Mateřská škola Sion

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Církevní / Rejstříková

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

maminka od Karolínky
30.03.2021

"Oceňujeme, kam jste nám Karolinku posunuli. Rádi bychom vám za ni poděkovali, je tak spokojená v prostředí, má oblíbence v kolektivu, velice ji chutná strava – tímto zdravíme a chválíme paní kuchařky. Líbí se nám náplň a režim dne. Dáváme ji do školky opravu s klidným srdcem a plnou důvěrou k vám."

maminka od Natálky
09.01.2021

Se školkou Sion jsme velmi spokojeni, je tady rodinné prostředí, moc příjemná paní ředitelka, k dětem se tady chovají jako ke svým vlastním a nechce se jim odcházet že školky domů. Pokud se rozhodujete do jaké školky byste daly svoje dítě,tak školka Sion je ta správná volba. P.S.: Obzvlášť děkuji tetě Monče a tetě Káje, jejich práce je nad zlato.

Brundibár Hnědý
04.10.2020

Jak můžete napsat, že jsou někde v Mš hodné tety! Cožpak nejsou mateřské školy vzdělávací ústav? Dehonestujete tu systém.

Rodiče píší recenze
03.10.2020

Ve školce jsou úžasně příjemné a milé tety, které mají o děti opravdu zájem. Děti mají k dispozici krásnou velkou zahradu, na které si kromě hraní zkoušejí pěstovat ovoce a zeleninu. Moc se nám libí i smíšená třída, kde se potkávají menší i větší děti a učí se tak spolu přirozeně vycházet a navzájem si pomáhají maminka od Elišky

maminka od Issynky a Matýska
10.09.2020

Ocenili jsme individuální přístup k dětem s důrazem na to, že děti jsou kamarády a jsou vedeny k tomu, aby se k sobě hezky chovaly. Také se nám líbilo environmentální zaměření se záhonky a vlastními výpěstky, které děti rády jedly. A v neposlední řadě exkurze do různých míst a pracovišť, kde si děti mohly rozšířit své obzory.

Aneta R.
03.05.2017

Školka s milou, rodinnou atmosférou a vstřícným, profesionálním personálem. Ochota, laskavost, péče, kreativita a respekt. To vše jsme našli, syn tam chodí velmi rád.

Honza
12.09.2016

Pohodové a pro děti podnětné prostředí, skvělé tety učitelky. Náš syn byl ve školce velmi spokojený, teď první zážitky vstřebává jeho mladší sestra.

Pet
21.01.2015

Těžko hledat lepší školku než Sion. Moc milí učitelé, hezké barevné třídy, kvalitní pomůcky a hlavně se dětem nikdy ze školky nechtělo.

bee
13.09.2014

výborná školka s milými zaměstnanci, méně dětí ve třídách, více se dětem věnují, dobré výsledky v připravenosti dětí na školu

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,50 kmZákladní škola a Mateřská školaÚprkova 1Hradec KrálovéVeřejná
0,56 kmZákladní škola a Mateřská školaŠtefcova 1092Hradec KrálovéVeřejná
0,71 kmMirienglish - pohádková školkaMrštíkova 1122/40Hradec KrálovéSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.