Mateřská škola a jesle Bambíno - Dejvice

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle / Rejstříková

cs aj fj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

blueSoukromá školka
Jitka Klementová
10.11.2016

Po velmi negativní zkušenosti s nasi první skolkou (státní) jsem začala opravdu pečlivě hledat skolicku pro mého tříletého syna. Dnes jsem si jistá, ze muj syn navštěvuje opravdu nejlepsi školku v ČR. Slzy a křik maleho vystřídal šťastný úsměv. Malý je velmi spokojený a každy den se do skolky tesi. Skvely pedagogický personal, vstřícnost administrativních pracovníků, dokonale vyvážená strava,...- to vse je důkazem toho, ze i v teto zemi "se to umí!". Již během našeho prvního měsíce se muj syn naučil nekolik rikanek a písniček, pravidla ze skolky začal zavádět i doma,... Jsem vdecna, ze malý může vyrustat v tomto prostředí. Tato nadstandardní školka by měla byt vzorem skolkám ostatním - jak soukromým- tak státním!!!- protože výjimečnost teto skolky spočívá především v lidském chování!!

blueSoukromá školka
Lenka
30.09.2016

Sofie začala navštěvovat Bambino ve svých třech letech a okamžitě si školku zamilovala. Určitě tomu napomohlo příjemné a kreativní prostředí, zahrada a dvůr pro venkovní aktivity, ale hlavně skvělí učitelé (včetně vedení) a jejich přístup k dětem. Evidentní je snaha rozvíjet silné stránky každého dítěte, ale zároveň důslednost, učení se empatii, podpora týmového ducha a významu přátelství. Velmi spokojena jsem byla s předškolní přípravou, v rámci níž děti dostaly skvělý základ pro český školní systém a byly velmi dobře připraveni pro zápis do prvních tříd. Pro Sofii byla také velmi cenná všudypřítomná angličtina díky rodilým mluvčím v roli učitelů. Přestože je z české rodiny, ve svých šesti letech je nyní již částečně bilingvní. Za měsíc a půl jde do školy a je jasné, že po Bambinu se jí bude stýskat. Do konce srpna si naštěstí školku ještě trochu užije. Bambíno, díky za vše a buďte stále tak skvělí.

blueSoukromá školka
Joy
30.06.2016

Naše dcera Maria začala Bambíno navštěvovat na pár hodin denně, když jí bylo teprve šest měsíců. Chtěli jsme, aby se od starších dětí učila a aby se socializovala se svými vrstevníky. Napoprvé se jí tam zalíbilo. Učitelé byli pozorní a učitelský sbor měl správné složení. Prostředí bylo zábavné, uvolněné a plné té správné stimulace. Účinek péče o naši Marii a jejího vzdělávání ze strany uvědomělých lidí v Bambínu byl úžasný. Z Mariy vyrostlo sebevědomé a vyrovnané dítě s touhou po vzdělání a s láskou a úctou k ostatním. Teď je jí šest let, postoupila do školy pro velké děti a mluví výborně česky a anglicky s několika propašovanými francouzskými slovy. Je z ní jednička a do velké míry za to vděčíme Bambínu. Jejími oblíbenými učiteli byli: Šárka, Mustafa, Gabriela, Martina, Tom, Caroline, Katka, Bára a Vašek, řidič autobusu! Ještě jednou děkujeme za nádhernou zkušenost našeho dítěte.

blueSoukromá školka
Jaroslavna
06.06.2016

Tou nejlepší referencí je, že moje dcera se každé ráno budila s velkou radostí, že může jít do Bambína. Učitelům a zaměstnancům jsme velice vděčni za elán, se kterým nám pomáhali v naší cestě Bambínem.

blueSoukromá školka
Bohatovi
19.01.2016

S Bambínem máme témeř pětiletou zkušenost. Na jaře 2010 jsme začali hledat jesličky pro naší Sáru a jsem ráda, že jsme se trefili již na první pokus. Sára začala v Bambínu přišla jako půlroční mimino do jesliček. V následujícím roce se přidala do jesličkové party miminek i mladší Elsa. Holky si Bambíno užívají a hodně se učí a rozvíjejí. Jsme rádi za zkušenost s Bambínem. Oceňujeme rozmanitost - možnost poznat, že nejsou všichni stejní a mluví různými jazyky, individuální přístup, pestrost a propracovaný program, kuchyňku, kde mohou děti vařit, stabilní tým, či přítomný mužský element. Pro pracujícího rodiče je vždy velice cenná flexibilita a provozní doba Bambína. Zároveň jsme si pokaždé užili společné akce jako zahradní slavnost, či vánoční workshop. Týmu Bambína děkujeme.

blueSoukromá školka
Miroslava Zálešáková
23.11.2015

Hledání jesliček jsme se začali věnovat, kdyz byly Ondřejovi necelé 2 roky. Vytypovali jsme soukromé jesličky v rozumné vzdálenosti od našeho domova a po telefonické domluvě jsme dorazili do Bambína jako do první destinace. Zároveň se Bambíno stalo i destinací poslední. Z návštěvy a prezentace jsme byli naprosto nadšeni a příjemné prostředí a atmosféra rozhodlo během pár minut. Žádné další zařízení jsme již vidět nepotřebovali. Ondřej do jesliček začal chodit nejdříve na pár dní v týdnu a my jsme viděli, že je velmi šťastný a spokojený chlapeček. Od personálu jesliček a následně školky dostáváme pravidelně informace a průběhu dnů, zpětnou vazbu i rady a triky jak postupovat v případě problematických situací. Ondřej nyní absolvoval zápis do první třídy a v Bambínu strávil podstatnou část svého života. Díky Bambínu si dovolím tvrdit, že je na školu vzorně připraven a úroveň péče, kterou Bambíno věnuje výuce, hrám, rozvíjení motoriky a sociálních schopností hodnotíme jako exceletntní.

blueSoukromá školka
Marie Hladilová
05.11.2015

Náš syn Jakub chodí do Bambína v Dejvicích dva roky a za tu dobu prošel jesličkami a tento rok začal chodit do školky. Pro nás rodiče, s náročným povoláním, je velmi důležité, abychom do práce odjížděli s pocitem, že je o naše dítě dobře postaráno. Toto je do puntíku Bambínem splněno. V Bambínu je velmi pozitivní a přátelská atmosféra a na zaměstnancích je vidět, že svou práci dělají s láskou a že je baví. Bambíno nám vždy vyšlo vstříc v případě individuálních požadavků a pravidelně poskytují zpětnou vazbu ohledně Jakubových pokroků a rozvoje. V průběhu dne učitelky nezapomenou na procházku na čistém vzduchu či rozvoj osobnosti např. formou angličtiny, keramiky, návštěvou muzea, či knihovny nebo třeba pečením. Jakub má všechny učitelky moc rád a často o nich doma mluví. Na nástěnce si pak rodiče mohou udělat obrázek o tom, čemu se jejich děti za den věnovali a častokrát pak doma žasneme nad tím, co si 3leté dítě může všechno zapamatovat. Moc se nám líbí jak vnitřní, tak i nově zrekonstruované venkovní prostory.

blueSoukromá školka
Kateřina Sládková
22.10.2015

Bambíno byla pro naši dcerku Kristýnku jednoznačně skvělá volba. Krásná vila umístěná v klidném prostředí s velkou zahradou umožňuje dětem trávit spoustu času venku a na krásných a zajímavých procházkách, dětem se ve školce maximálně věnují a připravují na každý den zajímavý program. Od té doby, co Kristýnka navštěvuje Bambíno, udělala velké pokroky jak v různých individuálních dovednostech jako je kreslení, ruční práce, zpěv či učení básniček, ale i co se týče komunikace s ostatními dětmi. Kristýnka začala navštěvovat „jesličkové“ Bambíno již ve svých 2 letech a musím říci, že díky skvělému přístupu jesličkového personálu proběhla její adaptace bez jakýchkoli problémů, zejména jsem ocenila osobní přístup při předávání Kristýnky do jesliček, kdy se jí okamžitě po příchodu někdo z personálu začal věnovat. Díky společnému času trávenému i se „školkovými“ dětmi, nebyl pro Kristýnku následný přechod do školky mezi „staronové“ kamarády vůbec žádný problém a komunikace se staršími dětmi jí nedělá problém ani mimo školku. Díky přístupu celého personálu Bambína, který vytváří pro děti jednoznačně skvělé prostředí pro jejich osobní rozvoj a podporuje jejich zdravé sebevědomí v kolektivu, chodí Kristýnka do Bambína ráda, má tam spoustu kamarádů, nikdy jsem neslyšela, že se jí ve školce nelíbí, ráno nemusíme řešit problém, že se jí do školky „nechce“ a dokonce velmi často musíme při jejím vyzvedávání čekat, až si dokreslí, dohraje, dotvoří apod. Za vše myslím hovoří i to, že Kristýnka neříká, že chodí do školky, ale že chodí do Bambína...

Pavlína Pacholíková
21.09.2015

Školka Bambíno nás zaujala od první chvíle a ani po letech se na tom nic nezměnilo. Jde o kombinaci krásného prostředí, skvělých učitelů (i dalšího personálu) a spousty kamarádů, díky které se náš Vojta každý den do školky moc těší a často se mu nechce ani odcházet. Zároveň se vždycky naučí spoustu nových věcí z mnoha oblastí, kterým se ve školce věnují. I když to s Vojtou určitě není někdy jednoduché, ve školce si vždycky se vším poradili a my jsme si mohli být jistí, že je Vojta v dobrých rukách. Jsme moc rádi, že jsme pro našeho Vojtu vybrali právě Bambíno.

Alica Mojžíšová
10.09.2015

Naša dcérka Alica začala do Bambína v Dejvicích dochádzať, keď mala dva rôčky a deväť mesiacov. Začali sme jedným dňom v týždni, tie sme potom rozšírili na 3 dni a po roku na celý týždeň. Začiatok bol ťažký, ako u všetkých deti, ale učitelia/vychovatelia z Bambína, boli veľmi nápomocní svojím láskavým a chápavým prístupom. Hneď první deň Alica priniesla svoje prvé „umelecké“ dielko, ktoré si s kamarátmi vytvorili (kapsičku s levanduľou). Tieto prvé zážitky s Bambinom svojim spôsobom túto škôlku charakterizujú. Bambino je časovo flexibilné, čo je pri našej pracovnej vyťaženosti veľké pozitívum. Obzvlášť oceňujeme nepretržitú výuku počas letných prázdnin. Výuka v Bambine je úžasne kreatívna. Deti tvoria svoje malé dielka skoro každý deň a som milo prekvapená inovatívnostou aktivít. Často mávajú tematické dni, alebo týždne, kedy nás naše dieta prekvapí svojou novo nadobudnutou vedomosťou (napr. poznatky o vesmíre). Veľmi oceňujeme aj vedenie deti k vystupovaniu a k samostatnému prejavu. Veľkou devízou je aj prítomnosť anglických lektorov. Zastávam názor, že v tomto veku nie je výuka angličtiny nutná, ale naša dcéra sa v Bambine učí úplne prirodzene, od deti a od anglicky hovoriacich lektorov. Najviac si však vážime a oceňujeme ľudský a láskavý prístup učiteliek/učiteľov a vychovávateľov. K deťom pristupujú individuálne, podľa ich potrieb, s nadšením a obrovskou trpezlivosťou. Učia ich vážiť si a ctiť kamarátov a to veľmi nenásilným spôsobom. Rada by som týmto Bambinu poďakovala, że vytvorili pre našu dcéru takéto úžasné prostredie, kam chodí skutočne rada a s Bambínom počítame aj pre našu druhú dcéru Olíviu.

Helena Janouchová
17.03.2015

Moc děkujeme všem učitelům a především p. Tereze Hodinové za milý a empatický přístup a pomoc při ranním nástupu do školky. Magdě Nedvědové pak velké poděkování za pokroky v angličtině. Velké poděkování též Šárce, která syna hlídala, když byl nemocný. Nejdůležitějším faktorem pro nás je velmi milý, vstřícný a citlivý přístup všech učitelů k našemu synovi, který moc pomohl k tomu, že si zvykl na nové prostředí a do školky se těší. Oceňujeme též všestranné denní aktivity, učební plány a výuku cizích jazyků. Velmi přínosný je též vstřícný přístup Báry Schneiderové k řešení všech problémů a požadavků. Do budoucna očekáváme zejména nácvik dovedností nutných k zápisu do školy.

Petra Aquina
04.03.2015

Jelikož naše dcery vyrůstají v bilingvním prostředí a vzhledem k pracovním povinnostem jejich otce budou pobývat několik let v zahraničí, hledali jsme školku, která je bude schopna připravit na studium na mezinárodní škole a současně jim umožní výuku v jejich mateřské češtině. Bambíno z pedagogického hlediska veškeré předpoklady splnilo a především naše starší dcera Madlenka je po více než třech letech v Bambínu perfektně připravená na svůj první školní rok. Pro nás osobně je ale nejvíce důležité, jak nesmírně šťastné obě děti ve školce jsou. Celý tým v Bambínu je velice trpělivý, profesionální a milý a dcery se každý den do školky těší. Víc jsme si nemohli přát. Rádi bychom poděkovali všem pedagogům této báječné školky za to, jak se oběma dcerám věnovali a jak skvěle je připravili na jejich další životní etapu. Zvláštní dík patří Mustafovi a Ronniemu.

Katya Sonlajtnerová
03.03.2015

Naše dcera Johanka navštěvovala školku Bambíno v Dejvicích jeden rok. Školka nás oslovila svojí polohou (docházková vzdálenost k nám domů), ale především svým prostředím: vkusná proměna vily z 20. let na zařízení, které umí nabídnout vše potřebné na malé rozloze. Přiznám se, že na začátku jsem se obávala, jak dcera zvládne nástup do hlučného včelího úlu, jak na ní budou působit malé prostory plné dětí, ale s úlevou jsem zjistila, že právě fyzická blízkost a bezprostřední kontakt s dětmi ji rychle vtáhly do kolektivu. Myslím, že pro její nástup do školky byla vynikající i možnost navštěvovat hodinu hudební výuky před samotným nástupem do školky. Poznala prostředí předem a vřele tuto variantu doporučuji. Při mých návštěvách jsem intenzivně vnímala přítomnost paní učitelek Terezy, Magdy a Kateřiny. Jsem ráda, že vedli naši dceru po celý rok jejího života, jsem ráda, že Johanka potkala tak výrazné osobnosti a tím bych jím chtěla poděkovat za péči. V neposlední radě bych se chtěla zmínit o vstřícnosti a bezproblémové komunikaci s vedením školky.

Yoko Takahashi
08.08.2014

Myslím, že výběr Bambína pro moji dceru bylo dobrým rozhodnutím. Učitelé jsou moc přátelští, takže si to v Bambínu moc užívá. V začátcích školních dnů nerozuměla všechno v Angličtině ani v Češtině. Teď ale zpívá písničky v Angličtině nebo v Češtině i doma. Taky se ráda hraje se svými kamarády v Bambínu. Tohle pro mě úžasné. Bambíno má akci s názvem „školka v přírodě“ každého půlroku, kdy děti jedou na 3 dny na výlet pryč od svých rodičů. Jelikož to bylo poprvé, co má dcera byla ode mě pryč, strachovala jsem se, že bude smutná, ale nebyla vůbec. Jsem na ní moc pyšná, že se vrací domů po každé školce v přírodě duševně vyspělejší. Já a moje dcera máme Bambíno velice rády. Děkujeme

Zuzana Bonisch
05.08.2014

Strucne receno - skvele misto pro det po vsech strankach. Vzdelavaci system, zabava, vztahy mezi detmi a pedagogy, vztahy mezi pedagogy a rodici, strava, doplnkovy program, skolky v prirode, vylety atd. atd. atd. Detem se domu nechce, starsi odchod do skoly oplakala a i po konci prvni tridy se rada vraci na navstevy za mladsim, ktery jeste zustal.

Anna Klímová
04.08.2014

Obrovskou prioritou Bambína je, že není krásná a do detailu propracovaná pouze jeho skořápka (exteriér, interiér), ale i život uvnitř. Bambíno utváří skvělý kolektiv lidí – velice erudovanou, všemu otevřenou a moc sympatickou paní ředitelkou počínaje, přes nesmírně přátelské, empatické a děti opravdu milující učitele, až po ostatní vždy usměvavý personál. Ale život v Bambínu tvoří také rodiče, jejichž stres a každodenní starosti vstupem do bambíního prostředí očividně mizí. A v neposlední řadě jsou tu šťastné, nadmíru spokojené děti, které nikdy nechtějí odejít z Bambína domů. Ráda bych také vyzdvihla důvtipný a skutečně propracovaný vzdělávací systém, jehož výsledkem jsou chytré, bystré a sebevědomé děti, které jsou (nejen z mé zkušenosti) perfektně připravené k zápisu a posléze k bezbolestnému vstupu do základní školy. Přestože náš Matyáš nepochází z bilingvní rodiny, angličtinu vnímá jako přirozený způsob komunikace nejen mezi dětmi a učiteli ve školce, ale všude, kde jeho rodný český jazyk nestačí. Bambíno navštěvoval čtyři roky a letos se úspěšně dostal do výběrové anglické třídy i přesto, že nesplňoval „výhodná“ kritéria přijetí (např. sourozenec v programu apod.). Tímto bych ráda poděkovala skvělým lektorům Mustaphovi a Ronniemu, kteří se věnují dětem s nepředstíraným nadšením a především s nesmírnou trpělivostí. Těší nás, že se s letošním nástupem Matyáše do školy nemusíme s Bambínem rozloučit a budeme sem ještě nějakou dobu doprovázet naši dcerku Marušku.

Petra Svatková
22.07.2014

Asi každý rodič, který tuto situaci zažil, ví, jak je těžké předat dítě z domácí péče do jesliček či školky. Kladete si spoustu otázek, zda jste vybrali dobře, zda pro vaše dítě děláte opravdu to nejlepší. A nikdo vám na vaše dotazy neodpoví lépe, než dítě samo. V případě naší dcery Ellinky dnes máme jistotu, že jsme výběrem Bambína nešlápli ani trochu vedle. Víme to. Naše Ella je ve školce jednoduše šťastná. A šťastná tedy byla i naše volba. Pro Ellu je Bambíno místo, kde žije a kterým žije. Má zde spoustu kamarádů - malých, i těch dospělých. S nimi se každý den učí nové věci, poznává, tvoří, objevuje. V kroužcích, které zde navštěvuje, rozvíjí své dovednosti. Od malička získává základy cizích jazyků, má jedinečnou možnost vyrůstat v multikulturním prostředí. Ale především vyrůstá v místě, kde se cítí dobře, bezpečně, s lidmi, kteří jsou její druhou rodinou.

Sanela Bursac
14.07.2014

Musím říct, že všichni zaměstnanci v Bambínu jsou vynikající a velmi profesionální a vždy nápomocní. Keko je šťastný a rád ve školce tráví čas. To nejdůležitější pro mě je, že je šťastný a užívá si čas strávený tady, protože děti nevědí lhát o tom, co je dělá šťastnými. Taky jsem velice spokojená s jeho pokrokem ve vývoji a růstu. Hodně se toho učí zábavnou a interaktivní cestou.

Lada Stejskalová
10.07.2014

Výběru školky pro dceru jsem se věnovala dosti pečlivě. Hodně jsem jich „v rámci hledání“ i osobně navštívila. Školka Bambíno na mě zapůsobila hned při první návštěvě a to hned dvojmo – zasazení školky v krásné staré vile s velikou zahradou a jednání s vedením školky. Nyní je to již rok, co dcera školku navštěvuje. Nikdy nic nebyl problém. K potřebám dítěte a jeho rodičů se zde opravdu přistupuje velmi individuálně, jakkoli to zní jako klišé :-) (například naše dcera po obědě nikdy nespí, což je ve většině školek nepřekonatelný problém; problémem není ani zajištění odvozu nebo přivezení dcery do/ze školky, občasné zpřehazování docházkových dnů, atd., atd. Výběr této školky byla pro nás trefa do černého…

Tereza Booth
30.06.2014

Zato, že chodí Hugo do Bambína může vlastně jeho babička. Celkem intenzivně prožívala Hugovo velice první studium a tak se zapojila do hledání. Najednou se někde objevil letáček Bambíno a tak nám ho přinesla ukázat. Celkem jsme byli ve třech školkách, z toho první neodpovídala hygienickým normám ani omylem a vypadalo to, že za rohem číhá hygienik a každou chvilku školku zavře. Ve druhé školce strávil Hugo jedno dopoledne a nikdy více! Poté co jsem ho našla samotného se slzami v očích na trampolíně, protože ho předtím někdo sejmul, jsme se už nevrátili. Třetí školka byla Bambíno. Bylo to tam tak kultivované a v kuchyňce voněla bábovka. Huga si v klidu odvedli do výtvarné dílny a my jsme neodešli bez podepsání smlouvy. Hugo je v Bambínu již přes tři roky a to je nejdéle ze všech dětí. Díky spolupráci s Bambínem se z Huga stal společenský a komunikativní kluk. Myslíme si, že má výborně našlápnuto do budoucna.

Miroslava Pešová
05.06.2014

Když jsem poprvé nechávala na půl dne svého ročního syna v jesličkách Bambíno, brečela jsem a připadala jsem si jako nejhorší máma na světě. Teď po třech letech do jeslí chodí už i můj druhý syn a z toho staršího, původně pěkného vzteklouna, se vyklubal šikovný předpředškolák, který rozdává rozumy na počkání. Dnes se už při cestě z Bambína usmívám a cítím se jako ta nejlepší máma na světě, protože vím, že dětem umožňuji tu nejlepší předškolní výchovu, jakou si jen člověk umí představit. Přiznám se, že Bambíno mě i po několika letech neustále příjemně překvapuje svým nadšením a zájmem o vlastní zdokonalování. Společně konzultujeme a řešíme drobné i zásadní věci v oblasti výchovy, ale i praktické záležitosti – např. odvoz dětí domů, když jsem musela nečekaně zůstat v nemocnici. Oceňuji nadstandardní osobní přístup. Moje děti jsou tady absolutně šťastné, hravou formou se učí spoustě dovedností a mám radost, když je vidím s rozzářenou tváří. Kdybych mohla, chodila bych do Bambína s nimi. Děkuji celému týmu jeslí a školky Bambíno, že mi pomáhají vychovat šikovné malé lidi.

Zuzana Olšiaková
02.06.2014

Naše Zuzanka nastoupila do Bambina, když ji byly dva roky. Jako všichni rodiče,i my jsme měli trošku obavy z nástupu do nového prostředí, mezi neznámé lidi a děti. S laskavou pomoci učitelek v jeslích, Šárky a Lenky, Zuzi po týdnu slziček naskočila na režim a prostředí s chutí a dobrou náladou. V Bambinu je naše dcerka rok a půl a je veselá, těšivá, moc spokojená a my s ní taky. Dnes je už Zuzi ve školce, má velmi ráda výtvarné a pohybové aktivity, angličtinu s Magdičkou, výborné svačinky, které si občas balí i na cestu domů. Celý vzdělávací program je pestrý a bohatý. Personál školky je laskavý, vstřícný, trpělivý a erudovaný. Moc děkujeme za laskavou péči o naše dítě!

Karolína Bubleová
22.05.2014

Naše společná historie se školkou Bambino začala v roce 2009, kdy jsme našemu prvorozenému Matýskovi (v té době tříletému) vybrali sportovní kroužek. Jeho další vlastní (!) volba padla na kroužek vaření, kde poprvé mohl být sám. A od té doby jsme se školkou Bambino osudově spjati. Julinka - dnes ještě ne čtyřletá - "vyžaduje" třídenní docházku. Děti odpoledne nechtějí domů, večer před usnutím plánují společenský život ve školce na další den, zvou si spolužáky na návštěvy a ptají se tatínka, kterou paní učitelku má nejradši. Pedagogický tým ve školce se pomalu stává součástí naší rodiny. A tak celá rodina před usnutím plánuje společenský život ve školce, snaží se dotáhnout ta vysněná pozvání a naléhá na tatínka, aby se už vyjádřil. Za existenci školky Bambino jsme neskonale vděčni, protože vede za ruku do života nejen naše děti, ale i nás, jejich rodiče.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,07 kmMateřská škola VelvarskáVelvarská 31a/2600Praha 6 - DejviceMěstská
0,18 kmDětská skupina Hrajeme siČeské družiny 18Praha 6Dětská skupina
0,26 kmRodinné centrum Studio FantazieVelvarská 1651/9Praha 6 - DejviceMateřské centrum

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.