Školička Lupáček

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj nj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Jsme soukromá miniškolička rodinného typu nabízející komplexní péči o děti od 1 roku do 7 let. Naším krédem je "škola hrou", při níž se zaměřujeme na tělesný i duševní rozvoj děti. Děti u nás mají celou řadu aktivit, které napomáhají jejich komplexnímu rozvoji.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

XXX
28.09.2022

Od roku 2013 školka měnila majitele jak ponožky. Dříve možná fungovala lépe. Nyní pod jménem lupáček na internetu najdete webové stránky www.lupáček.cz, které však nejsou aktuálními stránkami školky. Jedná se o starou webovou adresu založenou bývalou ředitelkou. Nyní lupáček najdete na adrese https://skolkalupacek.webnode.cz/. Někdo by řekl, že nechat starou hezčí verzi adresy by nevadilo, ale máte zde vyobrazen starý personál, starý vzhled prostorů, rozdílné ceny školkovného a hlavně rozdílné pojmy. Jako například, že nyní již nefunguje v režimu jako lesní školka. Větší problém nastává v tom, že facebooková stránka školky, založena v minulosti zůstala a evidentně se v ní pokračuje. A i zde najdeme nepřesné informace, například právě již zmíněnou internetovou adresu školky. Odkaz vás opět přesměruje na starý web. Byla jsem se ve školce podívat, jelikož jsem chtěla zde umístit své dítě, ale rychle jsem si to rozmyslela. Například krásná zahrada za domem je podle paní ředitelky stejně nepřístupná, prý kvůli sousedce. Celé se to vlastně nachází v jednom z řadových domů. Alespoň že s vlastním vchodem. Děti byly rozlítané všude možně jak v kuchyňské části, tak i na chodbičce a dokonce u vchodové části v šatně. Trochu mě zaráží to, že tam měli v tu dobu děti ve věku 2 až 4 roky a takový čtyřletý kluk si na chodbě už sám otevře i dveře. Nedovedu si představit tu hrůzu, kdyby prostě otevřel a odešel. Hygienický se mi to taky moc nezdálo. První syn chodil do státní školky a měli tam všechno, každý vlastní oddělené místo hygienickými potřebami ( ručníky, mýdlo atd). Tady jsem vypozorovala akorát jednu jedinou "koupelnu", kde bylo klasické WC 1 dětské umyvadlo a jedno klasické umyvadlo. Nejsem si tak úplně jistá, ale podle mě by měly být oddělené prostory pro děti a zaměstnance. Jinak interiér v dětské herně nebyl tak špatný, jen by to chtělo vyčistit víc koberec a rozhodně na něj nedávat nočník. Měli tam pokud vím dětské jídelní židličky, ty zrovna čisté nebyly a dále dva jídelní stolečky. Dále všichni měli každý vlastní hrneček popsaný jménem. To je sice hezké ale koukala jsem, že děti pijí napřeskáčku z jakéhokoliv hrnečku. Že by neuměli číst? Při odchodu jsem si v šatně všimla jakési závěsné nástěnky s obrázky. No moc tam toho neměli, popravdě dekorace vázne. A co se týče dětských maleb, velmi chudé. Nevím byla jsem tam samozřejmě na podívanou Ale i tak za tu krátkou dobu, co jsem tam byla mi přišel personál jako nevyškolený. Jak paní ředitelka, tak i učitelka byly mladé zmalované děvčata, které podle mě nemají ani dostatečnou délku praxe na to starat se o děti a zodpovídat za ně, ani na to udržet standarty školky a školku samotnou v činnosti podnikání.

Jitka
25.08.2015

Školku Lupáček mohu jen a jen doporučit. Navštěvoval ji můj syn a po období "zvykání bez mámy" chodil do školky rád. Domácí rodinné prostředí a milé tety. Jsme zde spokojeni a přihlásím sem i druhého syna.

Sandra Dvořáková
25.03.2015

úžasná rodinná škola.......hodné tety a skvělá atmosféra.....děti to tu milují...

Jarka
23.03.2015

Školku mohu také jen doporučit, syn Péťa zde byl šťastný a spokojený.

Martina
23.03.2015

S mateřskou školkou LUPÁČEK jsme naprosto spokojeni. Kubík se do školky těší a ze všeho je nadšený. Paní učitelky mají k dětem skvělý přístup. Za nás určitě palec nahoru! :)

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,27 kmMateřská školaBlatenská 2145Praha 4 - Jižní MěstoVeřejná
0,60 kmMŠ International Montessori School of PragueHrudičkova 2107/16Praha 4 - ChodovSoukromá
0,61 kmMateřská školaJihozápadní 4/1760Praha 4 - SpořilovVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.