KinderGarten Budějovická

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

blueSoukromá školka
Kristýna Prokešová
25.10.2020

Se školkou KinderGarten Rozárčina jsem opravdu velmi spokojena. Oceňuji zejména vřelý přístup ze stran paní učitelek a zajímavý program (kreativní tvoření, výlety, možnost odpoledních klubů). Příjemné prostředí, kvalitní stravování a nenásilná forma výuky angličtiny je už jen třešničkou na dortu. Jsem velmi ráda, že se mi podařilo pro dceru vybrat právě tuto školku.

blueSoukromá školka
Roman a Daniela
15.02.2020

Se školkou jsme velmi spokojeni a rozhodně jí doporučujeme všem rodičům, kteří chtějí, aby jejich dítě trávilo čas ve velmi příjemném přirozeném prostředí v malém kolektivu. Máme zkušenosti i se státní školkou a syn navštěvoval i školku provozovanou pod záštitou British Council, která tento program ukončila a tak jsme hledali adekvátní náhradu. Tu jsme našli v této školce. Náš syn Adam ji navštěvuje již druhým rokem a každý den se do školky těší. Udělal velké pokroky v angličtině i díky úžasné učitelce Shelby Spring a také v přípravě na budoucí nástup do školy.

blueSoukromá školka
N/A
27.01.2020

kvalitni program a komunikace s rodici. Jsme moc spokojeni.

blueSoukromá školka
TomasF
25.01.2020

Tomas started to attend Kindergarten at the age of 3 (he is currently 5). His first teacher was Natalie Davies (UK), a great energetic person who in combination with a responsible school director and a beloved cook made every visit to Kindergarden a fun and educative at the same time. Overall we appreciate a friendly approach from all employees and a general feeling that the kidergarten was so to speak our extended family. Thank you very much.

blueSoukromá školka
Veronika Cibulova
08.01.2020

Již při prvním setkání s ředitelkami této školky mě nadchlo jejich nadšení, entuziasmus a zároveň profesionalita, dýchla na mě přátelská atmosféra a měla jsem moc dobrý pocit, který mě neopustil dodnes. Náš chlapec chodí do školky již rok, je předškolákem a do školky se těší, neboť má každý den před sebou rozmanitý program. Samozřejmě se připravuje na školní výuku, ale také má dostatek prostoru pohrát si s kamarády, vyběhat v parku, se školkou chodí na tenis, hrají na flétnu a každý týden za nimi chodí logopedka. Především bych ale vyzdvihla, že Filípek mluví fluentně anglicky, má americký přízvuk a nemá nejmenší problém se vyjádřit, vytvořit otázku a rozumí všemu. Což pro mě v tomto věku znamená nejlépe investované peníze. Děkuji celému personálu školky za bezvadnou péči a přeji vám hodně spokojených rodičů a dětí!

blueSoukromá školka
Lenka
12.07.2018

Super skolka/jesle! Zajimavy program, hezke prostredi - ale to nejdulezitejsi - ucitelky pristupuji k detem jako k vlastnim! Dcerka to tam ma moc rada!

blueSoukromá školka
Jana a Jan
12.06.2018

V KinderGarten Budějovická máme obě naše holčičky (Ella 4,5 a Karolína 6,5). Jak naše dcery tak i my rodiče jsme se školkou velmi spokojeni a máme to tam rádi. Nejvíce oceňujeme rodinné prostředí, malé dětské skupiny a dostatek erudovaného nejen anglicky mluvícího personálu. Školku KinderGarten Budějovická doporučujeme všem náročným rodičům, kteří očekávají, že paní učitelky budou dělat svoji práci s láskou a plným nasazením 365 dní v roce. Nesmíme zapomenout na skvělé a vždy usměvavé paní ředitelky Hedviku a Pavlu. Dámy, děkujeme!

blueSoukromá školka
Lucie Vostatková
16.05.2018

Syn je starý 3,5 let, školku navštěvuje několik měsíců. Jsme čím dál tím spokojenější. Při výběru školky pro nás byla důležitá kvalita programu, komunikace s rodiči a laskavost vůči dětem. Kindergarten si zaslouží maximální hodnocení v každém z těchto ohledů. Měli jsme opravdu štěstí při výběru školky.

blueSoukromá školka
Kristina and Jaroslav
30.04.2018

This kindergarten is just what we needed. Everything is done professionally, we have no complaints. It is exceptionally organised and precise. Our daughter goes to kindergarten every day with greatest joy. The staff is very careful, caring and good. The food is of very high quality, varied and delicious. Parents receive a precisely scheduled agenda each week for the coming week, as well as an exact menu. It's important to mention the cozy atmosphere. Children are constantly improving and busy with various activities and games. The music lessons inspired our daughter to play the guitar at home. There are a lot of toys, books etc. Various and frequent trips and events. One of the biggest advantages is the English language, which is communicated daily. In a nutshell - it is just wonderful. We highly recommend it. Thanks for all this! Sincerely, Kristina is Jaroslav

blueSoukromá školka
Gopu Velayutham
29.04.2018

Hi, My daughter joined this school at the age of 2 and the care and the hygiene are really great. My daughter has started to pickup English very quickly and able to communicate completely and properly. We are very satisfied with the school overall. Thank you very much to all staffs and the management for such a care and support to the kids and parents - Gopu

blueSoukromá školka
Kateřina H.
17.01.2018

Mluvím z pozice téměř „školkového experta“, protože jsme jich v posledních letech poznali mnoho. Od státních po soukromé. Školka není o místě o budově o oceněních, ..ale o lidech. Tady mají vše. Vidím velkou zásluhu a práci, která jde přímo ze stran ředitelek. Ta naprostá výjimečnost této školky - oproti ostatním - je v tom, že tady nejen učí, ale podle svých pravidel také jednají. Ředitelky jsou naprosto důsledné, perfektně připravené a precizní. Neustále se proškolují a nové poznatky přenáší okamžitě na učitelky a ty na děti. Stačí se podívat na školní řád nebo plán aktivit a je vám jasné, že jde o profesionály. Nelituji jediného měsíce, kdy posílám školné. Jsou to dobře investované peníze. Školka je neustále vybavována novými hračkami, učebnicemi a zážitky. Tato školka se nemusí bát názoru rodičů ani dětí, kteří tady najdou nejen vzdělání, ale i upřímnou lásku a zájem.

blueSoukromá školka
Broňa Wl.
12.01.2018

Kindergarten Rozárčina je naprosto úžasná školka, i pro menší děti. Syn nastupoval v 16ti měsících, protože předtím chodil do soukromých jesliček. Nyní po 2m je vidět jak vstřícný přístup a vzdělávání hrou pomáhají rozvoji dítěte, stejně jako fajn kolektiv ostatních dětí. Syn je moc spokojený, se všemi pí učitelkami se loučí velmi srdečně, objímá je, stejně tak s ostatními dětmi.... Děti se učí, tvoří, vzdělávají, jsou opečovávané a paní hospodářka Zdenička je dobrou duší, která jim každý den chystá dobrůtky. Původní jesličky byly v porovnání s touto úžasnou školkou jen "odkladiště dětí"... Za sebe i syna mohu jen doporučit. Angličtina s Natalie je třešničkou na dortu a další přidanou hodnotou v řadě, která jednoznačně hovoří pro tuto školku.

blueSoukromá školka
Tatiana
09.01.2018

Dlouho jsme hledali a vybírali, jelikož svěřit někam dítě v 22 měsících na plné 4 dny chce absolutní jistotu, že to je nejlepší co jsme mohli najít. A našli! Prošli jsme si 5 školek ale až tady jsem věděla, že naše nejdůležitější podmínky jsou splněné. Pravidelná komunikace s rodiči; vícejazyčné prostředí, které přirozeně učí dítě kromě jazyků i k toleranci jiných národnosti; každodenní procházky bez výmluv na mokrou trávu nebo na padající listí; žádné přetopené třídy; pestrá strava; spousta rozbíjecích aktivit a výletů. Jediný malinký minus je prostor šaten, který je opravdu stísněný a když se tam potkají 3 rodiče a 3 děti tak je to dost natěsno, na druhou stranu herny jsou prostorné a to je pro děti důležitější. Jsme v KinderGartnu moc rádi a jednoznačně do doporučuji všem svým známým!

blueSoukromá školka
Barbora Halatová
09.01.2018

Se školkou jsme velmi, velmi spokojeni. Syn (4,5 roku) školku navštěvuje druhým rokem a je nadšený, do školky se těší a prosí, zda by mohl chodit častěji. Těší se na paní učitelky, které jsou milé a trpělivé, co budou ve školce zase zajímavého dělat a jaké výrobky vyrábět, jak si na zahradě bude s dětmi hrát, na odpolední kroužky, zvláště pak na hodinu tenisu v nedaleké tělocvičně. Užívá si častá divadelní představení a výlety. Ve školce mu moc chutná. Školka děti vede k samostatnosti a hezkému chování se k sobě navzájem. Agličtina jde sama. Prostě ideální školka. Doporučujeme!

blueSoukromá školka
Petar & Elena Stoilovi
08.01.2018

​ We would like to recommend the preschool with the following points: Extremely appropriate for foreigners such as ourselves; Our kid is now bilingual thanks to the kindergarten; The kids are looked after with great care; The people working are great professionals and give each child enough attention because the groups are small in numbers and not overcrowded; The teachers are native English speakers; There is an excellent program full of study activities, games and trips which are all focused on education; For us, as parents, there is no doubt that this is the best preschool in Prague!

blueSoukromá školka
Barbora Novakova
08.01.2018

Dcera nastupovala ve 2,5 letech a prvních pár týdnů bylo náročných. Zvádli jsme je hlavně díky individuálnímu a velmi laskavému přístupu školky. Ráno se do školky těší a my ji odvádíme s pocitem, že je o ni perfektně postaráno. Školka nabízí pestrý edukační program, skvělou stravu a hlavně pohodovou partu učitelek. Oceňuji i pravidelné informace o tom, jak se děti rozvíjí a jaké jsou naplánovány akce.

blueSoukromá školka
Vladana Vachtlová
17.07.2017

Naprosto perfektní organizace a vedení školky, milé paní učitelky, dobrá parta, zajímavý a pestrý program, výborná strava ... spokojené a šikovné děti :-)

blueSoukromá školka
Eva Váchová
30.05.2017

Kindergarten Budějovická je školka, kterou mohu všem jen doporučit! Naše dcera se v ní velmi rychle aklimatizovala a moc se jí zde líbí! Je to určitě nejen díky profesionálnímu přístupu učitelek, ale i pestrému programu, který je pro děti každý týden připravován. Jako bonus tu mají úžasnou paní kuchařku, takže naše "jindy vybíravé dítě" si ve školce chodí často i pro přídavek!:-)

blueSoukromá školka
Rosalie Brejlova
20.04.2017

Je to skolka bez chyb nase rozmazlene dite ji miluje a pritom se uci anglicky je to jako dalsi rodina

blueSoukromá školka
Jitka Fárová
01.03.2017

Syn si ve školce rychle zvykl, zvláště oceňuji extrémně individuální přístup v průběhu adaptačního programu. Synovi se ve školce moc líbí, rád do ní chodí. Vysoce hodnotím edukační program, který ho rozvíjí komplexně po všech stránkách. Jidelníček ve školce synovi zavidím, je naprosto bez výhrad, jsem z něj nadšená. Myslím si, že vynaložené peníze za školkovné jsou rozhodně výborně investovány do našeho dítěte.

blueSoukromá školka
Barbora Hřebíková
16.02.2017

Se školku jsme velice spokojeni již od okamžiku, kdy do ní dcera ve 20 měsících věku nastoupila. Pozitivně hodnotíme zejména velké množství nadstandardních služeb (lékařské prohlídky, mensa klub, divadelní představení aspoň.), perfektní kvalitu výuky (jazykovou úrověň i obsahovou úrověň-pestrý a vyrovnaný výukový program rozvíjející rovným dílem jazykové, intelektuální, výtvarné, pohybové schopnosti dětí), vstřícný a přátelský a zároveň velice profesionální přístup pedagogů i vedení školky ve vztahu k rodičům a jejich snahu a flexibilitu v případném řešení nestandardních požadavků ze strany rodičů. Líbí se nám také důraz na kvalitní stravu dětí odpovídajících potřebám jejich věku. Prostředí školky je velice příjemné a vždy čisté a školka disponuje pěknou a rozlehlou zahradou. Dceru školka baví a ráda do ní chodí, nestalo se, že by se jí do śkolky nechtělo.

blueSoukromá školka
Eva Loužecká
07.08.2016

Skvělá školka, s individuálním přístupem, profesionálním personálem, velmi zajímavými a různorodými aktivitami každý den, kulturní představení/výlety několikrát měsíčně, v krásném prostředí, s pěknou zahradou a hezkými třídami. Velmi milé paní učitelky, úžasná paní kuchařka a paní ředitelky se moc dobře starají o chod školky a program "výuky". Tuto školku velmi doporučuji!!

blueSoukromá školka
Michaela + Radek
27.06.2016

Kryštůfek nastoupil do školky ve 22 měsících a my měli strach, jak to všechno zvládne. Nicméně po pár týdnech se naše obavy rozplynuly. Velmi tomu napomohl individuální a přátelský přístup všech pedagogů, pravidelné informování rodičů o začleňování do kolektivu i pokrocích Kryštůfka, které byly během následujících měsíců opravdu znatelné. Také jsme ocenili možnost výběru stravy, která byla přizpůsobena synově alergii. Kryštof navštěvuje školku druhým rokem a každý den se těší na své kamarády, paní učitelky i každodenní bohatý a zajímavý program. Školku nebere jako místo kam musí, ale kam se opravdu těší. Velkým benefitem je také výuka anglického jazyka přirozenou formou komunikace s rodilými mluvčími. MŠ KinderGarten Budějovická můžeme vřele doporučit dalším rodičům a dětem.

blueSoukromá školka
Katka HD
15.03.2016

Dcera přestupovala do školky KinderGarten Budějovická z jiné soukromé školky, a ačkoli jsme se změny obávali, vše proběhlo bez jediné slzy. Paní ředitelka ji první den očekávala a hned ji zapojili do každodenního dění. Dcera se do školky vždy velmi těší a to nejen na pravidelné kroužky, ale i na aktivity jako výlety, divadlo apod. Velmi oceňuji také pravidelné emaily s informacemi pro rodiče a přehled aktivit nad rámec každodenní činnosti zasílané s několika měsícním předstihem. Školku mohu opravdu doporučit.

blueSoukromá školka
Marko Stojanić
29.02.2016

Jsem moc rád za to že jsem mohl umístit dítě do školky Kindergarten Budějovická, o dítě je postaráno se vším všudy. Díky jim moje dítě oproti ostatním je ve vývoji daleko vpředu, plně samostatné a má správné moralní hodnoty. Personál je velmi profesionální.

blueSoukromá školka
Lenka Jindrakova
13.01.2016

Naše dcerka navštěvuje skolku již třetím rokem a za tu dobu mohu konstatovat, že se skolka stala milou a důležitou součástí celé naší rodiny. Líbí se nám propracovaný vzdělávací systém, kulturní, společenské a sportovní akce, kterých se děti účastní a v neposlední řadě též společne akce pro rodiče s dětmi. Jako další důležity faktor spatřuji v tom, že naše dcera má možnost pohybovat se v multikulturním prostředí a poznávat tak mravy a zvyky jiných národů a též se setkávat krom denního kontaktu s angličtinou i s jinými světovými jazyky. V neposlední řadě též oceňuji, že skolka pořádá různé vzdělávací workshopy týkající se rozvoje děti pro nás rodiče a též různá preventivní zdravotní vyšetření pro děti.

blueSoukromá školka
Barbara K.
07.01.2016

Naše dcera navštěvuje školku od 20 měsíc věku. Jmsme velice spokojeni s tím jak se i takto malým dětem školka věnuje a naše dcera dělá velké pokroky ve všech směrech vývoje. Velice oceňujem rodilé mluvčí v personálu. Můžeme jen doporučit.

blueSoukromá školka
Petráčková Lenka
02.01.2016

Školku Kindergarten hodnotím po šesti letech docházky mých obou dětí (kluk i holčička) a mohu ji s nejlepším svědomím doporučit. Děti mají bohatý denní program, který je dostatečně rozvíjí jak po duševní, tak po fyzické stránce. Personál je laskavý, milý, mazlící a velmi vstřícný. Vedení školky je přátelské, komunikativní a připraveno s Vámi vyřešit jakýkoli individuální požadavek. Strava výborná respektující případné požadavky na vegetariánskou stravu. Ovšem naprosto nejdůležitější je pro mě to, že si děti vytvořily ve školce pevná přátelství a do školky se vždy těšily a nerady odcházeli....

blueSoukromá školka
Olga Řehořková
18.12.2015

Školku hodnotím velmi pozitivně. První dítě jsem měla v jiném zařízení a pokud mohu hodnotit, Kindergarten je ve více aspektech mnohem lepší. Kindergarten Budějovická má promyšlený program, dobré vedení, které vyjde vztříc. Nic není problém. Velmi chválím pedagogický personál. Paní učitelky jsou super. Dcera se někdy ptá i o víkendu, jestli by nemohla do školky. Chválím i zapojení rodičů, sdílení informací s rodiči, doprovodné programy a například i fakt, že zájmové kroužky se obměňují.

blueSoukromá školka
Eva Muchova
18.12.2015

Do školky chodily obě naše dcery a obě byly maximálně spokojené. I my jako rodiče. Po zkušenostech jinde mohu jen doporučit. Nikdy jsme se nesetkali s nějakým neřešitelným problémem. Personál báječný, vedení nám vyšlo vstříc se vším, co jsme kdy potřebovali.

Frydrychovi
19.06.2015

V případě soukromé školky je třeba vzít v úvahu hrazené školné a realizovaný užitek plynoucí z využívání tohoto druhu vzdělávacího zařízení. V tomto případě neposuzuji školné jako náklad, ale jako velmi výnosnou investici do rozvoje naší dcery. Doporučuji!

Gabriela P.
07.09.2014

Dcerka navštěvuje školku již několik let a do školky se vždy moc těší. Nikdy jsem od ní neslyšela, že se jí do školky nechce, naopak jsem mockrát slyšela, že se jí ze školky ještě nechce odcházet. To je pro mě to nedůležitější. Učební plán je pestrý, je sestavený tak, aby děti bavil i rozvíjel. Děti jsou vedeny k samostatnosti, paní učitelky jsou hodné, vstřícné a zároveň důsledné. Zahrada je malá, ale účelně zařízená, takže děti mají prima prostor, kde si můžou bezpečně hrát. Rodiče mají možnost přicházet s návrhy na zlepšení. Jsme se školkou spokojení.

Alzbeta
12.08.2014

Syn školku navštěvuje již třetím rokem a ani jednou jsem od něho neslyšela: „…nechci jít do školky“. Mít spokojené dítě, které s radostí chodí do školky, ve které skvělý kolektiv paní učitelek rozvíjí jeho schopnosti a vede k samostatnosti je pro nás rozhodující.

Markéta S.
02.07.2014

Perfektně zvládnutý web a celkově mailová komunikace s rodiči. Program je opravdu velmi pestrý a bohatý.Jídlo je sice dovážené ale chutné. Prostory školky i zahrady jsou naprosto nedostatečné (problém soukromých školek, které jsou umístěny do rodinného domu). Personál je mladý, bez výrazných osobních zkušeností a osobně jsem se několikráte setkala s necitlivým přístupem k dětem a řešila to. Školka má velký prostor pro zlepšení. Osobně bych váhala nad doporučením této školky svým přátelům. Své druhé dítě, které bylo naprosto nešťastné jsem raději ze školky "řeťezce" Kindergarten přesunula do jiné školky.

Jana K.
01.07.2014

Školkou prošly postupně všechny tři naše děti, nejstarší byl jedním z prvních dětí, které školka měla. Všechny nastupovaly ve dvou a půl letech, kdy se jim občas stávaly nehody, patlaly jídlo okolo sebe atd. Personál to celé s úsměvem a velmi laskavým osobním přístupem k dětem zvládal, nám rodičům s radostí hlásili drobné úspěchy dětí, nikdy jsme neslyšeli odmítnutí nebo kritiku, že něco neumí - a když něco neuměly, samy učitelky jim to vysvětlovaly a ukazovaly. Děti se na své učitelky a kamarády ze školky těšily a občas se mi stalo, že jsem po příchodu slyšela "mamí, proč jdeš tak brzooo". Takže za naši rodinu mohu školku opravdu vřele doporučit, mají skvělý tým, který drží při sobě a jsou pro naše děti dobrým vzorem.

Nadezda Nevydajlova
30.06.2014

Syn je ve školce teprve měsíc, ale každé ráno s radostí se chystá do školky a pro nás je to moc důlezité.

Vladana Vachtlová
30.06.2014

Skvělé a profesionální vedení školky, přátelské a příjemné prostředí pro děti, pestrý program a výborné jídlo!

Lucia
30.06.2014

Pre mňa a moje deti je to najlepšia škôlka. :)

Martina
30.06.2014

Školku si nemůžeme vynachválit. Bohatý a akční program pro děti, skvělý jídelníček, dobré vybavení a pomůcky, vše je v ceně (školka je sice dražší, ale už se nesetkáte s "dalšími náklady"!!). Nicméně vše je o lidech a ti jsou zde prostě super !!! Obě z našich dětí se každé ráno moc těší a to je pro mne nejlepší vizitka školky..

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,09 kmŠkola Villa Luna - Bilinguální školka a jesleRozárčina 25Praha 4 - KrčSoukromá, Jesle
0,10 kmJesle a miniškolička Naruby - Praha 4Krčská 146/47Praha 4 - KrčSoukromá, Jesle
0,33 kmMateřská škola MatěchovaMatěchova 1069Praha 4 - KrčVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.