Mateřská škola Větrníček v Praze 12

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Komentář
Valerie Smutná
27.09.2020

Třída Sovičky jsou v dnešní době úplně jiná,než před 15 lety.Paní učitelka se stala důchodkyní a druhá ředitelkou, takže panika,že by se dítě dostalo do špatných rukou je zcestná.Podle mých zkušeností a mého okolí, je to tam ok.

Andrea
19.08.2020

Mám pouze výbornou zkušenost,1.dcera chodila do třidy Soviček a naprostá spokojenost,chodíme dodnes na besídky jako hosté ikdyž už jsme dávno školou povinné.

Julia
06.07.2020

Dobrý den, do této školky jsem chodila před 15 lety, konkrétně do Soviček. Způsobila mi trauma, které si nesu dodnes. Nejsem původem z Česka a některé paní učitelky (zejména dnešní paní ředitelka Michaela) s tím měly dost velký problém. Paní "Michalka" mě za příliš hlučné chování stavěla ke zdi a s nůžkami v ruce mi vyhrožovaůa, že mi ustřihne jazyk. Také se mi posmívala za baculaté tváře, přes co jsem obědvala vždy zády k ní a se zdvihlými rameny, aby nebyly vidět. Často říkávala, že by mi je nejraději propíchla jehlou. Když mě jednou chlapeček ve školce poškrábal na krku do krve a já to pak doma popsala rodičům, další den mě paní Michalka seřvala, že si vymýšlím a špiním tím pověst celé školky. Abych to tedy dotáhla do konce, píši tento komentář, aby lidé věděli, s čím se mohou v této školce potkat. Snad si mě pamatujete, s pozdravem Julia

Ludmila Štěpánková
16.03.2019
petr
13.02.2019
Jana Absolonová
19.12.2013

Velmi špatná zkušenost. Tříletý syn byl nejprve s dalšími 3 vrstevníky zařazen mezi předškoláky - šikana, permanentní stres pro děti i rodiče, učitelky nepříjemné na děti na rodiče. Po 4 měsících přeřazení syna do mladší třídy, totální nezájem, žádná komunikace mezi dětmi ani s rodiči, opět stres - syn po dalších 2 měsících odmítal v noci spát, chodit do školky, nemohl ani slyšet slovo školka, denně scény... Ve chvíli, kdy se na jaře s tamními poměry jakž takž vyrovnal, jsme zjistili cestou do školky od paní ředitelky, že syna od září ze školky automaticky vyškrtla, protože ho v rámci přijímacího řízení přijala sousední školka. Přes tehdejší počáteční zděšení musím nyní konstatovat, že tento krok nás jednoznačně zbavil všech problémů. Jako pozitivní momenty v této školce můžu uvést - jako velká školka mají na zahradě bazén pro děti, mohou si dovolit jet na víc než 1 výlet, karnevaly ve třídě.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,42 kmMateřská škola Pohádka v Praze 12Imrychova 937/15Praha 4 - KamýkVeřejná
0,55 kmMateřská škola Hvězdička v Praze 12Liškova 636/10Praha 4 - KamýkVeřejná
0,64 kmZákladní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12Hasova 3094/3Praha 4 - ModřanyVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.