DS Kalamajka jesle-miniškolka

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Soukromé dětské studio Kalamajka, jesle - miniškolka bylo založeno pro uspokojení potřeb rodičů s malými dětmi ve věku od 6 měsíců do 4 let. Formou hry se děti naučí hygienickým návykům, obsluze sebe sama, stolování apod. Ve výchovných programech klademe důraz na rozvoj řeči - pomocí konstruktivní hry, výtvarné, hudební, pracovní, etické a tělesné výchovy. Péče o dítě je individuální, vychází z potřeb dítěte s ohledem na zdravotní i výchovná hlediska tak, aby byl zajištěn jeho kompletní harmonický vývoj. Důraz klademe i na zdravý pobyt, který nám umožňuje vlastní zahrada. O děti se stará kvalifikovaný personál.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

pinkJesle
Lucie Sladkova
06.10.2020

Jeslicky moc doporucujeme! vsechny tety jsou moc mile, vstricny pristup, bohaty program pro deti. Syn byl spokojen a rad tam chodil.

dark blueSoukromá školka
Eva Fekésházy
22.09.2020

Do Kalamajky začala chodit dcera už v 10 měsících a pokračovala až do věku 4,5 let. A bylo to ta nejlepší volba. Každá teta, s kterou jsem se během té doby setkala byla milá, vstřícná a trpělivá. Prostředí školky i jesliček je nádherné. O dítě bylo perfektně postaráno a já vždy dostala kompletní informace o průběhu dne. Oceňuji také vstřícný a férový přístup paní ředitelky. Školku rozhodně doporučuji.

dark blueSoukromá školka
Lubka
17.09.2020

Naše dcerka navštěvovala Kalamajku a později DS Motýlek asi 2.5 roku. Standardně recenze na internetu nepridávam, ale zde by mi bylo líto, aby tato skolka nedostala zpětnou vazbu. Pro dcerku to byla vyborna příprava na větší kolektiv, do kterého vstoupila nyní. Tety jsou naprosto perfektní, nyní v Motylcich pecovaly o dcerku teta Misa a teta Verca, kterým bych tímto rada poděkovala. Rovněž tak tetě Bare. Paní ředitelka nám vyšla vždy vstříc. V této skolce na dětech opravdu zalezi. Takže moc děkujeme. Koperniechová

pinkJesle
Lucie Jamáriková
03.09.2020

Děkujeme Kalamajce za její milý a vstřícný přístup. Dcera Nela navštěvovala jesličky od 20. měsíce a díky skvělému přístupu tetiček bylo její první začlenění do dětského kolektivu "procházka růžovým sadem". Všem rodičům školku doporučuji. DĚKUJEME!

pinkJesle
Petra K.
03.08.2020

Ještě před nástupem jsme s dcerou měly možnost si školku prohlédnout a viděly jsme, jak funguje za provozu. Školka je velice útulná a čistá. Školka zajišťuje bohatý program (návštěva živých zvířat, divadélka apod.), což se dceři vždy líbilo. Všichni byli milí a ochotní a obzvláště paní ředitelka vycházela ve všem vstříc. Dcera se v Kalamajce naučila spoustu věcí a kolektiv dětí jejího věku jí prospěl. Doporučuji všem před nástupem do velkého kolektivu státní školky absolvovat adaptaci v jeslích v malém kolektivu. Když si k tomu člověk vybere Kalamajku nemůže být zklamán. Alespoň moje dcera říká, že už se do školky těší, na čemž má určitě zásluhu Kalamajka, protože vytvořila prostředí, které dítě neodradí a pomůže mu překonat velký skok od mámy do školky. Akorát je riziko, že zjistíte, jak se vám vlastně do státní školky nechce, protože malý kolektiv a individuální přístup je přesně to, co hodnotíte nejkladněji a víte, že ve státní školce nedostanete! Vřele doporučuji a zároveň veškerému personálu moc děkuji za skvělou zkušenost!

pinkJesle
Linda Pavlova
27.11.2019

Tomasek zacal chodit do jeslicek od 6ti mesicu a chodi stale, budou to uz 2 roky. Od sameho zacatku bylo vse naprosto v poradku a nedam na Kalamajku dopustit!:)

pinkJesle
Daniela Agis
25.11.2019

Ja se take pridam k podekovani Kalamajce, predevsim tetam Martince a Kate. Vzdy mi sdelily, jak se Riki mel a nejen to. Ochotne poradily, Riki parkrat rano plakal a tety mi pozdeji zavolaly, ze je vse v poradku. Riki chodil do skolky jeden rok. Je velmi citlivy a pocitala jsem s tim, ze zkusime par tydnu a necham si ho doma. Ale spolecne s tetami jsme vse zvladli, Riki se naucil spoustu basnicek a pisnicek a troufam si Rici, ze mu to moc pomohlo prejit ve 4 letech do statni skolky. Az jem byla prekvapena. Kdykoliv jedeme kolem Kalamajky, Riki hned vola, ze tam chodil a ze tam brzy bude chodit jeho sestricka. :) Vsem v Kalamajce velike diky a tesim se zase brzy na videnou!

pinkJesle
Iveta B.
09.10.2019

Kalamajka je úžasné místo pro děti! Adámek do ní chodil jeden rok a po celou tu dobu byl šťastný, chodil do školky rád, pořád o tetách, dětech a akcích doma mluvil, bylo vidět, jak se tam těší. Navíc se toho během toho roku strašně moc naučil, za co chci všem v Kalamajce moc poděkovat! Já jsem nejvíce ocenila milý, přátelský přístup, vždy si na mě tety udělaly čas, aby mi řekly, jak se Adámek měl a co všechno dělali. Sama jsem se cítila, jakoby to byla součást naší rodiny. rozloučení pro nás bylo hodně těžké. Proto můžu s čistým svědomím Kalamajku všem vřele doporučit! Velké díky patří především tetám Martince a Káťě, které nám přirostly k srdci! Těště se na naše druhé :-)

dark blueSoukromá školka
Veronika Faměrová
03.09.2019

Moc děkujeme všem z Kalamajky za neuvěřitelně milý přístup a spokojené dětičky. Obě moje dcery nastoupily do školky bez pláče a zbytečného stresu, s kterým se často potkávám. Všechny měsíce a domluva na čemkoliv úplně parádní. Za nás můžeme jen doporučit.

dark blueSoukromá školka
Zuzana Pataky
30.07.2019

Moc děkuji všem v Kalamajce za vše. Hlavně, že Kristýnka, nejen díky tetě Martince v Beruškách, rychle zapomněla na špatnou zkušenost z první školky, která byť také soukromá, ani náhodou nenabízí takové pohodové a láskyplné prostředí, jako je v Kalamajce.  Děkuji za to, že každé dítko má pozornost a empatii. Za báječné tety, se kterými se děti cítí opravdu jako v rodině. Za to, jaké úžasné zážitky u vás mohla Kristýnka zažít. Že mohla rozvíjet fantazii s divadly, rozhoupat kosti s Vojtovými zpívánkami, seznámit se osobně s různými zvířátky, nebo se vydat za dobrodružstvím na výletech. Obrovský dík patří tetám Míše s Bárou, které ví, jak na Kristýnku a tolik ji toho naučily. Že domů chodí s nádhernými copy, je jen třešínka na dortu.

pinkJesle
Sýkorová Pisařík
18.09.2017

Michaela Sýkorová a Martin Pís E-mail Obrovské díky Vám a celému Vašemu týmu. Skvělá domluva, vstřícnost a veliká ochota ve všem co jsme na srdci měli:) Děkujeme za to, jak bylo o Patrika královsky postaráno. Když přišel ráno za námi do postele a začal zpívat ,,Halí Belí" což neměl od nás, bylo to hrozně milé a bylo jasné odkud vítr vane..:) Díky Kalamajce se neztratí v žádné partě dětí a jeho nezastavitelná energie byla konečně realizována. Určitě Kalamajku všem doporučujeme a už se těšíme až Vám časem "šoupneme" prozatím dvouměsíčního Marka. Michaela Sýkorová a Martin Písařík.

dark blueSoukromá školka
A.Čiperová
04.09.2017

Nejlepší školka,jakou jsme si mohli přát.Všem moc doporučuji.Vojta do školky chodil od 3.let,ze začátku to pro něj ani pro nás nebylo jednoduché.Ale od začátku se Vojtovi tety věnovali a to pomohlo jak Vojtovi tak i nám rodičům.Vždy jsme věděli, že je o něj dobře postaráno,Vojta si školku oblíbíl a chodil do ní moc rád.Tety z Kalamajky vždy byly vstřícné a veselé.Kalamajce přejem spoustu dětí a úspěchů.A za krásně prožité chvíle moc děkujeme

pinkJesle
M.Plisova
02.09.2017

Dcera chodila do Kalamajky zhruba od sveho 1 roku po dobu rok a pul. Nikdy nebyl problem, ze by tam rano nechtela. Je videt, ze v Kalamajce jiz s takto malymi detmi hudebne pracuji, protoze uz pred druhym rokem si pobrukovala melodie znamych detskych pisnicek. Jako rodice jsme ocenili velmi vstricny pristup, napriklad ohledne dietni nealergizujici stravy nebo pri planovani nahradnich terminu. Behem leta jsme v Kalamajce meli dokonce i starsiho syna a take tam chodil rad.

pinkJesle
Phung Thi Thu Ha
02.02.2017

Moc dekujeme za to co jste pro Patrici udelaly. Moc se toho ve skolce naucila a jsme velmi spokojeni.Preji Vam i skole, abyste meli hodne hodnch deti a hodne uspechu ve skolce. Radi doporucime i nasim znamym. Phung Thi Thu Ha maminka Patricie - Ha Phuong

pinkJesle
Staškovi
25.01.2017

Pokaždé, když svého syna předávám usměvavé tetě v Kalamajce, odcházím s pocitem naprostého klidu a důvěry. Maximálně oceňuji profesionální a citlivý přístup ze strany vedení nejen vůči synovi, ale i vůči nám- rodičům. Zároveň se pokaždé těším na zpětnou vazbu a zhodnocení celého dne. Že šlo všechno hladce mi potvrzuje Ondráškovo pohodové naladění a veselé brebentění cestou domů o tom, co všechno zažil- a že toho nebylo málo:-) Děkuji moc nejen Katce, ale i Martině a Vendy za to, jak skvěle svoji práci dělají, a doufám, že v tom budou nadále pokračovat. Vřele tuto školku doporučuji všem, kdo chtějí pro své dítě to nejlepší!!!

dark blueSoukromá školka
Petra Ševčíková
21.11.2016

Jsem velmi ráda, že jsme si vybrali Vaši skvělou školičku, kam náš syn Dominiček velmi rád chodil a kam směřovaly první krůčky pro prvotní seznamování ve větším dětském kolektivu a učení nových věcí. Je mi moc líto, že to tak rychle uteklo . Děkuji za Vaši úžasnou školičku. Děláte všichni skvěle a se srdcem na dlani svoji "práci". Je vidět s jakou láskou a péčí se staráte o naše milované dětičky a jak se jim skvěle věnujete. Vždy veliký a blažený úsměv Dominička vše dokazovalo, jak tam u Vás byl spokojený. PATŘÍ VÁM VELIKÉ D Ě K U J I....

dark blueSoukromá školka
Mgr.Romana Plaček
27.10.2016

Prošli jsme mnoho školek, ale až v Kalamajce jsme zakotvili a jsme zcela spokojeni. Skvělý přístup a důraz na rozvoj osobnosti.. syn miluje návštěvy zvířátek a pestrý program. Děkujeme

pinkJesle
Pavlasovi
27.09.2016

Děkujeme Kačce i celému kolektivu tetiček! Matýsek chodil do Kalamajky od svých 6ti měsíců - vše bylo vždy milé, srdečné a profesionální. Budeme na Kalamajku vždy vzpomínat v dobrém a doporučila bych ji ze srdce i ostatním rodičům! Děkujeme!

pinkJesle
Martina Janoušková
09.09.2016

Souhlasím se všemi nadšenými hodnoceními péče o děti. Syn nastoupil roční a i o takto malé děti se v Kalamajce starají perfektně. Ráda bych ale vyzdvihla i vstřícnost vůči rodičům: Systém docházky je velmi flexibilní a paní Katka zatím vždy ochotně vyhověla i krátkodobým prosbám o změny. Perfektně funguje komunikace, tety ochotně povídají jak malý strávil den a není problém se na cokoliv zeptat. Děkujeme!

dark blueSoukromá školka
Plškovi
12.07.2016

Kalamajku navštěvovaly obě naše děti. Terezka jen krátce zato Kubík si užíval úžasných tet mnohem déle. Chodil nejdřív do jesliček a poté i do školky. V Kalamajce se jim oběma moc líbilo, našli si tam kamarády a pořád se něco dělo. Kubík nás každou chvíli překvapil novou básničkou, nebo písničkou, nebo znalostí, co se ve školce naučil. My jako rodiče jsme ocenili hlavně spolehlivost, individuální přístup k dětem, vstřícnost, ochotu a přátelský přístup celého kolektivu. Kalamajku můžeme jen doporučit a ještě dlouho budeme vzpomínat.

dark blueSoukromá školka
Eva
05.07.2016

Děkujeme za vše, co jste Adélce poskytly. Rozkvetla tam u Vás, udělala velikánské pokroky ve vývoji, i když je to pěkné čertisko... :-) Děkuji za milý, vstřícný přístup Vás i vašich kolegyň - tet, jste zlaté... :-)

dark blueSoukromá školka
Pilmannová
28.06.2016

DS Kalamajka môžem len odporučiť. Samík škôlku navštevuje už druhý rok a napriek tomu, že by už od septembra 2016 mal miesto v štátnej škôlke ho v Kalamajke určite necháme. Samo sa cíti v Kalamajke veľmi dobre a ja viem, že sa na celý team škôlky môžem spoľahnúť. Keďže pracovne veľa cestujem, je tento pocit na nezaplatenie. Ďakujeme!

dark blueSoukromá školka
Jana
17.05.2016

Chtěla bych touto cestu poděkovat všem tetám, které s trpělivostí pečují o syna. Syn navštěvuje školku moc rád a hlavně se mnoho věcí naučil, především do života. Za to velké DÍKY celému kolektivu!!!! Mohu jen doporučit!!!

dark blueSoukromá školka
Howell
28.02.2016

Ráda bych moc poděkovala celému skvělému kolektivu DS Kalamajka. Syn sice školku navštěvuje pouze pár hodin v týdnu, ale je na něm znát obrovský pokrok. Stále mi doma vypravuje, co zrovna ve školce dělali a zpívá písničky - hudební výuka je opravdu skvělá! Jsem moc ráda, že jsme pro něj zvolili právě Kalamajku.

dark blueSoukromá školka
Věra Kichererová
24.01.2016

Nase dvouapul leta dcera je v Kalamajce teprve krátce, ale uz ted vim, ze to byla skvělá volba. Po prvni informační schůzce s pani Katkou, která je úžasná, jako vsichni v Kalamajce, ochotni, vstřícní... jsme byli rozhodnuti. Jeste nez dcera nastoupila, jsme byli pozváni na divadelko, což bylo moc mile a dcera byla naprosto nadšena. Po prvním dni v Kalajmace se ji nechtělo ani domu, protoze zpívali a neměla cas:-). A stale se těší.

dark blueSoukromá školka
Michaliková
16.01.2016

Maximalna spokojenost, niet co dodat. Dekuju Vam

pinkJesle
Balcarová
01.01.2016

Jsem se školičkou velice spokojená. Dcera udělala obrovské pokroky a od začàtku je nadšená. Vyhovuje mi individuální přístup, díky malým skupinkám dětí ve třídě se mohou tety soustředit individuálně ke každému dítěti. Bezvadné programy - hlavně tancování a zpívání a divadélka. Dcera už ve 2letech díky školce pořád tancuje a zpívá. Pěkná zahrádka. Ráda doporučuji.

Lenka Erbenová
27.09.2015

Poté, co mi vrátili syna z jedné soukromé školky jako neadaptovatelného, jsem kontaktovala paní Kateřinu Nedvědovou. Domluvily jsme se na pozvolné a šetrné adaptaci, kterou syn skvěle zvládl (tety ho dokázaly nalákat např. na knížku). Poté už se vždy do jesliček těšil, skvěle se rozmluvil, naučil se básničky a říkadla. DS Kalamajka bych doporučila každému, kdo chce skloubit práci a děti a zároveň dopřát svému dítěti program plný her, písniček a zábavy.

Judita Urdova
05.03.2015

100% spokojnost. Nasa Ema je stastna a my, rodicia, tiez. Od prveho dna sa jej v skolicke pacilo. Mozme len odporucit. Skvely pristup k detom. Dakujeme pani Katke a celemu personalu.

Anastasija Olševskaja
14.01.2015

Viktorek a Romanek chodí do Kalamajky už tři měsíce.Od té doby je težké najít štˇastnější děti a spokojenější rodiče:)) Děkuji za Vaší laskavost a vstřícnost k dětem.

Veronika Vlášková
13.01.2015

Veliká spokojenost s mini školičkou Kalamajka! Úžasný personál, skvělá paní Katka, majitelka, opravdu široký program, hezké prostředí, pestrá zábava v podání klauna s pejsky, divadélka, výletu, osobni přístup k vašim dětem. Zkrátka vše, co si muže maminka pro své děti prát!

T. Rudolfová
06.01.2015

Nas Štěpánek začal chodit do Kalamjky zhruba před dvěma měsíci a už ted pristup celeho tymu nemuzeme vynachvalit. Jsou naprosto uzasni. Je na nem videt radost, kdyz jde do skolky. Zvykali jsme ho pomalu a uz ted vim, ze nas vyber DS Kalamajka bylo to nejlepší rozhodnuti, protoze nase dite je stastne. Takze velmi dekujeme...

Lucie Došková
01.01.2015

Ráda bych touto cestou poděkovala zaměstnancům DS Kalamajka .Naši dva 3letí kluci tuto školičku moc rádi navštěvovali a vždy se do ní moc těšili. Proto tuto školku všem rodičům vřele doporučuji.

J.Fialová
28.11.2014

DS Kalamajka mě přijde velmi profesionální - moje malé dítko které má jen 10 měsíců bylo od začátku velmi spokojené. Každý den když jsme vyšli do dveří se začlo smát, což je pro mě znamením, že je spokojené a má rádo tety které se o něj starají. Po dvou týdnech se velmi dobře rozvíjí takže program v centru je bohatý a zaměřený individuálně. je úžasné pozorovat ty pokroky. Moje starší dcera má zkušenost z jiných jesliček kde působila paní Nedvědová a domnívám se že její nejen profesionální přístup, ale i přístup skoro rodinný a individuální je něco co se jen tak nenajde. Dítě je naprosto v pohodě, velmi inteligentní a s plně vyvinutými všemi směry co dítě potřebuje, kreativita, fantazie, motorika, slovní zásoba atd. To je něco v čem se dítě vyvíjí od útlého věku, nejvíce do 3 let. A právě do této doby byla moje starší dcera v rukou paní Nedvědové - takže velké díky. Bylo to super a jste super.

Vlaďka
16.11.2014

Náš syn Jakub navštěvoval DS Kalamajka od jeho počátku. Na pobyt v jeslích se vždy těšil a doteď na ně vzpomíná. Nejvíce jsme ocenili, jaké pokroky s "tetami", v podstatě každý den, udělal. A také vstřícnost k naší nepravidelné docházce. Jesle pravidelně organizují pro děti společenské akce, např. Vánoční besídku, divadelní představení, návštěvu dopravního hřiště, vystoupení klauna a kouzelníka apod. Dnes je synovi 3,5 roku a přechod do školky zvládnul zcela bez problémů, za což vděčíme i "tetám" v DS Kalamajka.

Mgr.Petra Skálová
11.11.2014

Dětské studio Kalamajka navštěvuje moje dcera Terezka velice ráda. Do jesliček chodí od 10 měsíců a laskavý přístup všech "tet" a paní Katky velice napomohl jejímu dalšímu vývoji a socializaci v dětském kolektivu. Naučila se samostatnosti, mnoha dovednostem, říkadlům a písničkám, našla zde nové kamarády. Děti tráví každý den zajímavými aktivitami, nejen v jesličkách, ale i na výletech mimo ně. Jsme moc spokojeni a vřele doporučuji Kalamajku všem dalším zaneprázdněným rodičům malých "princů a princezen".

Lucie
03.11.2014

L. Šebová: Naše Anička do jesliček chodila ráda, což přičítáme především milému a stále se usmívajícímu personálu. V jesličkách se naučila řadu říkanek a písniček, které pak s oblibou zpívala, stejně jako se ráda chlubila mnoha dílky, která společně s tetami vyrobila. Docházka do jesliček jí rozhodně pomohla v socializaci a usnadnila jí přestup do mateřské školky.

M.Nebuželská
30.10.2014

S péčí o děti v DS Kalamajka jsem moc a moc spokojená. Poskytovaná péče je přesně dle mých představ, přesně to, co jsem hledala - mám jistotu, že děti jsou v bezpečí, že je o ně perfektně postaráno a nic se jim nestane, a zároveň mám jistotu, že se budou pohybovat ve zdravém a pozitivním prostředí, kde budou samy spokojené a usměvavé a kde se strašně moc naučí. Péče je profesionální a zároveň velmi "lidská". Z týmu, který o děti pečuje, čiší pohoda a radost a zejména zájem a nadšení pro jejich práci, a díky tomu to výborně funguje. Garancí kvality je pro mne ředitelka Katka Nedvědová, pod jejímž vedením prošly útlým dětským věkem tři z mých čtyř dětí - Alice, Nela a nakonec Maxík, a to vždy od věku 6-ti měsíců. Alice spolu se starší sestrou jsou dnes již ve škole, Nela a nyní už i Maxík ve "velké školce". Roky strávené v péči Katčina týmu byly úžasné. Děti byly moc spokojené a já také. Děti se za ty roky strašně moc naučily - chodily s novými říkankami, písničkami, nosily domů úplná umělecká díla, těšily se do jesliček na mikuláše a ježíška a velikonoce a další svátky, které v dětském studiu nikdy nezapoměli oslavit. Také si velmi rychle osvojily různé návyky, které by si v daném věku osvojit měly. Zkrátka pro mne profesionalita propojená s velmi osobním lidským přístupem. Moc děkuji za léta, která mé děti v péči Katčina týmu strávily, byla jsem opravdu naprosto spokojená a neměla jsem co vytknout. Proto také péčí Katky Nedvědové a jejího týmu prošly tři mé děti, neměla jsem nikdy důvod měnit. Děti tak dostaly skvělý základ do dalšího života. M. Nebuželská

Polcarovi
14.10.2014

Pod názvem Kalamajka se mi ihned vybaví : spolehlivost, informativnost, naprostá spokojenost, lidskost, skvěla nálada, komunikativnost, příjemné prostředí, skvěly personál, vstříctnost, perfektní služby ... zkratka není opravdu co vytknout. Naše dcera Vivienne do jesliček chodila "za odměnu" :-) Úžasný program, výlety, nápaditost pani Nedvědové myslím nadchne každé dítě. Už se těšíme až budeme navštěvovat jesličky i s mladší dcerou. Za nás rozhodne každému doporučuji- jako první dětské začlenění do skupiny je studio Kalamajka naprosto ideální :-). Polcarovi

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,19 kmCírkevní mateřská škola StudánkaKe Kamýku 686Praha 4 - ModřanyCírkevní
0,20 kmKlub maminek BalónekKe Kamýku 860/6Praha 4 - KamýkMateřské centrum
0,22 kmJesle a školka MinísekK hájovně 739/13Praha 4 - LibušSoukromá, Jesle

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.