Jesle Skalka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Petra
04.09.2019

Dcera začla navštěvovat v jednom roce, první dojem byl okamžitě pozitivní, zvykání naprosto bez problémů, dva roky perfektní péče, kdy se tety staly opravdu tetami-rodinou. U dcery byl znát rychlý pokrok ve všem, od stolování přes komunikaci, chování, nastavení režimu, až po uměleckou stránku, zpívání, malování...Spokojené vysmáté dítě, spousta písniček, koupání, bude nám to chybět. Doporučuji.

Eliška Klementová
14.08.2019

Jesle Skalka se staly takřka synkovým druhým domovem. Začal sem chodit už v jednom roce (ze začátku na chvilku, později na celý den) a vždy zde byl naprosto spokojen, často ani nechtěl domů. Tety se o něj staraly jako o vlastního, vždy jsem měla pocit že je ve skvělých rukou a dělal ohromné pokroky. Individuální, maximálně kvalitní a zároveň vřelá péče. Chcete-li dopřát dítku při startu do "školkového života" to nejlepší, Jesle Skalka jsou správná volba.

Eva Kozich
01.08.2019

V jeslích Skalka jsme byli velice spokojení. Syn je začal navštěvovat v jednom roce. Přístup obou tet k dětem je profesionální a při tom velmi vřelý. Vždy jde v první řada o to, aby dětem bylo v jeslích dobře a aby byly spokojené. Individuální požadavky nejsou žádný problém. Děti se učí, jak se k druhým hezky chovat - objetí a pohlazení jsou běžnou součástí dětské komunikace. Tety velmi aktivně komunikují, což oceníte nejvíce při zvykání na začátku. Opravdu doporučujeme.

Martin
17.01.2019

Jsme radi, ze nase dcera mohla navstevovat jeslicky Skalka. Tety jsou skvele a detem se plne venuji. Nikdy jsem se nemusel v jeslickach ptat, jaky maji program, protoze nam to dcerka vzdy sama predvedla. Je dobre pripravena na “velkou” skolku, ale bude se nam po tetach styskat. Jeslicky Skalka muzu vrele doporucit.

Kristýna Železná
02.11.2018

Jedná se o úžasné jesle pro předškolkové děti. Obě paní učitelky/tety jsou vystudované zdravotní sestry a na každém kroku je vidět, že mají děti rádi. Máme více jak roční zkušenost a za celou dobu jsme nezažili dítě, které by tam nebylo rádo. Jejich milý přístup a láska k dětem je cítit všude. Opravdu doporučuji, Vaše děti tam jsou v těch nejlepších rukách.

Milada
15.10.2017

Jesle Skalka naprosto předčily naše očekávání a považujeme je za nejlepší v širokém okolí. Mají k dětem neuvěřitelně láskyplný přístup, jako by byly jejich vlastní. Vše je podřizováno potřebám dětí, nám rodičům bylo vždy vycházeno maximálně vstříc, např. ohledně docházky, po telefonu jsme dostávali aktuální informace a fotky. Dcera byla opravdu spokojená  a šťastná, těšila se na další den, naučila se spoustu písniček, říkadel, poprosit a poděkovat, chovat se v kolektivu, stolovat. Doporučujeme!

Elisabetha
18.09.2017

Toto zařízení bych ani nenazvala zařízením, jsou to spíše "příbuzné", opravdu se chovají k dětem velmi ohleduplně a mají je rádi.Nikdy bych nevyměnila tuto školku, kdybych nemusela. Můj syn tam chodil velmi rád a nikdy jsem ho nemohla dostat domů. Tety mají individuální přístup a dětem se věnují. Velmi doporučuji.

Daniela
05.09.2016

Naše holčička již vyrostla a přecházela do školky - také soukromé. Musím konstatovat, že se nic nevyrovná těmto jeslím a že je velmi těžké po službách, servisu, poradenství, pochopení a pomoci, které známe z jesle Skalka novou školku přijmout. Naše holčička tam byla moc šťastná a jsem ráda, že měla takový vstup do kolektivu. Vřele všem doporučuji.

Lenka Kopecká
25.02.2016

vřele doporučuji

Anna Tachovska
12.02.2015

Deti jsou zde na prvnim miste. Urcite doporucuji.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,30 kmDětský klub SkalníčekKonojedská 51Praha 10 - StrašniceSoukromá, Jesle
0,35 kmAnglická školka Kryštof - SkalkaNedvězská 2223/29Praha 10 - StrašniceSoukromá
0,37 kmMateřská školaNedvězská 27/2224Praha 10Veřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.