Mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

  • Větrná 24
  • České Budějovice
  • 37005
  •  
  • Email: ms.vetrna@volny.cz
  • Telefon: 385 109 311
  • Fax: 385109411
  • IČO: 60077069

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Petr Pokorný
10.11.2018

Školka ve Větrné se po letech stagnace vrací mezi nejlepší zařízení svého druhu. A nic na tom nezmění ani lidé, kteří si svůj vztek vylévají na těchto stránkách skryti v anonymitě. Naštěstí pro nás všechny, a především pro děti, školku neřídí „Vašíkova babička“, „Bývalá učitelka“ či „Artemis“. Naštěstí školku nehodnotí „školní inspektor Vomáčka“, ale skutečná Česká školní inspekce. Ta Větrnou nedávno, krátce po sobě už podruhé, kontrolovala a žádné závady nezjistila. Zloba zášť a nenávist, kterou si na tomto webu vylévají výše jmenovaní bezejmenní, mě utvrzuje v tom, že jim nejde o děti. Pokud paní ředitelka tyto zjevně nemravné a lidsky pokleslé učitelky propustila, úplně jí rozumím. Není v zájmu našich dětí, aby je podobné typy zcela bezcharakterních a zákeřných lidí vychovávaly. Slušný člověk se pod svůj názor alespoň podepíše. Prosím vás anonymové. Neotravujte ostatní. Vaše slovní bahno o kvalitě školky nic nevypovídá. O vašich ovšem ano.

školní inspektor Vomáčka
08.11.2018

Školka na Větrné si hraje na něco, co není. Je to způsobené zejména paní ředitelkou, která si myslí, že si může dělat úplně co chce. Paní učitelky musí neustále poslouchat nesmyslná nařízení, vyhlášky a příkazy. Ty, které dají najevo, že se jim to nelíbí většinou ve školce dlouho nevydrží a děti si musejí zvykat na novou učitelku. Jídlo je ve školce otřesné a zcela nevhodné pro děti. Velikost porcí je tristní a nestačí ani dětem. Nutno však vyzdvihnout, že děti mají na výběr několik kroužků, pracuje se zde s interaktivními tabulemi a prostředí školky jako takové je velmi hezké. Paní ředitelka by se měla méně předvádět v médiích a více dodržovat zákony.

Komentář
Bývalá učitelka
07.11.2018

Také jsem měla čest zde pracovat a lituji, že jsem si recenze na MŠ Větrnou nepřečetla dříve, než jsem podepsala smlouvu. Nyní mohu potvrdit, že to, co se píše v předchozím komentáři, je pravda. Už jen kvůli přetvařující se arogantní ředitelce a zástupkyni bych se této školky vyvarovala. Pro MŠ Větrnou je charakteristický především chaos. V životě bych do této MŠ své dítě nedala. Budoucím učitelkám v MŠ Větrné přeji pevné nervy.

Komentář
Artemis
06.07.2018

Dobrý den, ráda bych napsala taky pár řádek na MŠ Větrná. Nemohu školku hodnotit jako rodič, ale měla jsem tu čest tam pracovat pár měsíců jako učitelka. Ještě než jsem tam nastoupila, dozvěděla jsem se v okolí, že co je tam nová paní ředitelka (zhruba 1 rok) neustále se tam mění učitelky, které odchází nebo jsou vyhozeny, protože se s paní ředitelkou neshodnou, a některé děti (zvlášť ty malé s tím mají velké problémy) a odmítají do školky chodit. No nic řekla jsem si, takových drbů už bylo a ve skutečnosti je to vždycky trochu jinak. Avšak realita mě teda velice nemile překvapila. Paní ředitelka je arogantní, bezcitná, zákeřná dáma, která si absolutně neváží svých podřízených a lidi je schopná vyhodit ve zkušební době pouze za to, že si myslí, že jí nemají rádi. Nikdy jsem nezažila, jak se chová k dětem, ale co jsem viděla po školce - většina učitelek jí nemá ráda a radši s ní o ničem nepolemizují, protože se tam neustále střídá personál a každý se bojí o práci. Když jsem ještě studovala, tak nám ve škole říkali, že v předškolním vzdělávání je spousta lidí, kteří tam nemají co dělat a spousta je takových, kteří potřebují nad někým cítit pocit moci a manipulovat. Dlouhou dobu jsem to nemohla pochopit, ale tohle mi stačilo. Vím, že svoje dítě bych si tam v životě nedala.

Vašíkova babička
09.06.2018

Když jsem si měla v roce 1984 vybrat školku pro svoji dcerku, byla jsem upozorněná, že tam není dobrý personál. Jak je vidět nic se nezměnilo. Dnes přišel vnuk s mámou a pověděli mi jak se děti jeho mámě smály, že je tlustá, učitelky místo aby děti napomenuly, přizvukovaly: je tlustá. Nechápu, jak může někdo ponižovat druhého podle vzhledu. Děti i jisté učitelky s uklízečkou, která kluka stále zpovídá co se děje doma, měly obrovskou legraci z jeho tlusté mámy. Kluk má stále na tělíčku modřiny, má je i na zádech, děti se tam vzájemně mlátí, jedna z učitelek ho surově vzala za ruku zacloumala s ním až se bouchnul o roh zdi, měl na oku modřinu, jindy zas ta samá mu podrazila židličku - smála se, no, tak jsi upad ... Loni jsem pro děti ušila 30 rybiček aby si s nimi mohly hrát, než jdou spinkat. Letos jsem začala háčkovat hakisaky, aby měly památku na konec školky. Rozhodla jsem se, že je odnesu do "cizí" školky, tady v této jsou moc a moc zlí. Ano, děti bývají kruté, u dospělých to je známkou jejich "inteligence". Toto vše se děje ve třídě Rybiček. Za předešlé paní ředitelky bylo podstatně líp.

Majka
11.04.2016

Vstřícný personál,na učitelky se můžete obrátit při problému,ale vždy může být někdo nespokojený- jako všude jinde.Děti se do školky teší.

Lenka
26.12.2015

Do školky jsme chodily 3 roky. Spokojenost veliká. Učitelé skvělí, ještě dnes o sobě víme a vzpomínáme.

Hana Nová
22.12.2015

Na této školce je nejhorší ředitelka měla by být už dávno v důchodu a co se týče učitelek tak také nic moc jediné klady jsou v této školce pomocné tety ty jsou fajn,ochotné a milé a jídlo bylo také dobré.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,35 kmMateřská školaJana Opletala 22České BudějoviceVeřejná
0,84 kmII. soukromá mateřská škola SluníčkoNa Zlaté stoce 12České BudějoviceSoukromá
0,89 kmMateřská školaKarla Štěcha 5České BudějoviceVeřejná, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.