Mateřská škola a základní škola sv. Augustina

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Církevní / Rejstříková

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Vít Skalický
16.09.2019
Anežka
23.09.2018

Byla jsem 5 let žákyní v téhle škole, tak myslím, že mám právo napsat že je skvělá a nějaký ten Karel nevím, jak douho tam měl děti, ale rozhodně neměl pravdu. Předpokládám že tam osobně nechodil, a kromě jídla (které vaří otřesná firma Scolarest) se škole ani školce nedá nic vytknout.

Madla
08.04.2018

Náš syn do školky chodí rád. Paní učitelky má rád a respektuje je, pana učitete Javiera i pana ředitele Juana si nemůře vynachválit. Za rok, kdy do ní chodí ,udělal velký pokrok ve sociálním chování i ve znalostech. Ve školce sv. Augustina "rozkvetl". Děkujeme všem

Karel
04.02.2015

Nikomu tuto školku rozhodně nedoporučuji. Nejhorší zkušenost! Jakákoliv státní školka je n lepší úrovni

Aja
16.03.2014

Nase dcera chodi do skolky prvni rok. Ve skolce je zaveden adaptacni program prvni 2 tydny. Jsou tam 3 tridy po cca15 deti rozdelene podle veku. Diky tomu je mozny individualni pristup ke kazdemu diteti. Tridy se schazi v jedne mistnosti rano pred zacatkem programu, spolu obedvaji a pak po ukonceni programu maji vsechny deti chvili pro spolecnou hru. Dite tak prijde do kontaktu nejen s vrstevniky, ale take se starsimi nebo mladsimi detmi. Kazdy den probiha program dle rozvrhu, ktery je uverejnen na strankach skolky. Soucasti programu je anglictina, spanelstina, nabozenstvi. Rodice maji kontakt na pani ucitelku i primo na reditele. Jakykoliv problem ditete se hned resi s rodici. Jednou za dva mesice se organizuje setkani s rodici, kde se probiraji jak deti, tak i jine temy ohledne skolky. Kazdeho pul roku dite dostane "vysvedceni" se slovnim hodnocenim kde jsou popsany uspechy i oblasti na zlepseni. Rodice maji kazdeho pul roku individualni konzultace s ucitelkou, kde se obeznami s pokrokem i potizemi ditete a dostanou vsechny jeho skolkovni vytvory. Aktivity ze strany rodicu jsou vrele vitany - napr. sber hliniku, burza obleceni, odhlucneni skolky, reseni parkovani v ranni spicce. Rodice jsou zvani na tvoreni s detmi (napr. pousteni draku s vyrobou vlastniho ve skolce, zdobeni vanocnich vencu). Pro rodice se taky organizuje cviceni, jazykove kurzy, mse ve vecernich hodinach. Pozitivne hodnotim individualni pristup a snahu najit reseni kdyz ma dite nejaky problem. Co se tyce odpoledniho spanku, deti spat nemusi. Do jidla je nenuti, pomuzou s oblekanim. Spoluprace skolky s rodici je vynikajici, ocenuju taky okamzitou i pravidelnou zpetnou vazbu ohledne ditete. Vnitrni prostory skolky jsou uplne nove, barevne, hezky prosvetlene a velice prijemne. Vnejsi prostory se prubezne upravuji. Je zde bezbarierovy pristup do skolky. Pro rodice muze byt problem, ze je skolka otevrena 7.30 - 17.00. Pocas letnich prazdnin je skolka uzavrena. Podle zajmu rodicu vsak funguje letni skolka, ktera je drazsi a prijimaji se do ni i deti z jinych skolek. Minusem je podle mne stravovani, ktere zabezpecuje Scholarest. Prijde mi ze neni moc zdrave.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,29 kmZákladní škola a Mateřská škola při Thomayerově nemocniciVídeňská 800Praha 4 - KrčVeřejná
0,47 kmMateřská škola 4 pastelkySedlčanská 14/526Praha 4 - MichleVeřejná
0,51 kmJazyková školka Rybička - KačerovJihlavská 823/78Praha 4 - MichleSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.