Mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Blanka
15.08.2018

Bezvadna skolka, pani ucitelky se detem velice pekne venuji, ale na druhe strane jim obcas nechavaji cas/moznost vlastniho rozhodnuti co by chtely delat (centra aktivit). Deti jezdi na vylety, chodi k nim do skolky divadla a jine navstevy (napr zvirata, zachranari, atd). Libi se nam heterogenni tridy (vsichni od 3-7 let spolu), mladsi se od starsich deti uci a starsi se uci pomahat mladsim. Jidlo vari moc dobre, jedina vyhrada jsou balene svaciny 'po o', ktere bychom radi vymenili za cerstve ovoce. Pry je to ale kvuli pozadavkum z hygieny. Nabidka krouzku je pestra, ocenili jsme hlavne plavani, na ktere predskolaci (a zdatnejsi mladsi deti) jezdi do Tuchlovic a jini rodice si pochvalovali anglictinu. Predskolaci take ocenili skolku v prirode v sumavskych Cesticich. Jedine negativum je, ze je velky naval, takze s narozeninami od cca brezna a pozdeji se trilete deti tezko dostavaji. Komunikace kolektivu pedagogu s rodici je aktivni, funguje KRPS (zastupci trid plus vedeni skoly) a tridni ucitelky maji pravidelne konzultacni hodiny (2x do roka). Rodice se pravidelne ucastni akci behem skolniho roku (cteni ve skolce, pruvod na Masopust a Sv Martina, letni tridni oslavy a pasovani skolaku...).

Jana
26.07.2017

Nova paní ředitelka s kolektivem proměnila školku v malý ráj pro dětičky. Jsme za to nesmírně vděční a školku doporučujeme.

Anonym
10.12.2014

Reditelka Alena Chudikova zavira deti do kumbalu dava jim nesmysluplne tresty a kdyz to deti reknou doma rika, ze lzou uz nastesti rezignovala ale skolka ma spatnou povest... :/

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,21 kmSoukromá mateřská škola Lipka PrahaPřímá 1782/8Praha 5 - SmíchovSoukromá
0,21 kmŠkolička U KocouraHoudova 34/22Praha 5 - KošířeSoukromá
0,22 kmMAM ProstorU Teplárny 3Praha 5 - KošířeDětská skupina

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.