Školička Radost

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs

Kontaktní údaje

facebook Školička Radost

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Naše školička nabízí malý kolektiv dětí s téměř rodinným zázemím, klidné, hravé a inspirativní prostředí s prvky Montessori, tvořivé aktivity a velkou zahradu. Malý počet dětí ve školičce a zkušený personál nám umožňují poskytovat kvalitní a individuální péči o děti. Máme pro děti bohatý program zaměřený na jejich všestranný rozvoj. Nabízíme dopolední, odpolední, jednodenní až celotýdenní docházku dle Vašich potřeb. V rámci našich možností také zajišťujeme denní, večerní či víkendové hlídání u vás doma.

kalendář Datum vzniku Datum dalšího zápisu Otevírací doba
01.05.2013 během celého roku 8:00 - 16:00
děti Celkový počet dětí Průměrný počet dětí na třídu Poměr učitel / počet dětí Věk dětí
18 - 20 dětí dle četnosti docházky 10 2-3 pedagogové / max. 12 dětí 2 - 4

Program

  Učení hrou Vedené učitelem MŠ Rodilý mluvčí
Jazykové dovednosti
Mateřský jazyk    
Říkadla, básničky, písničky    
Kognitivní vývoj
Matematika a smysl čísel    
Čas a prostor    
Kroužky
Výtvarné tvoření    
Matematika metodou Hejného    

Doplnění: Výtvarné tvoření a flétnička nejsou v ceně školného.

Personál

portret 0

Mgr. Helena Pichová

ředitelka

Specializace/certifikace

profesní kvalifikace chůvy a Montessori pedagogiky

7 let praxe

portret 1

Mgr. Jana Kortanová

učitelka

Specializace/certifikace

pedagog se zaměřením na hudbu, výtvarné tvoření a sportovní hry

4 roky praxe

portret 2

Jana Řepová

učitelka

Specializace/certifikace

pedagog, praxe chůvy u dětí od 6 měsíců do 11 let

21 let praxe

Prostory

Zahrada Venkovní hřiště Herna Tělocvična Jídelna Spinkárna
   
Zahrada Herna Jídelna Spinkárna

Strava

  Vlastní kuchyně Dovážka Rodiče BIO
Typ stravy    
  Diabetická strava Bezlepková strava Bezmléčná strava
Typ diety        

Doplnění: Máme děti s bezlepkovou dietou, stravu nosí rodiče, my ji pouze ohříváme.

Ukázka jídelníčku

  • Čas dopolední svačiny 9:00 - 10:00
  • Svačina - Jahodový kefír, medová kolečka, jablko, ovocný čaj/voda
  • Čas oběda 11:30 - 12:00
  • Polévka - Zeleninová polévka s písmenky
  • Hlavní jídlo - Segedínský guláš, celozrnný knedlík, bylinný čaj/voda
  • Čas odpolední svačiny 14:45 - 15:15
  • Svačina - Opečený toastový chléb, lučina, okurka, ovocný čaj/voda

Cena Mince

Cena za dítě při plné měsíční docházce bez jídla

Cena školkovného 12.200 Kč

Pro kompletní informace o ceníku klikněte na následující odkaz >>> Ceník <<<

Fotogalerie

galerie 0
galerie 1
galerie 2
galerie 3
galerie 4
galerie 5
galerie 6
galerie 7
galerie 8
galerie 9
galerie 10
galerie 11
galerie 12
galerie 13
galerie 14
galerie 15

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

pinkJesle
Jan Lobovský
10.09.2020

Na první pohled je vidět, že školička Radost je oáza štěstí a spokojenosti pro všechny děti, které školičku navštěvují. Naší dceři Karolínce se postupem času ve školičce moc zalíbilo, těšila se do ní a zkamarádila se s ostatními dětmi. Z tvořivých prací nejvíce zafungovala melounková kabelka, kterou Kája stále používá. Paní ředitelka Helena Píchová citlivě přistupuje k individualitě dítěte a všechny paní učitelky jsou skvělé a moc hezky se o děti starají.

dark blueSoukromá školka
Renata
06.09.2020
dark blueSoukromá školka
Jana
02.09.2020

Byli jsme velice spokojeni se školičkou, syn sem rád chodil. Paní učitelky jsou moc milé. Moc rádi na školičku Radost vzpomínáme.

dark blueSoukromá školka
Kateřina
02.09.2020

Školičku dcera navštěvovala od 2 let skoro rok a byli jsme moc spokojeni. Dcera se do školky vždy těšila. Hlavní přednosti školky je určitě personal, ředitelka paní Helena, učitelky paní Martina a Eva. Vždy nám vyšly vstříc, o děti se hezky staraly a naučily je samostatnosti. Vřele doporučuji.

dark blueSoukromá školka
Lucia
02.09.2020

Po skvělé zkušenosti s dcerkou do školky později nastoupil i syn. Paní ředitelka i učitelky dělají svou práci s velkou láskou a nadšením a to je vidět od první chvíle. Do školky už sice nechodíme, ale pokaždé když jdeme kolem, děti nadšeně volají jéééé, tady je Helenka! Moc děkujeme za nádherný úvod do světa školky pro naše děti.

dark blueSoukromá školka
Zuzana Hotová
02.09.2020

Malinká školka pro malinké děti - berou prcky od 2 do 4 let a připraví je na přechod do větší školky. Prostory jsou malé, ale dětí je také jen pár, takže to nevadí, alespoň je to takové komornější do začátku. Navíc ve dvoře je celkem velká zahrádka, kam děti často chodí. Paní ředitelka i personál jsou přátelští, děti se rychle adaptují a do školky se těší. I ti nejmenší se rychle naučí písničky a říkanky i další věci včetně samoobsluhy, ve školce mají spoustu hraček a podnětů včetně prvků Montessori, ale bez striktních Montessori pravidel. Docházka je dle domluvy, lze i omezená na různé půldny v týdnu, navíc loni byl spuštěn spolehlivý online náhradový systém, který jsem často využívala hlavně o prázdninách. Za nás velká spokojenost, syn chodil od dvou do tří let na dvě dopoledne v týdnu, občas i více a byl šťastný, nyní bez problémů přestoupil na státní školku, kterou máme o hodně blíž a kde má starší sestru. Odchod jsme trochu obrečeli, a kdybych měla ještě další dítě, určitě bude začínat zase v Radosti.

dark blueSoukromá školka
Michaela Řezníčková
02.09.2020

Školičku dcerka navštěvovala jen pár měsíců, než nastoupila do státní školky a byla tam moc spokojená. Sama nakonec chtela zůstávat celý den. Školička ji připravila na nástup do školky, kde teď nemá problém s adaptací. Díky pozitivní zkušenosti, do školičky dáme i mladší dcerku.

dark blueSoukromá školka
Klára Skopalová
23.08.2020

Školička nám poskytla úžasné prostředí pro přípravu na státní školku. Syn si užil krásný rok, naučil se mnoho dovedností a jen s těžkým srdcem budeme školku opouštět. Velice doporučuji, skvělý přístup personálu i moc hezké prostředí s vlastní zahrádkou. Mladší dceru mám v plánu do školky přihlásit jakmile jí budou 2 roky. Vím, že se na paní ředitelku a její tým mohu spolehnout a dokáží porozumět každému dítěti.

dark blueSoukromá školka
Katarína Gajdoš
05.09.2019

Dcera tam chodila veeeeeľmi rada. To je to najlepšie hodnotenie.

dark blueSoukromá školka
Kateřina Kučerová
04.09.2019

Školička Radost je jedním slovem úžasná. Dcera chodila do školky dva roky a moc se jí tam líbilo. Paní ředitelka je velmi milá a vždy nám vyšla ve všem vstříc. Ostatní tety se o děti také báječně starají a věnují se jim. Pro děti je připraveno spousta aktivit ať už je to zpívání, básničky, výtvarné tvoření, pečení nebo činnosti na zahradě. Školička také nabízí možnost kroužků a výletů. Až mi povyrostou mladší děti, ráda je do školky opět dám.

pinkJesle
Klara Dlabolova
30.08.2019

Dávala jsem do školičky obě děti v průběhu 5 let a jsem stále nadšená. Přístup personálu a paní ředitelky úžasný. Kdybych neřešila peníze, nechala bych tam deti dele. Jen kvůli financim jsem je přesunula do státní školky. Ale znám tuhle školku cca od r. 2014 a mezitim jsem musela dát syna jinam kvůli plné kapacitě a jak jsem byla šťastná, že jsme se opět dostali sem... Maji hezké prostředí, hezky přístup k dětem i rodičům, bohatý program pro děti a jsou často venku. :-) Můžu jen doporučit. Za mě super.

dark blueSoukromá školka
Tereza Sklenářová
25.07.2019

Byli jsme velmi spokojení, syn sem chodil moc rád. Individuální domluva. Velké plus je zahrada přímo na dvorku školky, takže děti mohou být hodně venku.

dark blueSoukromá školka
Renáta
24.07.2019

Perfektní přístup paní ředitelky k jednotlivým dětičkám. Mohly jsme se individálně domluvit, co bude pro mojí dceru nejlepší. Paní učitelky jsou moc milé a kreativní tvoření bylo super. Pořádají také různé vzdělávací exkurze. Mohu jen doporučit. Je to prostě vážně Školička Radost :-)

pinkJesle
Petra Dušátková
26.06.2019
dark blueSoukromá školka
Iva Mik.
22.10.2018

Helenka, 'babicka', Janicka,... proste skolicka Radost, je ve Vrsovicich pojem. Kazdy, kdo o ni zacne mluvit, jakoby se na chvili zasnil. Jeste jsem nezazila, abych na neco slysela jen a jen pozitivni reakce po dobu tolika let. Casto se stava, ze urcite misto je fajn po urcitou dobu, ale po case dojde k vyprazdneni a stereotyp zacne ubijet puvodni nadseni. To jakoby v Radosti neexistovalo. Mozna proto, ze Helenka je jako kouzelna vila. Neumim popsat presne, co je tam jine. Jakoby skolicku otevreli pred par mesici, stale stejne nadseni, pozitivita, laskavost. Je tam prijemne bezpeci dobre organizace, vsechno funguje, jak ma. Ne vsude dokazou skloubit nadcasovy, laskavy a kreativni pristup k detem (i rodicum) s 'obycejnou' praktickou strankou veci. Skveli lide, skvela skolka.

dark blueSoukromá školka
Marie Fialová
10.10.2018

Chci poděkovat celému kolektivu školičky Radost, že jste se tak úžasně staraly o našeho Honzíka :-) Školička Radost byla pro nás nejlepší volba (syn byl po celou dobu, kdy školičku navštěvoval maximálně spokojený). Tato školička nabízí krásné rodinné prostředí, pocit bezpečí o dítě a učení hrou. Každý den děti něco tvoří (výtvory si nosí domů), chodí na zahrádku, a společně pečují o králíčka Uhlíčka, kterého si určitě všechny děti zamilují. Jsou tam skvělé učitelky (Helenka, Janička, "babička"), na kterých je vidět, že to dělají s láskou, děti mají rady a rozvíjí je ve všech směrech. Radost mohu doporučit všem, kdo upřednostňují menší kolektiv s rodinnou atmosférou a osobním přístupem ke každému dítěti.

pinkJesle
Lucie Malá
01.09.2018

Školičku Radost můžeme vřele doporučit! Syn začal chodit na dopolední docházku ještě před 2. rokem a od 2 let na celodenní. Moc se mu tam líbilo a nikdy nepadla při odchodu rodičů jediná slzička. Díky malému kolektivu se dětem věnují opravdu s velkou péčí (syn do pár týdnů přestal nosit plínky a velmi rychle se osamostatnil i v ostatních činnostech). Jsme moc rádi, že jsme si tuto školku vybrali.

dark blueSoukromá školka
Tereza
20.07.2018

Se školičkou jsme byli velmi spokojeni,zejména pokud jde o vždy trpělivý a laskavý přístup k dětem. Dcera chodila do školičky více než rok a vždy se velmi těšila. Prostory školky jsou hezky zařízené a velkou výhodou je i zelený dvorek,kde se deti mohou proběhnout. Se školkou se nám těžko loučilo, dcera si zde našla první kamarády,naučila se mnoho nového a byla zde velmi ráda. Přeji ať se školičce daří,je vidět, že paní učitelky svou práci dělají rády.

pinkJesle
Monika Urgošíková
04.02.2018

Školičku Radost hodnotím jako výbornou, jak po personální stránce, tak po stránce vedení dětí ve školce, programové stránce. Je to velmi příjemné prostředí a rodinné. Lepší školičku pro svého synka jsem si nemohla vybrat. Velmi doporučuji.

dark blueSoukromá školka
Anastasiya
29.11.2017

Absolutely wonderful kindergarden. My son loves to go there. He has learned how to clean toys, bring everything to their places. A lot of good songs, dances and hand-crafts kids do in the kindergarden. All teachers are very kind and professional. Kindergarden is foreigners friendly.

dark blueSoukromá školka
Tereza Pilingová
01.10.2017

Všechna pochvalná hodnocení, která již byla níže napsána, jsou zcela pravdivá. Paní učitelky neuvěřitelně trpělivé a vstřícné, kreativní, s dětmi snad denně něco tvoří, před Vánoci dokonce pečou, úžasné jsou narozeninové oslavy, oblíbený králíček, zahrádka ve vnitrobloku... Do školičky Radost postupně chodily dvě mé dcery (starší docházela 15 a mladší 13 měsíců) a naše zkušenosti byly jen ty nejlepší. Dětem se opravdu nechce ze školičky pryč:-)

dark blueSoukromá školka
Monika Kuhnova
13.09.2017

Syn školku navštěvoval půl roku ve věku 2,5 - 3 roky na jeden den v týdnu. Díky laskavému přístupu paní učitelek (Helenka, Bára a "babička") do školky chodil moc rád a každý den s nadšením vyprávěl, co ve školce dělali. Skoro pokaždé si odnášel domu výrobek a především pocit, že i bez rodičů to může být príma. Nyní začal chodit do státní školky, určitě mu pomohla zkušenost ze školičky, přesto je to asi velký rozdíl a ráno chce jet do "malé školky". S klidným srdcem mohu doporučit.

pinkJesle
Kláa Hořejší
13.09.2017

Školičku Radost moc ráda doporučuji, dcera si díky školičce rychle zvykla být bez mámy a do školičky chodila ráda. Paní učitelky se dětem opravdu věnují, hodně času tráví s dětmi venku a každý den něco výrábí. Bylo nám skoro líto, že se dcera dostala do státní školky, protože byla ve školičce opravdu spokojená.

pinkJesle
Jana Pavlíčková
04.09.2017

Dcera navštěvovala školičku necelý rok a to nepravidelně 1x týdně. Velmi jsem ocenila přístup Helenky která se vždy maximálně snažila o to aby Annabel v daný den umístila, i když se jí přes rok kapacita postupně naplňovala. Prostředí školky je domácí a velmi příjemné pro děti i rodiče. Helenka je výtečná osoba a nezanedbá jediný požadavek dětí. Je vždy milá, ochotná a usměvavá. Byla jsem nadšená z aktivit které školička pro děti plánuje, ohromená z tolika činností a tvoření s dětmi, které kolikrát vyžaduje tolik trpělivosti. Krásné byly oslavy narozenin dětí a v neposední řadě živý králíček Uhlík. Za mě nejkrásnější vstup dcery do školičkového zařízení. Určitě doporučuji!!!

dark blueSoukromá školka
Linda Frýbertová
04.09.2017

Holčičky - dvojčátka Karolínka a Terezka navštěvovaly školičku po dobu 5ti měsíců a vždy se do školičky těšily a naopak z ní nerady odpoledne odcházely. Tým školičky - paní ředitelka Helenka a paní učitelky Barunka, Jana a v neposlední řadě "babička" velmi milé, empatické s naprosto perfektním přístupem k dětem i rodičům. Program školičky zahrnoval hraní, tancování, zpívání a tvoření, za hezkého počasí pak řádění na zahradě. Vřele všem rodičům doporučuji a budu se těšit na aktivity školičky, kterých se budeme moci účastnit.

pinkJesle
Lada
28.03.2017

Naše dcerka navštěvovala školičku velmi ráda. Milovala paní Helenku, která má k dětem nádherný vztah. Měla jsem již několik tet na hlídání, ale paní Helenka je opravdu výjimečná. Nastoupili jsme nyní do státní školky a ten rozdíl je obrovský. Školičku Radost mohu s klidným srdcem doporučit všem, kteří hledají milý a laskavý přístup ke svým dětem. Tam budou Vaše děti v nejlepších rukou.

pinkJesle
Petra
09.12.2016

Dcerka si velmi rychle, diky pristupu "tet", na chzeni do skolky zvykla a nemela pak ani problem prechodu do statni skolky. Detem se zde opravdu venuji, maji spoustu dobrych napadu na tvoreni i rozvoj deti. Prinosem.je klidna zahrada mezi bloky. Vedeni nam.vzdy vyslo maximalne vstric. I po skonceni dochazky se obcas vidame a pro dceru je to stale velmi prijemna navsteva.

dark blueSoukromá školka
Šárka Stanislavová
16.11.2016

Školička Radost je úžasné místečko pro malé dětičky. Naše dcerka tam chodila od dvou let a pokaždé domů přišla plna nových vjemů, uměla nové písničky/říkany či donesla krásné výtvory. Prostředí je velmi útulné se všelijakými pomůckami, hrami a knížkami. Kolektiv, který se stará o dětičky je příjemný, pozitivně naladěný a plný něhy. Vždy se tam rádi za Helčou a ostatními podíváme a zkontrolujeme, co dělá králíček. Vřele doporučuji!

dark blueSoukromá školka
Stanislava Krausová
11.11.2016

Radost vystihuje již název – učitelky, prostředí, každodenní náplň, která byla pro děti pečlivě připravovaná. Děti byly ve školce spokojené. Nosily originální výtvory – i pečené :). Paní učitelky daly dětem výborný start do MŠ. Doteď se setkáváme na výletech, akcích, které školička pořádá. Doporučuji!

dark blueSoukromá školka
Jitka Cirklová
02.11.2016

Syn školku navštěvoval od 18 měsíců, nejprve v kratším režimu, později jsem musela přidat další den. Stalo se, že doma plakal, protože chtěl dopoledne do školky - za Helčou a za králíčkem...Díky laskavosti a krásnému přístupu k dětem proběhla velká změna při nástupu do školky naprosto bez problémů. Opravdu si každý den užíval - na zahradě, v herně i v pracovně (a s králíčkem). Velmi se mi líbí rozdělení prostoru na hernu a pracovní místnost. Děti snadněji chápou pravidla úklidu hraček či zásady stolování. Ve studovně tvoří krásné a nápadité výrobky nebo používají montessori pomůcky s větším soustředěním, nerušeni dětmi, které si volně hrají. V pracovně si sami volí činnost,jeden druhému pomáhají a tety se věnují každému individuálně. V tom je obrovský přínos pro každé dítě. Každý postupuje svým tempem a podle svých schopností. Vedle pracovní a výtvarné činnosti děti tančí, zpívají, učí se básničky, získají přehled o koloběhu roku. Krásným způsobem slaví narozeniny. Nad fotkami sledují jak oslavenec vyrostl - od miminka do 2. narozenin a dále... Miláčkem všech je králík, o kterého děti pečují a dělá jim milou společnost. Na zahradě školy mají děti bezpečný prostor pro volnou hru a zároveň možnost poznat a zapojit se do péče o zahradu. Absolventi zůstávají v kontaktu díky společným víkendovým výletům. Helence se podařilo vybudovat kvalitní školku a krásné místo, kam se děti rády vrací.

dark blueSoukromá školka
N. Dzuriaková
01.11.2016

Dcerka poznala paní ředitelku Helču již v 1,5 roce a moc si jí a ostatní paní učitelky oblíbila a díky ní a jejímu skvělému přístupu si na školku rychle zvykla a moc ráda ji navštěvovala. Školička poskytuje dětičkám přesně to, co v tomhle věku nejvíc potřebují – spoustu něhy, nadstandartně laskavý přístup a pocit bezpečí. Školička zajišťuje pestrý program, hodně tvoření, Montessori pomůcky a vede je k správným hodnotám a samostatnosti. Už jsme ze školičky „vyrostli“, ale moc rádi se v létě vracíme a účastníme se společných víkendových výletů. Moc doporučujeme tuto školičku, kam se jak děti, tak paní učitelky teší na další nový společný den.

dark blueSoukromá školka
Hana Jendrulková
30.10.2016

Dcera chodila do školičky moc ráda, měla pestrý program a hlavně se těšila na králíčka Flíčka. Díky pozitivnímu přístupu tet, nic nebylo problém a vše šlo vyřešit. Ve státní školce potom byla velmi samostatná.

dark blueSoukromá školka
Zuzana Molíková
24.10.2016

Do školičky Radost začala chodit dcera ještě před druhým rokem a od prvního dne jsme věděli, že jsme našli tu nejlepší školu. Skvělé tety, skvělá individuální péče, skvělý program, dcera vždy spokojená, vyhraná, odpočatá, veselá a často nechtěla ani domů. Moc doporučuji!

dark blueSoukromá školka
Andrea Pavlova
23.10.2016

Velice profesionální osobní přístup a vždy s úsměvem. To hlavně po ránu moc potěší, doporučuji.

pinkJesle
Kristýna Greinerová
22.10.2016

Dcera chodila do školičky od dvou let a obě jsme byly velice spokojené. S ´tetami´jsme stále v kontaktu a už se těším až do školičky začne docházet mladší dcera. Při prvních návštěvách velmi pomohl králíček Flíček, kterému dcera nosila dobroty a hlavně úžasné tety, které děti pochovají, pohladí, jsou milé a vlídné. Nyní dcera navštěvuje školku státní a díky přípravě ve školičce radost vše zvládá úplně v pohodě :-)

dark blueSoukromá školka
Jana Nováková
22.10.2016

Školičku Radost můžu jen doporučit. Syn školku navštěvoval téměř dva roky a školku i tety mel moc rád, nikdy neplakal a naopak se do školky moc těšil a už cestou přemýšlel co budou ten den dělat, vyrábět či zpívat. Vzhledem k menšímu počtu dětí je školička vhodná i pro menší děti, které si na kolektiv teprve zvykají. Program i péče o děti je na vysoké úrovni a na tetách je vidět, ze vše dělají s láskou.

dark blueSoukromá školka
Kateřina Burešová
21.10.2016

Úžasný mezistupeň mezi "jednou maminkou" a velkou školkou s 26-30 dětmi ve třídě. Ve školičce je 8 dětí a 2 pí. uč, skvělý program pro děti po celý den/část dne, montessori pomůcky, mnoho písniček a říkanek za doprovodu hudebních nástrojů či tanečků, čas strávený venku na dvorku, oslavy narozenin každého dítěte, někdy pečení, jindy tvoření, malování, plastelína, razítkování, koláže a spousta jiných krásných věcí i besídek (nově i výletů a kroužků)... prostě jsem moc ráda, že obě naše děti mohly tento "mezistupeň" zažít.

dark blueSoukromá školka
Mirka Ječmínková
21.10.2016

Školičku Radost velmi ráda doporučím ostatním rodičům a dětem. Syn do ní docházel od 2,5 do 3 let a chodil tam rád. Obtížné začátky jsme překonali díky milému a osobnímu přístupu tet, pak už se jen těšil, co budou zase vyrábět a jaký bude program dalšího dne. Tety se dětem opravdu věnují a dělají svou práci s láskou, což je vidět i na dětech. Oslavy narozenin, výlety a zahradní slavnost jsou už jen třešničkou na dortu :-)

dark blueSoukromá školka
Klára Koubková
21.10.2016

Školičku Radost vřele doporučuji. Byli jsme moc spokojení nejen s prostředím, ale hlavně s tetami, které se o děti starají opravdu s pochopením, zájmem a je vidět, že je práce s dětmi velmi baví a naplňuje, což se odráží na dětech...můj syn chodil do školičky moc rád, vždy se těšil, co bude nového dělat a vyrábět. Já jsem ho tam nechávala s čistým svědomím a vědomím, že je o něj dobře postaráno.

pinkJesle
Michaela Karavarakis
21.10.2016
dark blueSoukromá školka
Tereza Hamšíková
21.10.2016

Velké díky všem úžasným tetám ze školičky Radost :-) Je velká úleva a radost, když se děti do školičky těší. I když už do školičky nechodíme, stále jsme v kontaktu a potkáváme se na společných výletech nebo zahradní party. Vřele doporučuji.