Sunny Canadian International School - Mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Janka Brown
09.07.2019

Tuto školku znám velmi dobře a nikdy jsem nelitovala, že do ní chodily moje děti. Je to krásné prostředí, milí pedagogové, skvělá angličtina a jak jsme si sami vyzkoušeli, tak i perfektní předškolní příprava. Bohužel nás práce manžela odvedla zpět do Británie, jinak bych tam určitě nechala děti chodit i na základku a na gympl. Moc zdravím všechny učitele!

Marek Novák
02.06.2019

Můj syn absolvoval gymnázium jeden rok a byli jsme překvapeni, že anglický program neexistuje. Důležitější jsou zde české zkoušky a výuka a můj syn byl zdůrazněn dalšími zkouškami z angličtiny, které nejsou příliš dobré. můj syn odešel studovat na dobré (a mnohem levnější) české gymnázium, kde bude šťastnější. Měl rád své učitele a životní prostředí na SCIS.

Princová Lenka
03.02.2014

Školku Sunny Canadian mohu jen doporučit. Dcera je v anglickém programu MŠ a díky úžasným učitelkám se do školky těší. Od prvního dne ji nedělá sebemenší problém komunikace v kolektivu, ve třídě panuje opravdu velice přátelská a klidná atmosféra. Jsem ráda, že je to jedna z velice málo školek, kde dětem vaří čerstvou stravu přímo v budově školky a že se může rozvíjet v anglickém jazyce. Děkuji všem v Sunny Canadian za skvělou péči o naší dceru.

Jana Pastorková
03.02.2014

SCIS poskytne dětem vynikající vzdělání a zároveň se jim zachová i dětství. Syn po 1,5roce absolvování anglického programu MŠ hovoří plynně anglicky s americkým akcentem a bude pokračovat ve studiu ZŠ. Dcera byla v loňském roce nejmladším dítětem v SCIS a i nadále spokojeně navštěvuje speciální třídu pro malé děti. Tato škola a školka poskytuje dětem mnohem více, než je v ČR běžné. Doporučuji Vám se osobně přesvědčit návštěvou:-) Výhodou je zde i způsob vedení kroužků, které probíhá v režii SCIS a maminky nikde nemusí dlouhá odpoledne čekat. Díky tomuto se mohu věnovat své profesi a nešidit děti. Strava je vysoce kvalitní a kuchyně je schopna zajistit též děti trpící potravinovou alergií či celiakií. Učitelský sbor, management školy a všichni další zaměstnanci jsou blízcí rodičům i dětem. Velmi si jich všech vážíme.

Lenka Trešlová
21.01.2014

Jsem nadšena přístupem učitelek k dětem, i můj druhý syn chodí do školky rád a už teď se těším co na školku řekne naše nejmladší zatím roční holčička. Na učitelích je vidět, že je děti baví a dokáží si šikovně poradit i s malými zlobily (jako je ten můj:).

Veronika Švábová
21.01.2014

Tato školka překonala i ta nejvyšší očekávání o mnoho procent. Děti sem chodí rády a úplně odpadlo raní fňukání, že se jim do školky nechce. Učitelé zde dělají více než maximum a naše holky si je dokonce zvou i na oslavy narozenin. Mám možnost porovnat i s jinou školkou a jsem opravdu hrdá na to, že naše děti chodí sem. Je sice docela drahá, ale nikde jinde nezažijete tu úžasnou atmosféru a hlavně báječné lidi ze Sunny Canadian.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,50 kmŠkolička VčelkaNa Kocandě 47JeseniceSoukromá
0,90 kmMateřská škola Kamarád - ZdiměřiceKe Kapli 188JeseniceVeřejná
1,44 kmŠkolička a Miniškolička EmilyPrůmyslová 1054JeseniceSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.