Školka a jesle Monty

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

blueSoukromá školka
František Bzonek
08.12.2019

Chci vyjádřit svou max. spokojenost s prací školky. Do Monty chodily obě mé vnučky a moc se ji m líbil program, obě se naučily mluvené angličtině, starší pak na velmi dobré úrovni, a pokračovala tak i na zákl. škole. Díky přístupu týmu školky se obě naučily samostatnosti a manuálním i výtvarným schopnostem, základním a sociálním návykům a dovednostem. Děkuji školce za dobrou práci, skvělý program a tuto školku bych vřele doporučil i ostatním zájemcům. Jen tak dál.

blueSoukromá školka
Komentář
Martin Ouhleda
04.10.2019

Paní Kysilková, Jako jednatel a v době Vaší reakce, kterou jsem nahodou objevil (po 4 letech), i ředitel MŠ Monty Vam sděluji nasledující. Vaš partner Richard, který u nas "pracoval" cca 4 měsíce a pro jeho nadměrnou lenost, usínaní u dětí byl propuštěn pro neplnění povinností učitele. Vaše reakce je čistě účelová, stejně tak očerňování a pomluva. Pro Vaši informaci, pomluva je trestná !!! V Monty se musí s dětmi pracovat a ne se válet u dětí na koberci se zavřenýma očima. Že Váš partner je líný Vás neopravnuje psat nepravdy a lži. Pro informaci Vaše podněty na kontroly u FU, ČSSZ, a inspektorátu práce dopadly na výbornou. s pozdravem Martin Ouhleda

Barbora Kysilkova
03.02.2015

Absolutely the most substandard preschool in Prague. They claim on their website to be bilingual and have Czech and English teachers together with kids at all times, which is not true at all. All teachers leave at 1 o'clock and there is no one to take care of the kids accept one lady that stinks and never baths. They leave one year old children under the care of a 20 year old British student with no experience at all and not qualified to take care of infants. They charge crazy outrageous prices to the parents and give the kids nothing. They can't even buy bon bons for the kids on Mikolas day or pumpkins on Halloween and make the parents buy toys for the school on Christmas. They have no art supplies what so ever in the school. Because they are to cheap to buy anything. Their trips are to places that are free or cheap like Vysehrad or the park. They are vulgar and rude and yell at the kids simply for talking. I have never seen such bad treatment of kids. There are much better private schools in Prague. Look around because this is a very very bad substandard school and one to be avoided.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,66 kmKubula PreschoolÚdolní 316/94Praha 4Soukromá
0,70 kmMateřská škola Pohádka v Praze 12Imrychova 937/15Praha 4 - KamýkVeřejná
0,79 kmŠkolka a jesle ČiperkaK Otočce 779/27aPraha 4 - ModřanySoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.