MŠ English Wonderland Háje

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Montessori
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Anton Březina
25.11.2018

...tak za tie štyri roky od posledného hodnotenia sa toho dosť zmenilo - škôlka je skôr priemerná s nadpriemernými poplatkami. Stojí a padá s vychovávateľkami a tie lepšie si riaditeľka nedokáže udržať. Ak zvažujete, že sem umiestnite dieťa mladšie než 3 roky, rozmyslite si to. Nebudú sa mu schopné venovať.

Misa
11.01.2014

Výborná školka s rodinnou atmosférou, velmi milým a vstřícným personálem a profesionálně vedeným pestrým a zábavným programem. Jsme fakt moc spokojeni! Děti střídají volnou hru s různými výtvarnými činnostmi, učí se písničky, básničky, chodí na cvičeníčko do blízké tělocvičy i na fakultativní tématicky laděné výlety aj. Je vidět že práce s dětičkami personál opravdu baví - stále vymýšlejí pro děti nové aktivity a uroní-li nějaké dítko ve školce slzičku, hned hledají příčinu. Snaží se vést všechny dětičky ke vzájemné spolupráci v pohodové atmosféře s přihlédnutím na jejich individuální povahu. Dětem se zde opravdu intenzivně věnují, není to jen "nějaká hlídárna" ale opravdová školka plná zábavy, radosti ze hry i z učení a pilně připravující dětičky na budoucí školní docházku i do života. V místnosti kde děti pobývají si každé dítko najde své (pestré hračky včetně kuchyňky, zajímavých stavebnic a knížek doplňuje malá skluzavka, trampolína i koutek s matracemi k odpočinku chce-li být dítko chvíli bokem kolektivu a relaxovat). Hned bych si to s dcerkou vyměnila a šla do školky - zde by se mi opravdu líbilo! Děti se tu vážně nenudí, i když čas na odpočinek a volné objevování jim samozřejmě také zbude, domu přicházejí plni zážitků a znalostí. Trošičku méně chodí dětičky dovádět ven (nicméně denně jdou procházkou na oběd) - nelze stihnout všechno ;-). Pobyt venku ráda dohoním s dcerkou já při odpolední procházce. Nemám sice zatím moc s čím srovnávat, ale dle mého a dle nenápadné radosti v očích dcerky (vyhledává spíše menší kolektiv) fakt skvělá školka!

Anna
10.01.2014

Syn chodí do školky velice rád a po vyzvednutí vždy s nadšením vypráví co ve školce dělal a i co se naučil. Velice se mi líbí přístup k dětem. Děti si ve školce pohrají, něco vyrobí a i se něco naučí, čímž se částečně připravují na vstup do školy. Oceňuji témata, kterými se děti zabývají. Můj syn bývá často nemocný, a proto jsem velice ocenila možnost hodně specilní docházky. Školka je po všech stránkách výborná a jsem ráda, že syn do ní může chodit. Jsem raději, když děti jsou ve třídě a něco tvoří, ven s nimi můžu jindy.

Marketa
09.01.2014

Příjemný personál, který bezvadně zvládá i ty nejmenší dětičky a dokáže s ními vyrábět spoustu věcí. Jen bych si pro ně přála o trošku větší prostory.

Igor
08.01.2014

Myslím, že super. Program, učitelé, přístup k dětem (podle individuální povahy), výukové programy, vzdělávání. Možná se kapánek méně chodí ven - ale to je individuální podle nás (minimálně kazdý den ale procházka do blízké jídelny). Děti to tam baví a přitom se učí (hra, kreslení, ruční výtvory, učení, kroužky). Prostory jsou super upravený pro děti - jedině bodík dolů že poloha školky je v 1.patře a absence vlastního hřište - ale s tím se už nic neudělá - hned vedle je veřejné hřiště (pro soukromou školku - asi výborný). Nejsem tam celý den - ale posuzuji podle dětí - kdybych byl dítě tak by jsem tu byl rád i s mojí introvertní povahou ;-) ... .

Alena
07.01.2014

Školka je moc príma, kamarádští a výborní učitelé, vstřícné vedení, hezké a útulné prostory, v naší třídě probíhá výuka v angličtině (je tam ale i druhá česká třída). Program je velmi pestrý, včetně kroužků a výletů (na lyže, do přírody, za hudbou...). Obě dětičky (jedno už teď ve škole) jsou moc spokojené...

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,15 kmMateřská školaAnny Drabíkové 536Praha 4 - Jižní MěstoVeřejná
0,48 kmMateřská školaSulanského 693Praha 4 -Jižní MěstoVeřejná
0,49 kmŠkolička TygříkK jezeru 478/26Praha 4 - HájeSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.