MŠ Creative Kids

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Brně? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Brně můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Brně.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Blažek
11.06.2021

Název školky odpovídá náplní. Osobní zkušenost našeho syna, školku navštěvoval 2 roky. Po každém dni stráveném mezi dětmi byl plný zážitků. S žádnou jinou školkou jsme podobnou zkušenost neměli. Vřele doporučujeme a děkujeme!

Jakub Skála
22.05.2021

Obě moje děti navštěvují školku Creative Kids už dva roky, takže s nimi už nějaké zkušenosti mám a nemůžu říct, že by byla jediná negativní. Program mají oproti státním školkám značně nabitý a různorodý, takže se děti fakt nenudí: - jednou týdně výlety do přírody - každý týden dobrovolné kroužky plavání, v zimě bruslení, gymnastika, hudebně-dramatická výchova, návštěvy solné jeskyně - v zimě lyžák, v létě školka v přírodě - o prázdninách spousta různých tematických programů Přesně o těchto aktivitách se ve státních školkách může rodičům jenom zdát! Pokud chcete, aby vaše děti ve školkovém věku něco zažily a nenavštěvovaly pouhé hlídárny dětí, kde je vychovatelkám zatěžko vyvinout sebemenší úsilí navíc, Creative Kids můžu s klidným svědomím vřele doporučit.

LPA
20.05.2021

Jako rodiče jsme chtěli pro syna vybrat školku, kde by děti nejen seděly ve školce nebo vyběhly na dvůr a to se nám opravdu splnilo. Program na každý den, aktivity od tanečků, výtvarky, gymnastiky až po solnou jeskyni. Děti vezmou na lyžák i do školky v přírodě a o prázdninách mají tématicky promyšlené aktivity, kdy se nebojí ani jít na bazén nebo přehradu.

Komentář
K M
31.03.2021

Myslela jsem, že jsem hodně otrlá, ale zkušenost s touto školkou mi hnula žlučí a určitě na setkání s učitelkou(?!) a učitelem v životě nezapomenu. Při prvním setkání jsem skupinku dětí potkala v zimě, kdy učitelka (skoro bych ji i nazvala soudružka bývalého režimu) před ostatními dětmi vylévala svou neschopnost na malé holčičce...věty typu “nikdo tě nemá rád”, “jestli se takto budeš chovat na Poděbradové tě nechci”...a podobné ve mě rezonovaly ještě dlouho poté, lituji dívenky, která si toto trauma ze školky musela odnést. Po více jak čtvrt roce jsem skupinku potkala dnes...dnes, kdy mají být školky zavřené-a to i ty soukromé. A hned mi bylo jasné, že minule to prostě nebyl jen přešlap dané dámy. Pominu to, že bylo velké teplo a děti po obědě strávili na přímém slunci nemalou porci času. Jeden chlapec ze skupinky plakal, nikoho moc nezajímalo proč, byl odbyt prostým Miroslave nebul a dál se už na něj nikdo neohlédl. Po delší chvíli pláče jsem se šla hocha zeptat sama, jestli něco nepotřebuje. Ze skupiny dětí se mezi tím oddělil bez velkého zájme dvou “učitelů” další chlapec, též plakal. Nikdo se nezajímal...a chlapec začal najednou zvracet. Zavolala jsem na učitelku s učitelem, že jim zvrací dítě. Učitel nakonec přiběhl a na oko se zajímal, ženština (učitelka?) řekla něco o debilovi a šla si fotit. Děti opakovali něco o debilovi, což asi patřilo mé osobě. Po nějaké době se skupinka zvedla a odcházela jinam, ovšem učitelka si nenechala líbit, že bych jí narušila “výchovný” program a schválně nechala pořvávat děti vedle mého kočárku se spícím dítětem. Opravdu nedovedu pochopit, jak někdo takový může “učit” ve školce. Učitelka ( pokud se nepletu, jménem Jitka) a učitel Jan Lustyk ve mě po pouhých dvou náhodných setkáních zanechali dojem absolutně neempatických, autoritářských lidí, nepatřících do školství.

Komentář
Michael Kutil
27.01.2021

Pan ředitel jednou přišel se svojí partnerkou (pochybuji, že by to byla učitelka) a skupinou dětí do Technického muzea, kde jsem tehdy pracoval. Tam během prohlídky začal jeden hošík brečet. Paní vzala dítě za loket, odvedla ho do kouta a tam ho posadila na zem. Zbytek skupinky odešel do dalšího patra. Zatím jsem zavolal kolegyni, která má více rodičovských zkušeností, aby mi pomohla plačícího a osamoceného klučíka utěšit. Když se jí to po chvilce podařilo, odvedla chlapečka zpět "učitelce" a řekla jí, že nemůže dítě opustit. Odpověď: "Ten kluk je autista a ostatním by prohlídku jenom kazil." Jde jim evidentně jen o peníze, poohlédněte se po jiné školce.

Jana Vyroubalová
31.10.2020

Skvele ucitelky, skveli ucitele, skvely reditel. Super program, maximalne spokojene dite a nejspokojenejsi maminka :) nelituju ani koruny

Pavla Urbanová
26.08.2020

Ochotní vyjít vstříc, skvělý přístup i program.

Alena Vesela
20.08.2020

Jsme nadseni programem teto skolky! A nas 3lety syn asi jeste vic :) Dekujeme!!!!

Jana Vyroubalová
22.06.2020
Lenka Hrádková
19.04.2020

Nejhorší školka, jakou jsme mohli pro děti vybrat. Obdivuji odvahu pana ředitele, kt pouze ve dvou lidech, jdou s dětmi na koupaliště. S dětmi ve velkém vedru lítají po rozpalenem centru Brna. Nerespektují rodiče, kdy je domluva o vyzvednutí dítěte v nějaký čas, pak rodic čeká i 45 min než dorazí. Názor rodiče není brán v potaz, protože pan ředitel ví všechno nejlépe. Malé děti nespí po obědě, protože lítají po vyletech, jsou totálně prestimulovane. Předali nám dítě se zlomenou rukou (s informací, že se jedná o narazeninu), kt mělo jít na tenisový trénink. Museli jsme s ním až na pohotovost.

Martin Kares
12.08.2018
Marie Nováčková
12.01.2018

Mám tříletou osobní zkušenost. Náš šťastný Matýsek N. je důkazem tohoto hodnocení. Děkujeme

Pavel Netoušek
11.01.2018
Kateřina Hladíková
11.01.2018
Magda Nová
19.12.2017

Ne, děkuji. Prostory v MŠ jsou krásné, ale nelíbí se mi zvýšená fluktuace učitelek. Navíc nerespektuje, když je některá z nich nemocná. Klidně pak nažene nemocnou učitelku do bazénu jako dozor, nebo ji třeba ještě donutí uklízet prostory v MŠ, protože tam nejsou zaměstnány žádné uklízečky. Zajímavě o tom píší i bývalé zaměstnankyně na fóru vinted.cz, kde pan majitel i odpovídá. Obrázek at si udělá rodič sám.

Klára Kubíčková
16.08.2017

Velká spokojenost s touto školkou! Syn se do školky vždy moc těší, výlety jsou super! Panu řediteli a paním učitelkám jsme vděční za pokroky, které u malého každý den pozorujeme. Jsme rádi, že jsme právě v této školce a rozhodně ji doporučujeme každému, kdo chce pro své děti kvalitní péči.

Jana Faltýnová
10.03.2017

Otřesné, pan ředitel vůbec neví, co to je vychovávat dítě, jde mu jen o peníze. Do školky bere absolventky, které mu zaskakují za nemocné učitelky a pracují tam bez smlouvy.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Brně v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,55 kmMateřská školaChodská 5/491BrnoVeřejná
0,58 kmMateřská školaChodská 15/2707BrnoVeřejná
0,61 kmZákladní škola a Mateřská škola StaňkovaStaňkova 14BrnoVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.