Mapa stránek - Pardubický

  • - Bělá nad Svitavou č.p. 214 Mateřská škola Bělá nad Svitavou
  • - Bojanov Bojanov 61 Mateřská škola Bojanov
  • - Borová č.p. 106 Mateřská škola Borová
  • - Borová Oldřiš 48 Mateřská škola Oldřiš
  • - Borová u Poličky Pustá Kamenice 118 Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice
  • - Brandýs nad Orlicí Tyršova 374 Mateřská škola Brandýs nad Orlicí
  • - Brněnec Moravská Chrastová 44 Mateřská škola Brněnec
  • - Brněnec č.p. 22 Mateřská škola U dvou sluníček
  • - Březina č.p. 122 Mateřská škola Březina
  • - Březová nad Svitavou Hradecká/313 Mateřská škola Březová nad Svitavou
  • - Budislav u Litomyšle Budislav 136 Základní škola a Mateřská škola Budislav
  • - Bylany č.p. 117 Mateřská škola Bylany
  • - Bystré Obránců míru 382 Mateřská škola KVÍTEK Bystré
  • - Bystré u Poličky Hartmanice 109 Mateřská škola Hartmanice
  • - Bystré u Poličky Starý Svojanov 81 Mateřská škola Starý Svojanov
  • - Bystřec 87 Základní škola a mateřská škola Bystřec
  • - Býšť Býšť 75 Mateřská škola Býšť
  • - Cerekvice nad Loučnou Cerekvice nad Loučnou/197 Mateřská škola Cerekvice nad Loučnou
  • - Cotkytle 104 Základní škola a Mateřská škola Cotkytle
  • - Čepí Čepí/83 Mateřská škola Čepí
  • - Červená Voda 341 Základní škola a mateřská škola Červená Voda
  • - Česká Třebová Habrmanova 1779 Mateřská škola Česká Třebová
  • - Česká Třebová U Koupaliště 610 Mateřská škola Česká Třebová
  • - Česká Třebová U Stadionu 602 Mateřská škola Česká Třebová
  • - Česká Třebová Tylova 624 Mateřská škola Česká Třebová
  • - Česká Třebová Semanín 118 Základní škola a mateřská škola Pramínek
  • - Česká Třebová Rybník 147 Základní škola a mateřská škola Rybník
  • - České Heřmanice České Heřmanice/50 Mateřská škola České Heřmanice
  • - České Libchavy 147 Základní škola a Mateřská škola České Libchavy
  • - Čistá 3 Základní škola a Mateřská škola Čistá
  • - Damníkov Luková 6 Základní škola a mateřská škola Luková
  • - Damníkov 25 Základní škola a mateřská škola Damníkov
  • - Dašice Sadová 440 Mateřská škola Dašice
  • - Dlouhá Třebová Školní 199 Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí
  • - Dolní Čermná č.p. 4 Mateřská škola Dolní Čermná
  • - Dolní Dobrouč č.p. 448 Mateřská škola Dolní Dobrouč
  • - Dolní Roveň č.p. 201 Mateřská škola Dolní Roveň
  • - Dolní Ředice U školky 230 Mateřská škola Dolní Ředice
  • - Dolní Újezd Dolní Újezd/55 Mateřská škola Dolní Újezd
  • - Dříteč 44 Základní škola a mateřská škola Dříteč
  • - Heřmanův Městec Načešice 116 Mateřská škola Načešice
  • - Heřmanův Městec Jiráskova 842 Mateřská škola
  • - Heřmanův Městec Jonášova 726 Mateřská škola
  • - Heřmanův Městec Stolany 44 Základní škola a mateřská škola Stolany
  • - Hlavečník 95 Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Hlavečník
  • - Hlinsko Budovatelů 1229 Mateřská škola
  • - Hlinsko Rubešova 1250 Mateřská škola
  • - Hlinsko Pokřikov 94 Mateřská škola Pokřikov
  • - Hnátnice č.p. 1 Mateřská škola Hnátnice
  • - Holetín Horní Holetín/178 Základní škola a mateřská škola Holetín
  • - Holice Chvojenec 115 Mateřská škola Chvojenec
  • - Holice Holubova 39 Mateřská škola Holice
  • - Holice Pardubická 992 Mateřská škola Holice
  • - Holice Staroholická 236 Mateřská škola Holice
  • - Holice Ostřetín 70 Základní škola a mateřská škola Ostřetín
  • - Horní Bradlo Dolní Bradlo 21 Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo
  • - Horní Čermná č.p. 95 Mateřská škola
  • - Horní Heřmanice 13 Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice
  • - Horní Jelení Havlíčkova 517 Mateřská škola Horní Jelení
  • - Hradec nad Svitavou 496 Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou
  • - Hrochův Týnec Sídliště 337 Mateřská škola
  • - Choceň Koldín 21 Mateřská škola Koldín
  • - Choceň Na Herzánce 1527 Mateřská škola Na Herzánce
  • - Choceň Kaštanová 1339 Mateřská škola Stromovka
  • - Choceň Smetanova 1682 Mateřská škola Vostelčice
  • - Choceň Záměstí 154 Mateřská škola Záměstí
  • - Choceň Zálší 38 Základní škola a mateřská škola Zálší
  • - Choceň Skořenice 2 Základní škola a mateřská škola Skořenice
  • - Choceň Litomyšlská Skřítci z borovic
  • - Choltice Lipoltická 245 Mateřská škola Choltice
  • - Chornice Nádražní 19 Základní škola a mateřská škola Chornice
  • - Chrast Řestoky 130 Mateřská škola Řestoky
  • - Chrast Bítovany 76 Mateřská škola Bítovany
  • - Chrast Filcíkova/439 Mateřská škola Chrast
  • - Chroustovice Stradouň 98 Mateřská škola SLUNÍČKO
  • - Chroustovice 166 Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Chroustovice
  • - Chrudim Rabštejnská Lhota 44 Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota
  • - Chrudim Tuněchody 4 Základní škola a Mateřská škola Tuněchody
  • - Chrudim Václavská 570 Mateřská škola při nemocnici Chrudim
  • - Chrudim 2 Dr.Jana Malíka 765 Mateřská škola
  • - Chrudim 2 Na Valech 693 Mateřská škola Na Valech Chrudim
  • - Chrudim 3 Svatopluka Čecha 345 Mateřská škola
  • - Chrudim 3 U Stadionu 755 Mateřská škola
  • - Chrudim 3 Víta Nejedlého 769 Mateřská škola
  • - Chrudim 4 Strojařů 846 Mateřská škola
  • - Chvaletice Husova 229 Mateřská škola Chvaletice
  • - Chvaletice Kojice 151 Mateřská škola Kojice
  • - Jablonné nad Orlicí Hradisková 619 Mateřská škola Hradisková
  • - Jablonné nad Orlicí Mistrovice 11 Základní škola a mateřská škola Mistrovice
  • - Jamné nad Orlicí 207 Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí
  • - Janov č.p. 246 Mateřská škola Janov
  • - Jaroměřice 310 Základní škola a mateřská škola Jaroměřice
  • - Jarošov č.p. 52 Mateřská škola Jarošov
  • - Jedlová č.p. 260 Mateřská škola Jedlová
  • - Jevíčko Biskupice 144 Mateřská škola Biskupice
  • - Jevíčko K.H.Borovského 586 Mateřská škola Jevíčko
  • - Jevíčko Dlouhá Loučka 98 Základní škola a Mateřská škola Dlouhá Loučka
  • - Kameničky 38 Základní škola a Mateřská škola Kameničky
  • - Kladruby nad Labem č.p. 11 Mateřská škola Kladruby nad Labem
  • - Klášterec nad Orlicí č.p. 218 Mateřská škola Klášterec nad Orlicí
  • - Koclířov 123 Základní škola a mateřská škola Koclířov
  • - Korouhev 181 Základní škola a Mateřská škola Korouhev
  • - Králíky Červený Potok 78 Mateřská škola
  • - Králíky Moravská 651 Mateřská škola
  • - Králíky Pivovarská 423 Mateřská škola
  • - Krouna 303 Základní škola a mateřská škola Krouna
  • - Křenov 141 Základní škola a mateřská škola Křenov
  • - Kunčina č.p. 88 Mateřská škola Kunčina
  • - Kunvald 41 Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald
  • - Lanškroun Sázava 2 Mateřská škola Sázava
  • - Lanškroun Albrechtice 131 Mateřská škola Albrechtice
  • - Lanškroun Na Výsluní 312 Mateřská škola
  • - Lanškroun Vančurova 87 Mateřská škola
  • - Lanškroun Wolkerova 85 Mateřská škola
  • - Lanškroun Žižkova 365 Mateřská škola
  • - Lanškroun Petrovice 64 Mateřská škola Petrovice
  • - Lanškroun Horní Třešňovec 4 Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec
  • - Lanškroun Žichlínek 65 Základní škola a Mateřská škola Žichlínek
  • - Lanškroun Dolní Třešňovec 24 Základní škola a Mateřská škola Lanškroun
  • - Lázně Bohdaneč Dr. Tyrše 550 Základní škola a mateřská škola Masarykovo náměstí
  • - Letohrad Taušlova 192 Mateřská škola Letohrad
  • - Letohrad U Dvora 708 Mateřská škola Letohrad
  • - Letohrad Lukavice 118 Základní škola a mateřská škola Lukavice
  • - Libchavy Dolní Libchavy 153 Základní škola a mateřská škola Libchavy
  • - Libchavy Horní Libchavy 127 Cesta malého stromu
  • - Licibořice č.p. 17 Mateřská škola Licibořice
  • - Lichkov 185 Základní škola a mateřská škola Lichkov
  • - Lipoltice 46 Základní škola a mateřská škola Lipoltice
  • - Líšnice 248 Základní škola a Mateřská škola Líšnice
  • - Litomyšl Jiráskova 95 I. mateřská škola Litomyšl
  • - Litomyšl 17. listopadu 905 II. mateřská škola Litomyšl
  • - Litomyšl Lidická 1056 III. mateřská škola Litomyšl
  • - Litomyšl Benátky 24 Mateřská škola Benátky
  • - Litomyšl Desná/124 Mateřská škola Desná
  • - Litomyšl Horní Újezd 143 Mateřská škola Horní Újezd
  • - Litomyšl Sedliště 35 Mateřská škola Sedliště
  • - Litomyšl Makov 85 Základní škola a mateřská škola Makov
  • - Lubná 34 Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná
  • - Luže Družstevní 366 Mateřská škola
  • - Luže Košumberk 37 Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže
  • - Městečko Trnávka Městečko Trnávka 91 Lesní klub Meluzína
  • - Městečko Trnávka 103 Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka
  • - Miřetice Miřetice/13 Mateřská škola Miřetice
  • - Mladějov na Moravě č.p. 39 Mateřská škola
  • - Mladkov 138 Základní škola a Mateřská škola Mladkov
  • - Morašice č.p. 134 Mateřská škola Morašice
  • - Morašice 59 Základní škola a mateřská škola Morašice
  • - Moravany Smetanova 321 Mateřská škola Moravany
  • - Moravská Třebová Piaristická 137 I. Mateřská škola
  • - Moravská Třebová Jiráskova 1141 II. Mateřská škola Jiráskova
  • - Moravská Třebová Dětřichov u Moravské Třebové 82 Mateřská škola Dětřichov u Moravské Třebové
  • - Moravská Třebová Útěchov 65 Mateřská škola Útěchov
  • - Moravská Třebová Komenského 287 Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová
  • - Moravská Třebová Linhartice 116 Základní škola a Mateřská škola Linhartice
  • - Moravská Třebová Vranová Lhota 70 Základní škola a mateřská škola Vranová Lhota
  • - Nasavrky U školky 246 Mateřská škola
  • - Nekoř č.p. 308 Mateřská škola Nekoř
  • - Němčice 114 Základní škola a mateřská škola Všeználek
  • - Nové Hrady 47 Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady
  • - Opatov 139 Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen
  • - Opatovice nad Labem Čeperka Mateřská škola Čeperka
  • - Opatovice nad Labem Dolany 78 Mateřská škola Dolany
  • - Opatovice nad Labem Ke Hřišti 163 Mateřská škola Opatovice n/L
  • - Orličky 190 Základní škola a Mateřská škola Orličky
  • - Osík č.p. 239 Mateřská škola Osík
  • - Ostrov 76 Základní škola a Mateřská škola Ostrov
  • - Pardubice Národních hrdinů 8 Mateřská škola Čtyřlístek Pardubice
  • - Pardubice K Dubině 693 Mateřská škola Doubek Pardubice-Svítkov a Lány na Důlku
  • - Pardubice Pražská 89 Mateřská škola Duha Pardubice-Popkovice a Staré Čívice
  • - Pardubice Teplého 2100 Mateřská škola Kamarád Pardubice
  • - Pardubice Ke Kamenci 1601 Mateřská škola Kamínek Pardubice
  • - Pardubice Bulharská 119 Mateřská škola Koníček Pardubice
  • - Pardubice Rumunská 90 Mateřská škola Korálek Pardubice
  • - Pardubice Kostěnice 71 Mateřská škola Kostěnice
  • - Pardubice Josefa Ressla 1992 Mateřská škola Motýlek Pardubice
  • - Pardubice Benešovo náměstí 2115 Mateřská škola Višňovka Pardubice
  • - Pardubice Gebauerova 1691 Mateřská škola Gebauerova Pardubice
  • - Pardubice K Polabinám 626 Mateřská škola Pardubice
  • - Pardubice Na Třísle 70 Mateřská škola Pardubice
  • - Pardubice nábřeží Závodu míru 1961 Mateřská škola Pardubice
  • - Pardubice Pospíšilovo náměstí 1692 Mateřská škola Pardubice
  • - Pardubice Wintrova II/579 Mateřská škola Pardubice
  • - Pardubice Dražkovice/146 Mateřská škola Pardubice-Dražkovice
  • - Pardubice Hostovice 30 Mateřská škola Pardubice-Hostovice
  • - Pardubice Raisova 226 Mateřská škola Pardubice-Jesničánky
  • - Pardubice Mladých 158 Mateřská škola Pardubice-Polabiny
  • - Pardubice Prokopa Holého 160 Mateřská škola Pardubice-Rosice nad Labem
  • - Pardubice Družstevní 157 Mateřská škola Pastelka Pardubice-Polabiny
  • - Pardubice Slepotice 43 Mateřská škola Slepotice
  • - Pardubice Gorkého 1521 Mateřská škola Sluníčko Pardubice
  • - Pardubice Luďka Matury 653 Mateřská škola Srdíčko Pardubice
  • - Pardubice Starý Mateřov 117 Mateřská škola Starý Mateřov
  • - Pardubice Sluneční 284 Mateřská škola Zvoneček Pardubice - Polabiny
  • - Pardubice Klášterní 52 Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice
  • - Pardubice Mikulovice Základní škola a Mateřská škola Mikulovice
  • - Pardubice Ostřešany 25 Základní škola a Mateřská škola Ostřešany
  • - Pardubice A. Krause 2344 Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice
  • - Pardubice Zborovské nám. 2018 Mateřská škola Noe
  • - Pardubice Erno Košťála 870 Lesní mateřská školka Perníček v Pardubicích
  • - Pardubice Nám. Čs. Legií 1113 Lesní mateřská škola Za Bukem
  • - Pardubice K Blahobytu 727 Jesle Pardubice
  • - Pardubice Palackého 2411 Sluníčko - centrum pro rodinu
  • - Pardubice Češkova 1985 Mateřská škola Češkova Pardubice
  • - Pardubice Pod břízkami 800 Montessori školka Na Cestě Pardubice
  • - Pardubice - Dubina Erno Košťála 991 Mateřská škola Erno Košťála Pardubice Dubina
  • - Pardubice - Ohrazenice Pištorova 225 Mateřská škola Pardubice - Ohrazenice
  • - Pardubice - Pardubičky Kyjevská 25 Základní škola a mateřská škola Pardubice - Pardubičky
  • - Pardubice - Polabiny Grusova/448 Mateřská škola Klubíčko Pardubice - Polabiny
  • - Pardubice - Polabiny Brožíkova 450 Mateřská škola Pardubice-Polabiny
  • - Pardubice - Polabiny III Odborářů 345 Mateřská škola Pardubice - Polabiny
  • - Pardubice - Rosice Školní náměstí 37 Základní škola a mateřská škola KLAS
  • - Písečná 2 Základní škola a Mateřská škola Písečná
  • - Polička E. Beneše 627 Mateřská škola Čtyřlístek Polička
  • - Polička Luční 394 Mateřská škola Luční Polička
  • - Polička Hegerova 427 Mateřská škola Polička
  • - Polička Palackého nám. 181 Mateřská škola Polička
  • - Polička Riegrova 7 Mateřská škola Rozmarýnek Polička
  • - Polička Květná 92 Základní škola a mateřská škola Květná
  • - Polička Sádek 55 Základní škola a Mateřská škola Sádek
  • - Pomezí č.p. 283 I. Mateřská škola Pomezí 283 okres Svitavy
  • - Pomezí č.p. 102 II. Mateřská škola Pomezí
  • - Prachovice Školní 116 Mateřská škola
  • - Proseč u Skutče Příluka/61 Mateřská škola Příluka
  • - Proseč u Skutče Proseč/220 Mateřská škola Proseč
  • - Proseč u Skutče Perálec 71 Základní škola a mateřská škola Perálec
  • - Prosetín 3 Základní škola a mateřská škola Prosetín
  • - Předhradí kpt. Svatoně 4 Mateřská škola Předhradí
  • - Přelouč Břehy Mateřská škola Břehy
  • - Přelouč Kladenská 1332 Mateřská škola Přelouč
  • - Přelouč Za Fontánou 935 Mateřská škola Přelouč
  • - Přelouč Semín 138 Mateřská škola Semín
  • - Přelouč Valy 69 Mateřská škola Valy
  • - Přelouč Veselí 67 Mateřská škola Veselí
  • - Přelouč Lhota 57 Školička Veselý Panáček
  • - Radiměř 440 Mateřská škola Radiměř
  • - Rohovládova Bělá č.p. 58 Mateřská škola Rohovládova Bělá
  • - Rohozná 240 Základní škola a mateřská škola Rohozná
  • - Ronov nad Doubravou U školky 470 Mateřská škola Ronov nad Doubravou
  • - Rosice č.p. 38 Mateřská škola Rosice
  • - Rudoltice 200 Základní škola a mateřská škola Rudoltice
  • - Rybitví Školní 126 Mateřská škola Rybitví
  • - Rybitví Školní 143 Základní škola a mateřská škola Školní
  • - Rychnov na Moravě Rychnov na Moravě/166 Mateřská škola Rychnov na Moravě
  • - Řečany nad Labem Školní 227 Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem
  • - Řepníky 34 Základní škola a Mateřská škola Řepníky
  • - Řetová 162 Základní škola a Mateřská škola Řetová
  • - Sebranice č.p. 40 Mateřská škola Sebranice
  • - Seč Na Hrázi 300 Mateřská škola
  • - Sezemice Jiráskova 596 Mateřská škola Sezemice
  • - Sezemice Rokytno 73 Základní škola a mateřská škola Rokytno
  • - Skuteč Osady Ležáků 767 Mateřská škola
  • - Skuteč Poršova 240 Mateřská škola
  • - Skuteč Žďárec u Skutče 8 Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče
  • - Slatiňany Vrchlického/168 Mateřská škola Děvčátka Momo
  • - Slatiňany Mladoňovice 23 Mateřská škola Mladoňovice
  • - Slatiňany Švermova 693 Mateřská škola Slatiňany
  • - Slatiňany Lukavice 57 Základní škola a mateřská škola Lukavice
  • - Slatiňany Orel 71 Základní škola a mateřská škola Orel
  • - Sloupnice Horní Sloupnice 270 Mateřská škola Sloupnice
  • - Sopotnice č.p. 312 Mateřská škola Stonožka Sopotnice
  • - Sruby 80 Integrovaná základní škola a mateřská škola
  • - Staré Hradiště Ráby 100 Mateřská škola Ráby
  • - Staré Hradiště Staré Hradiště/72 Mateřská škola Staré Hradiště
  • - Staré Hradiště Srch Základní škola a mateřská škola Srch
  • - Staré Město 64 Základní škola a mateřská škola Staré Město
  • - Staré Ždánice 33 Základní škola a mateřská škola Staré Ždánice
  • - Sudslava č.p. 52 Mateřská škola Sudslava
  • - Svitavy Banín 49 Mateřská škola Banín
  • - Svitavy Dětřichov 21 Mateřská škola Dětřichov
  • - Svitavy Karle 4 Mateřská škola Karle
  • - Svitavy Úvoz 93/1 Mateřská škola Svitavy - Lány
  • - Svitavy M. Majerové 1910/13 Mateřská škola Svitavy
  • - Svitavy Větrná 11/655 Mateřská škola Svitavy
  • - Svitavy Československé armády 1645/9 Speciální mateřská škola Svitavy
  • - Svitavy Javorník 61 Základní škola a Mateřská škola Javorník
  • - Svitavy Opatovec 119 Základní škola a Mateřská škola Opatovec
  • - Svitavy - Lačnov Zadní 50/125 Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov
  • - Svitavy - Předměstí Milady Horákové 1988/27 Mateřská škola Svitavy
  • - Svitavy - Předměstí Sokolovská 1638/1 Základní škola a mateřská škola Svitavy
  • - Svratouch 237 Základní škola a mateřská škola Svratouch
  • - Široký Důl Široký Důl 100 Základní škola a mateřská škola Široký důl
  • - Tatenice 149 Základní škola a Mateřská škola Tatenice
  • - Těchonín 4 Základní škola a mateřská škola Těchonín
  • - Telecí 178 Základní škola a mateřská škola Telecí
  • - Trhová Kamenice U Sklárny 129 Mateřská škola Trhová Kamenice
  • - Trpín Trpín/121 Mateřská škola
  • - Trstěnice Základní škola a mateřská škola Trstěnice
  • - Třebařov 82 Základní škola a Mateřská škola Třebařov
  • - Třebovice 214 Mateřská škola a Základní škola Třebovice
  • - Třemošnice Běstvina/111 Mateřská škola Běstvina
  • - Třemošnice Brigádnická 316 Mateřská škola Třemošnice
  • - Turkovice Na Plachtě 71 Mateřská škola Turkovice
  • - Uhersko č.p. 7 Mateřská škola Uhersko
  • - Úhřetice Úhřetice/52 Mateřská škola Úhřetice okres Chrudim
  • - Ústí nad Orlicí Dělnická 67 Mateřská škola KLUBÍČKO Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Černovír 96 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Heranova/1348 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Knapovec 8 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Na Výsluní 200 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Nerudova 136 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Pod Lesem 290 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Sokolská 165 Mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Lázeňská 206 Speciální základní škola a mateřská škola Ústí nad Orlicí
  • - Ústí nad Orlicí Jehnědí 82 Základní škola a Mateřská škola Jehnědí
  • - Ústí nad Orlicí Orlické Podhůří 59 Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří
  • - Vápno Malé Výkleky 8 Mateřská škola Malé Výkleky
  • - Vendolí Vendolí 135 Mateřská škola Zdravíčko Vendolí
  • - Verměřovice 115 Základní škola a Mateřská škola Verměřovice
  • - Vraclav 52 Základní škola a Mateřská škola Vraclav
  • - Výprachtice č.p. 390 Mateřská škola Výprachtice
  • - Vysoké Chvojno Soběslavova 2 Mateřská škola Bublinka
  • - Vysoké Mýto Štefánikova 397 Mateřská škola Pod Smrkem
  • - Vysoké Mýto Slunečná/220 Mateřská škola Slunečná
  • - Vysoké Mýto Dobříkov 89 Základní škola a Mateřská škola Dobříkov
  • - Vysoké Mýto Tisová 87 Základní škola a Mateřská škola Tisová
  • - Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí Žerotínova/60 Mateřská škola Kamarádi
  • - Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí Lidická/688 Mateřská škola Lidická
  • - Záchlumí č.p. 83 Mateřská škola Záchlumí
  • - Zámrsk č.p. 87 Mateřská škola Zámrsk
  • - Zdechovice 157 Mateřská škola Zdechovice
  • - Žamberk Tylova 1244 Mateřská škola ČTYŘLÍSTEK
  • - Žamberk Dlouhoňovice Mateřská škola Dlouhoňovice
  • - Žamberk Hejnice 60 Mateřská škola Hejnice
  • - Žamberk Helvíkovice 165 Mateřská škola Helvíkovice
  • - Žamberk nám. Gen. Knopa 433 Mateřská škola SLUNÍČKO
  • - Žamberk Kameničná 11 Mateřská škola
  • - Žamberk Masarykovo náměstí 90 Soukromá školka Erudio
  • - Živanice 46 Základní škola a mateřská škola Živanice