MŠ Kytka Praha 9

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Step By Step
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

V MŠ máme dvě třídy po 10-ti dětech, školku určenou pro větší děti a miniškoličku určenou pro děti od 2 do 3 let. Třída školky každý týden jezdí na koni na blízkém statku, plave v bazénu v objektu školky, má keramickou dílnu a den s angličtinou s rodilou mluvčí. Pracujeme v duch respektovat a být respektován.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Dana Skládalová
01.09.2015

Maximální nasazení všech tet. Je vidět jejich snaha si to s dětmi užít. Dítě zde je osobnost a ne člen stáda, ale musí respektovat stanovená pravidla. Maximální informovanost a spolupráce s rodičem. Úžasný program (koně, plavání, keramika, výtvarničení a muzicírování všeho druhu, angličtina s rod. mluvčím atd., ale především jasný koncept, celoroční plán, témata promyšlená do detailů a jejich zažití v praxi včetně návštěv muzeí či jiných kulturních akcí a to vše v příjemné atmosféře, kde jsou děti motivovány konflikty řešit tak, aby k nim příště již nedocházelo, tedy domluvou. A výsledek? Spokojené, veselé dítě, které si umí říct co potřebuje, dovede pomoci kamarádovi a bere také ohledy na ostatní. Všem tetám moc děkuji a určitě mohu tuto školku jen doporučit!

Jana Chvalinová
07.08.2015

Obě naše děti postupně navštěvují tuto školku. Ve školce jsou Tety, dětem se věnují trpělivě, děti respektují jako partnery. Zároveň mají autoritu a děti je respektují. Velmi si cením domácího prostředí a malého kolektivu, kde si spolu hrají malé i větší děti. Na konci každého dne se rodič od tety dozví, co se celý den dělo, což mi ve státní školce chybělo. Velmi děkuji a těším se na další léta v Pětikvítku!

A. Havlová
30.06.2015

Syn navstevuje Petikvitek tretim rokem a jsme velmi spokojeni, od zari pridame i mladsi dceru, ktera uz si taky par dnu vyzkousela. Oba chodi velmi radi, odnasi si pokazde plno zazitku, novinek i vyrobku a nechce se jim domu. Tety se skvele venuji detem i rodicum, davaji potrebnou zpetnou vazbu. Skolka ma vyborne zazemi (herna, zahrada, bazen) i krouzky (chodime na zpivanky, se skolkou syn chodi na kone, plavat a na keramiku). Nemame co vytknout, mohu vrele doporucit, A.H.

Věra Jansova
28.06.2015

Oceňuji především trpelivy, respektující, ale soucasne důsledný přístup k dětem. Děti mají pestrý program - zpívají, malují tvoří, sportují. Pokud se jim zasteskne lo domove, najdou vždy útěchu u hodných tet.

Daniela Švábová
07.05.2015

Naše dcera navštěvuje školku 4tým rokem a jsme velice spokojeni. Milé paní učitelky, výborný program, krásné prostředí. Děti maximálně využívají čas strávený ve školce a spoustu se toho naučí. Nemohu za celou dobu nic vytknout :-). Jen tak dále!

Štolbová
23.12.2014

Dcera chodí do školky Pětikvítek od dvou let. Od začátku tam chodí moc ráda a s nadšením. Do školky se každý den těší. A to díky všem učitelkám, které se dětem opravdu věnují, připravují velmi zajímavý program a jejich individuálnímu přístupu ke každému dítěti. Tímto jim chci poděkovat a vřele tuto školku doporučuji všem rodičům.

Eva Pýchová
02.12.2014

Naprosto skvělý, individuální přístup ke každému dítěti. Pestrý a zajímavý program každý den. Kromě toho, že se děti učí spoustu zajímavých věcí, učí se i vzájemně si pomáhat, respektovat a pomáhat menším dětěm. Školka nejen, že naslouchá trpělivě každému dítěti, ale i každému rodiči a skvěle s rodiči spolupracuje/ komunikuje. Mohu jedině doporučit.

Donovalova
14.09.2014

skvělé školka a super tety, starostlivá péče, individuální přístup, synek chodí rád od 2 let a vždy se moc těší

kocurova
14.09.2014

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,79 kmŠkolička Domeček v KyjíchHerdovská 806/1Praha 9 - KyjeSoukromá, Jesle
0,82 kmCentrum rodinných aktivit Modrý Tygřík - KD KyjeŠimanovská 47Praha 14 - KyjeMateřské centrum
0,85 kmMateřská škola JahodniceKostlivého 1218Praha 9 - KyjeMěstská

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.