Jesle Praha 3

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná, Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Veronika
18.07.2020

Dobrý den, zajímá mě jestli tam je ještě ta zla vychovatelka případně jaké jsou aktuální zkušenosti s jeslemy. Děkuji

Jana Serences
07.12.2016

Dobry den,muzu se zeptat na jmeno te vychovatelky?Hledam pro syna jesle ale pokud tam jeste pracuje ta dotycna o ktere si tu ctu ve vasich komentarich tak se tam nema cenu jit ani podivat.Dekuji predem za odpoved.

zuzanela
05.09.2016

zensky a proc tam ty deti davate kdyz to vidite a slysite jak ta ucitelka s nimi zachazi?!? my dali syna dneska po druhe na zkousku a byli jsme v soku jak s nim vychovatelka jednala pri prijeti do tridy!!! muj muz ji malem dal pres hubu! musela jsem ho na chodbe uklidnovat. takze syna jiz davat do tohoto zarizeni nebudeme a radsi si priplatime soukrome jesle kde vime ze je vse v poradku a hlavne s nami ucitelky normalne komunikuji a syn se tam neboji.

L.J.
31.03.2016

Souhlasím s hodnocením Katky (16.10.2015) a s mínusy M.O. (23.7.2015). Náš syn o jedné tetě říká, že se mu nelíbí, že ho bije, a vždycky mi hlásí, když už odešla. Ani po půl roce si ještě nezvyknul. Byla jsem svědkem, jak jedno plačící dítě tahne za nohu po dlažbě. Být vychovatelkou musí být velmi těžká práce, a všechny obdivuji. Ale je to spíš poslání. Když se to někomu nelíbí, ať to nedělá. Jinak je prostředí krásné, ostatní tety jsou milé, s dětmi stále něco tvoří, strava podle jídelníčku taky vypadá dobře. Erární oblečení bylo pro nás ze začátku problém (zvyknout si na dvojí oblékání...), ale jinak super, že nemusíme skoro nic prát a kupovat. I když někdy máme tepláčky jen po kolena :-).

Katka
16.10.2015

Začala jsem dávat dítě od září do těchto jeslí a chování jedné ze sester je tedy hrozné.Několikrát jsem vyslechla za dveřmi hrubé jednání a nadávky na děti.Moje dítě každý večer pláče,že do jeslí nechce.Teta je zlá.Nevím,proč s takovým přístupem tam pracuje.Ostatní její kolegyně jsou příjemné a usměvavé.

M.O.
23.07.2015

Jesličky jsou to opravdu krásné a velice prostorné. Syn si je velice oblíbil, navíc ve školením roce 2014/2015 se sešla opravdu dobrá parta. Hlavní plusy: - pravidelní výtvarná, pohybová a hudební výchova - velká zahrada - erární oblečení jak pro hru dnu, tak i venku, čímž odpadá neustále praní a nošení náhradního oblečení - opravdu hezké a velkorysé prostory upravené pro ty nejmenší Hlavní minusy - malá interakce personálu s rodičem, o všech podstatných věcích se dovídáte z nástěnek, nebo pomocí odkazů ve skříňkách - jen málokdy vychovatelky dovolí dětem využívat zahradu plnohodnotně (např. pískoviště otevřeli pár dní v roku) - proces odplenkování (zejména při odpoledním spánku) byl neobvykle dlouhý. Pleny na spaní vytrvale nasazovali i dětem, které již několika měsíců doma spí bez nich - ven se chodí pouze jednou denně

V.K.
25.03.2015

S jesličkami jsme velice spokojeni. Syn sem chodí velice rád. Personál je vždy dobře naladěn a poskytuje dětem velice vlídné prostředí. Velice pěkná i zahrada a nyní po rekonstrukci i krásné vnitřní prostory. Jesličky nabízí i pestrý program pro děti, o kterém svědčí i "výrobky" a výkresy dětí

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,08 kmRodinné a kulturní centrum Nová TrojkaJeseniova 519/19Praha 3Mateřské centrum
0,26 kmMateřská školaJeseniova 1680/6Praha 3Veřejná
0,30 kmMateřské centrum Mici - nonstop školkaRoháčova 1095/77Praha 3 - ŽižkovSoukromá, Mateřské centrum

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.