Mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

  • Vladivostocká 8/1034
  • Praha 10 - Vršovice
  • 10000
  •  
  • Email: skolka@vladivostocka.cz
  • Telefon: 267 310 633
  • Fax: 267310635
  • IČO: 47611740

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Pavlína Vyhnanovská
24.02.2021

Plně se ztotožňuji se všemi posledními kladnými hodnoceními této školky - velká spousta sportovních, kulturních a vzdělávacích aktivit pod vedením zkušených pedagogů, v příjemném ovzduší vytvořeném působením nové paní ředitelky. A pan učitel Daniel, to je nevídaný unikát. Bravurně zvládá jak péči o nejmenší děti, tak náročnou přípravu předškoláků. O jeho nesporných pedagogických schopnostech, hudebním talentu, znalostech moderní techniky a obrovském nasazení se přesvědčíte, když přihlásíte své dítě do MŠ Vladivostocká : -)

Svetlana Gorokhova
24.02.2021

Máme ve školce druhé dítě a jsme moc rádi, že jsme si tuto školku vybrali. Během docházky jsme se seznámili skoro se všemi učitelkami i učitelem a všem jsme velice vděčni. Děti vždy šly do školky s radosti a těšily se na nové aktivity, kterých po nástupu nové paní ředitelky máme spoustu! Hodně syna baví hry na divadlo a zpívání, naučili jsme se hodně písniček a básniček. Máme pana učitele už druhý rok a jsme tomu velice rádi, protože syn má před sebou mužský vzor a vždy po školce vypráví o různých skvělých příležitostech, které zažil ve školce a večer zpívá nám písničky. Rozhodně jsme nikdy nezaznamenali žádné agresivní projevy vyučujících i přestože víme, že nás kluk umí zlobit :) Syn svoje paní učitelku i pana učitele má velmi rád. Moc děkujeme paní ředitelce a celému sboru za trpělivost a práci s láskou k dětem.

Martina Srpová
23.02.2021
Olga D.
22.02.2021

Skolka je skvela. Mam tam dve deti a nemuzu si na nic stezovat. S prichodem nove pani reditelky je videt obrovska zmena k lepsimu. Stale nas informuji o tom, co se deje ve skolce, nataceji krasna videa, vymysleji akce i v teto nelehke dobe covidu. Deti jsou tam stastne a spokojene. Mam take velkou radost, ze syn ma ve tride pana ucitele. Je videt, jak pan ucitel miluje svou praci, vymysli pro deti ruznou zabavu, zpivaji spolu, tanci, hraji pohadky. Jsem nadsena, a vsem pracujicim ve skolce patri velke diky.

Michal Dub
22.02.2021

Dobrý den, rád bych reagoval na komentář paní "Zusky". Narazit v našem školském systému a zvláště v předškolním vzdělávání na muže učitele je téměř podobný úkaz jako potkat v lese bájného jednorožce. Ve třídě pana učitele mám syna předškoláka a jsem za to nesmírně rád. Pan učitel umí s dětmi skvěle pracovat, zaujmout je, z vlastní osobní iniciativy učí základy angličtiny a děti jej skutečně zbožňují. Paní "Zusce" doporučuji vrátit se ze světa svých šílených fantazií zpátky na zem a léčit si frustraci jiným způsobem (např. zopakováním základních pravidel české gramatiky) než psát dehonestující komentáře vůči lidem, kteří svou práci dělají s nadšením a láskou!

Jolana
21.02.2021

Dobrý den MŠ Vladivostocká je velice akční školka, děti mají jeden program za druhým a stále se učí něco nového. Celý personál je velmi milý a vstřícný. Já jsem za pana učitele moc ráda, je velice napaditý, šikovný, příjemný a myslím, že každá školka by si přála mít ve svých řadách takového pedagoga. Takže doufám, že mu příspěvek někoho takového jako Zusana nevezme jeho elán a nasazení s jakým tuto práci dělá...

Michal Stumpf
20.02.2021

Touto školkou prošly všechny naše 3 děti a jak ony, tak i my jsme nadšení. Skolka je skvele vybavena, má nádherné venkovní hřiště. To nejlepší je ale personal: počínaje velmi vstricnou a organizačně schopnou pani ředitelkou, ucitelkami a učiteli, kteří se dětem trpělivě věnuji a obetavym ostatním personálem. Navíc je tato Skolka sportovně orientovaná, takže ředitelka neváhá zorganizovat kurz bruslení nebo lyžování, plavání, deti pravidelně cvičí a pohybově se rozvíjejí. Samozřejmostí je angličtina, různé akce jako karnevalu, navstevy solné jeskyně, setkání rodičů s dětmi a tak dále a tak dále. 100% doporučujeme všem.

Veronika
19.02.2021

Ve školce máme již třetí dítě a jsme moc rádi, že tam mohou chodit. Za ty roky máme osobní zkušenost se všemi učitelkami i učitelem a všechny si můžeme jen chválit. Děti se posunují vpřed, umí spoustu básniček a písniček, cvičí svou obratnost, samostatnost a to vše v bezpečném prostředí. Malinké děti paní učitelky krásně opečovávají, předškoláky naopak vedou k samostatnosti a důkladně se s nimi připravují na přechod do školy. Rozhodně jsme nikdy nezaznamenali žádné agresivní projevy vyučujících. Naše děti svoje paní učitelky i pana učitele vždy zbožňovaly / zbožňují. Je poměrně raritní narazit v MŠ na pana učitele a jsme za to velmi rádi, protože mají děti před sebou i mužský vzor a tento element přináší do třídy novou dynamiku. Pan učitel je velmi hudebně nadaný a úspěšně učí děti i poměrně složité písně. Jiné paní učitelky jsou zase výtvarně nadané a díky nim dětem pod rukama vznikají nápaditá výtvarná díla. Školka je též zaměřená na pohyb dětí, děti jsou každý den venku na zahradě nebo na procházce a to i v deštivém počasí. Děti rozvíjí svou obratnost, motoriku při cvičení a tancích. Poznávají svět kolem sebe. Moc děkujeme paní ředitelce a celému sboru za jejich trpělivou a laskavou práci s našimi malými človíčky. A doufáme, že již brzy bude školka na své původní kapacitě (MŠ Bajkalská je dočasně přestěhována do přístavby) a bude moci nabídnout místa všem dětem, které o to budou mít zájem.

Petra Š.
19.02.2021

Tuto školku upřímně doporučuji!! Běžně se s manželem nezapojujeme do podobných diskuzí, ale zde musíme udělat výjimku. Za 3 roky docházky naší dcery do této školky jsme se ani u jedné paní učitelky/le, nesetkali s ničím níže paní „Zuskou“ popsaným. Tento rok jsme přímo ve třídě pana učitele a dcera je nadšená ze všech činností, se kterými pan učitel přijde a jak je zde již uvedeno, všechny děti ho mají rády. Obdivuji trpělivost nejen pana učitele, ale i paní učitelky, s jakou dětem vše vysvětlují. Děkujeme

Zdenka
19.02.2021

Paní Zusko, Vy máte dítě v této školce nebo přímo ve třídě pana učitele? Já totiž ano a upřímně nechápu, jak můžete něco takového napsat! Pan učitel svoji práci dělá skvěle, vymýšlí spoustu aktivit a děti ho mají rády. Znám i ostatní učitelky z této školky a všichni svojí práci dělají skvěle, za 3 roky, jsem se nesetkala s ničím o čem tu píšete! Takže katastrofa je hlavně Váš příspěvěk!

A.Forejtová
18.02.2021

Co prosím paní Zusko????

Zuska
12.02.2021

Katastrofa.Učitele bouchaji a kopaji do ditětě, a tyka se to pana učitela kterí tam pracuje.

Alena Forejtová ředitelka MŠ Vladivostocká
01.10.2020

Vážení čtenáři příspěvků. Pokud by někdo z vás potřeboval cokoli osvětlit k příspěvku Maminky z 17.9.2020 neváhejte mne kontaktovat. Nerada bych, aby tento příspěvek házel špatné světlo na naši školu. Primárně musím napsat, že dítě této maminky bylo přijato v řádném zápisu do jiné mateřské školy a já tak mohla ulehčit tíživou situaci jiným rodičům , jejichž dítě např. nebylo přijato nikam. Pokud tedy máte jakékoli pochybnosti a dotazy, ráda je zodpovím.....

Komentář
Maminka
17.09.2020

Dobrý den, tento komentář jsem se rozhodla přidat a o svou zkušenost jsem se rozhodla pouze z důvodu, aby v budoucnu pomohl - přihlásila jsem syna do MŠ Vladivostocká, bydlím v lokalitě, můj syn splňoval veškerá kriteria, byl následně nepřijat z důvodu, že je narozen v dubnu a důvodem zamítnutí byl fakt, že se hlásilo příliš mnoho dětí a naposledy byly přijaté děti "únorové". Jelikož jsem s dítětem sama a pracuji, vysvětlila jsem tuto tíživou situaci ředitelce školky a ta mne ujistila, že syn bude přijat, když se uvolní místo...slíbila mi osobně, že mi dá vědět, pokud tato situace nastane. Společně se zástupkyní mne informovaly, že jsou velmi vytížení odvoláním rodičů, že je to zbytečná administrativa pro ně i pro mne, jelikož se hlásilo příliš mnoho dětí...což naprosto chápu a proto jsem se neodvolávala a spolehla se na slib, že mi dají vědět, kdyby se místo uvolnilo. Z jiného zdroje jsem se o pár měsíců později dozvěděla, že byly přijaty děti následně i mnohem mladší (i o 4 měsíce, tudíž splňovaly méně kritérií, než ve finále můj syn...). Vysvětlením bylo mj. jiné, že byly upřednostnění sourozenci atd..Samozřejmě chápu postupy paní ředitelky, jen asi víme jak to chodí a proto mi to přijde velmi nefér a vnímám to jako lidskou křivdu a asi ještě dlouho budu...Tento komentář píši pro ty, kdo by možná chtěli být tak naivní a spolehnout se na slib paní ředitelky nebo kohokoliv jiného - nedopručuji....Přijde mi velmi smutné, že někdo nedodrží slib, který dá, specielně když se jedná o takto citlivou věc, která může mít i následné důsledky na něčí život....Jinak samozřejmě o umístění do školky jsem usilovala mimo jiné proto, že jsem na ni slyšela dobré reference a jsem přesvědčena, že je školka skvělá...jen toto lidské selhání je myslím smutné a budu ráda, když můj příspěvek pomůže, aby se třeba toto dělo méně...

Lilia Krut
10.10.2017
Štěpánková
22.04.2017

Školka má velké prostorné třídy se spoustou hraček ve velmi dobrém stavu. Překvapuje mě, že i ve státní školce, se objevují i různé logické hry. Třídy jsou rozděleny na hrací část (plocha s kobercem na hraní obklopená vestavěným nábytkem plným hraček) a část se stolky, kde děti jedí a tvoří. Systém ukládání oblečení a bot ve školce k klasický, každé dítě má přidělené své místo dle obrázku. Paní učitelky děti skvěle zvládají a dělají s nimi spoustu aktivit.

maminka
23.08.2016

Nedoporučuji! Katastrofa!

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,29 kmMateřská školaBajkalská 19/1534Praha 10Veřejná
0,44 kmMateřská školaOmská 6/1354Praha 10Veřejná
0,64 kmMateřská školaU Roháčových kasáren 14/1215Praha 10 - VršoviceVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.