KinderGarten Střížkov - anglická školka 

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Tomáš M.
22.05.2019

Synové (6+4) chodí do velmi rádi a školka podporuje jejich individuální rozvoj. Děti jsou ve školce rozvíjeny ve všech oblastech v rámci aktivit. Velkou výhodou je i spolupráce s Centrem nadání, předškolní příprava, logopedická prevence, ranní cvičení, pobyt venku či na zahradě. V létě se pravidelně jezdí na školku v přírodě a každý měsíc mají děti zajímavý výlet, např. na požární stanici, na farmu či do knihovny, nebo za nimi přijela policie či se učili první pomoc. Velké dík patří školce v rámci intelektuálního rozvoje dětí, kdy starší syn obstál i při příjímacích řízeních na výběrové školy. Synové se bez problémů domluví i v zahraničí a není je problém přihlásit do lyžařských školek s anglicky mluvícím lektorem.

Petra
31.05.2018

Syn chodí do této školky již více než rok a je zde šťastný. Dříve chodil do jiné anglické školky, ale s touto se to nedá srovnávat. Na Kindergarten Střížkov je fajn, že kromě opravdu osobního přístupu k dětem také poskytují aktivity pro dobrý rozvoj dětí jako je týdenní logopedická prevence, každodenní cvičení celého těla a předškolní příprava. Do anglické školky chodí již od 2 let a nyní v 5 letech mluví velmi hezky s rodilými mluvčími (s rodiči ne, protože takto není zvyklý) bez výrazného přízvuku. Určitě doporučuji dát dítě do školky s rodilými mluvčími, protože jim to do budoucna určitě mnohé usnadní.

Jana
24.05.2018

Do školky se syn těší a když pro něj přijdu tak se divý že už musí domů a to je pro mě důležitý , aby byl spokojený

Lucie
23.05.2018

Obě děti školku milují a nikdy se jim nechce domů. Ve školce je bohatý program, výlety, sportovní aktivity. Obě děti mají rády tvoření ve školce. Personál je milý a ochotný. Ve školce jsou děti jako doma. Perfektní je menší skupinka dětí ve třídě.

Tomáš
21.05.2018

Děti chodi do školky rády a jsou nadšené z programu, kroužků a akcí ve školce. Personál je příjemný a vytváří harmonické prostředí.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,43 kmZákladní škola a mateřská škola Na SlovanceBedřichovská 1/1960Praha 8 - LibeňVeřejná
0,44 kmMateřská škola speciálníLitvínovská 300/7Praha 9 - StřížkovVeřejná
0,54 kmMateřská školaŠtěpničná 1/1964Praha 82 - LibeňVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.