KinderGarten – Anglická školka - Kunratice

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Simona Radová
15.07.2015

Do této školky chodila jak dcera (od září již žákyně 6. třídy) tak syn – nyní téměř prvňáček. Se školkou jsme byli maximálně spokojeni a děti chodily do školky s radostí a s úsměvem. Nikdy jsem nezažila ráno pláč a fňukání, že se jim do školky nechce. Přístup k dětem je individuální, nic není problém a na všem se dá dohodnout. V učitelském kolektivu je vždy i jeden muž, paní učitelky jsou opravdové profesionálky a paní Lenka, která se stará o plná bříška dětí, je tak neuvěřitelně milá a ochotná, že děti mají ve školce opravdu vše, co potřebují. Navíc s dětmi jezdí každý rok na školku v přírodě, v zimě na hory lyžovat, o prázdninách mohou jet na tábor a pokaždé je o děti dokonale postaráno, na facebooku jsou každý den fotky a vyprávění, co děti celý den dělaly. Školka pro děti dělá i spoustu akcí – děti chodí do divadélek, zoo, jezdí na výlety, ale byly třeba i na návštěvě hasičské stanice nebo za nimi do školky přijela městská policie. Angličtinu se ve školce děti učí naprosto přirozeně. Dcera dnes mluví bez přízvuku a v deseti letech zvládla cvičně na jedničku státní maturitu z angličtiny. Celému kolektivu školky Kindergarten patří náš obrovský dík!

Marcela Medková
10.07.2015

Výběr kvalitní školky je pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí pro své malé děti mnohem víc než jen hlídací službu, časově náročná aktivita. Když se však rozhodnou pro anglickou školku KinderGarten Kunratice, nejen že ten čas „ušetří“, ale navíc získají i úsměv svých dětí. Protože tato školka OPRAVDU přináší dětem úsměv. Každý den. :o) Za tím spokojeným úsměvem dětí ve školce (navzdory tomu, že se zde mluví nemateřským jazykem) můžete najít: - pocit bezpečí, neboť všechny děti jsou svými učiteli respektované ve své individuální odlišnosti, - přátelskou, pohodovou rodinnou atmosféru, vhodnou k rozvíjení dětí po všech důležitých stránkách (sportovní, kulturní, celostní rozvoj individuální i skupinový), - klientsky orientovaný přístup vedení školky a stabilní tým profesně i lidsky kvalitních učitelů, kteří dělají svou práci poctivě, opravdově, s láskou a přívětivým humorem, s pozitivním dopadem a jasně viditelnými výsledky, takže z těchto usměvavých dětiček za pár let vyrostou zdravě sebevědomí předškoláci, schopní pracovat individuálně i v kolektivu a domluvit se (také) v angličtině. Mám jednoho takového doma, tak vím, o čem mluvím ;o) – celému kunratickému týmu za to patří můj obrovský dík a respekt k jejich práci - dobře si uvědomuji, jak náročná je práce s malými dětmi. V dnešním světě není moc věcí, které bych mohla s naprosto čistým svědomím doporučit jiným. KinderGarten Kunratice je ale výjimka – moje celková zkušenost s touto školkou je opravdu výborná a školka jako taková má mou naprostou důvěru. Bezezbytku totiž naplnila a v mnohém dokonce předčila mé očekávání, jak má vypadat kvalitní (anglická) školka.

Roman Kříž
10.07.2015

Personál to opravdu baví a naplňuje.

Zuzana Vránová
07.04.2014
Jolana Špráchalová
16.01.2014

Naše Editka navštěvuje školku již čtvrtým rokem, od jejích dvou let. Spokojená je jak ona sama, tak i my rodiče. Velmi milí učitelé a většinou i jeden mužský, což považujeme za super věc. Mají plno aktivit a činností, děti se rozhodně nenudí.Školka je v pěkném prostředí rodinné vily v centrální části Kunratic, s pěknou zahradou a hned vedle parku, který také hojně využívají.A navíc je super, když děti rozumí a později i mluví anglicky Naše Editka je tak schopná domluvit se i s našimi kamarády ze zahraničí, s anglicky mluvícími sousedy či na dovolené. Rádi doporučujeme !

Karolína Veberová
10.01.2014

Co je nejlepším hodnocením školky? Přece dětský úsměv, spokojený rodič. A to nám tato školka umožňuje a ještě k tomu, naše dcerka mluví anglicky. Kačenka chodí do školky ráda a nás rodiče těší, že k ní je individuálně přistupováno. Tuto školku můžu jen doproučit, protože odcházim do práce v klidu, že je o mé dítě soprocentně postaráno. A ještě se něco nového dozví.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,26 kmMiniškolka U motýlkůGolčova 24/7Praha 4 - KunraticeSoukromá, Mateřské centrum
0,35 kmŠkolka Naše chaloupkaValcířská 396/5Praha 4 - KunraticeSoukromá
0,40 kmMateřská škola KunraticePředškolní 880Praha 4 - KunraticeVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.