Mateřská škola Smarties

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Veronika Goldová
07.04.2019

Naprosto skvělá školka. Navštěvolala ji dcera (teď prvňák) a chodí do ní syn. Nemám co vytknout. Úžasné paní učitelky, hospodářka i paní na úklid... rozumný přístup, laskavý i přiměřeně přísný. A jako bonus milá parta rodičů. Bude se nám jednou velmi stýskat.

Hana Glaserova
18.10.2016

Dcera navstevuje skolku od srpna a jsme velmi spokojeni. Bala jsem se probrecenych ran, ale vzdy se velmi tesi, neukapla slzicku a kdyz ji vyzvedavam, rekne, ze nechce domu, ze tam chce jeste byt. To povazuji za neuveritelne a prisuzuji to kvalite ucitelek a prijemneho prostredi. Ucitelky jsou mile, stejne jako reditelka, na vsem se da domluvit. Doporucuji!

Hana Janecká
08.10.2016

Nas syn chodil do skoly 3,5 roku, od zari zacal chodit do skoly. Na skolku on i my vzpominame jen v tom nejlepsim. Prijemne, ciste a pratelske prostredi, uzasne pani ucitelky, se kterymi se da o vsem mluvit a na vse se zeptat. Skvele tydenni programy, besidky, sleeping party, skolka v prirode. Jsme s manzelem oba dost zamestnani. Syn umel sice pri nastupu do skolky spoustu veci, ale na bezne veci jako je kresleni, vystrihovani a ostatni socialni dovednosti jako samostatnost syna v oblekani, jezeni aj. jsme nemeli moc casu. Trpelive pani ucitelky byly vzdy oporou a velmi rychle naucily syna samostatnosti. O tom, jak syn nechtel jeste v pet hodin domu, protoze si musi hrat s ostatnimi detmi a povidat s pani ucitelkou, moc radi vzpominame:-). Druhy syn nastoupi do skolky v lednu a ani na chvili bychom neuvazovali o tom, ze bychom vybrali jinou skolku. Uz se na Smarties zase moc tesime!

Roman Pecl
04.10.2016

Naše dcera do školky Smarties chodila téměř 4 roky. Nyní je již ve škole, ale na školku pořád ráda vzpomíná a občas se tam stavíme. Přístup učitelek je skutečně skvělý. A to jak po lidské stránce, kdy si děti učitelky zamilují, tak po profesní. Navštěvujeme nyní školu se zaměřením na angličtinu a díky průpravě ve školce Smarties je naše dcera jedna z nejlepších ve třídě. Školku Smarties jednoznačně doporučuji!

Helena Síčová
11.04.2016

Školka Smarties je velmi přátelská k dětem i rodičům, podporuje rozvoj dětí s ohledem na individuální potřeby dítěte a má ve svém programu výuku angličtiny i předškolní přípravu. Ve školce Smarties jsme našli skvělé a milé učitele, kteří si dokáží s dětmi hrát a zároveň je něco naučit. Syn Tomášek se do školky Smarties každý den těšil a naučil se tu spoustu užitečných věcí před nástupem do školy. Moc děkujeme za skvělou péči i přístup!

Lukáš Mareček
11.04.2016

Syn chodí do školky Smarties již 2 roky a my jsme s jejím fungováním naprosto spokojení. Pedagogický personál ve Smarties je velmi přátelský a obětavý a program, který vytváří je nejen kreativní a děti obohacující, ale i zábavný. Již několikrát se nám stalo, že jsme si chtěli se synem udělat hezké odpoledne a ze školky jej vyzvednout dřív a místo toho čekali v šatničce až si "dohraje." Školku můžeme jen doporučit, systém práce s dětmi nám přijde optimální a jeji rodinná atmosféra nám také maximálně vyhovuje.

Janka Zengerová
11.04.2016

Syn chodil do škôlky štyri roky po sebe v letných mesiacoch, keď nám nefungovala štátna MŠ. Veľmi si obľúbil učiteľky a do škôlky sa vždy tešil, program škôlky sa mu páčil, naučil sa veľa anglických pesničiek a celkovo nadobudol na svoj vek širokú anglickú slovnú zásobu. Vzhľadom na to, že nebol a nie je žiadny veľký "jedlík", neustále ma prekvapovalo, že so stravou tu neboli absolútne žiadne problémy a vždy mu chutilo. Škôlku môžem za nás určite odporučiť.

Erika Binderova
18.08.2015

Individualni pristup k detem, mlady kolektiv plny elanu a napadu. Ja jsem spokojena, moje dcera chodi kazdy den ze skolky s necim novym co se tam naucila, at uz je to anglicke slovicko nebo pisnicka. Maji pestry jidelni listek. Poradaji krasne akce na oslavu svatku, slavi narozeniny deti... Za nas hodnotim maximalnim poctem bodu.

Václava Říhová
09.07.2015

Péťa chodil do Smarties bohužel jen poslední rok před školou pouze 1x v týdnu v kombinaci se státní školkou. Péťa se vždy do Smarties ráno moc těšil a zejména za teplého počasí odmítal školku opustit před půl šestou odpoledne :-). Skvělá přátelská atmosféra, individuální přístup k dětem v kombinaci s výbornou předškolní přípravou a programem. Za sebe musím ocenit i to, že jsem ani jednou neslyšela kluci dělají to a holky zase tamto, tedy žádné pro mě nežádoucí rozlišování dle pohlaví. Děkujeme, jen samé hezké vzpomínky.

Denisa Valentová
02.07.2015

Do školky chodil nejprve starší syn a po zkušenosti s ní, jsme se rozhodli pro stejnou školku i u mladšího. Personál školky je laskavý a já se mohu spolehnout na to, že o dítě bude postaráno jak po stránce pestrého programu a učení se nových věcí, ale že v případě špatné nálady se najde vždy někdo, kdo ho pohladí. Školka reaguje návrhy zlepšení a snaží se plnit naše nejrozličnější představy jak ohledně provozu a bezpečnosti, tak i programu pro děti.

Jana Šagátová
25.06.2015

Pavlík chodil do Smarties 4 roky a těšil se tam každý den. Mimořádně pestrý program se spoustou zajímavých informací, pečení opravdových cookies, veselé písničky a usměvavé paní učitelky nám budou určitě velmi chybět. Školka je profesionální a přitom ji náš syn má velmi rád. Děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Petra Kamenská
14.05.2015

Náš Štěpánek chodí do školky už od 2,5 let a hned od prvního dne si ji oblíbil. Prakticky každý den chodí domu s něčím novým, ať už to jsou písničky či říkanky nebo počítání a jiné nové informace. Líbí se mi, že školka není jen hlídání dětí, ale dětem se zde opravdu věnují a učí je, chodí na procházky, prostě se jim věnují. Každý týden nám paní ředitelka zasílá program na celý týden. Všechny paní učitelky jsou moc milé a je vidět jak je mají děti rády.Prostě maximální spokojenost a radost!

Michaela Mencikova
05.05.2015

Krasne prostredi, vyborny personal, skvely program. Kazdy den me syn prekvapi novou dovednosti. Nemohla bych byt spokojenejsi.

Jarmila Vágnerová
21.04.2015

Naše dcera i my - rodiče - jsme touto školkou nadšeni. Největší plus jsou hodné a milé paní učitelky, vstřícná a profesionální paní ředitelka, pěkné prostředí a skvělý, rozmanitý program během školního roku i přes léto. Děti si v této školce hrají i učí se s rozzářenýma očima a úsměvem. Děkujeme.

Alice Trägerová
18.03.2015

Že se po pár týdnech ve školce bude náš malý "školkáček" (2,5 r) doma ptát, zda půjde do školky a říkat "prosím", to jsme nečekali! Z šatničky honem honem za dětmi, ani na tu pusu není čas...! Pro nás nejlepší vizitka. Čistá a krásně světlá školka se spoustou místa na všechny důležité hry. Ač synek ještě spolehlivě nemluví, melodii "Twinkle twinkle litlle star" vystřihne bez zaváhání a na klavír by nejspíš už chtěl hrát i sám. Moc vítám zpětnou vazbu k dennímu dění od "tet", není problém se domluvit, zjistit co se dělo a jak probíhalo. Týdenní program zaslaný každý víkend předem je skvělý, jednou nohou jsme ve školce taky! Jsme se školkou moc spokojení a i když ji nemáme zrovna za rohem, dojíždění nám nikterak nevadí. Školka prostě stojí za to.

Martin Šikl
03.03.2015

Školka je o lidech a je jedno zda je státní či soukromá! V naši školce Smarties jsou Ti nejlepší lidé!! ;-)

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,12 kmMateřská školaMezivrší 15/32Praha 4 - BraníkVeřejná
0,40 kmMateřská škola TrojlístekBezová 4/1592Praha 4Veřejná
0,68 kmMiniškolka Dětský koutek PohádkaMezivrší 309/58Praha 4 - BraníkSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.