Jesle a mateřská škola MALÍČKOV

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

pinkJesle
Petra Smetáková
30.10.2017

Syn chodí do Malíčkova od svých 17 měsíců a jsme velmi spokojeni. Tety mají k dětem moc hezký přístup, připravují pro ně zajímavý program a kroužky a umějí se přizpůsobit individuálním potřebám dětí. Martínek od září přešel z jesliček do malíčkovské školky, o přestupu do státní zatím vůbec neuvažujeme.

pinkJesle
Dagmar Ošmerová
09.06.2017

Vyborni lide na peknem miste. Mohu jen doporucit. S detmi to opravdu umi, deti jsou spokojene a vesele. Muj syn chodi do jesli od 6 mesicu a v jeslickach je spokojeny, vzdy kdyz si ho prebiram, je najedeny a prebaleny. Deti jsou zahrnovani peci a laskou, jakou ve statnich skolkach vidite jen malokdy,

pinkJesle
Michaela Brožová
28.02.2017

Dcera začala chodit do Malíčkova ve věku 16 měsíců, Po počáteční adaptaci dnes můžu říct, že se do jesliček teší.

pinkJesle
Olga Cíglerová
06.09.2016

Do jesliček Malíčkov jsme před zhruba dvěma měsíci začali dávat našeho syna od věku 14 měsíců a musím říct, že jsme zatím velmi spokojeni ochotným přístupem k individualitě dítěte i nároků rodičů. Pozitivně hodnotím i to, že se v jesličkách v určitých denních časech mísí i děti různého věku a společně si i hrají na zahradě. Myslím, že malí se tak učí od větších a větší se učí respektovat malé. Za mě mohu tyto jesličky/školičku doporučit.

Zuzana Hrubá
19.04.2016
pinkJesle
Lucie Franova
10.02.2016

Naprosto se vším spokojená, synovi se tam moc líbí a to je hlavni.

Marketa Hudcova
09.09.2015
Pavlína Doležel
20.05.2014

Jsem velmi spokojená s individuálním a lidským přístupem personálu. Chodíme sem již 2 rokem s dvojčaty a teď začínáme i s třetím synem moc si celý kolektiv oblíbili. Díky programu máme doma mnoho výrobku a můžeme se denně těšit z lásky, kterou děti dostávají

irena ihnatova
29.01.2014

Ve školce nejsme dlouhou dobu, od října, jsme spokojeni. Dcerka se do školky velmi těší, má ráda paní učitelku Petru, je na ní znát, že program je podnětný a zajímavý. Myslím, že personál se snaží vytvořit dětem pěknou atmosféru a že je kompetentní ve výchovně vzdělávacím procesu .