MŠ English Wonderland Hrnčíře

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Montessori
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Anton Březina
06.11.2018

Táto škôlka už dávno nie je to, čo bývala a je to hlavne kvôli tomu, že si nedokáže udržať kvalitné vychovávateľky a vychovávateľov. Rozhodne nie je vhodná pre menšie deti (2-3 roky) pretože pri presunoch sa zvyknú nezmyselne ponáhľať a malé dieťa ľahko zakopne. Na priestoroch (pobočka Háje) je vidieť, že do nich investujú a program je skôr priemerný. Personál sa postupne zhoršuje...

Petra Chrzanowska
01.09.2014
Jana Štantejská
06.06.2014

Když jsem poprvé navštívila školku English Wonderland a setkala jsem se s majitelkou školky Pavlou, bylo mi jasné, že tato školka bude naším favoritem. Sdělila mi, že už od pěti let chtěla mít vlastní školku. Cítila jsem při prvním setkání tolik lásky ve školce, že jsem byla unešená. Tento pocit stále trvá..profesionální a přitom lidský personál, který se umí naladit nejen na děti, ale i na rodiče. Mnoho zábavných aktivit přímo ve školce, zajímavé výlety, kreativní vzdělávání. Naše dcera je maximálně spokojená! Děkujeme všem a vřele doporučujeme!

Eva Humplíková
18.03.2014
Gabriela Hervertová
18.03.2014

Se školkou English Wonderland mam jen ty nejlepsi zkušenosti. Oba moji synove tam byli/jsou spokojeni. Vzdělávání formou zábavy a hry, velký výběr kroužků a aktivit je samozřejmostí. A k tomu jako bonus postupne poznavani anglickeho jazyka + výborné bio obídky a svačinky :o) Hezké prostředí, které se neustále ještě zdokonaluje :o) a v neposlední řadě milé paní učitelky i ostatní personál! Velmi vřele doporučuji všem rodičům, kterým záleží na individuálním a laskavém přístupu k jejich dětem!

Mirka Jírovcova
17.03.2014

Se školkou English Wonderland jsme byli spokojeni. Velmi příjemný, vstřícný a profesionální personál. Krásné prostředí, spousta aktivit a osobní přístup skvěle připraví děti na nástup do školy. Byla jsem až překvapená, jaké vědomosti syn ve školce načerpal. Vřele doporučujeme.

Magdaléna Mráčková
17.03.2014

Pocit, že s našimi dětmi je zacházeno tak nějak vnitřně správně a dobře, byl ten první, který jsem ze školky měla a mám. Hodně individuální přístup, důraz na rozvoj a "nenápadné" vzdělávaní a důležitý fakt, že naše děti se do školky těší a chodí sem rády. Mohu jen doporučit.

Helena Vlčková
16.03.2014

English Wonderland je skvělá školka, kde se naší dceři velmi líbí. Když končí víkend už se moc těší na kamarády, učitele a všechny aktivity, kterých je tam opravdu dost. Líbí se nám i způsob, kterým se přirozenou cestou učí angličtinu. Tuto školku můžeme jen doporučit.

Alma Štufi Duljević
16.03.2014

English Wonderland je pro mé děti druhý domov. Profesionální, kamarádský, usměvavý a vždy vstřícný personál, krásné, pestré a bezpečně prostředí, spousta aktivit a kroužků, z kterých si děti odnáší spoustu zážitků, vzpomínek a vědomostí. Osobní přístup dětem a celkově velmi přátelská a kreativní atmosféra školky, takže dítě vyrůstá v prostředí, které jim připraví skvěle základy pro školu. Děkujeme English Wonderland, a vřele doporučujeme.

Jana Vysanska
15.03.2014

Pavlu, Samanthu, Evicku, Iana, Klarku, Fauda, Zuzku, Anetku a dalsi ucitele me deti proste zboznuji.Program je vzdy tak zajimavy, ze by se chtel nas Honzik do skolky obcas vratit.Nase Emi je letos nemocna, ale cely tym EW ji pravidelne navstevuje doma a pomaha udrzet krok s ostatnimi detmi.Vsem rodicum mohu skolku EW vrele doporucit.

Barbora Ostrá
29.01.2014

Se školkou English Wonderland jsme maximálně spokojeni, jak můj syn, tak já jako rodič. Dětem nabízí otevřenou náruč, rodinnou atmosféru, péči, rozvoj, rodičům pak vstřícný přístup a klid v duši, jelikož je o jejich děti výborně postaráno. Oceňuji zájmové aktivity, které školka zajišťuje vedle běžné výuky, a též péči i o ty úplně nejmenší dětičky.

Renáta Vojtíšková
16.01.2014

Školku bych si dovolila hodnotit slovy našich blízkých a kamarádů, kteří vždy s povzdechem konstatují: "Vy máte školku snů." A já jsem šťastná, že do takové školky může chodit náš syn. Personál je velmi vstřícný a empatický, neustále dobře naladěný, stravování bez chybičky, neustále nový program, výlety...

Jana Vránová
11.01.2014

Vyzkoušeli jsme s dcerou několik školek, ale až v English Wonderland jsme všichni spokojení. Tým je excelentní, maximálně se dětem věnuje, každý týden je nějaký výlet, extra program navíc....dcera je ve školce štastná a my s ní.

Barbora Pavelková
09.01.2014

Školku jsme vybírali dlouho a v English Wonderland jsme my i dcera velmi spokojeni.

Helena Babická
08.01.2014

Syn je naprosto spokojený po všech stránkách, do školky chodí moc rád, ze školky domů už je to horší. :)

Diana Radl Rogerova
08.01.2014

Excelentni tym motivujici kazde dite. Skolka ve ktere nezazijete aby nektere dite brecelo, zadnemu se nechce domu, to mluvi za vse.

Klára Vydržel
07.01.2014

Velmi příjemný a vysoce kvalifikovaný personál, flexibilní dohoda dle požadavků klienta, bohatý a různorodý vzdělávací program, velké množství výletů a doprovodných kroužků. Jsme velmi spokojeni.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
1,12 kmMateřská škola VestecU Hřiště 576VestecVeřejná
1,25 kmRodinné centrum BaráčekU Hřiště 575VestecMateřské centrum
1,90 kmMŠ BublinkaMezi rybníky 244Praha 4 - ŠeberovSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.