Mateřská škola Orangery

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Umělecká
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Vítejte v naší anglicky mluvící školce Orangery, která se nachází v mimořádně krásné lokalitě dolnopočernického zámeckého parku. Naši pedagogové jsou na vysoké profesní úrovni se zkušenostmi na mezinárodních školách. Pracují s dětmi trpělivě, láskyplně s přihlédnutím na jejich vlastní potřeby, což považujeme v tomto věku dítěte od 2-6 let za nejdůležitější.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Kateřina Žáková
24.03.2022
Monika Růžičková
07.04.2021

Chtěla bych pozitivně ohodnotit příměstský program školky Orangery. Moje dvě děti ve věku 6 a 5 let se zůčastnily týdenního programu v létě 2020. Do školky chodily jinam, takže prostředí pro ně bylo nové, nicméně adaptace byla takřka okamžitá a byly z programu a celého týdne nadšené. Týdenním programem je provázel pan učitel, z kterého byl zejména syn naprosto nadšený.

Ondřej Komenda
06.04.2021

Během 2015-2021 postupně 3 děti v anglickém programu. Různé učitelky, různí rodilí mluvčí, vždy velice příjemná záležitost.

Denisa
15.02.2017

Víc srdíček nemáte ?

Katka
01.11.2016
Jan Langmajer
22.09.2016

ve školce postupně 3 děti v průběhu poslední 5 let v anglickém programu a naprostá spokojenost, skoro až nadšení :-)

Lucka
11.03.2016

Naprosto skvělá školka, navíc otevřeli krásný prostor s jeslemi, škoda, že už mám děti odrostlejší, už chybí jen ta základní škola...

Martina
11.03.2016

Děti naprosto spokojené, veselé, můj syn chodí do školky moc rád, nemůže se dočkat na paní učitelku a lépe se mi chodí do práce když vím, že bude spokojen a bude o něj dobře postaráno. Ve školce vládne milá, přátelská a veselá atmosféra, jsem ráda, že mají učitelky smysl pro humor a zároveň děti umí dobře "zkrotí". Pokroky jsou obrovské díky individuální péči a radosti, se kterou učitelky své povolání vykonávají. Za mě jednička s hvezdičkou

dostalova marta
03.09.2015
Pavel Boček
29.03.2015

Dcerka chodí do školky 2. rokem a jsme velmi spokojeni s přístupem, náplní "výuky",programem, koncepci , učitele jsou milí, vstřícní, přátelští ale dokáží nenásilnou formou vytknout chyby .Příprava na školní docházku je také dobře propracována

Anneta K.
08.03.2015

vše super, učitelé, program, děti naprosto vyrovnané a spokojené

Martina Janotová
02.08.2014

Syn navštěvoval školku.Nyní ji chodí do školy a pokračuje v Orangery After Clubu.Ve školce naprostá spokojenost.Skvělý personál, perfektní komunikace s rodiči, syn perfektně připraven na vstup do školy.Následná možnost docházky do anglické družiny je skvělý a dle průkumu i jedinečný koncept jak dítěti na 1 st. ZŠ udržet a rozvíjet jazykové dovednosti.

Tereza Němcová
16.06.2014

Při hledání školky pro naše dítko jsme navštívili víc jak 5 soukromých školek v blízkém i vzdálenějším okolí. Vybrali jsme Orangery a brzo jsme pochopili, že kromě dobře vedeného vzdělávacího plánu, nápaditosti a rozmanitosti činností, je naše dítě v kamarádském prostředí a nemusí se bát s čímkoliv přijít za kterýmkoliv učitelem. Pokud doplním osobní a přátelský přístup k rodičům, nenašla jsem konkurenci.

Zuzana
20.01.2014

Maximální spokojenost! Syn je ve školce moc rád a to je hlavní.. Cena je dost vysoká, ale na druhé straně výuka angličtiny a přítomnost rodilých mluvčích je znát!

jan stuchlík
20.01.2014
Jitka
20.01.2014

Děti jsou zde šťastné, rozvíjí se po všech stranách a je zde rodinná atmosféra. Jsem zde velice spokojená. Pedagogové jsou plní energie a lásky.

Marta
17.01.2014

Syn chodí necelý rok a je zde velmi šťastný a spokojený. Velmi rychle se učí novým věcem, má velmi rád všechny učitele a já sama cítím, že prostředí ve školce je velmi přátelské. I když nechodí do anglické třídy a má pouze každodenní aj lekce v české třídě, vidím, že anglická slova chytá a rozumí. Tuto školku mohu jen doporučit

Karol
15.01.2014

Dcerka navštěvuje anglickou třídu v Orangery již druhým rokem a se školkou jsme velmi spokojeni. Učitelé jsou opravdu profesionálové a výuka je na vysoké úrovni. Dcera se bez problémů domluví anglicky s rodilými mluvčími a to jí jsou 4 roky. Prostředí je velmi přátelské, učitelé se nám vždy snaží vyjít vstříc a to s úsměvem na tváři-to je asi to nejdůležitější. Dcerka se do školky těší, má tam spoustu kamarádů a většinou nechce domů:) Okolí školky je moc hezké -hned u počernického parku, takže tam mají děti opravdu vyžití a mnoho aktivit se odehrává právě tam.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,18 kmRodinný klub veselý čertíkNárodních hrdinů 3Praha - Dolní PočerniceMateřské centrum
0,57 kmMateřská škola DUHASvatoňovická 587Praha 9 - Dolní PočerniceVeřejná
1,24 kmSmartfox Preschool & Nursery - JahodniceStaňkovská 438/16Praha 9 - HostaviceSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.