Mateřská škola Alšovy sady

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Rodič
30.11.2021

Jsem velice nespokojená!!! Arogance paní ředitelky a učitelky Sylvie z bílé třídy přesahují meze slušného chování. Paní Sylvie nezvládá základní problémy. Je nepříjemná na děti i rodiče! Také bych ráda upozornila na neustálé střídání učitelek.

Lucie
08.07.2019

Do školky chodila moje první dcera a byla maximálně spokojená a po školce se ji i ve škole stýskalo. Paní učitelky jsou fajn. Je pravda, že paní ředitelka je trochu ráznější, ale to je jedině dobře, protože když jsem poslouchala, co všechno si rodiče vymýšlí, jak se chovají, nerespektují zavírací dobu, která je proti jiným školkám luxusní (17:30), dávají nemocné děti do školky, atd, tak je jen dobře, že paní ředitelka chrání ostatní děti / rodiče i personál. Opakovaně jsem byla svědkem toho, kdy rodiče přivedly opravdu hodně nemocné dítě do školky a strašně se divili, když je paní ředitelka poslala k lékaři. Takoví dělali vždy největší dusno. Nebo když dítě s neštovicemi přivede maminka na kroužek. To člověk nepochopí. Jinými slovy, děti jsou ve školce nadšené, program je pestrý, dokonce mají na zahradě bazén. Ale pro rodiče, kterým nezáleží na vlastních ani jiných dětech, odkládají je do školky nemocné v 7 ráno a přijdou si pro ně klidně v 18 hodin, tak pro ty školka opravdu není. A to je dobře. Nyní půjde do té samé školky druhé dítě a už nyní se těšíme. :-)

Spokojení rodiče
01.06.2019

Mateřskou školou prošly obě moje děti, děti byly nadmíru spokojené a šťastné. Obě chodily do třídy paní ředitelky a kdykoliv ji potkají, hlásí s k ní a nadšeně si s ní povídají. Paní učitelky dělají pro dítka maximum, mnoho akcí pro děti i rodiče, divadla, výlety. S vedením MŠ nikdy nebyl problém, vždy nám maximálně vyšli všichni vstříc. S láskou vzpomínají na zdejší vynikající kuchyni, ve škole jim nechutná. Kdybychom někdy měli další dítko, určitě ho dáme zase do této školky.

Spokojený rodice
04.05.2019

Velice spokojený, veskery služby a personál jsou bezvadný

Nespokojená maminka
28.04.2019

Hodnotím tuto školku negativně! Je sice v hezkém prostředí, ale to je tak všechno. Arogantní, dominantní paní ředitelka, která jen neustavičně dětem diktuje a rozkazuje! Po dětech křičí! A učitelky se tam střídají, jak na běžícím páse. NEDOPORUČUJI!

Anna Tutterová
10.04.2019

Pozorně sledují dění v MŠ a znám mnoho rodičů i několik zaměstnaců.Nikdy se nezavděčí personál a zvláště ředitelka všem rodičům.Záleží proto na názorech většiny,jak rodičů ,tak zaměstnaců a to je velmi kladné,škoda že se nevyjádři zde.Já vidím snahu všech zaměstnanců včetně ředitelky ve prospěch dětí!

Nespokojený rodič
04.04.2019

Arogantní a zlá paní ředitelka. Vozí se po dětech i po zaměstnancích. Křičí na děti a nadává rodičů i zaměstnancům. Za její éry, odešlo už hezkých pár zaměstnanců i dětí. Není vhodná na tuto pozici.

Petra Vorlíčková
04.06.2018

MŠ ALŠOVY SADY mohu vřele doporučit. Mám syna v první třídě, který školkou prošel a mladšího syna, který do školky chodí. Paní ředitelka je výborná. Je věcná, lidská a hlavně normální. Co se týče paní učitelek všechny jsou skvělé. Je velice znát péče, kterou dětem věnují a jsou to opravdu takové náhradní maminky. Za nás patří velký dík paní učitelce Pavle, která je prostě neuvěřitelná. Dětem se maximálně věnuje a je to opravdu znát. Rozhodně školku doporučuji !!!

Helena Jaciková
23.03.2018

Do MS Alsovy sady chodi oba moji synové a jsme opravdu spokojení. Skolku vede uzasna pani reditelka, kterou deti zboznuji. Pani ucitelky se k detem chovaji moc hezky, jsou usmevave a ochotne, venuji se jim naplno. Vnitrni prostory jsou moc pekne, ciste, udrzovane, tridy maji vybavene spoooustou hracek. Deticky maji ve skolce bohaty program (kouzelniky, klauny, divadylka...) neustale chodi ven na prochazky, nebo na ruzna hriste. Zahrada MS je velika a kryta stromy. Jsou na ni pekne prolezacky, pitko, wc, ohniste. Skolka pořádá i vylety, vyhodou je vzdy objednany autobus, deti se nemusi tahnout MHD. Skolku urcite doporucuji, ma za me 10 hvezdicek:)

Nespokojeni
04.08.2017

Byli jsme ve školce během prázdninového provozu. Máme bohaté zkušenosti, ale tady- školka vypadá normálně a čistě, ale personál: paní ředitelka je nepříjemná osoba, která kolem sebe drží stejně nepříjemné zaměstnance. Můžete se spolehnout, že Vám nevyjdou vstříc v ničem a ještě z toho budou mit radost.

j.Kuč
03.04.2017
nespokojena rodina
05.09.2016

Nádherná školka v krásné a klidné lokalitě. Bohužel má jednu jedinou vadu. Vedení i personál školky absolutně nerespektují přání rodičů, chovají se velice neprofesionálně a jsou nadmíru arogantní. Uznávají jen jednu metodu výchovy z dob komunismu, kdy odtrhávají plačící i neplačící děti od rodičů a dětem tak napomáhají vybudovat si psychický blok. Ředitelka je diktátor, který razí názor: "toto je můj revír a nikdo mi do ničeho nebude mluvit". Pokud se jen ozvete, že s něčím nesouhlasíte, mají i tendence pomlouvat vás mezi sebou a na vás tak pohlížet jako na toho špatného. Celkově jsou tedy velmi neprofesionální a i jistí členové kolektivu jsou terčem ředitelčina útoku zesměšňováním přímo před rodiči. Velké zklamání a jsme rádi, že jsme dítě včas přemístili jinam. NEDOPORUČUJI!!!!

Křemílek
29.03.2016
Anna Tutterova
09.02.2016

Školka ke krásná,je vidět práce vás všech.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,05 kmMŠ English Garden SchoolNa Větrově 1032/22aPraha 4 - LhotkaSoukromá
0,27 kmMateřská škola U vrbičekNa Větrově 445/36Praha 4 - LhotkaSoukromá
0,50 kmMateřská školaNěmčická 16/1111Praha 4 - BraníkVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.