Tadeáškovy jesličky

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Oli
03.09.2022

Dcera se naučila v Tadeáškách samostatnosti, začlenění se do kolektivu a odloučení od maminky naprosto bez problémové. Nástup nyní do školky bez slziček a s obrovským nadšením. Děkujeme velmi Simi ????

Verča
01.09.2022

Úžasný přístup k dětem a skvělá práce s nima při různých aktivitách, příjemné prostředí, individuální domluva a přístup, jako bonus možnost využití alternativního přístupu ohledně zdraví a zdravotního stavu. Jsem ráda, že jsem se obrátila zrovna na tyhle jesličky a využívala je téměř 19 měsíců. Synovi to dalo hodně a po nástupu do školky hlafký přechod bez slz. Děkuji, Simčo

Jana
07.09.2020

Všechny tři dcery prošly Tadeáškovými jesličkami od věku cca 0,5 roku.. V jesličkách se jim velmi líbilo, vždy o ně bylo skvěle postaráno a "smekám" před tou obrovskou energií a velikánským srdcem a náručí, které paní Simona pro všechny děti má. Pochovat, pohladit, pomazlit, ale taky řádit a dělat lumpárny - to vše s dětmi paní Simona denně dokáže. Vřele doporučuji!

Jana
11.11.2019

Úžasná školka kam se každý den těšil!! Odcházeli jsme se slzami v očích. Škoda že už jsme ve školce.

Komentář
smHUZnpwi
03.11.2019

KQetOxmshXoBrPHY

Jan
30.10.2019

Jesličky doporučuji. O Jendu bylo skvěle postaráno, naučil se spoustu věcí. Na všem co jsem potřeboval se dalo dohodnout.

Nikol Kubínová
30.10.2019

Tadeáškovy jesličky rozhodně doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená.

...
07.09.2018

Věřím, že má paní Havlová krásný přístup k dětem, bohužel nemáme vlastní zkušenost protože dohoda s paní Havlovou je naprosto šílená!!! Neustálé sliby, týdenní odpovídání na zprávu je u paní Havlové bohužel normální. Z tohoto důvodu budeme v případě potřeby navštěvovat jiné jesle.

Jiří Šidák
06.09.2018

Tadeáškovy jesličky můžu všem vřele doporučit. Syna jsem přihlásil když mu byl rok a vše fungovalo na jedničku. Vždy bylo o všechno perfektně postaráno, komunikace, domluva a péče o děti je na nejvyšší úrovni.

Zdeňka Němcová
06.09.2018

Matěje jsem do jesliček přihlásila na 2 letech, byl tam rok a naprosto spokojený. Mel tam kamarády, naučil se spoustu nových věcí a tety byly top. :) Moc děkuji za skvělý rok.

Kristi Hamáčková
04.09.2018

Syna jsem přihlásila do jesliček, když mu bylo 10 měsíců a navštěvoval je do 3 let. Během celé doby měl zajištěný oběd, hry venku na zahradě, spánek, kamarády. Také se podařilo odložit plenky, na syna netlačili. Celou dobu vše fungovalo hladce. Nejlepší známkou spokojenosti bylo, že se synovi často nechtělo z jesliček. Také oceňuji velice vstřícnou, věcnou komunikaci paní Havlové. Celkově jesličky byly veliká pomoc a podpora.

Lenka Vrabcová
04.09.2018

Dobrý den všem:-) Na Tadeáškovi jesličky můžu napsat jen samou chválu. Andělka chodila od 1,5 roku na plný úvazek:-) a vše zvládly na jedničku podtrženou. Děkuji

Marie Kroulíkova
04.09.2018

Naprostá spokojenost. Kluci se naučili jíst lžící , trénovali nočník, naučili se obout si boty, obléknout tričko a tepláky. Personál vždy vyšel vstříc co se času docházky týkalo, dokonce mi dvakrát kluky přivezli domů , když jsem zůstala bez auta. Přes internet se mnou komunikovali, posílali fotky. Výborná příprava na školku:-) . Rozhodně doporučuji.

Petra
03.09.2018

Jsem rada, ze pani Havlova zalozila jeslicky..

Soňa Pilzová
03.09.2018

Ríšu jsem do jesliček přivezla jako 6měsíčního - kojila jsem a měla jsem obavy, jak vše zvládnem. Simča mě uklidnila a malý Ríša chodil do jesliček skoro 2.5 roku. Naučil se spoustu věcí a našel parťáky pro rošťárny. Jesličky vřele doporučuji.

Dana Lode
06.09.2017

Naši Elišku jsem poprvé do jesliček umístila na dvě dopoledne v týdnu ještě před jejím jedním rokem kvůli nutnosti vrátit se do práce. Tento týden jsme po více než dvou letech opustily dveře těchto jesliček a šly do velké školky. Najednou ve školce postrádám vše, co Elunka u tety Simony mívala. Samozřejmě krom věrných kamarádů, které teď už nevídáme, což je dost zásadní. Každopádně servis, který mi Simona a Honza poskytovali, předčil všechna očekávání. V době krize a dále vozili do i ze školky, velmi osobní přístup, menší kolektiv a tedy více interakcí. Musím se slzou v oku říct, že už se těším na školkové prázdniny, aby se Eliška vrátila tam, kde to byl balzám na její duši. Zároveň i na naši, protože šťastné dítě je k nezaplacení :)

Veronika
24.03.2017

Jeslicky jsou skvele! Personal take! Dite je spokojene a stastne! Dekujeme nekdy I za nadstandardni sluzby;)!

Jan Hanuš
21.03.2017

Jesličky jsou super ! Paní Simona Havlová je úžasná ! Naše dcera je tvrdohlavý mezek , zde si s ní umí poradit a my víme že je o ni skvěle postaráno. Škoda, že nejde dát víc srdíček ještě bych jich pár přihodil !

Veronika Tvrdy
21.03.2017

Myslim si ze jsou vsichni z personalu naprosto profesionalni a k detem maji nadherny vztah a pevne nervy !! :) Je super ze je zde neco kde vam vyjdou vstric a perfektne se postaraji o Vase dite, uci ho, davaji mu pozornost a krasne ho zabavi.V dnesni dobe je nebezpeci na kazdem rohu, zde vim ze je muj pokladek v naprostem bezpeci!! Pani Havlova je prijemna a uzasna zena :)

Jan
22.12.2016
Veronika Sedláčková
12.09.2016
Petra Pokorná
12.09.2016
Jana V.
21.06.2016

Syn je v jesličkách spokojený. Ráno se mu nechce do jeslí a odpoledne ho nemůžu dostat z jeslí :). Už jsem to někde psala a ráda zopakuji, že tolik entuziasmu do práce s dětmi jako má Simona Havlová a její tým má málokdo. To oceňuji jako pedagog a hlavně jako rodič.

Katerina
21.06.2016
lilien M
21.06.2016
Petra
27.11.2015

Malý chodí cca od roka. Spokojenost z obou stran. S paní Havlovou se dá na všem domluvit. Malý čistý a vyblbnuty.

Denisa
11.11.2015
dvojtytata.blogspot
13.05.2015

Před dvěma lety jsme hledali jesle, aby mohla manželka na částečný úvazek zpět do práce. Tou dobou se nově otevřely Tadeáškovy jesličky. Ze začátku byla trochu nedůvěra v nové zařízení i novou situaci, ale velmi rychle jsme zjistili, že počáteční nervozita nebyla na místě. Malý tam chodil a chodí pravidelně a rád a nemohu si vynachválit přístup, který se jen tak nevidí. Když rodič potřebuje - jsou tu, když není možné dítě dovést - přijedou si pro něj, když je dítě nemocné - jednoduše se omluví a vše je vyřízeno. Pokud porovnám státní MŠ a Tadeáškovy jesličky, je mi až do breku jak ve školkách koukají na rodiče. S druhým klukem už tak nemusíme nad ničím bloumat a půjde s baťůžkem rovnou k Tádovi.

Veronika Lánová
21.03.2015

Naprostá spokojenost....... Vždy suprová domluva a dcera kolikrát nechce jít ani domu

Tonda
19.03.2015

Vše super

Lenka Tůmová
19.03.2015

The best!

Majda
19.03.2015

Nemám srovnání s jinými jesličkami, ale nepotřebuji ho, v Tadeáškových jsem já, resp. můj syn, moc spokojený. Vždy se se všemi domluvím, vyjdou vstříc se vším a hodně oceňuji placení jen dnů, kdy je opravdu syn v jeslích. V případě nemoci účast syna omluví a neplatí se. To je fér, ne? ;o) Moc doporučuji.

pavlina habova
19.03.2015

za me nej zarizeni v jablonci. Mala tam byla uz na pul roce a pokazde se domu vracela vysmata a ted na 2 a 1/4 ani nechce domu a doma pak stale opakuje ze chce zas do skolky.

Květa Šroubová
19.03.2015

Nevím co napsar, malá je v Jeslickach vždy spokojena. Je pak docela problém malou dostat domu. Jsem hodně spokojena ;)

Hanka
26.03.2014

S jesličkama jsme spokojeni malý se tam vždy těší a nikdy nechce domů :-)

Eva Laurinová
09.03.2014

moc děkujeme paní Havlové za její obětavou a super péči

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,35 kmMateřská škola Jablonec nad Nisou - Jablonecké PasekyTichá 19/3892Jablonec nad NisouMěstská
0,62 kmMateřská škola - ŠvédskáŠvédská 14/3494Jablonec nad NisouMěstská
0,82 kmDětská skupina BUBLINA-JBC, z.s.Pasecká 23Jablonec nad NisouDětská skupina

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.