Jesle Pardubice

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Veřejná, Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Ondrej Majerník
07.08.2019

Jesličky máme moc rádi. Je tam pro děti veliká zahrada a hezká herna. Tety zvládají situace všeho druhu bravurně, s dětmi aktivně pracují a plánují zajímavé akce. Stravu a pitný režim hodnotím také hodně pozitivně.

Kateřina
23.07.2019

Jesle Ratolest můžu jen doporučit. Ať už se jedná o prostory vnitřní (prostorná herna, oddělená ložnice) či vnější (nádherná zahrada), pestré stravování a dodržování pitného režimu. Ale hlavně velmi dobrý přístup tet k dětem. Musím říct, že tety jsou profesionálky a děti je mají rády. Chodila tam starší dcera a vždy se tam těšila. Nyní dochází mladší dcera a taktéž je spokojená.

Jakub D.
19.07.2019

Naprostá spokojenost!! Rozhodně nechápu komentář paní Veroniky. Přístup k dětem naprosto perfektní.

Pavla Kroulová
17.06.2019

Jesličky Ratolest všem maminkám doporučuji. Prostory pro děti jsou krásné, personál dětských skupinek profesionální a zároven lidský a k dětem empatický. Jídelníček vypadá pokaždé zajímavě, program mají děti pestrý.Jsme maximálně spokojeni a hlásíme i druhé dítko. Nejvíce si hodnotím schopnost tet vést již tak maličké děti k samostatnosti s úsměvem.

Michal Novák
04.06.2019

Syn začal navštěvovat jesličky od 1 roku a 9 měsíců. Na svůj věk a hlavně díky přístupu personálu si zvykl velice rychle a do jesliček se vždy těšil. Je až obdivuhodné sledovat jaké pokroky jsme u něho mohli každý týden vidět. Jesličky mohu všem doporučit!

Veronika K.
03.06.2019

Dcera chodí do jesliček a jsme naprosto spokojeni. Tety se o děti vzorně starají, jejich přístup je naprosto profesionální. Pro děti vymýšlí zajímavý program. Samozřejmostí je pěkné, čisté prostředí a velká zahrada. Jesličkám dávám pět hvězdiček a všem doporučuji.

Lucie K.
01.06.2019

Maximální spokojenost a vřele doporučujeme. Naše holcicka chodí od 2,5let do jesliček a nemůžeme si přístup tet vynachválit. Program a to jak se dětem věnují je supr. Až je mi líto ze musím holčičku poslat do státní školky.

Jitka S.
30.05.2019

Nechápu komentář paní Veroniky. Ano, děti tam mají erární oblečení, což je pochopitelné vzhledem k jejich věku a větší možnosti ušpinění, ale oblečení je vždy čisté a pokud se dítě ušpiní, hned ho převlečou. Adaptační období tam je, první den s rodiči, druhý den na dopoledne a týden chodí hned po spinkání. Všechny děti, které tam chodí to zvládají a nevidím v tom problém. Žádné dítě tam nemusí být hned 8 hodin! Vše je o domluvě. Syn chodí už druhý rok a je nadšený. Tety jsou skvělé a o děti se perfektně starají. Děti mají program, trénují na besídky, jesle jim zařizují i různé akce, mají Vánoce a dárečky, oslavy narozenin. Na jídlo si vůbec nemůžeme stěžovat, vše perfektní! To co bych syna doma učila dva měsíce, v jeslích to uměl za dva týdny. Perfektní personál, krásné prostředí, super jídlo, ochota. Všem, kdo váhá, doporučuji všemi deseti. Nám budou jesličky a hlavně tety moc chybět. :)

Blanka Jankovská
30.05.2019

Dcera chodí do jeslí (skupina Zajíčci) už od 14 měsíců a je tam naprosto spokojená a tím pádem i já. Výborný přístup personálu, velmi příjemné prostředí, super program, rozmanitá, zdravá a pestrá strava. Tety si s dětmi nejen hrají, cvičí, tancují, zpívají, ale taky je nenásilně vzdělávají a vychovávají. Za toho půlroku se toho spoustu naučila a udělala velké pokroky. Jesle jednoznačně doporučuji.

Veronika
17.01.2018

Přístup jako za komunismu, všem dětem navléci erár, protože je prý komplikované děti oblékat do svého oblečení...žádné adaptační období, děti jdou jeden den do jeslí s rodiči a druhý den tam musí být už 8 hodin samy. Při zmínce o píchačkách kvůli docházce jsme prchli do soukromých jeslí a udělala jsem dobře....

Mgr. Michal Bičík
09.01.2014

Náš syn navštěvoval jesličky moc rád a dle pokroků v jeho rozvoji zařízení nelze nic vytknout.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,29 kmMateřská škola Višňovka PardubiceBenešovo náměstí 2115PardubiceVeřejná
0,37 kmMontessori školka Na Cestě PardubicePod břízkami 800PardubiceSoukromá
0,40 kmMateřská škola NoeZborovské nám. 2018PardubiceCírkevní

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.