Školka Edík - Chodov

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Veronika
15.10.2019

Na MS jsem narazila díky Facebook. Byla jsem trochu skeptická z negativnoch recenzi, o to milejší byla skutečnost, že se jedná o školku s moc příjemnym přístupem. Vřele doporučuji.

Komentář
Míla Fraenbergová
22.05.2019

Dobrý den, vnučka navštěvuje školku druhým rokem. Od prvního dne chodila do školky ráda a bez pláče, dokonce chtěla hned od začátku ve školce i spát. Paní ředitelka nám vyšla ve všem vstříc.

Komentář
Adéla
08.05.2019

Dobrý den, dělím se o výbornou zkušenost s česko-anglickou školkou Edík - EducaNet, kterou jsem pro děti objevila na Chodově. Jelikož jsem začala dojíždět za prací do Prahy, zvolila jsem variantu školky při cestě. Moje 3letá dcerka zde vydržela od začátku hned celý den, bez žádné adaptace a hlavně bez pláče. Což jinde nebylo ! Vřele doporučuji ! Paní ředitelka neuvěřitelně profesionální ! Moc děkuji

Stanislava Reinstein
06.05.2019

Dcera navstevuje skolku uz ctvrty rok a tak myslim, ze muzu objektivne zhodnotit fungovani skolky. Nerozumim nekterym komentarum, ktere tak negativne popisujou tuhletu skolku. Kazdopadne dcerka tuto skolku miluje a vzdy se tam tesi a ja si moc vazim individualni pristup vsech zamestnancu (predeslych i stavajicich) k detem. Skolka je v novych krasnych prostorach v jedne budove se zakladni skolou Educanet, coz je obrovskym bonusem pro deti, ktere chtej pokracovat prave na tuto ZS tak jako nase dcera. Ve skolce je opravdu bohaty program pro deti ve forme krouzku (sikovne rucicky, fletna, povidalek, krav maga, tanecky, plavani), vyletu (kazdy tyden cele dopoledne v lese, Toulcuv dvur, Prazske jaro, zoo, vylet lodi po Vltave, piknik na Vysehrade, lampionove pruvody, Haloween, Vanocni besidky atd), kazdy rok se organizuje tydenni skolka v prirode a v pripade zajmu lyzarsky kurz. Dulezitou soucasti vyuky je pritomnost anglicky mluviciho ucitele. Jako rodic jsem s personalem nikdy nemnela problem, ktery by se nevyresil po vzajemne domluve a primou komunikaci. Pani reditelka se naopak vzdy snazila najit zpusob jak veci vyresit k spokojnosti mne i me dcerky. Osobne skolku muzu jenom doporucit a urcite s ni pocitam i v budoucnu u mladsi dcerky.

Olga
03.05.2019

MŠ, naše dcera navštěvovala dva roky. bohužel z důvodu stěhování jsme byli nuceni dceru umístit do jiné MŠ a díky tomu máme srovnání. Za celou dobu docházky se naše dcera vždy těšila do školky, narozdíl od druhého předškolního zařízení. Zrovna tak komunikacea a orgabizace byla nesrovnatelná. S ochotou a vstřícností jako od paní Kaššové jsme se už nikdy nesetkali. MŠ EDUCAnet profesionání osobní přístup.

Pavlina
02.05.2019

Školku navstévujeme již čtvrtým rokem, tedy máme co hodnotit. Ideální to není nikde, ale spíš než na anonymní stížnosti je třeba probkemy řešit. Paní ředitelka je fajn a vždy vybere í dobrý personál. Fluktuaci dnes nelze ovlivnit. Naše dcera je a byla ve školce spokojená. A prostředí je krásné jen díky paní ředitelce a její osobní práci o víkendech.

Petr
04.04.2019

Moc nechapu predchozi komentare, ja jsem naprosto spokojen se vsim, at uz s programem, pani reditelka se mnou komunikuje bez problemu, stara se o chod skolky a snazi se veci zlepsovat. Prostory jsou naprosto vyhovujici, jidlo jsem chutnal nekolikrat a nic, co by se dalo vytknout.

Petra
18.03.2019

Paní ředitelka arogantní, bez zájmu o děti, pouze se zájmem o peníze, výdělek a sebe samu. Nedostatek personálu, čímž trpí děti.

Radu
16.01.2019

Zákeřná a arogantní paní ředitelka, která se ve školce skoro nevyskytuje a i jako rodič cítím, že rozkládá kolektiv zevnitř. Nebýt paní učitelky Haničky a chůvy Evičky školka už dávno není a i tak ubývají děti, takže budoucnost školky nejistá.

Filip
11.07.2018

Arogantní přístup, velmi omezený program pro děti, spíše volná zábava, aby to nezabralo moc práce. často se nechodí vůbec ven. ředitelka ve školce skoro není. strava hodně průměrná.

Monika
31.05.2018
Jitka
24.05.2018
Michal
10.05.2018

Přílišné trvání na nastavených pravidlech a regulaci (např. aktivity, volný čas, stravování apod.), neustálé se ohánění regulacemi, hygienou apod., děti a jejich zájem jsou až na druhém (posledním) místě. Arogantní personál a vedení, neochota vyjít vstříct rodičům a dětem.

Stanka
05.10.2016
Michal Farka
20.09.2016

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,15 kmMateřská školaHroncova/1882Praha 4 - Jižní MěstoVeřejná
0,54 kmŠkolka a jesličky NestLingue MontessoriV Parku 2308/8Praha 4 - ChodovSoukromá, Jesle
0,87 kmMateřská školaHrabákova/2000Praha 4 - Jižní MěstoVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.