Mateřská škola Doctrina

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Základní informace

Mateřská škola Doctrina je součástí třístupňového vzdělávacího systému, navazuje na ni základní škola a gymnázium Doctrina.

Pro 50 dětí ve věku od 2 do 6 let jsme připravili unikátní kreativní program - Vemte za kliku, který všestranně rozvíjí dětské kompetence. Samozřejmou součástí je i jazyková průprava s metodikou Watts English pro všechny děti. To nejpodstatnější z jedinečného kreativního programu VEMTE ZA KLIKU, vyvinutého přímo pro děti předškolního věku, je osobní přístup, respektování individuality, rozvoj sociálních vazeb, komunikace a sebedůvěry. 

Velmi důležitá je také úzká spolupráce s pedagogy z I. stupně základní školy Doctrina.

Školné pro děti od dvou do tří let je 6500 Kč, pro děti od tří let 5500Kč.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Martin Zapadlo
09.08.2022

Skvělá školka s výborným vedením, velice bohatým a kvalitním programem. Individuální přístup k dětem, velmi dobrá komunikace s rodiči. Děti mají skvělou možnost se rozvíjet a jsou k tomu pěkně vedeny. Děti, ale i rodiče mají krásnou příležitost na sobě pracovat. Syn se do této školky vždy těšil a měl ji moc rád. Jedinou a drobnou výtku mám vůči elektronické agendě, která není z mého pohledu optimální.

Veronika Hlaváčková
25.07.2022

MŠ Doctrina je skvělá školka s kvalitním vedením i učiteli v krásném klidném prostředí v centru Liberce. Děti pod rukama vychovatelů a učitelů jen kvetou a rozvíjí se, každý podle svých možností a talentu. Učitelé děti neškatulkují a rozvíjí jejich zdravé sebevědomí a vedou k přirozené zodpovědnosti. Den je plný aktivit a pohybu. Děti mají chuť se učit a vzdělávat, touha po poznání zde není handicapem.

Radka S.
01.02.2015

Doporučuji 100% - perfektní přístup celého týmu školky, nepřeberné množství zajímavých aktivit, výletů a akcí. Děkujeme!!!

Klára Samšiňáková
28.01.2015

Můj syn se do školky velmi těší, umí spoustu nových písniček, říkanek a tvořivých věcí. Super personál, děkujeme.

Zuzana
27.01.2015

Nasa dcerka Anička je šťastné dieta od tej doby co začala navštěvovat tuto školku moc ju baví a naučí sa plno zajímavých věci ktore předává dalej ja ako rodič som spokojna s celým týmem školky su to úžasné osoby s velkým srdcem pre děti..

Bára Slavíková
23.01.2014

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu mateřské školky za jejich trpělivou, laskavou péči o našeho syna. Moc se mi líbí pestrý program školky (kroužky, výlety), přístup pedagogů i komunikace s rodiči a jejich zapojení do aktivit školky. Mohu všem vřele doporučit - naprosto úžasná, výjimečná školka!

Olga Veselovská
14.01.2014

Děkujeme personálu školky, který se každou minutu s nadšením věnuje našim dvěma dětem při jejich "objevování světa". Díky za pestrý program pro děti i rodiče. Jsme všichni velmi spokojeni!

Irena Bovijn
11.01.2014

Náš syn se do této školky velmi těší,což ve státní MŠ nikdy nebylo. Také se mi líbí, že je vše čisté, prostory školky bez plísně, vše je udržované a neustále se vše vylepšuje a zdokonaluje ke spokojenosti dětí a rodičů. Kolektiv zaměstnanců MŠ Doctrina je velmi profesionální. Je vidět, že se dětem věnují a dělají práci s nadšením! Programová nabídka je velmi pestrá a zaměřená na všechny oblasti rozvoje dětí. Tuto školku ráda doporučuji všem, kteří chtějí pro své děti to nejlepší!

Dagmar Jurečková
09.01.2014

MŠ Doctrinu navštěvují oba mojí synové a jsou velice spokojení. Skvělý tým pedagogů, kteří se dětem opravdu věnují. Připravují pestré programy pro děti, procházky, návštěvy divadla a hodně chodí i na výlety. Jsem velice ráda, že jsme přešli ze státní školky do MŠ Doctrina. Udělali jsme to nejlepší pro naše děti. Školka je prostě super.

Jana Pěničková
09.01.2014

Ve školce je pan učitel, který dětem zpostředkovává svůj mužský úhel pohledu - to je super. Velmi se mi líbí způsob řešení konfliktních situací - dětem je vysvětleno co a proč dělají špatně, konflikt je řešen ihned a na místě, s rozumem a případné další řešení je ve spolupráci s rodiči. U prostor mám trochu problém se schody, jinak je interiér řešen velmi kouzelně. Program je velmi pestrý, díky mužskému pohledu je zaměřený i technicky, a díky ženskému pohledu zase velmi příjemně, kreativně a citlivě. Děti mají možnost poznat velmi mnoho "obyčejných" věcí, ale i zjistit hodně o světě, což je dnes prakticky vyjímka - děkuji za to. Velmi se mi líbí zaměření kroužků pro děti.

Martin Koňas
09.01.2014

Velmi příjemný a kvalitní kolektiv lidí, kteří s dětmi pracují velmi rádi, promyšleně a nápaditě. Dobrá komunikace s rodiči, pestrý program. Časté návštěvy divadla a procházky venku. Prostě supr.

Jana Havlíčková
08.01.2014

Určitě nejlepší je na školce výborný tým pedagogů. Oceňuji také přirozený přístup. Děti získávají velké množství dovedností.

Dana Hlubučková
08.01.2014

Mateřská škola Doctrina je to nejlepší co jsem pro syna mohla udělat. Velké pestře vyzdobené prostředí. Super kolektiv zaměstnanců. Nápaditý program.Je to opravdu užasná školka. Ríša nás každý den překvapuje co nového se naučil. Mnohokrát děkujeme za tak perfektní školku.

Jitka Tomášková
08.01.2014

Kvalitní a nápaditý program. Prostory příjemné a skvěle vyzdobené. Zapojení rodiny do programu školky. Péťa chodí do školky s úsměvem a za čtvrt roku udělala ohromný pokrok v komunikaci s dospělými a novými lidmi. Nepochybně díky přístupu pedagogů ve školce.

Radka Lukešová
08.01.2014

Kdyby šlo dát 6 hvězdiček,tak je s radostí dáme;-). Geniální tah jsou prodloužené středy (v Lb bez konkurence), za které děkujeme. Prográmky máte nápadité a výpravné. Davídek se do školky vždy těší, to je, myslím, to nejvyšší hodnocení. Jen tak dál. Lukešovi

Marketa Henysova
08.01.2014

Skolka, ktera neni jen odkladistem deti, ale ve ktere dite svuj den stravi kvalitne! Dvouleta dcera je spokojena a my tez.

G. Černá
08.01.2014

Bezva kolektiv, nápadité aktivity a hezké prostředí.

Markéta Renglová
08.01.2014

Výborná instituce..:-) Skvělí lidé, hezké prostory a pestrý program, který naše děti i nás velmi baví..

Lucie Zeroniková
08.01.2014

Jsem naprosto spokojená, personál je vstřícný a vždy usměvavý, program úžasně pestrý. Děkuji

Žaneta Mačudová
08.01.2014

Absolútna spokojnosť, milý, ústretový a trpezlivý personál, krásne upravené priestory a mnoho kreatívnych nápadov

Lenka Paterová
08.01.2014

Ze školky jsme nadšený, milý personál, mnoho kreativních aktivit pro děti. Pro rodiče kvituji středeční prodloužený režim až do večera.

Lenka Kubálková
08.01.2014
J.M.
08.01.2014
Monika Hejnova
08.01.2014

Skvela skolka, jsme moc spokojeni.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,24 kmMateřská škola Motýlek - BroumovskáBroumovská 840/7Liberec 6Městská
0,37 kmMateřská škola DOMINO - s výukou jazyků a golfuBroumovská 847/7LiberecSoukromá
0,64 kmDětský diagnostický ústav a SVP LiberecU Opatrovny 3LiberecStátní MŠMT

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.