Školka a jesličky Pastelka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

dark blueSoukromá školka
marie
21.10.2019

asistent pedagoga, pedagogická výpomoc, pedagog mš - nic z toho není učitelka mš a paní jednatelka to ví, takže kde jsou ty učitelky ? Ale dáváme tam děti dobrovolně, no jen by tedy mohly dámy zlevnit, když už je to tak

dark blueSoukromá školka
Mony
20.09.2019

Bohužel, učitelky tam nejsou asi žádné, vidím po Jičíně chodit s dětmi jen chůvu,asistentku jednu, dvě,.... ale je pravda,že hlídat děti může i prima sousedka a nemusí být učitelkou! Kvalita se z Facebooku bohužel vyčíst nedá, ale reklama se dá udělat celkem dobře...

pinkJesle
Petra
04.09.2019

Měli jsme v jesličkách obě děti za těch 9 let je vidět neuvěřitelný progres. Personál jsou rozhodně lidé na svém místě včetně požadovaného vzdělání (osobně jsme se na to ptala na základě komentářů zde na stránce). Stačí se podívat na jejich FB stránky, kde jsou vidět veškeré aktivity. https://www.facebook.com/skolkapastelka/ Rozhodně všem maminkám doporučuji se tam podívat a zjistit sama co a jak. Na všem jsme se domluvili.

pinkJesle
Lenka Kašparová
19.08.2016
dark blueSoukromá školka
Míša
23.03.2016

Chtěla jsem tam dát obě děti ( 2 a 3 roky), ale proboha proč tam nemáte opravdu kvalifikovaný personál? Jičín je malé město a každý si vidí do talíře. Paní zřizovatelka má odbornost, ale to je vše a sama to dělat nemůže, tak zaměstnává lidi s kvalifikací "Chůva pro děti do zahájení povinné škol. docházky" - prosím vás, to je kvalifikace pro soukromé domácnosti či nanejvýš dětské skupiny, ale vy se prezentujete jako MŠ a navíc jste nyní zapsaní v rejstříku škol, takže nechápu, proč se prezentujete jako mateřská škola, když tam jsou většinou s dětma pouze a jenom ty chůvy, jesle a školku máte dohromady, takže vždy to jde zamaskovat. Možná by bylo vhodné, aby se nová paní ředitelka z Trutnova začala více zajímat o své odlehlé pracoviště v Jičíně.

Petr
24.06.2015

Jsem přesvědčen, že většina učitelek MŠ dělá svou práci s láskou, ale co další kritéria? Měl jsem tam syna , ale nenašel jsem v této soukromé školce to, co paní ředitelka nabízí - kvalitní předškolní vzdělávání s odborným pedagogickým vedením. Děti vedou nějaké tety !!!, v info o personálu není nikdo napsán, kromě p.ředitelky . Proč asi ??? Je asi jednoduché dnes někoho oblafnout, hlavně když to dělá s láskou ( asi jako zubařka , co není zubařka - viz.televizní zprávy). Za celkem slušné školkovné jsem chtěl jenom kvalitu a to , co bylo nabízeno.

Dana
10.06.2015

My jsme s Pastelkou nejvíce spokojeni, tety učitelky se dětem věnují, dle individuálních potřeb dětí, dle možností, organizují činnosti a vzdělání pro děti starší, věnují se menším dle potřeby (přechod z plenek na nočník, samostatnost, návyky..). Máme v Pastelce již druhé dítě a fandíme moc :).

Michaela
08.06.2015

Jelikož mohu porovnat, když tuto školku navštěvoval starší syn, vidím malé zhoršení. Nyní třídu navštěvuje více dětí, než před 3 roky a je vidět, že se učitelky nemohou dětem již tak individuálně.

Renata F.
23.05.2015

Milé vstřícné jednání personálu, u nás velká spokojenost, možnost individuálního přístupu, neb se dodržuje pravidlo menšího počtu dětí. Program mi přijde vždy adekvátně uzpůsobený věku. A souhlasím s tím, co tu již bylo řečeno - je to děláno s láskou :-)

Monča
20.05.2015

Je zde málo dětí -tudíž možnost se dětem více věnovat, ale proč nějaké tety a ne učitelky MŠ ??? Neměla by to být spíš dětská skupina než školka??

yveta
06.05.2015

Hlídárna pro děti , z nouze ctnost, když mají státní školky plno, nekvalitní vzdělávání - nedostatečná schopnost věnovat se dětem starším 3 let, nepedagogičtí pracovníci!!! to se ve státní školce stát nemůže, proto většina dětí kolem 3 roku jde do státní

DOMČA
12.03.2015

Jedním slovem....NEJLEPŠÍ !

Lenka
11.03.2015

ženský na správným místě. Do jeslí chodí náš nejmenší a velká spokojenost. Děkujeme za to, že tu něco takového máme!!

Jiří
04.09.2014

V malém městě velká školka a jesličky. Měli jsme zde dcerku. Rozhodně doporučujeme! Paní učitelky to dělají s láskou...

Václav Bělík
02.09.2014

Opravdu umí! :)

Jiřina
02.09.2014

Nej školka! Krásné prostředí, velká zahrada s pískovištěm, houpačkami,individuální přístup k dětem, neustálá činnost s dětmi.Mohu jen doporučit.

V.
02.09.2014

Nádherné prostředí, perfektní přístup a velká zahrada ! :)

R.S.
16.08.2014

Úžasná školka. Tety se dětem velmi věnují. Mají individuální přístup ke každému z nich. Krásné prostředí školky.

Petra
14.08.2014

Naprosto bezvadná školka. Vše super

Veronika
13.07.2014

Super školka. Nejlepší

Eva
24.06.2014

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,27 kmZákladní škola a mateřská škola17. listopadu 109JičínVeřejná
0,49 kmMateřská škola MájPod Koželuhy 171JičínVeřejná
0,83 kmMateřská školaFügnerova 750JičínVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.