Miniškolka a dětský klub Kodymka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

Montessori, Step By Step, Waldorfská
cs nj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Školka rodinného typu pro děti od 2 do 6 let v historické usedlosti obklopené velkou zahradou s hřištěm, pískovištěm a zvířaty (morčata, zakrslé kozičky, borderkolie Flyp, činčily, želvy, křečíci a další i méně tradiční zvířata). Součástí programu jsou i kroužky: chovatelský, flétna, Montessori, logopedická prevence, keramika, angličtina s rodilým mluvčím, "Tancujeme pro radost", výtvarný kroužek. Nabízíme i programy pro rodiče s dětmi i bez dětí. Tým našich lektorů se zaměřuje na celkový rozvoj osobnosti, respektuje individuální odlišnosti a rozvíjí děti v oblasti jejich zájmu a nadání. Pokud to počasí dovolí, užívají si děti co nejvíce pohybu na zahradě. Blahodárný vliv na psychiku a imunitu dětí má i bezprostřední kontakt se zvířaty. V ceně jsou zahrnuty zájmové kroužky (s výjimkou angličtiny) a výlety, ale i dětské obědy a pitný režim. Otevřeno po celý rok, v létě prázdninová školka i příměstské tábory pro starší děti. Při častější a delší docházce jakož i sourozencům dětí z Dětského klubu Kodymka, poskytujeme výrazné slevy.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Lenka Palatová
03.02.2014

O Klubu Kodymka jsme se dozvěděli až poté, co děti nastoupily do základní školy, takže tam děti nechodily do školky. Opakovaně a s velkým nadšením se ale nyní zúčastňují příměstských táborů a dochází do Klubu Kydymka na hudební kroužky. Jsou tam vždy moc spokojeny a chodí tam rády. Moc oceňuji přátelskou atmosféru Klubu Kodymka, zábavnou formu výuky i individuální přístup.

Hana Geissler
14.01.2014

Dcerka chodí do školky už přes rok a jsme velice spokojeni. Paní ředitelka má nadhled a vyjde vstříc individuálním potřebám dětí i rodičů, paní učitelky jsou na děti hodné a hezky a podnětně se jim věnují. V celém centru panuje přátelská atmosféra a je patrné, že majitelům a personálu dělá práce radost a nevedou ho prvoplánovitě pro profit. Moc doporučujeme.

Lucie Adamcová
13.01.2014

Obě moje děti do školky docházely několik let. Tato školka jim přirostla k srdci a bude součástí jejich dětství už napořád. Z majitelů se stali naši přátelé a my jim děkujeme za vše, co pro naše děti udělali.

vendula haltufová
13.01.2014

kodymku vřele doporučuji - je bránou do jiného světa, oázou pohody a klidu. veliká zahrada ve venkovském stylu pro pobyt venku a příjemné, členité vnitřní prostory. ale hlavně - velmi milý, přátelský a šikovný personál, vlídná paní ředitelka plná energie a skvělých nápadů. o děti je skvěle postaráno, hodně se tam naučí - dokonce i to, jak se postarat o různá zvířátka. na kodymku můžou naštěstí :) i starší děti - buďto do různých zájmových kroužků nebo v létě do příměstských táborů - naše dcerka se tam vždycky moc a moc těší.

Eva Moisidou
13.01.2014

Do školky Kodymka jsme se dostali na doporučení. Dcera ani nepotřebovala čas na aklimatizaci, od první chvíle si školku zamilovala a cítí se tam jako ryba ve vodě. Pestrý program, rodinné prostředí a zázemí vytváří jedinečnou atmosféru, kam se moje dcera velice ráda vrací. Každý den přichází s novými zážitky a poznáním a já jsem si jistá, že výběr této školky je opravdovým přínosem pro její všestranný rozvoj. Paní ředitelka je velmi vstřícná a milá a její lidský přístup mi velmi pomáhá při nepravidelné pracovní době.

Zuzana Brychtova
13.01.2014

Kodymka - to není školka, to je velká rodina se spoustou dětí, zvířat a bezva tet, rozlehlou zahradou jako z pohádky od Trnky. Dcera tam byla ve svém živlu a určitě se budem rádi vracet do kroužků. Vřele doporučuji.

Karin Sedlářová
13.01.2014

Obě mé dcery do Kodymky chodily, mohu vřele doporučit především pro velice milé a hodné paní učitelky, velmi vstřícnou paní ředitelku, osobní a individuální péči, akcent péče o přírodu a zvířata, a stálá snaha služby a program vylepšovat.

Karolína Banghová
12.01.2014

Dcerka skolku miluje. Predtim jsme chodili do jine kde se bala, hodne plakala a casto nechtela jit. Po zmene skolky obrovska zmena i v chovani ditete, chodi tam rada a i sama rika ze se ji tam libi a ma rada pani ucitelky. Litujeme ze jsme se netrefili hned napoprve. Personal opravdu velmi vstricny a mily jak k detem tak k rodicum, spousta krasnych aktivit, deti hodne venku.

Alexandra Pakošová
12.01.2014

Dcerka zacala chodit do skolky Kodymka ve 2 letech, velice rychle se adaptovala, a musim rict, ze pani ucitelky byly neskutecne obetave, mile a venovaly se detem s obrovskym usilim a nasazenim. Je to moc prijemne misto s rodinnou atmosferou, nespocetnym mnozstvim akci a krouzku!!!!Kdybychom se nestehovali do jine casti Prahy, zustali by jsme verni teto skvele skolce i nadale, verim ze toto misto navstivi mnoho deti.

Zuzana Vraná
12.01.2014

Každoročně se vracíme za prázdninovými programy...

Maternova
12.01.2014

Vyborna skolka, kde je dite pro ucitele partner, venuji se mu a vzdelavaji ho vzhledem k jeho schopnostem individualne. Nadprumerne hodnotim zpusob predavani informaci detem, uceni vnimani sveta kolem nas, starost nejen o sebe, ale i ostatni zive bytosti... Zkratka Kodymka zrejme zustane navzdy v nasem srdci, i az ji jednou budeme muset opustit. Vrele doporucuji.

Míša Muroňová
12.01.2014
Eliska Fuchsova
12.01.2014
Regina Loukotová
12.01.2014

Bezvadná školka, umístěná v historické usedlosti s nekonečnou zahradou a s profesionáním personálm. Stále se tam rádi vracíme.

Lucie Součková
12.01.2014

Do školky chodila dcera celý rok a několikrát se obě moje děti účastnily letních programů. Program ve školce je velmi pestrý a přístup dospělých byl vřelý a profesionální. Děti na Kodymce zažijí péči o zvířata a vztah k přírodě naprosto jedinečným způsobem v nádherné prostorné zahradě. Svou třetí dceru budu na Kodymku vozit, i když mám jiné školky v blízkosti bydliště.

Martina Pekárková
12.01.2014

Netradiční školka s rodinným přístupem, ve které děti zažijí spoustu dobrodružství. Moje děti se sem stále rády vracejí na návštěvu, ačkoli už dávno odrostly. Milý a laskavý přístup paní Veroniky a všech jejích učitelek a lektorů zájmových kroužků, zvířátka, velká zahrada, individuální přístup k dětem a jejich potřebám. Velmi doporučuji.

Eva Rázgová
12.01.2014

Vyzkoušeli jsme prázdninový program a byli jsme plně spokojeni. Není to žádné "odkladiště dětí", je vidět, že tvůrci nad programem stále přemýšlejí, aby byl pro děti zajímavý a přínosný.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,34 kmŠkolička MHNa Míčánce 1532/32Praha 6 - DejviceSoukromá
0,65 kmŠkolka a jesle AzalkaJanákova 2372/4Praha 6 - DejviceSoukromá, Jesle
0,76 kmMateřská škola KohoutekFetrovská 2579/2bPraha 6 - DejviceMěstská

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.