Smiling Baby School and Nursery

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

pinkJesle
Lenka
08.07.2022

Jediné co nám ve školce líbilo, je učitelky. Chování ředitelky, komunikace je hrozná(mě zdalo že má problémy z cizince). Nechávat kočárek ve školce v žádném případě ne doporučuji (ukradli nám kola). Připravte na to že budete platit a platit a platit... V letní 2 měsíců zkrátili provoz o 2 hodiny, a je úplně jedno že mají rodiče práce. Musíte vždy všechno spočítat sami (školné, stravné apod.), jako kdybych ne měly účetní.

pinkJesle
Sandra
10.12.2017
dark blueSoukromá školka
Hana Zaalová
08.06.2017

Dobrý den, bohužel se musím jako ředitelka Smiling Baby School velmi ohradit proti tomuto nařčení, asi zřejmě ze strany odejié paní učitelky. Smiling Baby School je zařazena do rejstříku škol a tudíž musíme splňovat všechny bezpečnostní a hygienické normy. Dle kontrol je dodržujeme správně. Další nařčení bylo ohledně předraženého školného. Školka má velmi mnoho aktivit a kroužků, které jsou již zahrnuty do školného. Školné je také včetně stravného. Za služby, které dětem a rodičům poskytujeme - jsou vysoce nadstandartní (plavání a parní lázeň ve školce, vzdělávácí program v angličtině, 4x denně stravování + pitný režim, sportovní školička se softballem a baseballem, taneční školička, jóga, art školička, hudebně divadelní školička, malý stavitel, vaření, malý zahradníček, logopedie a návštěva divadel, muzeí, galerií, oslava narozenin, interaktivní workshopy a výlety, besedy s rodiči a další) jsme přesvědčeni dle ceníku konkurenčních školek, že naše ceny jsou velmi přijatelné. Poslední nařčení ohledně lhaní ze strany vedení - vždy s rodiči i se zaměstnanci jednáme velmi korektně a rodiče si nás vybírají právě proto, že vědí, že vše co řekneme a napíšeme, tak také uděláme. Nic nezatajujeme a rodiče vědí o všech skutečnostech, které se ve školce dějí nebo budou dít. Což dosvědčuje naplněná kapacita školky - 85 dětí. Mrzí nás přístup lidí, kteří se ani nedokáží pod danou reakci podepsat a opravdu velkou lží poškozují jméno naší školky, která již oslaví v letošním roce 6 let svého působení.

dark blueSoukromá školka
Tereza
27.06.2016

- školné vysoce přesahuje poskytnuté služby - podvody a lhaní ze strany vedení - neodpovídající bezpečnostní a podmínky

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,13 kmTvůrčí centrum Child of the PlanetJana Zajíce 21Praha 7 - BubenečSoukromá
0,21 kmKouzelná fazolkaKorunovační 8/164Praha 7 - BubenečSoukromá
0,32 kmFakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity KarlovyNa Výšinách 3/1075Praha 7Veřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.