Sofia School - česko anglická školka - Bohnice

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Hanka
26.08.2019

Školka je báječná. Naše dítě si v ní velice rychle zvyklo a rozvíjí se nám před očima. Do školky chodí velmi rádo. Personál je skvělý, na děti velmi laskavý a trpělivý, program pestrý a zaměřený na vzdělávání, komunikace s rodiči velice vstřícná. Na všem se dá domluvit. Příjemně nás překvapilo i to, jak hezky se děti chovají mezi sebou. Ocenili jsme také pomoc při adaptaci dítěte na školku, vlastně i při adaptaci rodičů. Velké díky celému týmu, který se o děti stará!

Lenka Křečková
20.08.2019

Školka Sofia School vaše dítě zahltí teplem a láskou, naprostou pohodou a přesto spoustou kvalifikované a odborné přípravy na vstup do základní školy a první samostatné kroky v životě.Náš syn chodil do školky 2,5 roku a každý den nás přemlouval, že nechce ještě domů.Při zápisu na ZŠ udivoval svou připraveností, spontánností a uvolněností.Klid a důvěru k autoritám ho naučili v Sofia School.Děkuji veškerému personálu a paní ředitelce.Podařilo se jí vytvořit tým , který svou práci opravdu bere jako poslání, stejně jako ona.

Petra Harris
30.05.2019

Školku Sofia School mohu jen chválit a všem rodičům doporučit! Syn nastoupil v září 2019 a od prvního dne byl spokojeny, žádné slzy jen úsměv na tváři. To je pro mne nejdůležitější. Prostory jsou krasne, uklizene a pozitivně barevné. Využívají nejmodernější výukové metody a dětem se opravdu věnuji se zájmem. Všichni jsou moc milý a nemenila bych. Jsem šťastná, ze je můj syn šťastný a velké Díky patří Sofia School!

Vlasta
12.06.2015

Se školičkou jsme naprosto spokojeni, vnouček tam chodí moc rád a není pravda, že by ho nemohl vyzvednout prarodič; manžel,Míšův dědeček ho vyzvedává dost často. Oproti mateřince státní, je to obrovský rozdíl. Michálek za půl roku tak psychicky vyspěl a s takovým rozhledem, že mateřinka státní nám nyní připadá jako úschovna dětí. Toto je opravdu vzdělávací školka.Můžeme jen doporučit.

Petra
23.03.2015

Na školce se mi nelíbilo prostředí, kde se školka nachází. V těsné blízko se nachází večerka a kolem se shlukují divná individua..

Petra
09.03.2015

My jsme spokojeni a naše dcera se každé ráno do školky těší. Nemáme problém a hodnotím velice kladně!

Gabriela
01.03.2015

Super program, krásné prostředí, spokojené a nadšené děti, příznivé ceny školného. Co víc si přát!

Vanessa
22.02.2015

Moje dítě navštěvuje tuto školku již druhým rokem. Každý den se do školky těší. A to od té doby, co ji opustil syn paní Karolíny. Nevím jak ostatní rodiče, ale naše dítě se do té doby neustále ujišťovalo, jestli tam chlapec paní Karolíny je nebo ne. Při zjištění, že je dítě poštípáno nebo jindy zase pokousáno se nedivím, že se ujišťuje zda proběhne den v klidu. Jsem ráda, že se vše vyřešilo.

Mgr.Danuše Svobodová
20.02.2015

Syn paní Karoliny je jediné dítě, které jsme za dobu provozu tří let dvou poboček(kapacita 84 dětí) vyloučili. Víc netřeba dodávat.

Karolina
18.01.2015

Jsem ráda, že jsme z této školky pryč a to hlavně díky paní ředitelce..Rozhodně nemohu tuto školku doporučit rodičům, co mají trošku živějši ditko...Pro paní ředitelku jsou tyto děti na obtíž, a proto k nim i tak přistupuje..Zakazuje vyzvedavani dítěte prarodiči, jen proto že vyjádří svůj nesouhlas s jejími praktikami..Dokonce mne jako matku osočila z toho, že nemiluji své dítě , jen proto, že mého syna občas vyzvedával ze školky můj tatínek. Z našeho živého klučíka udělala dítě nepřizpůsobivé pro kolektiv a vůbec si neuvědomovala, jak negativně mohla ovlivnit psychiku takto malého dítě..Dokonce nemohl jet se třídou na půl denní výlet a to podotýkám, že jsme si za tento den zaplatili. Jsem šťastná, že už s touho paní nemáme nic společného, a že konečně mohu říct, že můj syn chodí rád do školky, kde k němu přistupují s láskou,a kde v jeho živnosti nevidí žádný problém.. Úžasný profesionální přístup jsem našla až v Trojské Labuti, kde opravdu pracují lidé na svém místě..

Eva
30.12.2014

Nejlepší školka. Dcera se do školky těší, dělá ohromné pokroky v motorice, je spokojená, my jsem spokojení. Velice oceňuji pohodové prostředí, pestrý program, nevyhořelé pracovníky, milý přístup, dobré jídlo. Jinou školku nehledám.

Veronika
09.10.2014

Pro nás nejlepší školka na "osmičce". Krásné, nové zrekonstruované prostory a výborný personál. Myslím, že vzhledem ke konkurenci mají i příznivé ceny školkovného. :-) Můj syn se do školky vždy těší a nechce z ní domů. To je pro mě důkaz toho, že se tam má skvěle.

Klára
26.09.2014

Jsme moc spokojeni, určitě doporučuji. Děti mají skvělý program na každý den, školička má nové vybavení...Také se mi líbí pŕístup pedagogů....

Petr
26.09.2014

Do školky docházíme již rok, s naprosotu spokojeností. Pestrý program, sympatičtí učitelé, skvělé a nové vybavení tříd, barevné prostředí. Dcerka kolikrát ani nechce domů :-) mohu doporučit

Jitka
17.07.2014

Varuji před touto školkou, ředitelka okradla jednu zaměstnankyni a donutila lhát další, řeší to právnik, ale je šokující, co je v Čechách možné, jde jim asi jen o peníze, dítě bych tam nikdy nesvěřila.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,59 kmŠkolka SeminariumÚstavní 92Praha 8 - BohniceSoukromá
0,66 kmMateřská školaLešenská 2/548Praha 8 - TrojaVeřejná
0,82 kmMateřská školaPoznaňská 32/462Praha 8 - BohniceVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.