PRÉMIOVÝ a PLUS PROFIL

Co je to prémiový a plus profil?

Prémiový a Plus profil je nabídka rozšíření základního profilu Vaší školky na stránkách www.nejskolky.cz. Prémiový profil přehledně prezentuje spoustu důležitých dodatečných informací o Vaší školce. Rodiče tak rychle najdou přesně to, co hledají.

  Základní profil Plus profil Prémiový profil
Název školky a základní kontaktní informace
(adresa, email, webové stránky, IČO, ředitel-ka, redizo, telefon, fax)
Typ školky, vzdělávací program, jazyky
Umístění školky na mapě
Hodnocení školky
- celkový průměr hodnocení, průměr hodnocení dle kategorií, detailní přehled hodnocení - seřazené dle data hodnocení
Facebook stránky
Google +  stránky
Základní informace
- představení filozofie školky, datum vzniku, datum dalšího zápisu, otevírací doba, celkový počet děti, průměrný počet dětí na třídu, poměr učitel / počet dětí, věková hranice, od kdy dítě může navštěvovat školku
Programová matice
- sekce jazykové dovednosti, kognitivní vývoj a kroužky
Personál
- fotografie, jméno, pozice, specializace, praxe
Prostory
- včetně ilustrativní fotografie prostorů
Strava
- typ stravy, typ diety a ukázka jídelníčku
Cena
- cena na jednotku a detailní ceník
Fotogalerie
Prioritní zobrazení a zvýraznění školky v tabulce
Prezentace školky na hlavní straně
Sortování hodnocení
- možnost seřazení detailních hodnocení podle počtu obdržených srdíček
CENA / měsíc ZDARMA 200,- 400,-
CENA / rok ZDARMA 2 400,- 4 800,-

10 výhod prémiového profilu pro Vaši školku

 1. Více přehledných informací o Vaší školce.

Rodiče, kteří vybírají školku pro svoje děti, rychle najdou přesně to, co je zajímá.

 1. Přednostní zobrazení a zvýraznění profilu Vaší školky.

V případě, že se Vaše školka nachází v oblasti, kterou rodiče prohledávají, objeví se v tabulce ZVÝRAZNĚNÁ na prvních místech pro danou lokalitu.

 1. Každé nové hodnocení Vám pošleme na email.

V případě, že dostane Vaše školka nové hodnocení, bude Vám automaticky zaslán email.

 1. Možnost správy sekce hodnocení.

Možnost seřadit hodnocení od nejlepších hodnocení. V rámci základního profilu je řazení hodnocení striktně podle data, bez ohledu na počet udělených srdíček.

 1. Prezentace Vaší školky na hlavní straně.

Vaše školka se může prezentovat v nové sekci TIP na hlavní straně.

 1. Vaše školka bude vidět.

Naše stránky se zobrazují na předních pozicích pro nejvyhledávanější klíčová slova ve vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz a Centrum.cz. Příklady umístění najdete:

 1. Prezentace stránek nejskolky.cz v médiích a na partnerských webech.

Postaráme se za Vás o marketing a PR. Aktuální přehled vybraných článků a vybrané odkazy na naše stránky najdete v sekci Napsali o nás >>>ZDE<<<

 1. Vysoká návštěvnost stránek nejskolky.cz.

V současné době navštěvuje naše stránky v průměru až 20.000 uživatelů měsíčně. Předpokládáme postupný růst návštěvnosti našich stránek.

 1. Prémiový profil vyplníme a aktualizujeme za Vás.

O nic se nemusíte starat, pouze nám pošlete požadované informace a fotografie emailem a my se postaráme o vše ostatní.

 1. Prémiový profil může sloužit JAKO Vaše webové stránky.

V určitých případech lze využívat prémiový profil jako webové stránky pro Vaši školku nebo mateřské centrum. Náš premiový profil je navíc bez reklam. V případě zájmu Vám můžeme vytvořit unikátní zkrácené URL, nebo můžete jednoduše odkazovat Vaši existující doménu na prémiový profil na našich stránkách.

Náhled Prémiového a Plus profilu

Ukázku profilu si můžete prohlédnout zde:

https://www.nejskolky.cz/premium/profil/

Dodatečné informace v Prémiovém a Plus profilu

 aneb co v základním profilu nenajdete

Základní informace

O nás – krátké představení školky a její vize
Link na Facebook nebo G+ stránky školky
Datum vzniku, Datum dalšího zápisu, Otevírací doba
Celkový počet dětí, Průměrný počet dětí na třídu, Poměr učitel / žák, věková hranice, od kdy dítě může navštěvovat školku

Program

Programová matice obsahující 3 hlavní kategorie – jazykové dovednosti, kognitivní vývoj a kroužky. Tato sekce přehledně prezentuje rodičům informace o tom, které aktivity školka nabízí a zda je daná aktivita vedená učitelem MŠ, učena hrou nebo rodilým mluvčím. V určitých případech je možný vícenásobný výběr.  Rodiče se také ihned dozví, zda je daná aktivita hrazena v rámci školného, nebo je nutné ji uhradit zvlášť. Školka doplňuje aktivity v rámci těchto 3 kategorií podle svého programového zaměření.

Personál

Fotografie zaměstnanců školky se základními informacemi – jméno, pozice, praxe, certifikace. Zobrazení 4 profilů na stránku. Další profily zaměstnanců školky uživatel zobrazí pomocí odkazu „zobrazit další“.

Prostory

Přehledná struktura této sekce prezentuje rodičům prostory, kterými školka disponuje. Informace jsou doplněny ukázkovými fotografiemi daných prostor. Tyto fotografie dodává školka. V rámci prezentace by se mělo jednat o fotografie focené na šířku. Prostory jsou následující:

herna, tělocvična, jídelna, spinkárna, zahrada a venkovní hřiště. Rodiče tak ihned vidí, jaké vybavení a prostory mohou ve školce najít a jak vypadají – vše bez dodatečného klikání a dohledávání.

Strava

Rodiče se velmi zajímají o to, jaký typ stravy školka nabízí – má školka vlastní kuchyni, dováží jídlo, nebo musí jídlo dětem obstarat rodiče? V této sekci se rodiče dozví také to, jestli školka nabízí bio stravu a zda školka nabízí možnost obstarat dietní stravu pro děti se speciálními dietními potřebami. Tato sekce obsahuje také jednoduchou ukázku jídelníčku ve školce.

Cena

Tato sekce obsahuje informace o ceně za měsíc docházky jednoho dítěte bez stravy. Dodatečné cenové nabídky si mohou rodiče prohlédnout v rámci ceníku, který je také součástí této sekce pod odkazem „zobrazit kompletní ceník“, kam školka přikládá informace ve word nebo pdf dokumentu.

Fotogalerie

V této sekci se školka prezentuje pomocí fotografií. Jedná se zejména o dodatečné fotografie prostor ve školce, aktivit ve školce atp. Kapacita pro sekci fotogalerii je 20 MB a dalších 5 MB pro fotky k sekcím personál a prostory. Maximální velikost 1 zaslaného obrázku je maximálně 2 MB.

Hodnocení

Školka s prémiovým profilem má možnost správy sekce hodnocení. V rámci správy sekce hodnocení je možné řadit hodnocení podle počtu obdržených srdíček. V základním profilu se řadí hodnocení striktně podle data hodnocení, nezávisle na počtu obdržených srdíček. V případě zájmu má školka možnost seskupit hodnocení tak, aby se hodnocení s 3 a méně srdíčky uložilo do podsekce v rámci sekce hodnocení. Pro zobrazení této podsekce je potřeba rozkliknout speciální odkaz v rámci sekce hodnocení.

*V případě, že má Vaše zařízení více provozoven a máte zájem o prémiový profil pro více poboček, poskytneme Vám slevu podle počtu objednaných profilů. Pro konkrétní podmínky nás kontaktujte na premium@nejskolky.cz

Zaujala Vás naše nabídka? Objednejte si Prémiový nebo Plus profil zde:

 • PREMIUM PLUS (rozdíly mezi profily jsou uvedené výše v nabídce)
 • Ulice a číslo popisné
 • Udávejte bez mezery.
 • Jméno kontaktní osoby
 • Příklad "konecna@ms-slunicko.cz"
 • Souhlasím s obchodními podmínkami

V případě, že máte jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici na emailu premium@nejskolky.cz a na telefonním čísle: 777 669 366