
  • Polévka - Špenátová polévka s amarantem a kukuřičnými lupínky
  • Hlavní jídlo - Pečené kuřecí špalíčky na tymiánu, bramborové pyré, dušená zeleninka na másle, bylinkový čaj
  • Čas odpolední svačiny 15:00
  • Svačina - Chlebík s dýňovými semínky, tvarohová pomazánka, okurka, jablečný mošt

Cena Mince

Cena za dítě při plné měsíční docházce VČETNĚ jídla

Cena školkovného 17.490,- Kč

Pro kompletní informace o ceníku klikněte na následující odkaz >>> Ceník <<<

Fotogalerie

galerie 0
galerie 1
galerie 2
galerie 3
galerie 4
galerie 5
galerie 6
galerie 7
galerie 8
galerie 9
galerie 10
galerie 11

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

dark blueSoukromá školka
Věrný přítel Tučňákova
22.03.2022
dark blueSoukromá školka
Monika Havelková
01.03.2022

Dát syna do Tučňákova, bylo to nejlepsi rozhodnuti, které jsme mohli udělat! Do jesliček nastupoval ještě před 2. rokem a i když nás spousta lidi od nástupu odrazovala, že je to brzy tak jsem šťastná, že jsme se nenechali odradit. Tučňákov je taková mala druhá rodina. Člověk nemusí mít strach, že by dítě strádalo. Všem dětem se věnuji na 110%. Docházka nám pomohla ve spoustě věcech, syn se naučil větší trpělivosti a spolupráci v kolektivu. Snáze a poměrně rychle se naučil základní samoobslužné úkony, mezi vrstevníky to jde přeci jen lépe. Program který školka vymýšlí, různe tematické týdny atd… bych v životě já nedokázala naplánovat. Chceme moc poděkovat všem zaměstnancům Tučňákova za úžasný přístup.

pinkJesle
Victoria Rychkova
03.08.2020

Školka a jesličky jsou nádherné, komunikace, pedagogové a prostředí - všechno je na 5 ***** můj syn hodí do školky jenom 1 měsíc a už každý víkend mi ptá kdy půjde znova :)

dark blueSoukromá školka
Lucia Janíčková
03.08.2020

Doporučujem všetkými srdiečkami, ktoré máme. Na začiatku prebehla skvela komunikácia a rychla adaptácia syna. "Tety" aj majitelka škôlky - sú profesionálne, milé a majú prirodeznú autoritu! Vymýšlajú bohaté programy na každý deň, vnútorné priestory a zahrádka sú dokonalé. Náš syn sa každé ráno teší do škôlky <3 Tučňákov je súčasť nášho života a nemenili by sme! Lucia

dark blueSoukromá školka
Jitka Holeczová
28.07.2020

Tučňákov jsme s dcerou Eliškou objevily náhodou při procházce, prohlédla jsem si webovky a rozhodla se, že se poptáme osobně. Od toho momentu - první návštěvy na zkoušku - je to jednoznačná volba! Eliška si moc oblíbila tety, děti i prostředí a jejímu rozvoji program jesliček a následně i školky jen a jen prospívá. Zkrátka Tučňákov miluje a za nic na světě by jej nevyměnila, stejně jako já. Tety odvádí skvělou práci a já jsem moc vděčná za šťastné a spokojené dítě! Takže děkuji a vřele doporučuji!

pinkJesle
Tereza
28.07.2020

Dcera chodí do Tučňákova od 14 měsíců a je tam naprosto spokojená ???? Kolikrát ani nechce jít domů. Všechny "tety" jsou moc milé a ve všem nám vycházejí vstříc. Vymýšlejí pro děti pořád nové aktivity a dětem se opravdu věnují. Veliká výhoda Tučňákova je krásná zahrada. Za nás naprostá spokojenost ????

pinkJesle
Veronika
14.08.2019

Tučňákov doporučujeme na 100%. Čenda nastoupil na částečnou docházku už ve dvou letech, byl maličký, a tak pro nás bylo důležité, aby se na novém místě neztratil a měl v "tetách" podporu a oporu. Což se stalo. Kolektiv Tučňákova je jedinečný, vládne tam nadšení a dobrá naláda, ale taky ochota vyjít vstříc a spolupracovat, vnímat děti jako individuality, které mají různé potřeby. Syn tam strávil krásné dva roky, užil si spoustu aktivit, skvělé zahrady, udělal obrovské pokroky.

pinkJesle
Viktoria
12.06.2019

Ze skolkou sme s dcerkou moc spokojeny, Magdicka se velmi rychle zvykla, zacala jist a je videt, ze je tam stastna, a ma moc rada ucitelky. Vsem moc doporucuji! Kdyby sme se nestehovali tak daleko tak tam chodime porad.

dark blueSoukromá školka
Jan Říha
03.06.2019

Dcerka chodí do školky od 2 let a hned od prvního dne to tady má strašně ráda. Je vidět že paní učitelky mají děti rády. Připravují jim zajímavý program, kroužky a různé výlety. Školka je v pěkné lokalitě a má velkou zahradu. Velmi doporučuji

pinkJesle
Khusnora Fattakhova
22.08.2018

Jsem moc spokojena se skolkou i jeslickami Tucnakov. Dcera neumela zadny cesky, ji bylo jen 1.10 kdy sla do skolky; ale nemela zadny problem s adaptaci. Vsechno ji darilo moc skvele a naprosto miluji sve teti, a uz rozumi moc dobre cesky.

dark blueSoukromá školka
Pavel
27.05.2018

Pro naši dceru Klárku, připravily učitelky ze školky narozeninovou oslavu s dortem a výzdobou na úrovni která nám, ale především dceři udělala ohromnou radost. Učitelkám moc děkujeme a vážíme si jejich práce a přístupu, protože víme, že dcera si ten den ve školce moc užila a z fotek, které mi během dne ze školky dorazily soudím, že si to užili všichni přítomní :) Děkujeme Vám!

pinkJesle
Šárka
05.03.2018

Tady není o čem, I když Matouše vozíme 25 km, nelitujeme toho. Krásná zahrada, malý kolektiv dětí a skvělé tety. Není nad to, když tam ráno syna vezete, on se těší a doma mluví o tom, jak zas půjde do školičky za dětma. Je fajn, že maličké děti jsou dohromady s těmi staršími - navzájem se tak od sebe učí a výsledky jsou vidět téměř hned. Matouš mezi svými vrstevníky vyniká - líp mluví, je motoricky zdatnější a vůbec působí na svůj věk vyspěleji (je mu 2,5 roku). Moc Tučňákovu držíme pěsti!

dark blueSoukromá školka
Barbora Krejčí
27.02.2018

Se školkou jsme moc spokojení. Všechno funguje na jedničku.Dcera chodí do školky ráda, a to do předchozí chodila skoro s pláčem.

dark blueSoukromá školka
Veronika
25.02.2018

Doporučuji, skvělá školka s krásnou zahradou, personál moc milý a ochotný,vždy vyjde vstříc. Spousta zábavy pro děti. Nikdy nebudu litovat, ze jsem do tucnakova dala syna..

dark blueSoukromá školka
Kateřina Bruderová
18.02.2018

Vůbec jsme neměli zkušenost, na základě jakých kritérií školku zvolit. Moc se nám líbil prostor a velká zahrada, kam mohou děti bez omezení chodit. Všichni byli moc vstřicní a milí a tak jsme neváhali. Když jsme pak v průběhu docházky viděli, co paní učitelky za program organizují pro děti, byli jsme úplně nadšení. Profesionální přístup, perfektní vzdělávací i pro děti zábavný program, úžasné zázemí. Nemám žádné výhrady, naopak, perfektní místo ve všech směrech. Náš syn se naučil za krátkou dobu spoustu věcí a cenných dovedností. Děkujeme!!!!

dark blueSoukromá školka
Petr V.
08.02.2018

Tučňákov má nejlepší paní učitelky v Praze a nádhernou zahradu!

dark blueSoukromá školka
František
14.11.2017

Jsme moc rádi, že jsme Tučňákov objevili. O děti je zde skvěle postaráno, mají úžasný program, kdy se nestačíme divit, co všechno je možné s tak malými dětmi dělat. Personál je vstřícný, milý a zodpovědný. Neustále usměvavý, takže i když nemáme zrovna hezké ráno, dokážou Vám zde zvednout náladu. A ta zahrada, to je naprostá pecka.

pinkJesle
Romana
17.08.2017

Když jsme pro naši dceru vybírali školku/jesle, zaujalo mě na Tučňákovu nejdříve to, že má vlastní velkou zahradu. Mnohem víc mě však přesvědčilo, když jsme poznali „tety“ ze školky. Jde na nich vidět, že děti mají rády a práce s nimi je baví. Jsem tak znovu a znovu překvapována tím, jaké zajímavé aktivity a zážitky pro děti připraví. No a největší důkaz mi dává naše Zita, která se po ránu do školky vždy těší a o to rychleji pak i vstane a vyleze z postýlky:)

pinkJesle
Nikola
15.08.2017
pinkJesle
Alice
08.08.2017

Za nás nejlepší výběr. Moc si ceníme pokroku, ktetý náš Tom dosáhl...doporučila jsem koleginim v zaměstnání.

pinkJesle
Natalia Sh
07.08.2017

Jsem uplne spokojena s vyberem teto skolky! Dcera ma radost tam chodit. Personal je fakt moc prjemny. Perfektni pristup k detem.

dark blueSoukromá školka
Tereza
01.08.2017

Za celou nasi rodinu mohu jen doporucit, Jakub zacal chodit do Tucnakova ve dvou letech a samozrejme jsme se bali, ze bude plac prvni dny, jaky prekvapeni bylo, kdyz neplakal ani jednou a kdyz nebyl 14 dni ve skolce kvuli nemoci, tak plakal, at zavolam tete, ze chce druhy den jit, nikdy na tetu Jitku a Magdu nezapomeneme a na skolku vzpominame s velkou laskou. T+J+J

pinkJesle
Lenka
14.06.2017

Náš syn chodí do Tučňákova od 14-ti měsíců. Jesle jsme vybírali obzvlášť pečlivě, protože do té doby nebyl zvyklý být bez nás s jinými lidmi. V Tučňákově se ale naše obavy rozptýlily. Jsou tam skvělé tety, na kterých je vidět, že je práce s dětmi opravdu baví. Perfektně se o ně starají, jsou trpělivé, vždy usměvavé a dá se s nimi na všem dohodnout (změny v docházce apod.). Vymýšlejí dětem nejrůznější hry (které by mě osobně ani nenapadly), mají spoustu tematických programů, rozvojových a sportovních aktivit – vevnitř i venku na velké zahradě, která ke školce patří. Je znát, že náš prťous se tam rozvíjí – rozmluvil se, naučil se jíst brzy sám, nestydí se jiných lidí. Je ve školce spokojený, někdy se mu ani nechce domů. Na začátku nebyl problém se domluvit na postupné adaptaci, která proběhla v pohodě, a to i díky tomu, že počtem dětí má školka spíše rodinný charakter. To považuju u takhle malých dětí za velkou výhodu. A jako bonus nám tety posílají emailem fotky s aktuálním děním ve školce:)

pinkJesle
Aneta
29.05.2017

Náš Matouš Tučňákov miluje! Hlavně skvělé tety, které se mu věnují a obrovskou zahradu!

pinkJesle
Veronika
16.09.2016

Keď mala Olivka cca 15 mesiacov, hľadali sme pre ňu vhodné jasličky, aby bola blízko deťom jej veku. Báli sme sa ako to bude zvládať, lebo nie vždy dobre znáša prítomnosť iných ľudí. Ale veľmi nás prekvapilo, že sa dokázala adaptovať veľmi rýchlo, hlavne za pomoci tety Magdy a Jitky, ktoré deti úplne zbožňujú. Venujú sa deťom totálne na 100 percent, vymýšľajú aktivity, z ktorých majú decká zážitky, či už prekrásne narodeninové oslavy, občas spoločné výlety a rôzne kreatívne hry. Som šťastná, že má takto Olivka možnosť budovať si prvé kamarátstva, odkedy je v školičke, naučila sa toho veľmi veľa, doma nám rozpráva samé básničky a nové pesničky, čo všetko zaujímavé sa dialo :) Tety nám dokonca úspešne pomáhajú aj s odplienkovaním a chodením na záchod. Ráno, ked ideme do školičky, nieje žiaden plač, ale teší sa na deti a tety, a spomína školičku aj v iné dni keď je doma :) Tučňákov hodnotím na 100 bodov, pretože viem, že dáva našej dcére všetko čo potrebuje a aj to dobré navyše, čo si odnesie do života.

pinkJesle
Hanka
12.09.2016

Syn chodí do Tučňákova od dvou let a jemu i nám se školka moc líbí. Po přestěhování na novou adresu u nás školka ještě získala na popularitě - zahrada, na které děti tráví spustu času je úžasná. Paní učitelky / tety jsou moc hodné, pořád usměvavé a mají s dětmi i rodiči spoustu trpělivosti.

pinkJesle
Jan
02.09.2016

Účastnili jsme se se ženou prohlídky v Tučňákově. Mají velkou rozlehlou zahradu. Potěšil nás a překvapil zároveň nízký počet dětí o které se stará dostatek učitelek. Nabídka programu pro děti je skvělá. Už se těšíme, až naše dcerka bude moci nastoupit.

dark blueSoukromá školka
Patel CHITTIMELLA
30.08.2016

Just wanted to write my heartfelt appreciation during this 10 months period when my daughter, Saanvi was enrolled in Tucnakov. The teachers were impeccable and I truly appreciate their relentless energy and guidance shown to all the kids. Special mention to Teacher Magda and Jitka to whom I would like to extend my deepest and sincerest appreciation and gratefulness where Magda continuously provides feedback and sending photos of Saanvi during her daily activities. I certainly look forward and anticipate that Teacher Magda will continue to be the main lead teacher and guide Saanvi together with her classmates in Tucnakov during Year 2016 as we feel she is truly an asset not just to the school but most importantly towards her students as well as parents like us.

dark blueSoukromá školka
AnnapoornaKonda
29.08.2016

Tucnakov is really Excellent and fantabulous ..when i was searching for good kindergarten luckily i found Tucnakov.i was really worried how saanvi will acustom to everthing but Magda and Jitka made it easy by making it as second home ...Saanvi is really became active,creative and now she is very happy to go Tucnakov.Each and every activity is so perfect making kids happy. Thanks to everyone for making Perfect for Saanvi.You are the best.:)

pinkJesle
Marie Janvier
29.02.2016
dark blueSoukromá školka
Olga Loucka
22.02.2016

Měla jsem velké obavy, když Natálka šla poprvé do školky. Už mám syna a moc dobře se pamatuji jak on brečel a ja taky. Prostory školky spíše připomínají domov a asi proto Natálka tam přišla jako na návštěvu k dětem. Hned se ji tam líbilo, a ja, jako šílená matka kroužila autem po Vinohradech a čekala kdy mě zavolají a řeknou že plače a chce domu. Nic takového nestalo. Zůstala tam spát a pro mě bylo vyřešeno:) Každé ráno vstává s úsměvem a moc se těší za dětmi. Myslím, že Tučnakov je super školka pro začátek. Personál je moc příjemný, jídlo mají super a co může být důležitějšího než spokojený úsměv vašeho potomka:)

pinkJesle
Zuzana
21.02.2016

Veľmi sa nám v Tučnákove páči, synova adaptácia síce trvala trochu dlhšie, ale aj počas tejto doby boli pani učiteľky veľmi trpezlivé a príjemné. Veľmi oceňujem kreatívne aktivity, ktoré s deľmi robia. Syn sa tam teší, má kamarátov a celý svoj vlastný svet. Je vidieť, že má pekný vzťah ako k učiteľkám, tak aj k ostatným deťom. Je až neuveriteľní, že som ich nikdy nevidela sa o nič naťahovať, hádať, naopak pri odchodom sa objímajú a bozkávajú :)

pinkJesle
Hanka
20.02.2016

Moje dcera chodí do této školky od 16 měsíců. Je zda šťastná a každé ráno se do školky těší. Personál je skvělý a je vidět, že je práce opravdu baví a naplňuje. Celkové školička působí rodinnou atmosférou a mohu jen doporučit. :-)

Komentář
Lucia Gregorova
20.02.2016

Nas syn zacal chodit do skolicky od 18tich mesiacov a velmi rychlo si zvykol, adaptacny proces zvladol dokonca lepsie ako v pripade inych detskych klubov, kde travil podstatne menej casu (napr. 3 hodiny). Do tucnakova nastupil hned na 5 plnych dni v tyzdni a cela adaptacia bola perfektna. Syn je spokojny, stastny, nadseny, neskutocne sa rozvija (ja osobne by som nikdy take aktivity, ake s nim robia v skolicke ani nevymyslela:)) a ma velmi rad tetu Magdu a tetu Jitku. Velmi ocenujem aj pristup pani riaditelky, dohodnut sa da na vsetkom a pristup je naozaj profesionalny. Rodicia maju prehlad o aktivitach prostrednictvom fb stranok a dokonca sa posielaju fotky aj mejlom alebo sms. Bezpochyby sme vybrali tu najlepsiu skolicku a nase druhe dieta urcite bude v tucnakove pokracovat.

Maria Pavlikova
28.09.2015
Lucie
19.08.2015

náš syn chodí do školky od 18ti měsíců ... nejdřív jsme chtěli jen na 3 dopoledne v týdnu, ale tak se mu tam líbí, že chodí nakonec každý den na dopoledne ... Pravidelně za námi ráno běhá s botičkama a snaží se nás popohnat :-) ... Jak napsala jedna maminka níže, kdyby mohl, chodil by i o víkendu. Na ničem není problém se domluvit, vždy vyjdou všichni vstříc. A když porovnám ceny soukromých školek v okolí, je tohle rozhodně nej ...našla jsem i o něco levnější, ale taky tam byl výrazně vyšší počet dětí, ale nižší počet pedagogů na dítě a to právě na Tučňákovu oceňuji, ten menší "rodinný kolektiv", slečny mají opravdu čas (a hlavní chuť :-) se dětem věnovat a je to znát ... jakmile přijdeme k budově, ten náš koblížek se začne hned smát, jelikož ví, že jde někam, kde se mu to opravdu líbí. Čekáme dalšího prcka a už teď vím, kam bude chodit do školky :-D.

Iva
03.03.2015

Z Tučňákova jsem nadšená nejen já, ale především můj (brzy) dvouletý syn. Pokud mám vybrat to, co mě nejvíc příjemně překvapilo, pak je to přístup paní Magdy. Smlouvu nebyl problém přizpůsobit naší situaci (nahrazování dní apod.), 1. tři dny jsme měli dokonce ZDARMA , na e-mail zasílané fotky syna během aktivit ve školce, možnost výběru jídla na měsíc dopředu. Problém nenastal ani když se manžel s vyzvednutím opozdil, ani když syn při obědě usnul :)) – vyspinkal se prostě ve školce, přestože platíme docházku polodenní..Navíc, syn je ve školce tak šťastný a spokojený, že se školky dožadoval i v sobotu a neděli – a tak přemýšlím, že přejdeme na docházku každodenní :) . Já i syn 100%ně doporučujeme!

Alena
19.02.2015

Dcerka chodí do školičky od svých 18 měsíců a od první návštěvy se jí v Tučňákově moc líbí, což je pro mne velmi důležité. Prostory jsou útulné a tety, které o děti pečují velmi milé. Ať už je to slečna Magda, Jitka, nebo Nikola, na všech je vidět, že mají rády nejen svou práci, ale i děti o které se celý den starají. Dcerka se do školky těší a po obědě nechce chodit domů, což je pro mne další známkou toho, že je spokojená. Nejen děti, ale i nejrůznější přání a prosby rodičů jsou zde na prvním místě. Tučňákov mohu jen doporučit.

Veronika Glanville
04.02.2015

Syn chodí do školky měsíc a je naprosto spokojený,chodí ráno bez pláče a dokonce se i těší :) školku mohu jen doporučit!

Oxana Savina
02.02.2015

Vynikající školka a personál, o kterém se dá říct, že jsou to lide na svém místě. Syn je absolutně šťastný v Tučňákově a večer nechce jít domu!

Jana Svobodova
01.02.2015

Jsme velice spokojeni s pristupem k detem a celkovym chodem skolky!

David
01.02.2015

Milá školka s milým personálem, která se snaží dát dětem to nejlepší. Jsem rád, že můžeme být její součástí.

Adéla K.
02.11.2014

Chtěla bych moc poděkovat za přijetí dcery pouze na 3 měsíce. Netušila jsem, že to jinde bude takový problém. Myslím, že docházka byla bezproblémová. Dcera si velmi rychle zvykla a bylo patrné, že je šťastná. Je vybíravá v jídle, což se pro mě záhadou po nástupu mezi ostatní děti malinko upravilo. Nyní jsme bohužel v zahraničí, kde máme jinou školku, ale na Tučňákov moc rádi vzpomínáme. Kdykoliv navštívíme ČR, využíváme hodinové hlídání právě u tučňáků. Přejeme Vám i s Laurou mnoho úspěchů a spokojených dětí.

Marissa
12.09.2014

Words can't describe how happy and what satisfaction I have by discovering with help of a good friend this daycare. Mrs. Magda is the nicest daycare teacher that I have ever meet. She gives 120% of her to make kids feel safe, cared about, nursed, happy, she doesn't give up easily. Thank you very much Mrs Magda for being there for us and our kids. About the daycare as a place is great, is a worm place where kids have fun, they have toys, place to sleep, to eat, everything a small child needs. Me and Marissa will like to thank you very much for everything. *********************GERMANY**********

Šorfová
11.08.2014

Krásná menší školka spíše rodinného typu a úžasná "teta" Magda, která se dětem maximálně věnuje. Synovi se nikdy nechtělo domů.

Raluca
10.08.2014

My son is going to this school full time since he was 22 months, now he is 2 years old. I have only good words about this daycare. Magda is doing a great job and I really trust her. Luca, my son did a lot of improvements since he started to attend Tučňákov: he started to say words in czech(we don't speak Czech), to eat at the table, to like to sit at the table to do activities etc. They do a lot of activities: singing, painting, drawing, dancing etc.. Magda organised a birthday party for my son when he turned 2 years old which all of us truly enjoyed(all of it on Tučňákov expense) He likes to go there every day, and I'm sure he feels really good. It's not a big daycare but this is perfect for a small child. It has a family approach, with a small number of children so every one of them has the attention needed. It doesn't have a garden but I didn't not feel it as a problem because Magda is taking out the children every day to the nearest park where they have much more space for running then in a garden. All this comes at a very good price!:)

Veronika Máchová
09.08.2014

Vše naprosto perfektní, synovi se ani nechce chodit domů. Perfektní přístup k dětem, každý týden jiný program který zabaví od nejmenších po větší.

Marcela
08.08.2014
Kristýna Svobodová
08.08.2014
Katarína PICQ
15.07.2014

Přijala nás moc příjemná, usměvavá a srdeční "teta", dcerce se tam hned při první návštěvě moc líbílo a nechtela odejít :-) Mají spoustu krásnych hraček, hezké prostory, personál je velice příjemný, profesionální a je vidět, že děti jsou zde ve skvělém prostředí. Je škoda, že prostory nemají vlastní zahradu, děti nicméně chodí do nedalekého parku a majitelka jedná o pronájmu vlastního hřiště. Určitě doporučuji pro dětičky od cca 1,5 roku.

Maxon
05.06.2014