Mateřská škola a jesle Bambíno - Vinohrady

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

blueSoukromá školka
T.R.
11.01.2021

"Our daughter Dana attended Bambino in Vinohrady since she has been 16 month. While Bambino was very close to our home we were very impressed by the old villa and the way it was turned into a nursery, Kindergarten and preschool before we were signed up. But to be honest - all that became less important during the time she was there. Yes, the house is beautiful and the garden with its playground is great but what makes this an awesome place for her to grew were the people running that place, the tetas and the program they had in place. We never had the feeling someone strange was taking care of our daughter. They had a very close relationship to all the kids, carring for all their needs and still grew, educate and encourage them - and every day with the pickup we were updated about her activities and the progress she made. We will miss all of them..."

blueSoukromá školka
D.K.
20.06.2017

Naše, dnes již šestiletá, dcerka odmalička patřila mezi citlivější a náročné děti, což vyžadovalo individuální přístup a trpělivost. Do své první školky, soukromé, nastoupila ve svých necelých čtyřech letech, báli jsme se, jak to bude snášet, ale zvládla to výborně. Bohužel, po roční, bezproblémové, docházce majitel školku nečekaně zrušil a to byl velký a nepříjemný šok pro celou naši rodinu. Po rozsáhlém a důkladném průzkumu dalších soukromých školek, se nám suverénně nejvíce zalíbilo BAMBÍNO, jenže jsme nebyli jediní a na své místo jsme si museli půl roku počkat. V mezičase jsme dceru umístili alespoň do blízké soukromé školky, což se zanedlouho ukázalo jako veliký malér, oplakala to dcera a já s ní. Na základě této zoufale špatné zkušenosti jsme z nástupu do další školky měli opravdu hrůzu. Naštěstí jsme však nastoupili do BAMBÍNA a v tom byl ten rozdíl, BAMBÍNO totiž není jen „další“ soukromá školka, BAMBÍNO je unikát! Je to nadstandardně profesionálně organizovaná instituce, kde se dcera cítila komfortně od prvního dne, po pláči ani památky, každým dnem byla spokojenější a klidná. O jejím působení a veškerých činnostech ve školce jsme měli dokonalý přehled a to nejen přímo od učitelů, ale také prostřednictvím školkovského webu. Kromě řady zážitků a úžasných výtvorů, tak máme k dispozici také spoustu krásných fotografií, pořízených v BAMBÍNU. Závěrem, BAMBÍNO = podnětné a netradiční prostředí, kvalifikovaný pedagogický tým, který kromě přirozeného a nenásilného respektu, tak má pro děti vždy otevřenou náruč k objetí a případné útěše. Děti zde mají naprostý pocit bezpečí, dobře se pobaví a vyřádí, ale také se mnohému naučí, předškolní příprava je zde na nejvyšší možné úrovni. Nesmím opomenout také vstřícnou komunikaci s vedením a ostatními zaměstnanci školky, vše je tu v příjemné harmonii. DĚKUJEME

blueSoukromá školka
Martina
20.10.2016

Do Bambína jsme se vrátili po roce na prázdniny, jednak proto, že naše současná státní školka nezajišťuje prázdninový provoz a jednak z toho důvodu, že dcera si prázdniny v Bambínu doslova vydupala ustavičnými dotazy kdy už konečně půjde do té „staré“ školky, kde se nenudila a kde na ni děti i paní učitelky byli hodné… Bambíno je velice příjemné místo s rodinou atmosférou a přátelským – téměř maminkovským přístupem. Školka se nachází v příjemném prostředí staré vilové zástavby s dobrou dostupností na metro Flora a disponuje úžasnou zahradou. Paní učitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost. Na všech je vidět, že to dělají s láskou. Denní program je rozmanitý a děti se rozhodně nenudí. Během prázdnin navíc probíhá tematický program. Děti jsou hodně v pohybu, většinu dne tráví na zahradě. Školka má prodlouženou pracovní dobu až do 18:00 a je otevřena po celé letní prázdniny. Navíc, na rozdíl od státních školek, pokud dítě vyzvednete těsně před 18:00, nikdo se na vás nemračí. Bambíno mohu doporučit všem dětem, které mají raději menší kolektiv s rodinnou atmosférou, rády tvoří a objevují nové věci. Navíc se ukázalo, že spojení české a anglické skupiny je významnou devizou – Lucie, ačkoliv navštěvovala českou skupinu, už od tří let rozumí základním slovíčkům v angličtině a velmi lehce se tak zapojuje do animačních programů v rámci hotelových komplexů při našich cestách do zahraničí.

blueSoukromá školka
Jenny
29.06.2016

Naše rodina je velice vděčna, že se jí povedlo najít Bambíno – překročilo totiž všechna naše očekávání. Do Prahy jsme se přistěhovali teprve nedávno a prozkoumali jsme několik možností předškolního vzdělávání pro našeho syna a dceru. Už na začátku nás to táhlo k Bambínu díky jeho českému i anglickému programu, po setkání s učiteli a přímém kontaktu se školkou nám však bylo jasné, že jsme kápli na to pravé. V posledních dvou letech jsme se se školkou seznamovali víc a víc, a stejně tak rostlo i naše uznání. Učitelé v Bambínu jsou prostě úžasní, všichni do jednoho. Kromě záviděníhodné kreativity, která nás týden co týden nepřestává udivovat, si vytváří pevné vazby s dětmi a vytvářejí velice výživné učební prostředí. Krom toho nás zasypávají akcemi a výlety jako kupříkladu „školka v přírodě“ nebo tematické přespávání – děti jsou tak pořád nabuzené. Fantastický je i jejich důraz na detail jako třeba skenování a nahrávání výkresů a fotek. Jednoduše řečeno, jde o miliony malých doteků, které dělají z Bambína výjimečnou organizaci. Určitě je doporučujeme nejvíc, jak dokážeme, a líp nám tam už snad ani nemůže být.

blueSoukromá školka
Martina
26.05.2016

Do Bambína chodí naše obě dcery, Anna do školky a Mína do jesliček. Upřímně si ani nedokážu představit, že by měly chodit do nějaké jiné školky. Bambíno je dokonalé ve všech směrech – skvělé paní učitelky, které to baví, děti mají rády, mají zkušenosti a děti rozvíjí ve všech směrech - opravdu se jim věnují, tráví s nimi čas a pečlivě a s trpělivostí vše vysvětlují. Perfektně fungující manažerské zázemí, které flexibilně reaguje na změny a požadavky (z pracovních důvodů se nám stane, že potřebujeme holčičky nechat déle, překopáváme jejich standardní docházku a nikdy s tím nebyl problém, Bambíno nám vždy vyjde plně vstříc). Zdravé a vyvážené stravování – po pravdě takové, které bych já sama nikdy nebyla schopna zajistit. Krásné a čisté prostředí s úžasnou zahradou a vlastním hřištěm a v podstatě celková koncepce, kdy mají děti dlouhodobý plán rozvoje všeho, co do života budou potřebovat. A v neposlední řadě si velmi vážím perfektní komunikace směrem k nám k rodičům – díky intranetu, pravidelným hodnoticím schůzkám a denní komunikaci s učitelkami máme skvělé informace o tom, co se naše holčičky naučily, v čem vynikají, v čem by se naopak měly zlepšit, jaký měly den, jak se chovají k ostatním, jak jedí – zkrátka vše, co každý rodič potřebuje a chce vědět. Bambíno bych doporučila všem rodičům, protože je to obrovská úleva mít takového životního „parťáka“, na kterého se můžete spolehnout, a zároveň skvělý pocit, že dáváte dětem to nejlepší. Děkujeme moc, Bambíno.

blueSoukromá školka
Denisa
24.05.2016

Krásné prostředí, pocit bezpečí o dítě a učení hrou. Když jde dcera do školky tak nepláče a vrací se spokojená a usměvavá. Velkou výhodou je možnost, že si dítě vyzvednou doma, odvezou do školy a zase přivezou. Potěší i milé maličkosti, například když byla dcera nemocná, přivezli jí ze školky domů její oblíbenou hračku.

blueSoukromá školka
Houdkovi
23.11.2015

Konečně jsme našli školku se kterou jsme spokojeni. Učitelky oslovují děti kamarádi, mají připravený pestrý program a dcerka se těší do školky! Navíc nás doma neustále překvapuje novými znalostmi, v poslední době nám při řízení - k naší velké radosti - připomíná vše, co bychom mohli přehlédnout. Bambíno doporučujeme, je vedeno citlivě a promyšleně.

blueSoukromá školka
Stanislava Mastníková
11.11.2015

Po navratu ze zahranici jsme hledali mezinarodni skolku, abychom udrzeli synovi anglictinu. Skolka Bambino se nam velmi libila z mnoha duvodu. Jednak rodili mluvci ve skolce byly ruznych narodnosti, tedy i prizvuku (britsky, australsky, americky), skolka nabizela moznost stridat vyuku v anglicke a ceske tride a nadchnuly nas i krasne, ciste prostory ve vile se zahradou a vybaveni skolky (detska kuchyn, hudebna s pianem, hriste na zahrade). Vedeni skolky bylo vzdy velmi vstricne, neocenitelna byla flexibilita, nebot pred nasi dalsi relokaci se termin odjezdu a tedy odchodu syna ze skolky nekolikrat posunoval a skolka nam vzdy vysla vstric, i pres velky zajem a naplnenost kapacit. Vyuzili jsme nekolikrat i praktickou sluzbu odvozu syna ze skolky. Ve skolce se vyborne a skutecne pestre vari (sama jsem se mnohokrat ze skolkoveho jidelnicku inspirovala), deti kazdy den, pokud to jen trochu jde travi cas venku na zahrade, diky cemuz se syn velmi rychle naucil sam obouvat (v teto oblasti jsem sama prilis uspechu nemela) a aktivneji oblekat. Ucitele se snazi podporovat kamaradske vztahy v kolektivu deti, uci je omluvit se, chovat se ohleduplne a s respektem k ostatnim. Syna jsem vyzvedavala vzdy spokojeneho. Dekujeme Bambino a prejeme hodne spokojenych deti!

Jitka Smržová
10.09.2015

Náš Adam navštěvuje Bambíno od května 2013. Pro naši rodinu se pojem Bambíno rovná pojmu úžasná školka. Prostředí školky je nádherné, vila s krásnou zahradou. Pro nás i pro Adama byla školka Bambíno jasná volba, milé vedení školky, zahrada s herními prvky, program a aktivity ve školce, možnost navštěvovat českou i anglickou skupinu. Interiér školky je barevný, na každou činnost mají zvláštní místnost. Adam miluje vaření, pečení v dětské kuchyňce. Adam je ve školce spokojený a šťastný. Má tam své kamarády. Činnosti ve školce, dopolední nabitý program ho rozvíjí v šikovného kluka. Dopolední program má každý týden své téma. V každém týdnu mají nějakou akci mimo školku nebo ve školce. Adam ve školce hraje na flétnu, školku navštěvuje paní logopedka. Adam má tedy vše na jednom místě, ve svém školkovém prostředí, pro nás rodiče skvělý bonus. Pro mě jako rodiče bylo nejvíc, že Bambíno má vlastní zahradu s trávou, stromy, rostlinami, to je určitě velká přednost školky. A sauna v zimním období je pro děti super. Školka má svoji postavičku pana Bambína, každé dítě má svoji značku s krásným grafickým provedením. Pro nás rodiče je i velkým plusem web školky s fotografiemi, to přesně vidíme, že je o Adama nejlépe postaráno. Bez obav ponechávám Adama ráno v Bambínu, je to pro mě bezpečné prostředí. Velké díky patří milým učitelkám, mají můj obdiv jak děti zvládají s úsměvem a přitom nechybí přísnost a důslednost. Děti učí slušnému chovaní, hezkým vzájemným lidským vztahům. V Bambínu se děti učí se starat o šneky, rybičky, zasazují a zalévají kytičky. Po prázdninách náš čeká předškolákův rok. Adam byl na jaře 2015 na školce v přírodě a doteď žije zážitky z indiánského pobytu. Děkujeme celému týmu Bambína, jsme rádi, že Vás máme.

hana bublanova
07.09.2015

empaticky, vzdelany team lidi, kteri jsou na svem miste a s radostnym pristupem k detem

Hana Vachutková
12.08.2015

Mateřskou školu Bambino navštěvuje naše tříletá Alžběta téměř dva roky. Po celou dobu se můžeme spolehnout na profesionální přístup veškerého personálu. Velmi oceňuji vlídnou důslednost vůči dětem, ale rozumnou benevolenci k nám, pracujícím rodičům.

Vedrana Stříbrná
03.03.2015

Chceme moc poděkovat týmu Bambina, který nám pomohl v těžkých začátcích, kdy nejvíce obav mají rodiče, kdy 14 měsíční dítě si teprve zvyká na nový režim a není úplně klidné. Teď, když je Sofie v Bambínu spokojená a chodí tam ráda, velmi oceňujeme hodnoty, kterým se naše dítě v tomto prostředí učí. Jsme klidní, protože víme, že má a dostává vše, co potřebuje. Bambíno doporučujeme všem, kteří mají velká očekávání, protože tu dostanou vždy něco navíc! Máme absolutní jistotu, že vždy vědi co a proč dělají.

Beata Lacko
06.10.2014

Pred par mesiacmi sme sa dozvedeli o skolke Bambino cez rodinu, ktorej deti navstevuju skolku. Rodina bola nadsena a spokojna so sluzbami. Rozhodli sme sa prihlasit Oliviu, napriek prijatiu do statnej skolky. Stravili sme tam kratky cas, nase ocakavania sa splnili. Je to jedna z mala skolok, ktora je velmi flexibilna, otvorena, s profesionalnym pristupom pedagogov , s velkou ponukou sluzieb, kruzkov a s uzasnou rodinnou atmosferou. Bude sa nam tazko odchadat! Olivii dali dobry start a verime, ze jej pomoze sa zaradit do noveho kolektivu aj v zahranici.

Cristina Tuik
30.09.2014

Chtěli bychom tímto poděkovat za moc dobrou péči o naše dva syny Alexandra (3 roky) a Nicholase (16 měsíců) za poslední rok. Pro nás, jako živnostníky, jsou dlouhá a flexibilní otevírací doba školky a skutečnost, že mají zavřeno jenom na Vánoce a nový rok, ideálními podmínkami pro starostlivost o naše děti. A za další, školka nabízí tolik mnoho věcí, jako vysoko-kvalitní bio-stravu, milující a empatických učitelů, že se naši dva synové cítí velmi dobře. Celkově je pro naše děti vytvořena velice bezstarostní a rodinná atmosféra – v malé i ve velké skupince – kterou málokdy naleznete v pražských zařízeních. Zejména se nám líbí, jak se velké děti učí společně s malými a naopak. Hlavně, že oba bratři se mohli přes den krátko vidět – to skutečně pomohlo v adaptaci našeho nejmladšího. Hodně aktivit, výtvarka, zpívání, sporty, volná hra, vaření, hudba a denní rituály dětí nám nenechali žádné nevyhovené přání. Vždy jsme cítili, že mají ideální vstupy pro růst a štěstí. Pro nás je nevyhnutně důležité, že naše děti do školky chodí rády a cítí se dobře. Oba kluci si to ve školce užívají a doufáme, že tohle bude stejné i na místech, které jsme pro naše děti vybrali po našem přestěhování do Německa. Děkujeme všemu personálu z celého srdce. Byli jsme v dobrém kontaktu a vždy je můžeme oslovit, když budeme mít nějaké otázky. Vždy budeme moct upřímně školku Bambíno doporučit.

Maja Oripova
01.09.2014

Chtěla bych moc poděkovat náse školce za nádhernou chovu o mého sýna Amira. Moc rád tam chodi a každý den má nové historky a zkušenosti. Když dávam ditě do školky ráno, jsem si vždycky jistá že bude v klidu a vrátí se domů v dobré a jasné náladě. Moc se mi libi že nemusím ráno vozit syna do školky, protože každý den přijede mini autobus a vyzvedne Amira, a on strašně rád čeka na řidiče a kamarády, s kterými pojede do školky, bude se zase bávit. Taky je super že můžu sledovat ditě ve školce pomoci web stránky, kde najdu fotky a zprávy o tom, co dělá přes den. Velmi jsem ráda že jsem vybrala přesně tuto školku pro mého syna.

Elena Korolkova
29.08.2014

Hledali jsme nejlepší školku pro našeho syna. „Být nejlepším“ neznamená jenom důvěru v bezpečnost dětí, ale taky stát se místem, kde malí lidé začínají chápat svět kolem sebe a připravují se na skutečný život. A Bambíno dává dětem úžasné možnosti vidět svět a získat první životní zkušenosti. Předtím, než jsme dostali přístup na web stránku s fotkami, jsme si vůbec nedokázali představit, kolik aktivit dělají denně s našimi dětmi. Navštěvují často různá místa, počínaje požární stanicí, přes domov pro seniory, kino, knihovnu až po letní tábor na farmě, skvělé studium! Zpívají písničky, dělají různé výtvory, stále něco malují. Učí se cizí jazyky a po několika měsících náš syn trvá na tom, že chce mluvit anglicky i když je doma. Tým je tady mladý, aktivní, velice zodpovědný a většina z nich jsou anglický rodilí mluvčí. Věříme ji, když se starají o naše dítě. Jsme si jistí, že každý den toho umí víc a víc. Co víc si můžeme jako rodiče přát? Bambíno je skvělé místo. Už teď se těšíme, když jsem pošleme naší roztomilou malou dcerku, bohužel je na to ještě příliš malá :-).

Šárka Fancher
11.08.2014

Vyzkoušeli jsme dvě soukromé školky a potřetí to byla Bambino Vinohrady. Tato školka nabízí nejen krásné prostředí a spoustu aktivit pro děti, ale také je to konečně školka, která reaguje i na potřeby rodičů a usnadňuje nám tím život. Jsou velmi flexibilní a snaží se vyhovět. Komunikace se všemi zaměstnanci je vždy příjemná.

Alida Ban Pavlovič
17.07.2014

Vynikající vícejazyčná školka se zkušeným a starostlivým personálem, flexibilním a zodpovědným vedením, mimořádným vybavením a osobním přístupem ke každému dítěti. Velice doporučuji všem rodinám expatů bez ohledu na Vaši délku pobytu v Praze.

Maria Notari
02.07.2014

Naši dva synové Marc a Alex navštěvují školku Bambíno na Vinohradech. Bylo těžké vybrat mateřskou školu, protože podle nás je školkový věk nejdůležitější etapou rozvoje dítěte. Marc navštěvuje školku a Alex jesličky. Od doby, co chodí do Bambína, jsou více nezávislí, naučili se, co je jejich domov, naučili se každodenní činnosti: obléci se, umýt si ruce a zuby, prostřít a sklidit ze stolu. To nejdůležitější, co se naučili, jsou ale zásady slušného chování a respektování limitů, co je správné a co ne. Dalším důležitým bodem je jejich kreativita, která se v prostřední Bambína rozvíjí díky hudebním kroužkům, kroužku vaření, keramiky, tance. Pro mě a mého muže bylo velmi důležité, aby školka, kterou budou synové navštěvovat, byla bilingvní, protože ani jeden nejsme Češi a chceme, aby se kluci dokázali domluvit v zemi, ve které žijí. Stále vidíme pokroky, jak se učí oba jazyky – češtinu a angličtinu. Na druhou stranu je Bambíno flexibilní školkou, která se dokáže přizpůsobit mnohým situacím, ve kterých se nacházejí rodiny jejich dětí a pomáhá jim. Díky starostlivým učitelům Bambíno pečuje o své děti nejlépe, jak umí. Nejdůležitější ale je vidět Marca a Alexe, jak chodí každé ráno spokojení do školky.

Pavla Hlavičková
23.06.2014

Dobrý den, rádi bychom tímto poděkovali všem z Bambína Vinohrady za to, jaké úžasné místo pro děti dokáží každý den vytvořit. Do výběru školky jsme zapojili i našeho syna Lukáška. Už při první návštěvě byl z Bambína nadšený, protože je to opravdu výjimečné místo. Vlastní akreditovaný program je zárukou, že to tady myslí s dětmi vážně. Ale tady všechna vážnost končí, protože děti si díky pestrému programu užijí každý den spoustu zábavy. Luky si tak brzy protáhl třídenní dopolední docházku na celý týden. Teď se těší, až s ním brzy začne chodit do školky i jeho mladší bráška. Je pro nás krásné sledovat, jak je v Bambínu šťastný a spokojený. Pro nás rodiče je důležitá profesionalita a současně maximální vstřícnost a ochota celého týmu Bambína. A možná Lukymu tak skvělou školku i trochu závidíme :-)

Lucie Barvířová
17.06.2014

Náš, nyní pětiletý syn Samuel začal školku Bambíno navštěvovat od prázdnin 2013. Máme srovnání dalších dvou školek, které navštěvoval předtím a jsme velmi šťastní, že se do třetice podařilo najít skvělou školku. Hned v říjnu jsme Samíka poslali na školku v přírodě a i přesto, že byl poprvé mimo rodinu, vrátil se spokojený a plný zážitků. Učitelky nám pravidelně posílali zprávy, tak jsme i jako rodiče byli klidní. Oceňujeme přístup pedagogů, kteří dbají na základy slušného chování dětí a pečlivě po dětech vyžadují, aktivity, které jsou z různých oblastí běžného života, důraz na rozvoj tvořivosti. Přístup učitelů je založen na individuálním přístupu k dítěti. Samík je ve školce spokojený a má kamarády různých národností, což u něj podpořilo touhu poznat jiné země a zvyklosti. Jako rodiče velmi oceňujeme výuku v angličtině resp. že angličtina je používána při běžných činnostech a vidíme velký posun ve schopnosti komunikovat v angličtině a umění odposlouchat anglický text ,například při poslechu pro něj nových písniček. A velmi nás potěšilo, že kdykoliv vyzvedneme Samíka ze školky, vždy obdržíme informace, co Samík během dne dělal, jak se mu dařilo na odpolední předškolní přípravce, jestli mu chutnalo, což nám dává pocit, že pedagogové mají skutečný zájem o dítě. A z vlastní zkušenosti z předchozí ,rovněž soukromé školky, víme, že to není standard. Co se týká jakýchkoliv změn, které jsou v rámci běžného života potřeba, bez problémů jsme se vzájemně s MŠ Bambíno dohodli. A zpětná vazba , informace k akcím a činnostem ve školce jsou na vysoké úrovni. Bez obav se těšíme na nový školní rok, kdy bude Samík předškolák a čeká nás zápis na základní školu. Víme, že bude dobře připravený, a to i díky Bambínu. V budoucnu plánujeme do školky přihlásit i našeho druhého, nyní osmiměsíčního syna Alexe.

Zuzana Hajasová
08.06.2014

Bambíno se stalo druhým domovem pro obě naše děti. Podobných zařízení je po Praze mnoho, proto není třeba až tak vyzdvihovat krásné prostředí, skvělý přístup personálu k dětem, kvalitní program atd. Jasné a srozumitelné hodnocení Bambína našimi dětmi je jediné... většinou se jim domů moc nechce a až na malé výjimky se ráno do "práce" těší. A naše hodnocení jakožto rodičů, kteří mají oba velmi nepravidelnou pracovní dobu, kdy nevíme ani dne ani hodiny? V Bambínu se VŽDY na všem můžete dohodnout, nic není problém, který by se nedal vyřešit a Bambínovská flexibilita a vstřícnost (stejně tak i trpělivost s námi bláznivými rodiči) mě ještě stále nepřestává v některých momentech překvapovat. To jsou z pohledu nás rodičů mnohdy neocenitelné nadstandartní hodnoty, které dělají Bambíno tak výjimečným. Na cestě do Bambína jsme už pár zastávek v podobných zařízeních absolvovali, ale mohu říct, že Bambíno je naší zastávkou poslední.

Michaela Pelešková
06.06.2014

O školce Bambino jsme se dozvěděli od kamarádky. Vzhledem k našemu návratu ze zahraničí to byla až neuvěřitelná náhoda, protože jsme hledali školku, kde by Anička mohla pokračovat v anglickém a francouzkém jazyce, což Bambíno, jako jediná školka umožňuje. Ze změny jsme samozřejmě měli obavy, protože Anička byla zvyklá na svoji "starou" školku, kde měla vytvořené vazby, znala prostředí a školkové rituály. Ale obavy byly zbytečné:-) Během krátké chvíle si Anička školku oblíbila, našla nové kamarády a už je to "její" školka. Nyní se připojil i mladší Matyáš. Velmi oceňujeme možnost, že můžou být naše děti spolu i přes věkový rozdíl. Anička Matýskovi pomáhá, což mu velmi usnadňuje vstup do školkového života:-) Další velkou výhodou je flexibilita a vstřícnost celého teamu. Bambino, moc děkujeme! P.S občas musíme ve školce na děti čekat a přidávat ještě pár minut...

Tereza Booth
29.05.2014

Zato, že chodí Hugo do Bambína může vlastně jeho babička. Celkem intenzivně prožívala Hugovo velice první studium a tak se zapojila do hledání. Najednou se někde objevil letáček Bambíno a tak nám ho přinesla ukázat. Celkem jsme byli ve třech školkách, z toho první neodpovídala hygienickým normám ani omylem a vypadalo to, že za rohem číhá hygienik a každou chvilku školku zavře. Ve druhé školce strávil Hugo jedno dopoledne a nikdy více! Poté co jsem ho našla samotného se slzami v očích na trampolíně, protože ho předtím někdo sejmul, jsme se už nevrátili. Třetí školka byla Bambíno. Bylo to tam tak kultivované a v kuchyňce voněla bábovka. Huga si v klidu odvedli do výtvarné dílny a my jsme neodešli bez podepsání smlouvy. Hugo je v Bambínu již přes tři roky a to je nejdéle ze všech dětí. Díky spolupráci s Bambínem se z Huga stal společenský a komunikativní kluk. Myslíme si, že má výborně našlápnuto do budoucna.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,16 kmMikrojesle Jako doma - První slovaSlezská 2310/65Praha 2Jesle
0,17 kmMateřská škola Harmonie FloraSlezská 117Praha 3Soukromá
0,20 kmMateřská škola BenešovskáBenešovská 28/2291Praha 10Veřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.