KinderGarten – Anglická školka - Černošice

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá

cs aj

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Lenka
05.04.2017

Myslím, že kto hľadá kombináciu škôlky s kvalitným programom pre deti, profesionálny prístup pedagógov a príjemné prostredie, nebude sklamaný. Mojim 3 deťom sa v škôlke páči. Oceňujem prístup učiteľov a riaditeľky k riešeniu problémov. Túto zimu boli deti na 5 dňovom lyžiarskom zájazde. Klobúk dolu za organizáciu - deti prišli vysmiate a hlavne, naučili sa lyžovať :-) Za jediný nedostatok považujem to, že moje deti nie sú motivované hovoriť anglicky, ak vedia, že učitelia rozumejú po česky. Nepovažovala by som to za problém, ak by chodili do tejto škôlky 5 dní v týždni. My máme skrátenú dochádzku (čo nie je problém škôlky, ale naše rozhodnutie) a za takýchto podmienok je posun v angličtine oveľa pomalší. Škôlku jednoznačne odporúčam, ak uprednostňujete rodinný typ škôlky s pestrým programom. Navyše, tento rok je v ich pedagogickom zbore dobrá kombinácia učiteľov - bolo by dobré, ak by ostalo toto zloženie aj naďalej...

karmen
23.04.2016
martina slechtova
23.03.2015

profesionalni pristup hravou formou, rodinne prostredi, zaroven propracovany vyukovy program, spousta napadu a kreativnich cinnosti, respekt k individualite deti a jako bonus stravovani v biokvalit

Monika Loeblová
05.02.2015

Moje dcera,nastoupila do této školky jako předškolačka a je z ní nadšená. Do té doby nepolíbená angličtinou,ale díky citlivému a profesionálnimu přístupu personálu zvláda vše bez stresu.

Andrea Češková
12.02.2014

Obě mé dcery jsou ze školky nadšené, byť již ta starší odešla do první třídy základní školy. Ale vždy se jim ve školce líbilo a je radost je tam dávat.

Radka Kruf
09.01.2014

Máme 4 cěti a v minulosti jsme prošli různé školky. Tato je absolutně nejlepší. Skvělé učitelky, krásné zazemí krásné vily s velkou zahradou.

Andrea B.
08.01.2014

Školku navštěvují zatím dvě ze tří našich dětí.Program pro děti je velmi pestrý až nadstandardní.Personál je profesionální,velmi milý a přátelský.Prostory školky splňují veškeré potřeby dětí,jak svým vnitřním uspořádáním a vybavením,tak hezkou zahradou s venkovními hracími prvky.Děti chodí do školky s nadšením a jsou zde velmi spokojené,což je pro nás prvořadé

Magdalena Prunerova
08.01.2014

Do školky mi chodí oba synové od svých 20 měsíců. Starší půjde tento rok do školy a mladšímu budou 3 roky. Oba jsou velmi spokojení jak s velmi profesionálním personálem, tak s programem. Jsme rádi za možnost lyžařských výcviků, školky v přírodě, plavání a jiných aktivit v rámci školky.

Michaela Hošková
08.01.2014

Školka má skvělý program pro děti. Učitelky a lektorky se dětem plně věnují. Zároveň učí děti samostatnosti. Skvělý přístup i k rodičům a perfektní komunikace. O svém dítěti víte úplně vše. Máte tak dokonalou zpětnou vazbu.

Klára M.
08.01.2014

Ve školce máme obě své děti (dceru a syna).Děti jsou moc spokojené a my tím pádem také. Program který školka nabízí, není schopna žádná státní školka poskytnout a proto jsem zde nechala i dceru, která je nyní předškolačkou a do státní by se dostala. Angličtina je příjemným bonusem :-)

Markéta Dvořáčková
08.01.2014
Zuzana
08.01.2014

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
1,15 kmMateřská škola ČernošiceKarlická 1170ČernošiceVeřejná
1,39 kmMateřská škola VápenicePod Ptáčnicí 2158ČernošiceVeřejná
1,55 kmMateřská škola KvítekStřední 2121ČernošiceSoukromá

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.