Montessori rodinná mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Montessori
cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Dominik
04.06.2021

Máte to školce je vše v pořádku. O děti se velmi krásně starají, pracují s menším počtem dětí než ve státních školkách. Když něco slíbí tak to dodrží v této školce se stále něco děje. Super Doporučuji

Iva
05.12.2017

Všechno perfektní, dororučuji maminky.

Františka
08.05.2017

Děkujeme, bezvadná a profesionální škola, obdivuji kolektiv, který se stará o tyto malé dětičky.

Nathalie
26.01.2017

Děkujeme za kladný a profesionální přístup k dětem, obdivuji jak paní učitelky, tak majitelky.Tak malé dětičky a taohromná práce za nimi.Super program i výuka, nádherné fotografie i jednání. Doporučuji všem

gabika
17.11.2016

Kvalitní školka, hned při příchodu na vás dýchne klid a nádherná atmosféra.Děkujeme všem zaměstnancům za velkou starost o děti.

Cecílie
05.11.2016

Krásná klidná školka, nádherný přístup, obdivuji práci učitelek s tak malými dětmi.Usměv na tváři všech zaměstnanců je na dením pořádku, nádhera, přijďte a necho´dte jinam, krása.Jsme s manželem rádi, že v Chomutově máme možnost do této školky chodit.

Anet
19.10.2016

Chtěla jsem poděkovat za pěkný přístup a výuku našich dětí v této školce.Krásná školka s klidným a kladným přístupem, plno zajímavých akcí, znalost a přehled učitelek...Děkuji i vedení MŠ.

Karolína
17.10.2016

Pěkná školka, pěkné akce pro děti, super práce i s maličkýma dětma, vedeny k samostatnosti.Doporučuji a děkuji, že se tak věnujete dětičkám.

Ami
12.10.2016

Dobrý den, chválím tuto školku i paní učitelky, moc se nám ve školce líbí, potřebovala jsem rychle do práce a tato školka mi vyšla vstříc.Je to tu moc příjemné a klidné,dDkujeme

Adéla
21.09.2016

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za veškerou péči, lásku, osobní přístup a také skvělou výuku věnovanou nejen naší Sárince ☺️❤️. Jsme rádi, že svoje předškolní léta mohla strávit u Vás a s Vámi ☺️Adéla Kováčová

kaci
21.09.2016

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za péči, kterou jste přes dva roky věnovali našemu synovi Fanouškovi, za vše, co jste ho naučili a posunuli ho tak v životě zase o kousek dopředu. Vždycky se do školky těšil a odnášel si z ní hezké zážitky. Chválím přístup všech Vašich paní učitelek, asistentek , oceňuji snahu jejich i Vaší vůči dětem. Přeji Vám, at´ se školce daří a dál budu jedině doporučovat a chválit. Mějte se pěkně. S velkým poděkováním Rauscherovi

Lenka
15.09.2016

Dobrý deň Pavlína, chcela by som Vám aj touto cestou poďakovať za úžasné 3 roky výchovy našej Lary. Včera nastúpila s novými očakávaniami do školy ako prváčik a veľmi sa teší. Celá Vaša stratégia škôlky a vedenie detí počas tých 3 rokov bola úžasná a som strašne rada, že Lara chodila práve do Vašej škôlky. Naučila sa mnoho praktických vecí, ktoré využije v škole a veľmi pozitívne hodnotím i predškolskú prípravu. Pani učiteľky boli úžasné a trpezlivé a práve aj vďaka nim si Lara odnesie mnoho pozitívneho do ďalšieho stupňa svojho života... Oceňujem Vašu prácu a vrele Vašu škôlku budem odporúčať ďalším mamičkám. Pozdravujeme všetky pani učiteľky a želáme aj im všetko dobré!!! Spolupráca so škôlkou bola úžasná a ďakujem za všetku námahu, ktorú ste museli vynaložiť a viem, že ste to robili s láskou k deťom. Želám Vám z celého srdca mnoho, mnoho úspechov, nech sa Vám darí v pracovnom i osobnom živote... Najviac Vám želáme s Larčou pevné zdravie a nech sa Vám všetko to „dobré“ vráti naspäť dvojnásobne.

ljuba
03.09.2016

Děkujeme za 3 roky ve vaší školce naší dcerky, školka je úžasná, jsme rádi že jsme měli možnost navštěvovat právě vaší školku.Dcera se naučila mnoho praktických věcí , které použije v životě a velmi kladně hodnotím i předškolní přípravu.Ceníme si práce celého kolektivu a trpělivost učitelek.Školku doporučuji všem rodičům.

fabi
26.08.2016

Naše děti v tété školce prožily krásné prázdniny.Všem děkujeme za krásný přístup k dětem.

seńor
02.08.2016

Dobrá MŠ, výborný program organizace a zaměstnanci.Kdo nezažil těžko může hodnotit. Pokrytectví? Osud, - zřejmě nevíš co slovo znamená.

Leny
02.08.2016

Děkujeme vedení a paní učitelkám v Montessori rodinné mateřské školce, po celé 3 roky jsem byli velmi spokojeni, naše dcera tu byla šťastná, její znalosti a soužití s vrstevníkami je ukázkové.Blahopřeje , držíme palce a přejem hodně dětí a spokojených rodičů.

Libuška
13.07.2016

Bezkonkurenční mateřská škola, vracíme se i na prázninový provoz ač už chodíme do školy.ten přístup k dětem a pestrý program je báječný, vše velmi klidný, nikdo si na nic nehraje.Báječná školka maminky!!!!

Pavel a Eva
12.07.2016

BEZVADNÁ ŠKOLKA a je to opravdu mateřská škola, kde jsou dětičky různého věku, je to bezvadné když mohou pracovat spolu i zvlášť, vedení přívětivé, učitelky na svém místě, děkujeme a držíme palce.

Hana
12.07.2016

Super školka, kolektiv, vedení a práce s dětmi, jsme na prázdniny a zůstaneme i na školní rok, doporučujeme!!!!!!

Komentář
Aloe
05.07.2016

Většina z vás tady píše anonymně, skrýváte se pod nějakým ,nickem', a tomu vy říkáte odvaha? Já nebudu hodnotit, nejsem zainteresovaná na chodu této školky, ale přesto chci mít k vyjádření stejné podmínky. To co zde řešíte, to jsou až patologické vztahové záležitosti, které sem absolutně nepatří. Mateřská škola je prvním článkem školské soustavy a má určité společenské postavení a adekvátní prestiž. Je snad správné využívat tuto platformu k řešení osobních sporů a poškozovat tím školku jako celek (včetně vedení a pedagogů)? Pokud ovšem níže čtu, tak hodnocení ze strany rodičů, až na malé výjimky (a ty se najdou v každé vzdělávací instituci), jsou veskrze kladná. Výmluvná je realita, že děti chodí do této školky rády a jsou spokojené, tím pádem i jejich rodiče. Co myslíte?

osud
27.06.2016

Do hodnocení patří i subjektivní názor. Respektujte to. Fandím všem, kdo mají odvahu jej zveřejnit. Tato školka mi vadí, především pokrytectvím. Je mnoho lepších školek. Přála bych všem je zažít. Napovrch huj, dole...

kateřina
23.06.2016

Syn je ve školce spokojený. Ráno se mu nechce do školky a odpoledne ho nemůžu dostat ze školky :). Už jsem to někde psala a ráda zopakuji, že tolik entuziasmu do práce s dětmi jako mají paní učitelky a další tým má málokdo. To oceňuji jako pedagog a hlavně jako rodič.

pavla
15.06.2016

Nej školka, opravdu bezva učitelky, program i vedení, jsme moc spokojeni.děkujeme

James
04.06.2016

Ubohá Gábi, ty nebýt dobrý člověk, je vidět že si nebyla navštivit jinou školky.paní Kratochvílová je velmi ochotná akritik snese už několkrat jsem nucen něco probrat, vždy mi vajít vstříc.Ty smutný člověk. Školku tuto doporučji, je ok

Ewa a Pavel
04.06.2016

Dobrý den,málo kdy se zapojuji do těchto hodnocení.Mám tři děti a tedy i velké srovnání školských zařízení.První 2 děti chodily do státních školek a nejmladší dcera od 2,5let do Montessori rodinné MŠ.Mohu od srdce řící, že je to bezvadná a profesionální školka, vedení se velmi dobře stará o chod školky , dámy jsou velmi ochotné a stále usměvavé, pedagog.personál bez chybičky a náplň práce dětí, hry a akce, to jsem ve státních školkám opravdu neměli.Děkuji všem kdo pracují s dětmi v Montessori rodinné školce za vynikajíci práci, ochotu - smekám...

MÍŠA
04.06.2016

Pracuji v obdobném zařízení a mohu szcela upřímně říci, ře Montessori rodinná mateřská škola je vynikající kolektiv, vedení a přístup tak to opravdu kvalita.Což já o mých nadřízených a kolektivu říci nemohu.Školko držím vám palce.

Květuš
20.05.2016

Děkuji všem zaměstnancům Mateřské školy,roky které jsme prožily s dcerou ve vaší školce nikdy nezapomenete.Perfektní školka, držíme palce vedení školky.takových školek by mělo být více.

Silva
20.05.2016

Dobrý den, nechápu co se zde řeší, protože zde se má hodnotit školka a zatím to vypadá, že si zde někdo léčí své ego. Školku navštěvuje moje dcera a já nemohu říci nic špatného na učitele ani vedení. Vždy, když jsem potřebovala něco řešit, tak reakce byla pohotová a odezva pozitivní. Za sebe i svou rodinu jsme moc spokojeni a nedokážeme si představit, že naše zlatíčko navštěvuje jiné zařízení. Všem ze školky velké díky

kazy
20.05.2016

Bezva školka, všem doporučuji má dcera navštěvuje tuto školku od svých 2let a nyní bude končit, nastupuje do školy.Děkujeme za vynikající přístup učitelek k dětem a hlavně vedení za perfektní kvalitu školy.

Hana
20.05.2016

14 dní navštěvuje má dcera tuto školku, vedení super, učitelky super, úžasný progra,....mají to děvčata vychytané

komi
20.05.2016

Zdravím, všechny co si řeší své komplexy, jak ubohé.Každý máte možnost výběru své školky, každý máte možnost se rozhodnout kam své dítě svěříte,ale pomlouvat učitelky a vedení je opravdu velmi neuctivé a ubohé.Je tu snad někdo kdo nepracuje pro peníze???

Gabi
07.05.2016

Souhlasím s gbbg. Několikrát mne zklamaly - to, co jsme si domluvily nakonec neplatilo, protože to nebylo pro Kratochvílovou dost výhodné - je dost na prachy a jejich minulost mne nezajímá, ale je opravdu pochybná. Každý dělá chyby. Do této školky bych už nikdy nešla. Nevím, co od nich čekat. Jsou srovnatelné s jinými školkami. To, že se někdo nechce spojovat s jejich jmény je věc pana gbbg, takže jej nenapadejte. Má pravdu, že za upřímnost se každý hádá. To, že nesnesou kritiku o něčem svědčí. Uznat chybu je velká výsada opravdových osobností. Což ony nejsou na 100 procent..

Kali
04.05.2016

Ubohý pane gbbg, který neumí říci svůj názor přímo do očí ani se podepsat a pomlouváaaa.Když se ti něco nelíbí, tak to máš říct, takovéhle kecičky co tu pomlouváš vedení Montessori školky, posloucháš cizí hovory, chudáčku....je mi tě líto.Vedení školy znám já i spousta jiných rodičů, chování a přístup je velmi profesionální a to, co ty tu píšeš se vůbec nezakládá na pravdě.Asi ti někdo musel hodně ublížit.....nechápu jak by mohlo vedení zničit nějaké rodiny...jsi ohromný hlupák a ještě to o sobě dávaš vědět, fuuujjj, hnus, jsi ostuda své rodiny.

ŽUŽU
04.05.2016

V TÉHLE ŠKOLCE JE TO TAK JAK MÁ BÝT, VŠECHNO SUPER, STÁLE NĚJAKÉ AKCE, VÝROBKY NAUKA SUPERRR...CHCI TAKÉ DO ŠKOLKYYYY

gbbg
15.04.2016

To, že napadáte jiné názory je ubohost Lucie. Znám osobně obě dámy ve vedení a dítě bych jim nesvěřil. Kratochvílová svým bezohledným jednáním zničila tolik rodin, že je až drzost si založit školku a "vychovávat"děti. To je vzor teda..Když jsem slyšel, že v marketu probírají dÍtě mého kolegy a ne úplně seriozně, tak se to ve mě vařilo. Není to svatoušek, ale je to značně neprofesionální. Ke svému "synovi" se chová arogantně, co musí snášet..Se divim, že jim to prochází.

Cuky
02.04.2016

DĚKUJI ZA TUTO ŠKOLKU, JSME MOC SPOKOJENÝ A VŠEM DOPORUČUJEME.

Iva
24.03.2016

Musím vyslovit pochvalu, zařízení školky plně vyhovuje, vybavení tíd je jak pro malé děti i větší vyhovující.Personál příjemný a ochotný, děti se stále učí něco nového.Chválím a vřele doporučuji maminky, zajděte se přesvědčit.

Renda
23.03.2016

Dnes jsem do této školky přihlásila syna, bezvadné jednání, vyčerpávající informace o chodu a práce školky, velká praxe.Příjemní lídé.Vše na mne působilo velmi dobře, děti pracovaly v tichosti a s velkým zájmem.Syn nechtěl jít domů.Jsem nadšenááááá

Jana
22.03.2016

MÁM RÁDA KOLKETIV PEDAGOGŮ KAM CHODÍ MŮJ SYN,krásný přístup, je vidět zájem o děti, nápaditost, skromnost.VŠEM doporučuji,skvělé že něco takové existuje.

Lucie
21.03.2016

Milá Simčo,pracuji v mostecké školce a velice hodně spolupracuji s touto školkou Montessori .To co píšeš se nezakládá na pravdě.Prostory tady v Mostě máme krásnější,ale jsou naše.Tato MŠ je v pronájmu a nedisponuje tolika penězi,ale i přesto jim blahopřeji a obdivuji je.Samozřejmě že i vám se stane ,že nemáte náladu ale zlost se tu neobjevuje, možná máte zlost vy v sobě.Pracovala jste někdy třeba jen se skupinkou 10dětí 5 hodin?Já se v této školce učila, dostala se mi pomoc a dostává se mi i nyní.To co tu píšete je sprosté pomlouvání a pokud se vám školka nelíbí, máte možnost výběru, státních školek je mnoho.Vy budete jedna z maminek, ketrá si myslí, že když dá dítě do soukromé školy, že bude škoka jen pro vás.Zamyslete se nad sebou.Přeji vám mnoho krásných dnů se svými dětmi,

Hana
21.03.2016

Přihlasila jsem do této školky svou dceru, super informace, bezva jednání, byla jsem i na výuce...neuvěřitelný klid dětí, úžasný zájem o výuku, praxe učitelů s pomůckami montessori,Superrr všem doporučuji!!!!!

Simča
19.03.2016

Výhrady mám, není to tak, jak popisujete níže. Mám i špatné zkušenosti, kdy někdo nemá náladu, ale to děti nezajímá a hodněkrát se mi stalo, že syn nechtěl jít do školky, protože paní ředitelka byla zlá. Já sama nevím, co si o ní mám myslet..Takže buďte objektivní.Jsme dospělí lidé. A děti to neumí popsat, ale vycítit. Montessori je super, ale mouchy tato MŠ má, Mostecká je opravdu lepší. Kdo tam nebyl neposoudí.Vše je o lidech..Má co zlepšovat, ale nejhorší to není.

rejsek
08.02.2016

Fandím vaší školce, přístup, pedag.montessori ve vašem podání super.bezvadný kolektiv.Děkujeme

Kamil
26.01.2016

Jsem velmi spokojen s přístupen učitelů k mému synovi, do školky chodí s úsměvem a domů se mu nechce.Montessori pedago.je skvělá.Vřele doporučuji.

viky
26.01.2016

Super školka, bezva lidi a program pro děti, přístup pedagogů k dětem bezkonkurenční,vedení školky bez chyb.Děkujeme

lenka
18.01.2016

Ráda bych pochválila úžasnou mateřskou školku Montessori kam docházíme už 3 roky se synem.přišli jsme ze státní školky a máme možnost srovnávat,Individuální přístup v této školce je úžasný, přístup učitelek a informace o každém dítěti jsou perfektní.Děti načerpávají stále nové a nové informace, pomůcky a metoda montessori je velmi klidná a úžasná.Školka má stále nějaké aktivity přichystané pro děti a prostředí je stále hezčí a hezčí.Děkujeme

Karolína
14.01.2016

Školku navštěvuji s dítětem již třetím rokem a mohu potvrdit, že vedení i personál jsou velmi ochotný a malá je má moc ráda. Nevím v jaké školce jste byla, protože tady mají židličky v různých výškách pro děti malé i velké a nikdo zde vulgárně nevystupuje a mé dítě je velmi spokojené. Spíše to vypadá, že máte problém vy. Za sebe a hlavně malou mohu říct jen děkuji za spokojenost a skvělé služby.

Míša
02.05.2015

Vše je super, tak jak má být, perfektní kolektiv pedagogů, přístup k dětem, prostředí.

Radmila
04.12.2014

Celé to je parodie na montessori pedagogiku. Kdyby ředitelka nevýřila kolem sebe chaos a vulgarismy, dítě by bylo více v klidu. Nechápu paní hospodářku, kt.se občas mihne něco prohodí.. A ty židle jsou brutální, myslím, že jsou tak pro děti v páté třídě.Na to, že platíme školné se moc do prostředí neinvestuje.. Je srovnatelná s lepší státní školkou.Lepší Montessori je v Mostě - den otevřených dveří mi to bezkonkurenčně ukázal. Takže zvažte maminky, kam dáte své dítě a za jaké služby platíte.

Irena Gončarová
18.05.2014

Jsem velice spokojena:) detičky jsou moc šťastné a paní učitelky jsou moc šikovně :)

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,06 kmKouzelná dětská skupinaČelakovského 1074/18ChomutovDětská skupina
0,80 kmMateřská škola ChomutovŠafaříkova 4335ChomutovVeřejná
0,89 kmZákladní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o.Školní 1251/57ChomutovSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.