Kouzelná fazolka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

Montessori
cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Kouzelná fazolka je soukromá školka, která vznikla v září roku 2012. Školka nabízí předškolní vzdělávání (dle RVP – MŠMT), s využitím projektového vyučování a práce s montessori pomůckami. Kladen je důraz na životní styl (stravování školky zajišťuje společnost Bionea aj.) a všestranný rozvoj dětí a budování vztahu dětí k přírodě, a to dílčím uplatňováním principů lesních mateřských škol. V docházkové vzdálenosti je park Stromovka, který velmi často navštěvujeme. Školka spolupracuje s úřadem MČ Praha 7 - dotované letní příměstské tábory atd. Kroužky: - Keramika - Angličtina - Klub předškoláků - Horolezecká stěna (centrum Mammut) - Sauna - Pohybové hry v tělocvičně - Tancování - Hudební kroužek - Výtvarný kroužek - Relaxační a rovnovážná cvičení Školka pravidelně vyráží na výlety do přírody (destinace dostupné vlakem – Srbsko, Nelahozeves, Praha – Sedlec a další, přírodovědecké stanice v Praze, botanická zahrada aj.) a za kulturou (divadla, výstavy, workshop a dílny). Veškeré kroužky a výlety jsou zahrnuty v ceně školného.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Martina Š.
28.09.2015

Pokud je pravda, že zkušenost se školkou formuje náš vztah k institucím, pak náš syn Šimon získal skvělý vklad do života. Do Fazolky se celý rok těšil, díky přátelské atmosféře a přístupu učitelek neměl problémy s novým prostředím, bavily ho aktivity a získal spoustu nových dovedností. Jako rodiče oceňujeme především skvělou komunikaci, vstřícnost a přístup, kdy "nic není problém". Ocenila jsem i čas, který paní ředitelka i učitelky věnovaly hodnocení pokroků dětí a rozhovoru o nich.

Katka P.
15.09.2015

U práce s dětmi je vždy stěžejní a téměř na prvním místě personální prvek a ten je tady v podání učitelek a jejich přístupu k dětem zajištěn ve směrech směrech perfektně. Holky se dětem věnují opravdu s láskou a velkou dávkou trpělivosti, připravují jim bohatý program, mnohé je naučí, jsou vlídné a chápavé.

J. Fojtikova
14.09.2015

Se školkou jsme byli naprosto spokojeni. Tým učitelek, které práce s dětmi opravdu baví, nápaditý program, výborná komunikace s rodiči. Dcera do školky chodila moc ráda a je na ní vidět, že jí školka mnoho dala. Nejlepším doporučením může být fakt, že u mladšího dítěte ani neuvažujeme o jiné školce.

Lucie Škarvanová
09.09.2015

Děkujeme moc Kouzelné Fazolce, za to, jaká je to výborná školka. Přístup učitelek Helenky, Martinky, Terezky a babičky Elišky :-), jejich srdečnost, trpělivost a přístup k dětem, se jen tak nevidí. Kristýnka na školku vzpomíná, jen v tom nejlepším a my také. Svěřovali jsme naše dítě do školky s klidem v srdci a Kristýnka se do školky vždy těšila a byla spokojená a to je pro rodiče to nejdůležitější. Všem moc doporučujeme a ještě jednou děkujeme Kouzelné Fazolce :-)

Ivy
04.09.2015

S Kouzelnou Fazolkou jsme maximalne spokojeni! Myslim, ze na Fazolce je vyjjimecne, ze delaji svou praci opravdu s laskou! Maximalne respektujici a tolerantni pristup k detem, flexibilita a vychazeni vstric rodicum, osobni pristup, rodinna atmosfera. Moc dekujem!

Katka
03.09.2015

Jsme moc spokojení, že se nám podařilo na Letné najít tak bezvadnou školku, jakou Kouzelná fazolka je. Martinka, Terezka, babička, Eliška a Helenka jsou profesionálky, které ke každému dítěti přistupují individuálně a empaticky. Školka má velmi rodinnou a otevřenou atmosféru. Náš syn by do Fazolky chodil i o víkendu, kdyby to šlo :)

Drahomíra Šmejkalová
03.09.2015

Úžasné učitelky s laskavým a trpělivým přístupem k dětem. Individuální přístup, bohatý program - montessori, výlety, sauna, lezecká stěna, angličtina... Respektující školka - mohu jen doporučit

Jitka Burianová
03.09.2015

Děkujeme týmu Fazolky za respektující přístup, za rodinnou atmosféru, za předávání vědomostí a zkušeností, za báječný program, který dcerku obohatil. Valentinka byla velice spokojená a oblíbila si mimo kamarádky a kamarády také učitelky, hlavně Martinku a Terezku a školkou babičku :-). Vřele doporučuji a přeji dál hodně šťastných dětí v této skvělé školce.

Tereza
02.09.2015

Pro nás je rozhodující, že učitelky ve školce pracují s obrovským elánem a mají spoustu zajímavých nápadů. Pro děti tak připravují opravdu bohatý program.

Gordeeva
02.09.2015

Se školkou jsme úplně spokojení! Pozorné, pečlivé, vstřícné učitelky, kterým se dá klidně a bez obav svěřit dítě. Těší nás, že díky Fazolce odnese Vladěnka té nejlepší vzpomínky na školku. Vřelé doporučujeme!

Petra Vesela
02.09.2015

Naše Julie se těši do školky každý den a to bych opravdu přala všem dětem! Moc díky celému týmu Fazolky!

Klementovi
11.09.2014

Školka s přátelskou atmosférou, partnerským přístupem k dětem a bohatou skladbou aktivit a zážitků. Milé paní učitelky, které respektují všechny stránky osobnosti dítěte. Doporučujeme.

Nina
28.08.2014
Eva Fantova
10.04.2014

Profesionální přístup, vstřícnost učitelu, opravdový zájem o rozvoj deti. Kvalitu výrazně posiluje aktivní účast majitelek na každodenním programu, drží tak vysoko standardy kvality kontinuálně. Velká informovanost směrem k rodičům- učební plan atd. Lze tedy doma na konkrerni témata navazovat. Velký zájem o situaci v rodině, která muze ovlivnit chování dítěte (např. Narozeni sourozence) a v návaznosti na to individuální přístup k dítěti. Pokud bych byla dite, fazolka by pro mne byla jasna volba :-).

Martina
21.01.2014

Úžasná malá školka s laskavým, mateřským přístupem k dětem. Moc jí fandím a všem rodičům doporučuji!!

Dasa J.
15.01.2014

Úžasná skolka s prvky montessori. Mohu jen doporučit.

Jitka Stehlíková
15.01.2014

Školka je po všech stránkách výborná. Nejvíce oceňujeme vřelost, otevřenost a laskavost učitelek, které děti opravdu respektují a mají je rády. Program je velmi všestranný, podporující osobnost dítěte a nepřetěžující, kromě montessori pomůcek se zde děti setkávají i s ročním stolečkem, rozvíjejí své obrazné vnímání při pohádkách a uměleckých aktivitách, a k tomu smysluplný pohyb, vycházky, výlety... Moje tříletá vnučka zde naprosto rozkvetla.

Inés Cardenal
13.01.2014
katerina
12.01.2014

Neni treba opakovat, co jiz bylo napsano v predchazejicich komentarich. Je nam obrovskych potesenim navstevovat tak super skolku s neuveritelne laskavym, profesionalnim a milym pristupem pi.ucitelek k detem a i k nam, rodicum. Vidim neuveritelny pokrok na synovi dany sirokou skalou aktivit a vrelemu pristupu, ktery skutecne skolce nechybi. Vrele diky vsem, strasne fandim at fungujete jeste leta

Lucie
12.01.2014

Úžasná školka, která dává dětem maximum.

silvia
11.01.2014
Ivan
11.01.2014

Moc bych si přál, aby tak krásný přítup k dětem (i rodičům) měli ve všech, i státních školkách.

Anna
11.01.2014

S Kouzelnou fazolkou jsme moc spokojeni, splňuje i očekávání náročných rodičů. O děti zde pečují laskavé učitelky, které mají o děti opravdový zájem a jsou plné elánu. Prostory jsou rozděleny na velkou krásnou a slunnou pracovnu, kde mají děti se stálou a aktivní podporou učitelek mnoho aktivit (včetně práce s montessori pomůckami) a hernu, kde si hrají s běžnými hračkami. Část programu je diferencovaná podle věku dětí. Dcera do školky chodí moc ráda, často si pozpěvuje novou písničku, kterou se zde naučila, nosí první keramické výtvory, začne se saunováním, učí se angličtinu s rodilým mluvčím. Starší děti chodí na lezeckou stěnu a delší výlety, mají předškolní výchovu. Prostory školky jsou nezávislou částí základní školy, dcera je pyšná na to, že chodí do "nejmenší třídy velké školy".

vanda
11.01.2014

Velmi pestrý program pro děti - sportovní i kulturní, řada zajímavých výletů, osobní přístup k potřebám dětí i k rodičům...

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,18 kmFakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity KarlovyNa Výšinách 3/1075Praha 7Veřejná
0,19 kmTvůrčí centrum Child of the PlanetJana Zajíce 21Praha 7 - BubenečSoukromá
0,21 kmSmiling Baby School and NurseryČechova 587/29Praha 7 - BubenečSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.