Školička Betty

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Brně? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Brně můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Brně.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Veronika
07.10.2019

Syn je ve školce velmi spokojený. Vládne tam rodinná pohodová atmosféra, velkou výhodou je malý kolektiv a individuální přístup. Program je pestrý a komunikace s rodiči velmi vstřícná. Není problém se na čemkoli domluvit.

Lucka
03.02.2015

Jsme se školkou moc spokojeni. Syn (2,5) si ve školce rychle zvykl, těší se na děti, paní učitelku. Po obědě chodí dokonce ve školce spinkat, přestože doma už nespí, takže si ho vždy vyzvednu odpočinutého, dobře naladěného. Oceňuji individuální přístup, malý kolektiv, vstřícnost ze strany paní učitelky a paní ředitelky. Vždy se dozvím, co ve školce probíhalo, co se synovi povedlo, jaké akce je čekají. Školka nabízí bohatý program, včetně akcí pro rodiče s dětmi (divadlo, besídky, procházky, výlety). Syn už chodí ve školce 4 měsíce na plavání, což si užívá a já jen žasnu, jak to ve vodě dobře zvládá. Doporučuji!

Kristýna
26.03.2014

Můj syn do Bettynky začal chodit v 2,5 letech a velmi rychle si zde zvykl. Děti zde mají opravdu luxusní zázemí - velkou hernu, jídelničku, samostatný pokojík na spaní, velký uzavřený dvůr s pískovištěm a domečkem. Každý den chodí ven, jednou týdně plavat (s odvozem mikrobusem, což je zážitek největší :-), často do divadla, ale hlavně! mají výbornou paní učitelku Pavlínku, která je osoba na svém místě, s prťatama to umí, pořád s nimi něco tvoří, zpívá... syn si zde opravdu užije do takové míry, jakou mu doma nedokážu nabídnout. Oceňuji i dobrou komunikaci s rodiči, vždycky se dozvím, co ten den dělali, co synovi šlo, co ne, zážitky... a na čemkoli je možné se dohodnout.

Lidka
17.03.2014

Jako babička jsem se školičkou náremně spokojená. Domácí prostředí ve školičce, již při vstupu, navodí v dětech pohodu a úsměv na tvářičce. Školička je krásně prosvětlená, prostorná a barevná. Na uzavřeném dvorečku si děti moho bezpečně běhat a hrát. No a zákledem všeho je veselá a vlídná paní učitelka.

Káťa
14.03.2014

Ve školičce jsem byla na 3 týdenní praxi a byla jsem nadšená. Kladný a velmi milý přistup jak paní učitelky Pavlínky, tak i paní ředitelky Bety. Tydenní program je pestrý a zábavný. Těším se, až se do školičky zase podívám.

Veronika
14.03.2014

Příjemné prostředí i paní učitelky, dcerka nastupovala ještě před druhým rokem, zvykla si velmi rychle a naopak je problém ji ze školky vůbec odvést. Velkou výhodou je menší počet dětí a velmi individuální přístup. Už po několika návštěvách u dcerky sleduji, že se stává mnohem samostatnější i v oblastech, které jí předtím dělaly problémy (samostatné jídlo), rychle se rozšiřuje její slovní zásoba. Program školky je mnohem bohatší, než bych jí mohla připravit doma a vždycky se do školky těší.

Karel
07.03.2014

dcerka chodi do skolky zatím dva mesice (ma 2,5 roku) a je ze skolky nadcena, pani učitelka Pavlinka je osoba na svém miste, deti ji proste zboznuji, umi jim krasne naslouchat, pohladit, pochvalit - skolka: krasne nove barevne a vesele prostory, dvorek s piskovistem. a ted od brezna kurzy plavani, doporucuji!

Marketa
19.02.2014

nove a velmi prijemne prostředí plne hracek (dcerka miluje nafukovaci bazenek naplneny kuličkami do kterého muze sjet po male skluzavce), krasny vnitrni dvorek s piskovistem, velmi mila teta a pani učitelka

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Brně v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,15 kmMiniškolka KlubkoTišnovská 1394/15Brno - Černá PoleSoukromá
0,29 kmMateřská škola BrnoJugoslávská 70/627BrnoVeřejná
0,31 kmZákladní škola a Mateřská škola MerhautovaMerhautova 37/932BrnoVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.