Mateřská škola Kotlaska

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Petra
28.11.2019

Přesně jak píše p. Iva, též byl syn vyšetřen psychologem bez mého souhlasu, že tam syn nepatří a má být v jeslích ve 2 a 10 měsíců, pediatrička nesouhlasila. Že jsem neschopná matka, a co si dovoluji, když se tam dítě počůrá, že mu nevynadám, jako po 4 hodinách aby věděl, co tam udělal? Po 3 týdnech chození po obědě jsem byla pozvána do ředitelny a takových výhrad měla, že se pomalu obléká, že pokud se počůrá příště, zavolá mi do práce ať si ho jdu převléknout, že od toho tam nejsou nebo ze se sel vycurat s holkama misto s klukama. Pak na jeji doporuceni jsem musela chodit na logopedii, ze pry kdyz nemluvi tak negativne ovlivnuje ostatni deti, ze jsem neschopna matka a mam mit rodicak do 4 let. Byl tam 2 měsíce a ještě rok mi dlužila peníze z kulturního fondu. A dobří kantoři odtud odchází velmi brzo. Dost se to tam střídá. Nedoporucuji.

Mirka
26.08.2019

Souhlasím s paní Ivou i Barborou. Je s podivem, že se personál ve školce neustále mění. Dle mě je to vizitka vedení. Průběžně učitelky odcházejí skupinově ve vlnách :-) .

petr
12.06.2019
Barbora Barbora
02.01.2019

Co se týče hodnocení od pí Ivy níže, tak naprosto souhlasím. Jinak jsou zde ale i skvělé pí učitelky. Team učitelů se obecně velmi obměňuje, buď proto, že je zde převážně mladý kolektiv a učitelky odchází na mateřskou, nebo zkrátka neustojí praktiky pí ředitelky. Ta si velmi často plete rodiče s dětmi a její komentáře jsou občas velmi nevhodné. Nedostatek personálu se občas projeví i na organizací předávání a vyzvedavani děti (jednou předávate dite v jedné třídě, vyzvedavate v jiné, další den je to naopak, další den předávate i vyzvedavate ve stejné třídě...) Jinak zázemí školky je moc hezké uvnitř i venku, v loňském roce zapracovali na úpravě zahrady. Více by určitě mohli zapracovat na nabídce kroužků.

Maryana
01.01.2019

S předchozím hodnocením kardinálně nesouhlasím, ale každý má svůj názor proto tolerantně přidám vlastní. Syn navštěvuje zařízení od roku 2016. Školka je jedna z nejlepších v P8. Pí. ředitelka a její zástupkyně jsou profesionálové a děti to jenom potvrdí svým úsměvem. Je pravdou že poslední 2 roky hodně mění se učitelský team. Vřele doporučuji školku všem.

Iva
28.05.2018

Skolku doporucuji v případě,kdy Vase dite jiz ve 2,5letech je samostatne a zvladne vse vc.oblekani,mluvy,jidla,hygieny..pokud ne,budete mit problem s pi reditelkou,ktera Vam doda dojmu,ze jste se vychove selhali a necha podrobit dite psychologem,ktery Vam doporuci specialni skolku.Spousta rodičů ve školce stale neco resi,diky skvele pi reditelce.Bylo podáno spoustu stiznosti,ale nejspis diky dobrym vztahům pi reditelky na vyssich mistech,se na svem postu stale drzi.

Maja
25.04.2014
Broskev Bohackova
20.01.2014

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,40 kmDětské centrum KulichNovákových 456/8Praha 8 - LibeňMateřské centrum
0,49 kmŠkolička Knoflík VysočanyNa Balabence 800/7Praha 9 - LibeňSoukromá
0,56 kmZŠ a MŠ Na Balabence - Školka u Pejska a KočičkyNa Balabence 800/7Praha 9 - LibeňMěstská

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.