Mateřská umělecká školka MuŠka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Umělecká
cs

Kontaktní údaje

facebook Muska Skolka Facebook

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Soukromá mateřská školka MuŠka má unikátní umělecký vzdělávací program splňující nejpřísnější kritéria ministerstva školství pro děti od 2 do 7 let. S otevřenou náručí vítá všechny děti, které rády zpívají, tančí, kreslí, malují, nebo jen jednoduše rády poznávají svět.

Děti si od nás odnesou nejen umělecké vzdělání, ale také spousty krásných radostných zážitků. Každý u nás má individuální přístup, který dětem umožní naplno se rozvíjet, objevit případný talent a skvěle se připravit na základní školu. Program probíhá v české nebo anglické třídě, kde je s dětmi většinu dne rodilý anglicky mluvící pedagog.

Možná máte pocit, že téměř v každé mateřské školce děti zpívají, malují či tancují. Podstatným rozdílem u nás ale je, že v MuŠce vedou výuku odborníci z jednotlivých uměleckých oborů a navíc jsou to kvalitní pedagogové předškolních dětí. Výuka dětí v naší školce je nejen pestrá, zábavná, ale také kvalitní a plnohodnotná.

kalendář Datum vzniku Datum dalšího zápisu Otevírací doba
01.09.2013 v průběhu roku 7:30 - 18:00
děti Celkový počet dětí Průměrný počet dětí na třídu Poměr učitel / počet dětí Věk dětí
8 1:8 2-7

Program

  Učení hrou Vedené učitelem MŠ Rodilý mluvčí
Jazykové dovednosti
Pondělí dopo: logopedie/angličtina pro děti
Kognitivní vývoj
Kroužky
Úterý dopo: taneční kroužek  
Středa dopo: hudební kroužek  
Čtvrtek dopo: výlety za poznáním a do přírody  
Pátek dopo: výtvarný kroužek  
Pondělí odpo: flétna  
Pondělí odpo: keramicko-výtvarný kroužek  
Úterý odpo: taneční kroužek, balet  
Středa odpo: Dětský sbor MuŠka  

Personál

Prostory

Zahrada Venkovní hřiště Herna Tělocvična Jídelna Spinkárna
Zahrada Venkovní hřiště Herna Tělocvična Jídelna Spinkárna

Strava

  Vlastní kuchyně Dovážka Rodiče BIO
Typ stravy      
  Diabetická strava Bezlepková strava Bezmléčná strava
Typ diety  

Ukázka jídelníčku

Cena Mince

Cena za dítě při plné měsíční docházce bez jídla

Cena školkovného viz ceník

Pro kompletní informace o ceníku klikněte na následující odkaz >>> Ceník <<<

Fotogalerie

galerie 0
galerie 1
galerie 2
galerie 3
galerie 4
galerie 5
galerie 6
galerie 7

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Jarmila
27.08.2020

Školka je laskavé a vstřícné místo pro děti i jejich rodiče. Paní učitelky jsou usměvavé, dětem se velmi věnují, své práci rozumí a mají ji rády. Školka má i kvalitní předškolní program a anglickou třídu, kterou navštěvoval náš syn. Školkové i mimoškolkové aktivity pod vedením profesionálů, školka v přírodě, páteční přespávačky dětí ve školce a spousta dalších aktivit, které mají děti rády. Výborná zpětná vazba při individuálních konzultacích i při uměleckých představeních dětí pro rodiče.

Eva a Tomáš
09.07.2020

Pokud hledáte místo, kam vaše děti budou s nadšením chodit bez ohledu na věk a rády se tam budou vracet i když už budou školou povinné, tak takové místo najdete v Mateřské umělecké školce MuŠKa. To není agitka, ale vlastní zkušenost nás (rodičů) a našich dětí. Každé ráno, den a odpoledne s úsměvem, neotřelý program, naprosto individuální přístup k dětem i rodičům, školkové i mimoškolkové aktivity, kroužky pod vedením opravdových profesionálů, kteří své práci nejen rozumí, ale neustále se rozvíjí. Důkladně připravená zpětná vazba na individuálních pohovorech, předškolní vzdělávání dětí, které je nejen skvěle připraví na vstup do školních lavic, ale navíc je zábavné a nenásilné. Akce s rodiči, přespání dětí ve školce (které milují), školky v přírodě a mnoho dalšího není výjimkou. Představení dětí, jejichž umělecké výkony jsou velkým zážitkem, profesionálně připravené a několikrát do roka, jsou příjemným zpestřením.

Martina
30.03.2016

Školka, v které se můj syn úplně proměnil. Stal se z něho zdravě sebevědomý, otevřel se všemu novému a úplně rozkvetl. Malé skupinky dětí mu dělají moc dobře, a individuální přístup úžasných učitelek ještě víc. Objevil v sobě umělecký talent o kterém jsme ani nevěděli. Úžasně zpětnou vazbu máme ale i od zbytku personálu. V této školce si o synovi můžu promluvit v podstatě s kýmkoliv, všichni ho znají a není to jen jeden Matýsek z mnoha. Úžasný přístup za který děkuji a můžu jen doporučit!

Míša
29.03.2016

Báječná školka se skvělým programem pro děti, velkým množstvím doprovodných pravidelných i nepravidelných aktivit a výborným týmem pedagogů i vedení. Doporučuji