Typy školek
Praktické informace
Nápověda: FAQ
Kontakt
Mapa stránek - Ústecký
- Arnoltice 34
Mateřská škola Arnoltice
- Arnoltice u Děčína Janov 57
Mateřská škola Janov
- Bečov 17
Základní škola a mateřská škola Bečov
- Bechlín 46
Základní škola a Mateřská škola Bechlín
- Benešov nad Ploučnicí Opletalova 699
Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí
- Benešov nad Ploučnicí Dolní Habartice 152
Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice
- Bílina Čapkova 869
Mateřská škola Bílina
- Bílina Maxe Švabinského 664
Mateřská škola Bílina
- Bílina Síbova 332
Mateřská škola Bílina
- Blatno 4
Mateřská škola Blatno
- Blšany Nerudova 1
Mateřská škola Blšany
- Bohušovice nad Ohří Husovo náměstí 112
Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří
- Braňany Sídliště 191
Základní škola a Mateřská škola Braňany
- Brozany nad Ohří Školní ulice 36
Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří
- Březno Švermova 367
Základní škola a Mateřská škola Březno
- Budyně n.O. Ladova 339
Mateřská škola Budyně nad Ohří
- Bystřany Na Hrázi 274
Mateřská škola Bystřany
- Cítoliby Náměstí M. Tyrše 56
Základní škola a Mateřská škola Cítoliby
- Černčice Fügnerova 424
Základní škola a Mateřská škola Černčice
- Česká Kamenice Komenského 182
Mateřská škola
- Česká Kamenice Palackého 141
Mateřská škola
- Čížkovice 236
Základní škola a mateřská škola Čížkovice
- Děčín Vítězství 29
Lesní klub Jurta
- Děčín Tělocvičná 192/9
Mikrojesle - Mateřské centrum Bělásek
- Děčín Vojanova 178/12
Mateřské centrum Bělásek
- Děčín U Plovárny 1262/12
Miniškolka Rákosníček
- Děčín Dlouhá 112
Mateřská škola Boletice - Dlouhá
- Děčín K. H. Borovského 336
Mateřská škola Boletice - K.H.Borovského
- Děčín 2 Horní Habartice 6
Mateřská škola Horní Habartice
- Děčín 2 Malá Veleň - Jedlka č.p. 46
Mateřská škola
- Děčín 2 Heřmanov 120
Základní škola a Mateřská škola Heřmanov
- Děčín 2 Huntířov 101
Základní škola a Mateřská škola Huntířov
- Děčín I Dobrovského 1402/2
Soukromá mateřská škola Svět
- Děčín II Liliová 277/1
Mateřská škola Děčín II
- Děčín II Riegrova 454/12
Mateřská škola Děčín II
- Děčín II U nemocnice 2
Speciální Základní škola a Speciální Mateřská škola Děčín
- Děčín III - Staré Město Březová 369/25
Základní škola a Mateřská škola Děčín III
- Děčín IV - Podmokly Máchovo náměstí 688/11
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV
- Děčín IX - Bynov Teplická 65
Speciální základní škola a Speciální mateřská škola
- Děčín IX - Bynov Na Pěšině 330
Základní škola a Mateřská škola Děčín IX
- Děčín VI Klostermannova 1474/11
Mateřská škola Děčín VI
- Děčín VI Krásnostudenecká 39
Mateřská škola Mini - Montessori
- Děčín VI - Želenice Školní 1544/5
Základní škola a Mateřská škola Děčín VI
- Děčín VIII - Dolní Oldřichov Vojanova 178/12
Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII
- Děčín XXVII - Březiny Kosmonautů 177
Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII
- Děčín XXXII-Boletice n.L. Májová 372
Mateřská škola Boletice Děčín XXXII
- Dobkovice 83
Základní škola a Mateřská škola Dobkovice
- Dobrná 109
Mateřská škola Dobrná
- Dobroměřice Středohor 362
Mateřská škola Dobroměřice
- Doksany 75
Mateřská škola Doksany
- Dolní Podluží 437
Mateřská škola Dolní Podluží
- Dolní Poustevna Tyršova 302
Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna
- Dolní Zálezly Rudé Armády 106
Mateřská škola Dolní Zálezly
- Domoušice 199
Základní škola a Mateřská škola Domoušice
- Droužkovice Rudé armády 22
Mateřská škola Droužkovice
- Dubí 1 Tovární 517
Mateřská škola Cibuláček
- Dubí 1 Křižíkova 157
Mateřská škola Dubánek
- Dubí 2 Rokosovského 236
Mateřská škola U Křemílka
- Dubí 3 - Mstišov Školní 39
Mateřská škola Mstišov
- Duchcov Husova 99/23
Mateřská škola Duchcov
- Duchcov Osecká 1314/106
Mateřská škola Duchcov
- Duchcov Tyršova 310/ 2
Mateřská škola Duchcov
- Duchcov Velká okružní 1343/8
Mateřská škola Duchcov
- Háj u Duchcova Kubátova 122
Mateřská škola Háj u Duchcova
- Holedeč Žatecká 141
Mateřská škola Holedeč
- Hora Sv. Šebestiána 88
Mateřská škola Hora Sv. Šebestiána
- Hora Svaté Kateřiny nám. Pionýrů 1
Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny
- Horní Beřkovice U Školky 306
Mateřská škola Horní Beřkovice
- Horní Jiřetín Školní 126
Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín
- Horní Podluží 205
Mateřská škola Horní Podluží
- Hostomice Husova 308
Mateřská škola Hostomice
- Hoštka Litoměřická 267
Základní škola a mateřská škola Hoštka
- Hrob Verneřice 128
Mateřská škola Hrob
- Hrobčice Hrobčice 61
Mateřská škola Hrobčice
- Hrušovany 15
Mateřská škola Hrušovany
- Hřivice 88
Mateřská škola Hřivice
- Chabařovice Husovo náměstí 17
Mateřská škola Chabařovice
- Chbany 20
Základní škola a Mateřská škola Chbany
- Chlumčany 81
Mateřská škola Chlumčany
- Chlumec Muchova 223
Mateřská škola Pod Horkou
- Chlumec Zalužanská 297
Mateřská škola Pohádka
- Chodouny 119
Základní škola a Mateřská škola Chodouny
- Chomutov Šafaříkova 4335
Mateřská škola Chomutov
- Chomutov Černovice 97
Mateřská škola Černovice
- Chomutov 17. listopadu 4728
Základní škola a Mateřská škola Chomutov
- Chomutov Palachova 4881
Základní škola speciální a Mateřská škola
- Chomutov Pod Břízami 5598
Školička Smarties
- Chomutov Písečná 5062
Jesle Písečná Chomutov
- Chomutov Čelakovského 1017/14
Montessori rodinná mateřská škola
- Chomutov Havlíčkova 3675
ZŠ a MŠ Duhová cesta
- Chomutov Čelakovského 1074/18
Kouzelná dětská skupina
- Chomutov Kostnická 4797
Školka u Myšáka
- Chomutov Školní 1251/57
Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o.
- Chotěšov Lovosická 13
Mateřská škola Chotěšov p.o.
- Chřibská 280
Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská
- Jetřichovice 83
Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace
- Jílové Průběžná 299
Mateřská škola Jílové
- Jílové Za Koupalištěm 312
Mateřské centrum Sovička o.s.
- Jirkov Smetanovy sady 1558
Mateřská škola Jirkov
- Jirkov Školní/1727
Základní škola a mateřská škola NELUMBO Education
- Jirkov Bezručova 752
MŠ Srdíčko
- Jiřetín pod Jedlovou Školní 273
Mateřská škola
- Jiříkov Filipovská 686
Mateřská škola Jiříkov
- Kadaň Kpt. Jaroše 581
Mateřská škola Olgy Havlové Kadaň
- Kadaň Husova 1337
Mateřská škola
- Kadaň Klášterecká 1557
Mateřská škola
- Kadaň Kpt. Jaroše 1554
Mateřská škola
- Kadaň Na Podlesí 1481
Mateřská škola
- Kadaň Žitná 615
Mateřská škola
- Kadaň Chomutovská 1289
Základní škola a mateřská škola při nemocnici
- Kadaň Kpt. Jaroše 612
Školka a jesle Raduška
- Klapý 85
Základní škola a Mateřská škola Klapý
- Klášterec nad Ohří Dlouhá 540
Mateřská škola
- Klášterec nad Ohří Lesní 545
Mateřská škola
- Klášterec nad Ohří Lípová 570
Mateřská škola
- Klášterec nad Ohří Souběžná 205
Mateřská škola Bruslička
- Kostomlaty pod Milešovkou Školní 133
Mateřská škola Kostomlaty pod Milešovkou
- Košťany Sídliště - Střelná 216
Mateřská škola Motýlek Košťany-Střelná
- Košťany Husova 291
Mateřská škola
- Koštice nad Ohří 53
Základní škola a Mateřská škola Koštice nad Ohří
- Kovářská Nám. J. Švermy 445
Základní škola sgt. J. C. Kluttze a Mateřská škola Kovářská
- Krabčice 86
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice
- Krásná Lípa Školní 10/558
Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa
- Krásný Dvůr 182
Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr
- Krupka Masarykova 461
Masarykova základní škola a Mateřská škola Krupka
- Krupka Dukelských hrdinů 295
Mateřská škola Písnička Krupka
- Krupka Kollárova 597
Mateřská škola Sluníčko Krupka
- Krupka Lípová 528
Mateřská škola Zvoneček Krupka
- Krupka Teplická 400
Základní škola a Mateřská škola Krupka
- Krupka Koněvova 100
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov
- Kryry Příčná 419
Mateřská škola Kryry
- Křešice Bezručova 141
Základní škola a Mateřská škola Křešice
- Lahošť Švermova 22
Mateřská škola Lahošť
- Ledvice Mírová 107/8
Mateřská škola Ledvice
- Lenešice Knížete Václava 534
Mateřská škola Lenešice
- Libčeves K Zámku čp. 18
Mateřská škola Libčeves
- Liběšice 170
Základní škola a Mateřská škola Liběšice
- Liběšice 61
Základní škola a mateřská škola Liběšice
- Libochovany 181
Mateřská škola Libochovany
- Libochovice Revoluční 796
Mateřská škola Libochovice
- Libochovice U Školky 154
Mateřská škola POPLZE
- Libouchec 157
Základní škola a Mateřská škola Libouchec
- Lipová 417
Základní škola a Mateřská škola Lipová
- Litoměřice Sovova 2
LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o.
- Litoměřice Brňany 93
Mateřská škola Brňany
- Litoměřice Masarykova 30
Mateřská škola Litoměřice
- Litoměřice Mírové náměstí 15
Soukromá mateřská škola Dětský koutek
- Litoměřice České Kopisty 84
Základní škola a Mateřská škola České Kopisty
- Litoměřice Sládkova 767/8
Mateřská škola Klubíčko
- Litoměřice Marie Majerové 2250
Školička Šikulky
- Litoměřice Libotenice 58
Základní škola a Mateřská škola Libotenice
- Litoměřice 1 Travčice 155
Mateřská škola Travčice
- Litoměřice 1 Velké Žernoseky 159
Mateřská škola Velké Žernoseky
- Litoměřice 1 Rohatce 72
Mateřská škola
- Litvínov Gorkého 1614
Mateřská škola
- Litvínov Ruská 2059
Základní škola a Mateřská škola Litvínov
- Litvínov Podkrušnohorská 1589
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov
- Litvínov - Janov Přátelství 160
Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov
- Lobendava Lobendava 302
Mateřská škola Lobendava
- Lom Vrchlického 372
Základní škola a Mateřská škola Lom
- Louka u Litvínova Husova 163
Základní škola a Mateřská škola Louka u Litvínova
- Louny Čs. armády 2371
Mateřská škola Louny
- Louny Dykova 2210
Mateřská škola Louny
- Louny Fügnerova 1371
Mateřská škola Louny
- Louny Kpt. Nálepky 2309
Mateřská škola Louny
- Louny Přemyslovců 2205
Mateřská škola Louny
- Louny Šafaříkova 2539
Mateřská škola Louny
- Louny V Domcích 2427
Mateřská škola Louny
- Louny Školní 2428
Mateřská škola speciální Louny
- Louny Holárkovy sady 2386
Soukromá mateřská škola Mateřinka
- Louny Bitozeves 89
Základní škola a Mateřská škola Bitozeves
- Louny Zeměchy 83
Základní škola a Mateřská škola Zeměchy
- Louny Smetanova 984
Miniškolka P+R Jendrískovi
- Louny 28. října 2173
ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše
- Lovosice Resslova 974
Mateřská škola Resslova
- Lovosice Terezínská 907
Mateřská škola Terezínská ul. Lovosice
- Lovosice Sady pionýrů 912
Mateřská škola
- Lovosice 2 Chotiměř 94
Mateřská škola Chotiměř
- Lovosice 2 Křesín 77
Mateřská škola Křesín
- Lovosice 2 Vchynice/100
Mateřská škola Vchynice
- Lubenec Chýšská 277
Mateřská škola Lubenec
- Ludvíkovice 68
Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice
- Lužice Lužice 97
Mateřská škola Lužice
- Malé Žernoseky Ústecká 123
Mateřská škola se školní jídelnou Malé Žernoseky
- Malečov 61
Základní škola a Mateřská škola Malečov
- Málkov Zelená 63
Mateřská škola Zelená - Málkov
- Malšovice Malšovice 108
Mateřská škola Malšovice
- Markvartice 197
Základní škola a Mateřská škola Markvartice
- Mašťov Náměstí 122
Základní škola a Mateřská škola Mašťov
- Měcholupy u Žatce Měcholupy 44
Mateřská škola Měcholupy
- Meziboří Žižkova 268
Mateřská škola Meziboří
- Meziboří Mírová 224
Mateřská škola Meziboří
- Mikulášovice 1066
Mateřská škola Mikulášovice
- Místo čp. 63
Mateřská škola v Místě
- Modlany 20
Mateřská škola Modlanská rolnička
- Most Antonína Sochora 2937/2
Mateřská škola a jesle Most
- Most Hutnická 2938
Mateřská škola a jesle Pastelka Most
- Most Lidická 44
Mateřská škola
- Most Růžová 1427
Mateřská škola
- Most Jana Opletala 1660/2
Soukromá mateřská škola Borůvka
- Most Františka Malíka 973/16
Jesle Most
- Most Marš. Rybalka 1020
Pigy školka Most
- Mšené-lázně Martiněves 45
Mateřská škola Martiněves
- Mšené-lázně Školní 121
Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně
- Nezabylice 32
Mateřská škola Nezabylice
- Nové Sedlo Hlavní 6
Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo
- Novosedlice Nezvalova 388
Mateřská škola Čtyřlístek
- Obrnice Nová výstavba 168
Mateřská škola Obrnice
- Ohníč 30
Mateřská škola Ohníč
- Oldřichov Jeníkov 21
Mateřská škola Jeníkov
- Osek Hornická 347
Mateřská škola
- Osek Hrdlovská 661
Mateřská škola
- Panenský Týnec 63
Mateřská škola Panenský Týnec
- Perštejn Hlavní 57
Základní škola a Mateřská škola Perštejn
- Peruc Pivovarská 380
Mateřská škola Peruc
- Petrohrad Černčice 3
Základní škola a mateřská škola Petrohrad
- Petrovice 5
Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem
- Ploskovice 36
Základní škola a Mateřská škola Ploskovice
- Podbořany Bratří Čapků 795
Mateřská škola Podbořany
- Podbořany Hlubanská 321
Mateřská škola Podbořany
- Polepy Vrutice 35
Mateřská škola Vrutice
- Polepy 170
Základní škola a Mateřská škola Polepy
- Postoloprty Jiráskovo náměstí 495
Mateřská škola
- Povrly Sídliště I/42
Mateřská škola Dráček
- Povrly 5. května 233
Základní škola a Mateřská škola Povrly
- Prackovice n.L. 5
Mateřská škola Brouček
- Proboštov Krátká 520
Mateřská škola Pastelka Proboštov
- Radonice 165
Základní škola a mateřská škola Radonice
- Radovesice 97
Mateřská škola Radovesice
- Ročov 199
Mateřská škola Ročov
- Roudnice nad Labem Kostomlaty pod Řípem/3
Mateřská škola Veselé Sluníčko příspěvková organizace
- Roudnice nad Labem Dobrovského 1217
Mateřská škola Kytička Roudnice nad Labem
- Roudnice nad Labem Libušina 1067
Mateřská škola Pastelka Roudnice nad Labem
- Roudnice nad Labem Řipská 1389
Mateřská škola Písnička-U Mevy Roudnice n.L.
- Roudnice nad Labem Josefa Hory 967
Mateřská škola Pohádka
- Roudnice nad Labem Račiněves 39
Mateřská škola Račiněves
- Roudnice nad Labem Dušníky 65
Mateřská škola se školní jídelnou
- Roudnice nad Labem Libkovice p.Ř. 48
Mateřská škola se školní jídelnou Libkovice pod Řípem
- Roudnice nad Labem Školní 1805
Mateřská škola Sluníčko Roudnice n.L.
- Roudnice nad Labem Lesní 244
Mateřská škola Vědomice
- Roudnice nad Labem Vražkov 110
Mateřská škola Vražkov
- Roudnice nad Labem Mnetěš 135
Základní škola a mateřská škola Mnetěš
- Roudnice nad Labem Školní 1803
Základní škola a mateřská škola Školní
- Rtyně nad Bílinou 34
Mateřská škola Rtyně nad Bílinou
- Rumburk Komenského 864/8/8
Mateřská škola Rumburk
- Rumburk Krásnolipská 463/8
Mateřská škola Rumburk
- Rumburk Sukova 1047/4/4
Mateřská škola Rumburk
- Rumburk V Podhájí 277/12/12
Mateřská škola Rumburk
- Rumburk Vojtěcha Kováře 398
Mateřská škola Rumburk
- Rumburk U Nemocnice 1298/6
Mateřská škola při zdravotnickém zařízení Rumburk
- Rybniště 170
Základní škola a Mateřská škola Rybniště
- Řehlovice Řehlovice 111
Mateřská škola Řehlovice
- Slavětín Svatojánské náměstí 46
Mateřská škola Slavětín
- Snědovice - Sukorady 75
Mateřská škola Sukorady se školní jídelnou
- Spořice Nám. Gen.Svobody 78
Základní škola a Mateřská škola Spořice
- Staňkovice Postoloprtská 100
Základní škola a Mateřská škola Staňkovice
- Staré Křečany 44
Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany
- Straškov-Vodochody 168
Mateřská škola Straškov-Vodochody
- Strupčice 29
Základní škola a Mateřská škola Strupčice
- Sulejovice Kaplířova 94
Základní škola a Mateřská škola Sulejovice
- Šluknov Svojsíkova 352
Mateřská škola Šluknov
- Štětí Stračenská 561
Mateřská škola Štětí
- Těchlovice 37
Mateřská škola Těchlovice
- Telnice Telnice/83
Mateřská škola Telnice
- Teplice Bžany - Hradiště 46
Mateřská škola Bžany
- Teplice Zelená 2869
Mateřská škola Čtyřlístek
- Teplice Na Stínadlech 2388
Mateřská škola Kaštánek
- Teplice Okrajová 110
Mateřská škola Krteček
- Teplice Bohosudovská 111
Mateřská škola Na Kopečku
- Teplice Josefa Suka 2513
Mateřská škola Pramínek
- Teplice Fráni Šrámka 2620
Mateřská škola
- Teplice Hlávkova 1454
Mateřská škola
- Teplice J.V.Sládka 1868
Mateřská škola
- Teplice Jaselská 354
Mateřská škola
- Teplice Josefa Ressla 1697
Mateřská škola
- Teplice Jugoslávská 2736
Mateřská škola
- Teplice Karla Čapka 2020
Mateřská škola
- Teplice Moskevské náměstí 1994
Mateřská škola
- Teplice Na spojce 274
Mateřská škola "BROUČEK"
- Teplice U Červeného kostela 110
Speciální základní škola a Mateřská škola
- Teplice Trnovanská 1331
Speciální základní škola a Speciální mateřská škola
- Teplice Bělehradská
Jesle Teplice
- Teplice Bořislav 155
Mateřská škola Bořislav
- Teplice Koperníkova 2592
Základní škola a Mateřská škola Koperníkova
- Teplice Kapelní 914/1
ŠKOLIČKA Teplice
- Terezín Na Krétě 359
Mateřská škola Čtyřlístek Terezín
- Tisá 189
Základní škola a Mateřská škola Tisá
- Trmice Lovecká 600/14
Mateřská škola Trmice
- Třebenice Paříkovo náměstí 133
Základní škola a mateřská škola Třebenice
- Třebívlice Podsedice 85
Základní škola a mateřská škola Podsedice
- Třebívlice U Zámku 7
Základní škola a Mateřská škola Třebívlice
- Tuchořice 167
Základní škola a Mateřská škola Tuchořice
- Údlice Droužkovická 306
Mateřská škola Údlice
- Újezdeček Rohová 191
Mateřská škola Újezdeček
- Ústí nad Labem Čajkovského 1475/12
Internátní mateřská škola
- Ústí nad Labem Velká Hradební 12/43
Mateřská škola Centrum
- Ústí nad Labem Rabasova 3207/45
Mateřská škola Dobětice
- Ústí nad Labem Malé Březno 42
Mateřská škola Hvězdička
- Ústí nad Labem Kamenná 1430/1
Mateřská škola Kameňáček
- Ústí nad Labem Pod vodojemem 313/3B
Mateřská škola Kytička
- Ústí nad Labem Bělehradská 1878/26
Mateřská škola Medvídek
- Ústí nad Labem Keplerova 782/26
Mateřská škola Motýlek
- Ústí nad Labem Mlýnská 385
Mateřská škola Neštěmice
- Ústí nad Labem Horní 195
Mateřská škola Pastelka
- Ústí nad Labem Studentská 6
Mateřská škola Písnička
- Ústí nad Labem Bezručova 323/7
Mateřská škola Pohádka
- Ústí nad Labem Přemyslovců 652/14/14
Mateřská škola Pomněnka
- Ústí nad Labem Peškova 526
Mateřská škola Skalnička
- Ústí nad Labem Stříbrnické Nivy 2429/6
Mateřská škola Skřivánek
- Ústí nad Labem J. Jabůrkové 601/1/1
Mateřská škola Sluníčko
- Ústí nad Labem Mírová 2820/2
Speciální mateřská škola Demonstrenes
- Ústí nad Labem Malátova 12
Mateřská škola Zdravíčko
- Ústí nad Labem Štefánikova 761/14
Mateřská škola speciální Domeček
- Ústí nad Labem Sukova 1174/1
Mateřská škola Střekov
- Ústí nad Labem Stříbrnická 3032/6
Mateřská škola Stříbrníky
- Ústí nad Labem Na Spálence 1022/27
Mateřská škola U plavecké haly
- Ústí nad Labem Rozcestí 786/2
Mateřská škola Vyhlídka
- Ústí nad Labem Školní 623/17
Mateřská škola Zvoneček
- Ústí nad Labem Chuderov 107
Mateřská škola Chuderov
- Ústí nad Labem Dubice/79
Mateřská škola
- Ústí nad Labem 5.května 53
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Emy Destinové 2027/11
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Karla IV. 1241/41
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Marxova 219
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Škroupova 307/7
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Větrná 2799/1
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Vinařská 737/10
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Vojanova 594/34
Mateřská škola
- Ústí nad Labem Bělehradská 37
Soukromá mateřská škola
- Ústí nad Labem Pod Parkem 2788
Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola
- Ústí nad Labem Nová 1432/5
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem
- Ústí nad Labem SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem
- Ústí nad Labem Poláčkova 3251/1
Soukromá mateřská škola Domino
- Ústí nad Labem Poláčkova 3236/2
Mateřská škola Medical, o.p.s.
- Ústí nad Labem Mezní 2853/2
Jesle Ústí nad Labem - Severní Terasa
- Ústí nad Labem V Zeleni 530/4
Mateřská škola V Zeleni
- Ústí nad Labem - Brná Jitřní 277
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem
- Ústí nad Labem - Neštěmice Mlýnská 477
Anglická mateřská škola Green Tree
- Ústí nad Labem - Neštěmice Mlýnská
Jesle Ústí nad Labem - Neštěmice
- Úštěk Vilová čtvrť 204
Mateřská škola PASTELKA
- Úštěk Lovečkovice 57
Mateřská škola
- Valkeřice 273
Mateřská škola Valkeřice
- Varnsdorf Křižíkova 2757
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf Národní 1617
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf Poštovní 1428
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf Pražská 2812
Mateřská škola Zahrádka Varnsdorf
- Varnsdorf Nezvalova 2024
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf Seifertova 2471
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf T.G.Masaryka 2180
Mateřská škola Varnsdorf
- Varnsdorf T. G. Masaryka 1804
Speciální základní škola a Mateřská škola
- Varnsdorf Bratislavská 994
Základní škola a Mateřská škola Hvězdička Bratislavská
- Vejprty Moskevská 723/2
Základní škola a Mateřská škola Vejprty
- Velemín 170
Základní škola a Mateřská škola Velemín
- Velká Bukovina 184
Mateřská škola Velká Bukovina
- Velké Březno Alej sportovců 286
Mateřská škola Velké Březno
- Velké Chvojno Velké Chvojno 55
Mateřská škola Domeček Velké Chvojno
- Velký Šenov Leopoldka 74
Mateřská škola Velký Šenov
- Verneřice Mírové náměstí 141
Základní škola a Mateřská škola Verneřice
- Vilémov Kadaňská 163
Základní škola a Mateřská škola Vilémov
- Vilémov 140
Základní škola a Mateřská škola Vilémov
- Vrbice u Roudnice n.L. Hlavní 105
Mateřská škola Vrbice u Roudnice n.L.
- Vrbno nad Lesy 26
Mateřská škola Vrbno nad Lesy
- Vroutek Karlovarská 460
Základní škola a Mateřská škola Vroutek
- Vysoká Pec Julia Fučíka 40
Základní škola a Mateřská škola Vysoká Pec
- Zabrušany 86
Základní škola a Mateřská škola Zabrušany
- Žalany Rtyňská 156
Základní škola a Mateřská škola Žalany
- Žalhostice 126
Masarykova základní škola a mateřská škola Žalhostice
- Žatec Račetice čp. 44
Mateřská škola Račetice
- Žatec Studentská 1416
Mateřská škola speciální
- Žatec Fügnerova 2051
Mateřská škola Žatec
- Žatec Otakara Březiny 2769
Mateřská škola Žatec
- Žatec Ostrov 2224
Mateřská škola Žatec
- Žatec Studentská 1230
Mateřská škola Žatec
- Žatec U jezu 2903
Mateřská škola Žatec
- Žatec Jižní 2777
Základní škola a Mateřská škola
- Žatec Bratří Čapků 2775
Mateřská škola a jesle Žatec
- Žitenice Školní 151
Mateřská škola Žitenice