Kája a Pája - dětský klub, školka, jesle

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Dětský klub Kája a Pája - školka, jesle

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Renča
27.01.2014

tety mají moc pěkný přístup k dětem,program je nadstandartní,kreslení,básničky... chybí zahrada

Zuzana
19.01.2014

Dcera navštěvuje odpolední kroužek a jsme obě moc spokojené. Zvyká si na dětský kolektiv a autoritu a už se moc těší do státní školky. A já už ted vím, že díky klubu Kája a Pája zvládne vstup do velké školky v pohodě a bez stresu.

Jitka a Filípek
18.01.2014

Ve školce Kája a Pája je nejmilejší osobou zdravotní sestřička Alenka, která v tomto klubu působí již mnoho let a kterou děti doslova milují. Je velmi laskavá, vstřícná a trpělivá. Je potřeba vyzdvihnout její citlivý přístup k dětem a jejich potřebám, lásku ke své své práci. děkujeme, že jsme s ní mohli být. Paní Romana vytváří s dětmi nápadité a moc pěkné výrobky z keramiky, vždy se usmívá. Jednání s paní Pavlou bylo vždy pohodové a bezkonfliktní, pokaždé jsme se spolu dohodly na spolupráci.

Lucie Eriksen
17.01.2014

Kaja a Paja je mala rodinna skolka s pratelskou atmosferou, vstricnym a vzdy ochotnym personalem. Tety (pani ucitelky) se detem venuji s maximalni peci a laskou, vymysli pro ne bezva aktivity a programy a vzdy nas privitaji s usmevem a dobrou naladou. Jsem moc rada a vdecna, ze se muzu v Kajovi plne spolehnout s peci o mladsiho syna, ktery skolku navstevuje od 20 mesicu a chodi zde velmi rad. A kdyz je potreba, vyuzivame tety i na hlidani deti po zaviraci dobe :-) Pro kluky je to prijemna zmena a my vime, ze je o ne v nasi pritomnosti vyborne postarano. Rada bych jeste podotkla, ze oteviraci hodiny (skolka je otevrena i pres prazdniny)a cena skolky v pomeru s kvalitou je opravdu k nezaplaceni. V lete planujeme pro starsiho syna s Kajou a Pajou tabor a mladsi se taky brzy prida. Skolku vrele doporucuju vsem rodicum, kterym zalezi na tom, aby jejich deti byly v prijemnem prostredi, kde o ne bude postarano s veskerou laskou a porozumenim.

sylvie
16.01.2014

Školičku i kroužky si užívají oba naši kluci už 4 roky a budeme dál pokračovat. Díky!

kajadufinka
16.01.2014

Jezdím s Kájou a Pájou na tábory a na táboře ani jako rodiny s dětmi se není prostor nudit, stále nabitý program vymyšlený s chutí a a dobře připraven. Školka je také skvělým zázemím pro děti.

Milda s Matýskem
16.01.2014

…můžu jenom doporučit, s Kájou a Pájou jsme prožili nejeden příjemný zážitek.

Ála Machová
16.01.2014

Jsme spokojeni…...;-)

Štěpánka Slavíková
16.01.2014

Nejlepší školička a jesličky na Praze 2 a 10. Vřele doporučuji,mají velmi příznivé ceny

Prcek
15.01.2014

Do této školky jsem již cca před rokem začala dávat svého syna. Od této doby, co školku navštěvuje, krásně se rozpovídal, je veselejší a každý den mi při odchodu domů vypráví plno veselých zážitků. Jsou zde velice hodné "tety" (paní učitelky) a prostředí školky - prostory působí moc příjemně. Syn navštěvuje i sportovní kroužek, který vede jedna z paní učitelek. Vždy se tam dobře vyřádí :) Děkuji personálu.

Romish
14.01.2014
Eva Suchomelová
14.01.2014
kamila
14.01.2014

Super mužu doporučit.Příjemný personál.

Marcela K.
14.01.2014

Super školička a super lidi, co ji vedou a provozují!!!! Můžu vřele doporučit.

Johana
14.01.2014

Fajn školička, můžu doporučit. příjemná rodinná atmosféra, malý kolektiv ,děti se tam cítí jako doma.

Dufinka
14.01.2014

Milý klienti, moc Vám děkuji za krásná slova o školičce, učitelkách a programu klubu. Jsem velice ráda, že to co děláme má smysl a vidím výsledky. Letošní rok oslavíme v říjnu 10 let od otevření klubu a školky. První malý klient v roce 2004 byl chlapeček, který klub už nenavštěvuje, ale přesto je Káje a Páje věrný - jezdí každý rok na tábor. Této mamince paní Jitce moc děkuji, že všechny tři děti do loňského roku aktivně využívaly kroužky i školku. Zachovejte nám i nadále přízeň. Těšíme se na vás v klubu Kája a Pája:-).

Lucka B.
14.01.2014

Určitě doporučuji :-) Školička je perfektní, děti ji rády navštěvují, protože je zde skvělý personál. Já sama jezdím s klubem na letní a zimní pobyty jako vedoucí a musím říct, že je zde skvělý program, děti se dobře baví, něco se i naučí a ještě k tomu si vždy odvezou hromady dárků. Takže neváhejte a určitě školičku navštivte :-)

Terezie
14.01.2014

Do školky Kaja a Paja jsme s dcerou začaly chodit před šesti lety jednak do školky a také na kroužky. Kolektiv školky nám přirostl k srdci a od té doby stále s Kájou a Pájou jezdíme na letní i zimní pobyty, kde je pro děti vždy zajištěn bohatý program. Dcera je nadšena a proto mohu školku i celý klub vřele doporučit.

Petra z Kodaku
14.01.2014

Dcera chodila do školky od 18-ti měsíců do 3 let a byly jsme maximálně spokojeni se stravou, přístupem, aktivitami, kroužky, otevírací dobou i cenou. I letos v létě, ačkoliv je jí už 6 let jsme využili pár dní školičku, když nám přes prázdniny vypadlo hlídání a paní majitelka nám ochotně vyšla vstříc. Mladší dcera až dosahne přijímacího věku bude v docházce pokračovat. Jsem moc ráda, že Kája a Pája existuje.

Mira
14.01.2014

Školičku mohu doporučit, dcera navštěvuje školku od září a jsem velice spokojen, dcera každý den vypráví zážitky ze školky. Vždy nás překvapí novou písničkou či básničkou.

Marie Issak
13.01.2014
Leona
12.01.2014

S Kájou a Pájou jezdí dcera už několik let na letní i zimní soustředění. I já ji ráda doprovázím ,neboť je tam skvělá parta lidí.Vždy k naprosté spokojenosti :o). Program je vždy pestrý i naučný. Vedoucí mají výborný přístup k dětem.

Gábi
11.01.2014

Do školky chodila má dcera, byla jsem nesmírně spokojená a ona taky. Pozitivně hodnotím přístup k dětem i k rodičům. Dcera již chodí do státní školky, ale o prázdninách jsem opět dohodnuta, že se do Káji a Páji vrátí. Navštěvovaly jsme i kroužky, které školka nabízí a také na ně mohu pět jen chválu. Byli jsme s celou rodinou i na víkendovém pobytu školky na horách, bylo to super.

martina
10.01.2014

Starší dceři je 9 let, od mala jsme navštěvovali kroužky pořádané Klubem Kája a Pája. Naprosto profesionální přístup byl důvodem proč jsme rok co rok kroužky navštěvovali. Do dnes se dcera účastní letních a zimních táborů, které jsou bezkonkurenční. A souhrou okolností se nás klub jen tak nezbaví :-). K naší starší dceři přibyla druhá, dnes již téměř dvouletá a už se těšíme na další úžasné zážitky s klubem.

Klára
10.01.2014

Se školkou jsme byli velice spokojeni, Matěj do ní chodil rád a hodně se zde naučil. Byli jsme se školkou i na prázdninovém táboře (pro rodiče s dětmi), který byl úžasný. Hezké prostředí, bohatý program, naprostá spokojenost.

Daniela
10.01.2014

S Kájou a Pájou jezdí dcera už několik let na letní soustředění a vždy je tam moc spokojená. Program je vždy pestrý a i naučný. Vedoucí(učitelky) mají výborný přístup k dětem , kterým se věnují naplno a s pochopením.

Táňa
10.01.2014

Skvělý personál s citlivým přístupem k dětem. Pestré aktivity. Široký výběr kroužků.

Věra Velemanová
10.01.2014

Máme s tímto zařízením už pětiletou zkušenost - syn sem chodí od svých 2 let na kroužky, poté navštěvoval zdejší školku, zatím dvakrát jsme byli s Kájou a Pájou na prázdninovém pobytu a nemůžeme si toto vše vynachválit: obětavý, moudrý a tvůrčí personál, spolehlivost, vstřícnost - to je to, co nás sem stále poutá. Děkujeme.

Jana
09.01.2014

Příjemné prostředí, fajn paní učitelky, super výběr kroužků. S dcerou navštěvujeme již od jejích 2 let. Nyní je jí 5 a jsme stále obě moc spokojené:-)

Irena
09.01.2014

Příjemn školka a personál, který se dětem věnuje. Doporučuji

Jana
09.01.2014

Příjemné paní učitelky, na které se naše dcerka každý den moc těší. Se školičkou byla i na výletě a vrátila se úplně nadšená. V létě jsme s Klubem Kája a Pája odjeli na týden na hory. Pobyt s celodenním programem byl skvělý a už se těšíme opět na léto.

Jitka
09.01.2014

Úžasná školka, kde se dětem opravdu věnují. Se synem, kterému je teď už 8 let, jsme od mala navštěvovali i kroužky pořádané Klubem Kája a Pája. Ohromně nám pomohlo cvičení, které vedly paní učitelky. Syn má zdravotní omezení, a proto jsem měla určité obavy. Ale paní učitelka se mu věnovala a pod jejím odborným vedením se hodně zlepšil. A výtvarný kroužek jsem si užívali oba. Výtvory máme doma ještě pořád vystavené!

Zajda
09.01.2014

Kouzelná školička, skvěle vybavená, milé paní učitelky. Děti mají o zábavu postaráno po celý den. A při zábavě se toho spoustu naučí, ani o tom neví.

Kuliška
09.01.2014

Jsem nadšená. Perfektní slečny i paní učitelky, usměvavé, nic není problém, vyčerpávající hodnocení dne dcery ve školce. Mám perfektní přehled co dělají, jak jí a pije. Dcera s nadšením vypráví, tancuje a zpívá i doma, vyžaduje to i po nás. Krásně připravený program dne, do poslední minuty ve školce. Když pro ní přijdu do školky: ve dveřích hlásí, že zítra zase přijde. Baví tím celou školku. Prostor školky je příjemný, v odpoledních hodinách dcera využívá i kroužků, které jsou vedené profesionálně: keramika - můžu doporučit. V létě jezdíme i s klubíkem Kája a Pája na letní pobyty od 2měsíců dcerky. Poprvé letos v zimě podnikneme lyže. Cena za školku? Jsem spokojená. První měsíc chodila dcera jen na 8 dnů v měsíci. Teď chodí už každý den. Doporučuji

miroslav harant
09.01.2014

prijemne pani ucitelky,dcera skolicku navstevovala asi rok a pul,byla velice spokojena,naucila se spoustu veci. adaptace ve statni skolce probehla v poradku.

Eva
09.01.2014

Školku navštěvovaly obě moje děti a obě s radostí. Oceňovala jsem příjemný a osobní přístup k dětem i ke mně, dostatek informací a skvělý program. Starší syn si i po dvou letech pamatuje básničky a výtvory, které dělali, a o školce mluví s nadšením.

Messi
08.01.2014

Školičku pravidelně navštěvuje moje dvouletá dcera,ráno se těší,díky profesionálnímu přístupu všech se adaptovala téměř okamžitě.Jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit. .

Gabriela Hendlová
08.01.2014

Soukromá škola s velmi příjemnými učitelkami, které s dětmi dělají spoustu aktivit.

Pavla Jandová
08.01.2014

Jsem se školičkou velice spokojená. V této školičce vyrostla moje dcera, které je teď 12 a můj syn, kterému je 7 let. Určitě bych znovu tuto soukromou školičku využila. Je otevřena i přes celé letní i zimní prázdniny. V současné době školku navštěvuje neteř, které jsou 2 roky.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,04 kmKouzelné školy - mateřská škola a základní školaKodaňská 54/10Praha 10 - VršoviceSoukromá
0,19 kmMateřská školaKodaňská 989/14Praha 10Veřejná
0,26 kmMateřská škola HradešínskáHradešínská 17/1974Praha 10Městská

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.