Mateřská škola Dům pro motýlky o.p.s.

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Mateřská školka s integračním programem. Integrujeme všechny děti bez rozdílu rasy, jazyka nebo zdravotního postižení. Spolupracujeme s logopedkou, psycholožkou i speciální pedagožkou. Akreditace MŠMT. Otevírací doba - od 7:30 do 17:30 hodin. Přijímáme i děti mladší 3 let. Vlastní rozlehlá zahrada s pískovištěm a hřištěm. Mateřskou školku provozuje nezisková organizace - nabízíme velmi příznivé ceny.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Květa Flutkova
29.03.2014

Ve školce vládne přátelská a veselá nálada. Děti jsou spokojené a paní učitelky vlídné a profesionální. Školku mohu jen doporučit.

Helena Valoušková
28.03.2014

Školku jsme využili jen v období letních prázdnin, ale byli jsme moc spokojeni. Až nám bylo líto, že prázdniny končí. :-) Milé paní učitelky, krásná zahrada s hřištěm a spokojené děti - jen tak dál!

Eva Šefčíková
25.03.2014

Se školkou jsme maximálně spokojeni a naší Pavlínce se tam moc líbí. Je to, dle mého soudu, nejlepší ze soukromých školek v okolí. (Když jsem před půl rokem školku hledala, pěkných pár jsem osobně prošla). Prostředí je opravdu příjemné, paní učitelky velmi vstřícné, milé a přitom profesionální. Program nadstandardní.Vřele doporučuji všem, kteří právě nějakou školku hledají.

Kateřina Nehasilová
18.03.2014

Velmi milý personál, ochota dohodnout se na jakýchkoli požadavcích či výjimkách, naprostá vstřícnost a individuální přístup ke každému dítěti. Vřele doporučuji.

Martina Fricova
17.03.2014

Uzasna skolka, moc vsem doporucuji!!! Natalka skolku navstevovala 2 roky, dnes je skolacka a moc na Motylky rada vzpomina. Hodne pani ucitelky, skvele aktivity pro deti a vyborna poloha skolky.

Denisa Záchvějová
17.03.2014

Naprosto úžasná školička! Mohu jedině doporučit. Niki chodí od dvou let a je tam velice spokojený - a to býval veliký "mamánek", teď je raději ve školce. Moc milé a hodné paní učitelky :)

Andre Larocque
17.03.2014

Syn začal do školky chodit ve 2 letech, díky skvělému personalu se adaptoval v podstate ihned. Kazdy den se tam tesil a nikdy jsme nezazili "ja nechci do skolky" rano, coz se nyní, ve státní skolce rict nedá. O deti se uzasne staraji, program je velmi pestry, akce mimo skolku a deti zarazuji vsechny, bez ohledu na vek. Tim male decka delaji mnohem větší pokroky. Od zari 2013 chodi syn do statni školky a stále ještě o Motylkach mluvi, vzpomina, chtel by se tam vratit. Stravil tam uzasnych 12 mesicu. Dekujeme vedoucí ucitelce pi. Novotne i celemu personalu.

Markéta Zímová
17.03.2014

Dcera Karolínka navštěvuje školku od 2 let.Do jiné chodit nechce, je zvyklá na kamarády i hodné paní učitelky, které se dětem max. věnují. (nepoznala jsem lepší přístup a mám s čím srovnávat ) Také akce a aktivity jsou dobře plánovány, dětem se to líbí a do školky se vždy těší :-)

Monika Flosmanova
17.03.2014

Nas Dada chodi do teto skolky od svych 2,5 let, uz je tomu pres rok.. Ja i on jsme maximalne spokojeni. Pani ucitelky maji skvely pristup k detem a vzhledem k poctu deti se jim venuji na 120 %. Muzu jen a jen doporucit

Anthony
17.03.2014

Nepoznal jsem lepší :)

Karolína
17.03.2014

Školku můžeme vřele doporučit.Kromě super programu ve školce děti jezdily i plavat, do solné jeskyně, do divadla. Paní učitelky byly vždy velice vstřícné a dětem se maximálně věnovaly. Velkou výhodou je i vlastní hřiště, které má školka hned za rohem, aniž by musela přecházet jakoukoliv silnici. Syn si ve školce našel nejlepšího kamaráda, se kterým se kamarádí dodnes.

Dušan Benc
17.03.2014

Nejlepší školka široko daleko!!! Barborka do dneška vzpomíná na školku a paní učitelky a nejraději by se do školky vrátila (už je to ale školačka a propadnout z 1. třídy zpátky do školky fakt nejde). Velmi doporučuji všem rodičům.

Monika Kýrová Černá
17.03.2014

Dobrý den, dcera Andulka chodí do školky od 2 let. Ve školce se jí moc líbí, chodí do školky ráda. Paní učitelky jsou úžasné, mají moc rády děti, Anička je všechny miluje :-). Paní učitelky stále vymýšlejí pro děti program...divadlo, plavání, solná jeskyně, karneval, výlety...no prostě super školka. Vřele doporučuji všem rodičům !!!

Markéta Zákostelecká
12.03.2014

Dobrý den, dcera Anička navštěvovala školku při našem pobytu v Praze. Byli jsme moc spokojeni, paní učitelky jsou moc příjemné, hodné a mají moc hezký vztah k dětem. Celkové prostředí se nám moc líbilo a těšíme se až se opět přijdeme podívat za dětmi i paní učitelkami.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,50 kmMateřská škola Dětský úsměv - U Nové školyU Nové školy 637Praha 9 - VysočanyVeřejná
0,74 kmZákladní škola ChmelniceK Lučinám 18/2500Praha 3Veřejná
0,74 kmMateřská školaNa Balkáně 74/2590Praha 3Veřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.