Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

Montessori
cs aj rj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube, která se nachází v centru Prahy poblíž Karlova náměstí, nabízí služby hlídání a denní program pro děti od 1,5 do 6 let.

Sugar Cube se zaměřuje na výchovu a vzdělávání dětí z vícejazyčného prostředí. Náš tým mluví česky, anglicky a rusky. Máme široké zkušenosti s dětmi z celého světa - Amerika, Anglie, Japonsko, Indie atd.

Sugar Cube pracuje od roku 2014.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

dark blueSoukromá školka
Anastasia
05.06.2017

Amazing school

Irina
17.12.2016

Dcera skolku mela moc rada, a rada by chodila i pres vikendy - toto asi rika za vse. Dobra vyuka, dcera se naucila hodne novych veci. Prijemne prostredi, vyborna dostupnost, dcera take mela moc rada vsichni vychovatelky. My jsme tedka pracovne pryc, a na skolku dobre vzpominame :)

Oksana Novojenina
05.03.2016

Naše dcery navštěvovaly školku Sugar Cube v prosinci 2014 a v létě 2015. Ocenili jsme různorodý program a pozitivní atmosféru školky. Byli jsme rádi, že paní učitelky se s námi domluvili v mateřštině. Jako doplňkovou aktivitu pro dcery školka nabídla kurz výuky ČJ. Rozhodně doporučujeme.

Shahlo
01.03.2016

Můj syn chodí do školky už skoro půlroku. Hodnotím pozitivně pestrý program pro děti, vstřícné paní učitelky, které rozumí potřebnostem dětí, a příjemné prostředí. Ve školce s Vámi se domluví třemi jazyky (česky, anglicky a rusky). Velice doporučuji.

Jaroslav Jerhot
15.02.2016

Naše dcera chodila do Sugar Cube cca 1 rok. Byla ve věku 2 roky. Chodila tam ráda moc se jí tam líbilo. Ve věku 3 roky přestoupila do státní MŠ.

Tomas Jesensky
11.02.2016

Boli sme v skolke moc spokojni a nasa dcerka si to tam moc uzivala. Odstahovali sme sa do inej casti Prahy, tak sme museli skolku opustit,no v dobrom na nu spominame :)

Iroda
14.01.2016

Very nice staff, building where children sit is very clean and bright, which makes different from other private schools, Recommend it) Iroda

Petra Svobodová
30.10.2015

Moc doporučuji. Skvělá školka, mladé paní učitelky, které jsou aktivní a dětem se opravdu hodně věnují. Výborná komunikace s vedením školky, na všem jsme se zatím skvěle dohodli. S dětmi chodí pravidelně ven do parku nebo na hřiště, což velmi oceňuji. Jsme velice spokojení a hlavně je spokojená naše dcera, které se v Sugar Cube zřejmě líbí.

Yara Rivadeneira
24.10.2015

I like it because I realize that my daughter learns new things, arouses curiosity and is more active, also interacts with other children and learn many things that I can not teach, all staff are very friendly and attentive.

Halyna George
06.02.2015

Výborná školka, vřele doporučuji. Velmi individuální přístup k dětem i k rodičům. Personál je velmi příjemný a vždy Vás o všem informují. Dcerka mi často "stávkuje" že nechce jit domu, myslím že to mluví samo za sebe :). Školku jsem vybírala i podle jidelního lístku , který naprosto uspěl.

G.V.
13.01.2015

Nove,čisté,zařízení,prostorný,narozdíl od většina soukromých školkách.K dětem se chovají velice pečlivě.Kontakt s rodiče perfektní.Vedoucí jsou mladí lidé,usměvaví a fakt se snaží udělat příjemní prostředí.Spokojená!

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,16 kmKomunitní centrum MajákJečná 545/19Praha 2 - Nové městoMateřské centrum
0,17 kmŠkolka KidspaceKateřinská 1526/7Praha 2 - Nové městoSoukromá, Jesle
0,25 kmGymnázium, základní škola a Mateřská škola pro sluchově postiženéJečná 27/530Praha 2Veřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.