Dětské studio Medvídek

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá, Jesle

cs aj

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Základní informace

Jsme malá školička rodinného typu, která nabízí příjemné prostředí plné lásky a pochopení. Mimo školku nabízíme i péči o děti do 3 let a nárazové hlídání. Náš program-AJ, tanečky, joga, logopedie, flétna, výtvarný kroužek, výuka golfu.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

Školku Jesličky

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

pinkJesle
Eva Alner Jizdna
11.09.2018

Velmi vstřícný personál, dětem se věnují individuálně. I první den v novém prostředí byl pro mého syna hračkou. Moc děkuji za svědomitou péči.

dark blueSoukromá školka
Adela Zockova
02.09.2018
Marcela
31.08.2018

Dětské studio Medvídek doporučuji všem rodičům! Skvělý přístup k malému i k nám rodičům. Na všem se dalo domluvit, veškerá spolupráce na jedničku. Vždy maximálně vyšli vstříc. Krásné, čisté prostředí. Náš malý byl moc spokojen a my též! Děkujeme :)

pinkJesle
Ivona
18.12.2017

Příjemný a profesionální personál s citlivým přístupem jak k dětičkám, tak i rodičům. Fajn program a prostory. Holčičce se občas ani nechce domů a není problém hlídání doma, pokud je potřeba. Vřele doporučuji.

pinkJesle
Kateřina Mestre
11.12.2017
dark blueSoukromá školka
Marie Langerova
08.12.2017

Velice mily a lidsky pristup k detem i rodicum

dark blueSoukromá školka
Jitka Manakova
07.12.2017

Nechapu proc je v mem predchozim hodnoceni “pouze” 4 a 1/2 srdicek, ale moje hodnoceni bylo 100%, takze 5 srdicek ve vsem! Individualni uzasny pristup vsech tet, pestry program, skvele jidlo jsou jen stripky, skolka je bezkonkurencni. Jsem moc rada, ze mi ji kamardka doporucila a ja budu doporucovat dal.

dark blueSoukromá školka
Jitka Manakova
07.12.2017
dark blueSoukromá školka
Lenka B.
07.12.2017

Zijeme v zahranici takze skolku vyuzivame pouze kdyz jsme v cesku, ale syn je z ni naprosto nadseny a moc rad se do Medvidka vraci. Opravdu mily a ochotny personal a velmi prijemne prostredi !!

dark blueSoukromá školka
Daniela
07.12.2017

Z této školky jsme nadšení. Je to synova druhá, ale musím říct, že pokrok hlavně v řeči, který za pár měsíců udělal zde, je naprosto úžasný. Má tuhle školku moc rád a já se ani nedivím, hned bych si tam šla hrát taky :-) Tety jsou supr a ve všem se snaží vyjít vstříc, což je skvelé.

pinkJesle
Martina
01.09.2017

S Medvídkem jsme už rok velmi spokojení, jsme rádi, že jsme jej našli a můžeme se na něj spolehnout! Atmosféra je vždycky přátelská a pohodová a syn je při vyzvednutí ve skvělé náladě. Tety jsou usměvavé a komunikace rychlá a bezproblémová. Jediné, co by Medvídek udělalo ještě skvělejší, by byla klidnější lokalita - méně rušná ulice a větší zahrada...

pinkJesle
David
22.08.2017

Jsme s Medvídkem maximálně spokojení, příjemný osobní přístup, skvělá péče o děti a hezké prostředí, naše dcera do školky chodí moc ráda :)

pinkJesle
Monika
18.08.2017

Skvělý přístup paní řrditelky a všech tet,které se o děti starají.Vždy nám vyšli maximálně vstříc,co se týká docházky.Dcera navštěvuje jesličky od 18 měsíců a od začátku jsme to všichni díky přístupu tet zvládli bez slziček. Díky jesličkám si dcera už nyní umí hrát s ostatními dětmi a není sobecká.Nejlepší volba jesliček,kterou jsme mohli udělat.

pinkJesle
Sylvie Dundackova
25.05.2017

Dobry den, mame velmi pozitivni zkusenost s jeslickami a pristupem. Nasi holcice se tam opravdu libi, jelikoz nas rano opousti s usmevem. A s usmevem i privitava.

dark blueSoukromá školka
Malinovští
25.05.2017

Nejlepší po všech stránkách!Útulné prostředí, usměvavé tety, které děti milují, pestrý program, každý den mňamky pro spokojená bříška. Naše dcerka se do Medvídka denně těší, s nadšením nám vypráví co dělali, papali, kdo co povídal..o víkendu si na školku musíme hrát doma:)

pinkJesle
Monika a Tomáš Šimůnkovi
31.10.2016

Do Medvídka chodili postupně oba naši kluci. Jsme si jisti, že z obrovské části je to zásluha právě zdejších tet a skvělého prostředí, jak se oba v batolecím věku velmi rychle rozpovídali, od malinka znají základní pravidla slušného chování, spoustu básniček a písniček, i umí vyjádřit svůj názor. :-) Medvídek je místo, kam rodiče mohou své dítě umístit s klidným srdcem a s vědomím, že se tety zde o ně postarají jakoby to byly jejich děti vlastní, tedy s láskou, tolerancí a pochopením k jejich osobnosti. Za svými povinnostmi jsme odcházeli vždy klidní a bez špatného svědomí, že se dětem nevěnujeme sami, protože jsme věděli, že je svěřujeme do těch nejlepších rukou. Moc děkujeme Jiřince, Gábince, Petře, Dominice i všem ostatním tetám za laskavou péči o naše děti.

pinkJesle
Markéta
16.09.2016

Chtěla bych poděkovat všem tetám ze studia Medvídek za milý a profesionální přístup. Můj syn Daneček chodil do jesliček hrozně rád, získal zkušenosti v kolektivu dětí, zvýšila se mu sebedůvěra a při vyzvednutí byl vždy v dobré náladě.

dark blueSoukromá školka
Eva
06.09.2016

Vše perfektní, skvělý přístup k dětem...

pinkJesle
Ivana G.
05.09.2016

Dětské studio Medvídek je skvělým místem, kde se vašemu dítku dostane nadstandardní péče od skvělých tet. Prostředí je krásné, barevné a čisté, líbí se mi kroužky včetně logopedie a velmi, opravdu velmi osobní vztah k dětem. Za sebe rozhodně doporučuji :-)!

dark blueSoukromá školka
Martina
05.09.2016
dark blueSoukromá školka
jan
05.09.2016

Skvele tety, krasne prostredi.doporucuji

dark blueSoukromá školka
Jana
05.09.2016
dark blueSoukromá školka
Pavla Rožánková
07.07.2016

Do Medvídka chodí naše dcera od necelých dvou let, nejprve na pár hodin do jesliček, později do školky na celý den. Jako malinká si na jesličky zvykla bez problémů a pozdější přechod na celodenní pobyt před třetími narozeninami proběhl hladce. Tety byly a jsou báječné, školka je citlivě vedena a je vidět individuální přístup k dětem. Dcera je při vyzvedávání spokojená, v nejlepší náladě, doma zpívá a opakuje básničky. Medvídek hodně přispěl k rozvoji v řeči a zapojování dcery do dětského kolektivu i mimo školku. Medvídka (školku i jesličky) mohu jedině doporučit.

pinkJesle
Renata K
12.05.2016

Přátelské, usměvavé a vlídné tety. Nikdy jsem je nepotkala se špatnou náladou. Pokaždé dostunu krátký report, co se přes den dělo a snědlo. Dcera se do jesliček vždycky těší. Jídlo mají také dobré. Vím, že ji odevzdávám do dobrých rukou a to je pro mě nejdůležitější.

pinkJesle
Svetlana
29.04.2016
dark blueSoukromá školka
svitlana
27.04.2016
pinkJesle
Bara
26.04.2016

Školka nabízí velmi hezké a příjemné prostředí. Dcera (2.5) je tam spokojená. Když musí kvůli nemoci zůstat doma, tak pláče. To beru jako jasný důkaz toho, jak moc se jí tam líbí.

pinkJesle
Eva Krištofová
26.04.2016

Než jsem se rozhodla tak jsem v okolí navstivila několikero jeslicek a tady na me zapusobil klid, mile tety, čišté prostředí, parádní program pro deti a nemylila jsem se, dcera v necelých dvou letech je naprosto spokojena, nosi mi obrazky a doma pak prezpivava pisnicky co se ucily a tety miluje. A také specialni detska bio strava je velký plus.

dark blueSoukromá školka
Hanka Vrublová
26.04.2016

Školička vedena srdce a zájmem o ty nejmenší....

dark blueSoukromá školka
Lenka Wohlmutová
25.11.2015
dark blueSoukromá školka
Barbora Štulcová
03.11.2015

Skvělá školka, ve které se syn (skorojedináček - dvě dospělé sestry) báječně zadaptoval na věkově smíšený dětský kolektiv. Nástup do státní MŠ ve třech letech absolutně nefungoval a Medvíďata pro nás byly opravdová záchrana. Školku syn navštěvoval vesele od tří do pěti let a pak bez jakýchkoliv adaptačních problémů přešel jako předškolák do jiné státní školky. Vřele doporučujeme.

Tereza Altschmiedová
20.09.2015

Medvídka jsem vybírala na základě kladných recenzí na internetu a ani v nejmenším jsem se nezklamala. Dcera nastupovala v necelých 2 letech, slzičky byly ráno snad jen 1. týden a do 3 minut už mi psaly tety sms, že je vše v pořádku. V Medvídku jsme původně chtěli překlenout období, než nás vezmou do státní školky, ale když vidíme, jak je zde dcera spokojená, rádi ji zde necháme i dál. Tety se dětem maximálně věnují, někdy až obdivuji jejich nadšení, trpělivost a mateřský přístup. Se začleněním do kolektivu zde dcera neměla sebemenší problém, do školky se vždy těší a naučila se tam jíst i jídla, která by doma nikdy nepozřela :-). Za nás rozhodně doporučujeme!

Iveta
14.09.2015

Detske studio medvidek je proste bajecne.vsem vrele doporucuji.

Karin
14.09.2015

Medvídek je opravdu skvělá školka. Obě naše dcery do Medvídka chodily, mladší i do Medvíďátek. I když jsme poslední rok před školou měli možnost dát starší dceru do státní školky, stejně zůstala v Medvídku. Přístup, jaký má Medvídek k dětem (i rodičům), bychom jen tak nikde nenašli.

Martina
14.09.2015

V každé situaci milé, chápavé a tvořivé tety, které se dětem na 100% věnují. S upřímným zápalem s dětmi malují, vyrábějí, zpívají, tancují, umí si stejně dobře hrát s kluky s autíčky jako např. zaplétat holčičkám copánky. Přirozeně a nenásilně učí děti samostatnosti i slušnému chování a ohleduplnosti vůči ostatním. To je důvod, proč jsem opakovaně volila Medvídka. Naše Amálka chodí mezi Medvíďata od jednoho roku a je tam šťastná.

Karolína Krupková
14.09.2015

Můj syn chodí do studia Medvídek již rok a začal v 15 měsících. Měla jsem trošku obavu, jestli to není moc brzy, ale hned po prvním setkání s tetami, jejich vstřícností a individuálním přístupem ke každému malému/malé, jsem obavy mít přestala. Během celého roku jsem se vždy setkala s naprostým pochopením od paní ředitelky, nebyl problém s docházkou syna mimo předem naplánované dny, tety se přizpůsobily v tom, jaká specifika můj syn má, co se jídla týká :), jak se dětem v průběhu dne věnují (zpívají, tancují, hodně malují a tvoří různé věci) a jak dohlížejí na to, aby se všechny děti k sobě chovaly ohleduplně a hezky. Právě díky kolektivu pozoruji, když jsme spolu pak na hřišti nebo s kamarády, jak má zafixované správné/hezké návyky chování k ostatním dětem. Pomáhá holčičkám ze schodů, nepřetahuje se o hračky, hračky půjčuje bez problémů, poděkuje, poprosí, když něco chce, což je opravdu rozdíl oproti dětem, které na školičku nejsou zvyklé a ještě tak dobrou školičku jako je Medvídek, kde je vše toto učí. Děti jsou pro všechny tety na prvním místě, ale paní ředitelka se velmi stará i o to, aby byly v hezkém prostředí, tedy hodně často mají různé nové hračky, nábytek a jiné pomůcky. Jsem opravdu strašně spokojená, byl to skvělý krok a synovi se ve školičce moc líbí a má tam své kamarády a to je nejdůležitější.

Kateřina a Honzík
13.09.2015

Studio Medvídek je úúúžasné zařízení. Všechny tety včetně majitelky jsou strašně milé,neuvěřitelně trpělivé a velmi laskavé. Naše děti milují a dělají nemožné, aby jim splnily co ji ma očích vidí. Já i náš Honzík (27 měsíců) jsme nadšeni z Medvídka. Děkujeme za vše co pro nás děláte!!!!!

Lenka Káninská
06.09.2015

Jsem velmi spokojená s touto školkou a mohu jí doporučit všem kteří váhají a nevědí kam umístit svého potomka. Zde bude o něj postaráno ve všech směrech výborně a holčička nebo chlapeček se sem vždycky budou rádi vracet.

David
06.09.2015

Maximální spokojenost s personálem...Našemu dítku se ve školičce moc líbí :)

Ivan
31.07.2015

Hodné tety,pěkné prostředí,individuální přístup.Mohu jen doporučit!

Bětka
31.07.2015

Děkuji za dva skvělé roky se spokojeným Ottíkem, co se těšil do školky a s klidnými námi rodiči, protože jsme nic díky vám a skvělým tetám a vaší rodině nemuseli nic řešit. Doporučuju Medvídka kudy chodím :-)

naiada
26.07.2015
Hoang Ha An
25.07.2015

Moc se nám líbí školka-tety,prostředí a hlavně přístup k dětem!

Stephanie
07.05.2015
Hana
07.05.2015

ábík začal do Studia Medvídek chodit již ve 13 měsících. Přestože v Čechách se maminky nevrací do práce tak brzy, Gábíkova maminka se přeze všechno k návratu do práce po roce mateřské rozhodla. O to těžší bylo prosadit toto rozhodnutí, když Gábík začal chodit do státních jesliček, kde celé dny probrečel a paní učitelky mu nedávaly žádnou šanci, že se úspěšně integruje. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet soukromé jesličky a Studio Medvídek předčilo naše očekávání, Gábík hned první den po krátkém stěžování přestal brečet a za pár týdnů už mohl být v jesličkách celý den. Dnes už mamince často ani nedá pusu a běží se rychle podívat, s čím si kamarádi hrají. Učí se od starších kamarádů v jesličkách spoustu nových věcí a má tam také čím dál tím více vrstevníků. Je to pro něj druhý domov.

Pavlína
30.03.2015

Dovolte, abychom se také připojili s naší kladnou zkušeností s návštěvou školky Medvídek. Moc děkujeme paní ředitelce Petře Říhové, která nám umožnila docházet v předem domluvené dny a vždy byla vstřícná k požadavkům/ omluvy, náhrady/. A veliké díky patří všem tetám : Jiřince, Gabce, Kristýne a Petře za vždy přátelský, milý a vstřícný přístup k dětem, ale i nám rodičům. Je vidět, že práce s dětmi je pro ně radost a ne nutnost. Rodinná atmosféra školky dává dětem pocit domova, kde je veškeré zázemí, které děti potřebují k zdravému vývoji. Eliška začala chodit do školky ve 2,5 letech, nebyla předtím zvyklá na žádný kolektiv ani hlídaní, tak jsme měli trošku obavy, jak to vše ustojíme. První dny nám tety posílali sms, jak se jí vede a mi jsme byli klidní. Eliška vyžadovala hodně individuální přístup, více času na aklimatizaci, vyžadovala pozornost a myslím, že vďaka tetám ve školce se podařilo zvládnout ten zásadní zlom v životě dítěte kdy je schopné fungovat jako osobnost, která se dokáže prosadit a být samostatná. I bez maminky. O to krásnější je vidět dítě, které je po celém dni stráveném ve školce spokojené a nespěchá domu. Mimo toho nám tety také pomohly od plenek a odnaučily od dudlíku. Je úžasné denně sledovat, jaké pokroky dělá vaše dítě.. hezky povídá, zpívá nové písničky, opakuje říkanky, počítá, má nové kamarády. Bohužel v dnešní uspěchané době, maminky doma nemají šanci dát svému dítěti tolik podnětů a na to je školka tohoto typu pro první socializaci to pravé. Jelikož brzy nastupuje do státní školky, rádi bychom navštěvovali Medvídka o prázdninách. Školku vřele doporučujeme a ještě jednou veliké díky a přeji všem rodičům, aby se jejich dětem ve školce líbilo stejně jako Elišce.

Lenka
30.03.2015

Když byly Vítkovi 2 roky, bylo jasné, že nutně potřebuje dětský kolektiv, milé, rodinné prostředí, vlídné zacházení a zároveň dostatek podnětů. Vybrali jsme pro něj dětské studio Medvídek a jsme za to moc rádi. Z našeho chlapečka, který se nám zdál uzavřený a zranitelný, se během pár měsíců stal "neohrožený mladý muž" ;-)), získal dostatek sebedůvěry, kamarády a spoustu nových zkušeností. V Medvídku se nám vždy dostalo vstřícného jednání a mile osobního přístupu, který nás v dnešní době, v centru velkého města mile překvapil. Ohledně druhého dítěte máme tedy s výběrem jasno:-).

Patrick & family
30.03.2015

When we first sent our daughter Julia to kindergarten we were confident that she would be in good hands. Unfortunately, the public school system, although adequate in most cases, does not offer the level of care necessary for children with multicultural backgrounds. It wasn't long before our daughter felt out of place or even rejected because of her differences and the fact she speaks French, English and Czech. We pulled her out of public school and after some research we decided to give Studio Medvidek a try. From the start we noticed incredible progress and our daughter is always looking forward to be in school. The level of care, the patience shown by the personnel is second to none and I can go to work in peace, knowing that my daughter is well cared for with the kind of activities that will prepare her for the future and help her develop her identity and individuality. On top of the excellent service we get from Studio Medvidek, we feel that they are very reasonably priced, unlike many private kindergarten schools that cost the same as renting a nice flat in the center of Prague!

Oleksandra
18.01.2015

Líbí se nám ve školce úplně všechno - rodinná atmosféra, skvělé a pěkné učitele, přístup k dětem. Jsem klidná za moji dceru, když je ve školce. Dcera nechce jít večer domů, vidím, že má moc ráda školku.

Eva
18.01.2015

Začala Studio Medvídek navštěvovat koncem června 2010. Samozřejmě jsme měli obavy, jak se bude aklimatizovat, ovšem hned od prvního dne jsme byli velmi mile překvapeni. Barunka zvládla nástup díky přístupu paní Říhové a ostatních tetiček absolutně bez problémů. Ohromně jsem ocenila, že jsem mohla být v kontaktu se školkou v průběhu prvních dní, kdy jsem dostávala SMS, jak si Barborka vede. Pokud bych měla teď hodnotit spokojenost, upřímně říkám, že bych školičku neměnila. Barunka je tady šťastná, do školky se vždy těší, denně se učí nové věci, není vystresovaná, někdy ji dokonce musím přemlouvat k odchodu domů. Všichni nám tady vycházejí vstříc, pravidelně s rodiči komunikují, dávají zpětnou vazbu. Za vše mluví i Barborčin večerní rituál, kdy za klasickým přáním dobré noci mi radostně hlásí, že až se vyspinká, půjde zase do školky:) Mohu jen velmi poděkovat paní Říhové a všem tetám za perfektní péči.

Blanka Trávníková
09.11.2014

Bez medvídka bych nikdy nemohla nastoupit do práce ve dvou letech dítěte, protože se jen dívám na to, jak je můj syn spokojený a šťastný přes den. V Medvídku se mu věnují tak, že si zvykl během pár týdnů bez ohledu na to, jaký je to jinak mamánek. Respektují jeho zvláštnosti a přitom se ho snaží vést k lepšímu malému človíčkovi. Děkuji jim všem.

renata
09.02.2014

Hodné tety, vždy v dostatečném počtu, aby se mohly důsledně věnovat všem.

Jarka
06.02.2014

Nase dcera chodi do Studia Medvidek kazdy den od pocatku ledna 2010. Je tam tak spokojena, ze se kazdy den rano tesi na sve kamarady, tety a hry, kterymi se budou v ten den zabyvat. Nekdy se ji ve skolicce libi natolik, ze se ji ani nechce domu. Vyhovuje nam maly kolektiv, kde se vsichni dobre znaji a pani ucitelky - tety - mohou uplatnit individualni pristup ke kazdemu diteti. Studio Medvidek je mistem, kam radi chodime a jeho kolektiv je tvoren milymi lidmi, kteri svou praci delaji dobre a urcite i radi.

Klára B.
06.02.2014

Nas syn Alex si Studio Medvidek vybral sam. Kdyz mu bylo 18 mesicu zacali jsme hledat skolku/jesle, kam by mohl nekolikrat tydne dopoledne dochazet. Na internetu vypadaly mnohe skolky lakave, ale realita ne vzdy odpovidala popisu. A pak jsme navstivili Studio Medvidek. Od prvni chvile tam Alex byl jako doma a tak to pokracuje jiz nekolik mesicu. Chodi do skolky s radosti a my mame s tatinkem dobry pocit, ze nas syn travi dny v utulnem, pozitivnim a rozvijejicim prostredi. Na skolce nejvice ocenujeme individualni pristup k detem a jejich rodicum, domaci prostredi, rodinnou atmosferu – nejen moc mila pani reditelka a uzasne tety, ale i rodina pani reditelky k tomu vyrazne prispivaji. Alex se naucil spoustu novych veci a ziskal ve skolce sve prvni kamarady. Meli jsme pri vyberu skolky skutecne velke stesti a Studio Medvidek muzeme vsem rodicum jenom doporucit!

Andrea B.
06.02.2014

Sme slovensko-nemecka rodina, pre ktoru sa Praha stala len pred nedavnom novym domovom. Nas syn, tuto zmenu neakceptoval lahko a vehementne odmietal kazdu moznost sam spoznavat okolie, alebo ine deti, co daval hlasitym krikom a nekoordinovanymi pohybmi ruk a noh dostatocne najavo. Neulahcoval nam ziadnu navstevu kurzov. Kedze Mathias si vybral maminku nielen starostlivu alej aj tvrdohlavu, tak sme to nevzdali a skusali nove a nove kurzy. Jeden z nich bol Baby Signs, znakova rec pre batolata, ktory prebieha v studiu Medvidek. Prijemne a ciste prostredie studia, bezpecne a hlavne detskym potrebam a tuzbam vybavene izby sa stali pre Mathiasa obrovskym lakadlom a zaroven uzasnym dobrodruzstvom. A tak uz pri druhej navsteve sa moja ratolest, vybrala SAMA na prieskum inych casti studia. A ja som si uvedomila, ze toto je to miesto, kde sa Mathias citi spokojne, stastne a milovane tak ako doma. Oslovujem p. Rihovu, ktora mi vychadza v ustrety a moj syn zacina od konca novembra navstevovat skolicku. V studiu Medvidek sa nielen prisposobuju potrebam Mathiasa, ale i potrebam a poziadavkam rodicov. Pani Rihova posobi na synceka ako dobra vila, vzdy ked sa usmeje (a ona sa smeje stale), sa roziaria stastim jeho ocka.

Bára
31.01.2014

školičku Medvídek navštěvujeme již 3 roky, maximální spokojenost ve všem. Mohu jen doporučit

Pavlína D.
30.01.2014

Se školičkou Medvídek jsme mimořádně spokojeni. Myslím že i v kontextu soukromých školek (o státních nemluvě, tam je přístup institucionalizovaný) je výjimečná svou vstřícností, a to hlavně při adaptaci dítěte (psaní sms, když si zvyká první dny, domluva s rodiči o případných problémech a vymýšlení nejlepšího řešení apod.). Prostě individuální přístup a rodinná atmosféra, jednoduše zájem o dítě. Mně osobně se velmi líbí, že školičku založil rodinný pár, který zde má malou holčičku a budují všechno spolěčně a na chodu a rozvíjení školičky se podílejí oba. I když manžel zakladatelky školičky Petry, se samozřejmě zde neobjevuje tak často jako ona, poskytl už nám pár cenných rad a syn velice ocenil, že si s ním probral "chlapská témata", jako jsou modely aut, a jeden krásný model Ferrrari mu i dlouhodobě půjčil. Myslím že pohodovou, srdečnou a pospolitou atmosféru funkční rodiny Říhovi nějakým způsobem přenášejí i do školičky a souvisí s tím i pečlivý výběr učitelek, které jsou opravdu moc fajn. Školku bych doporučila rodičům, kteří nemají důvěru v "hromadný" přístup ve státních školkách a také kteří mají citlivé dítě a mají na začátku obavy o jeho adaptaci - setkají se s lidským, vnímajícím a přitom profesionálním a znalým přístupem. Tak snad to všechno vydrží a ještě se rozšíří počet rodičů. Děkujeme.

michaela matar
27.01.2014

Skolicku mohu jen doporucit. Krasne ciste prostory,individualni pristup,nekonecna trpelivost k detem. Tety se detem peclive venuji a jsou velice prijemne a hodne.

Lenka Wohlmutová
26.01.2014

Doporučuji všem rodičům, kteří hledají a váhají mezi nabídkou všech možných školek...profesionální "tety", skvělý přístup, úžasná atmosféra, velmi kreativní program - vaše děti budou dělat neuvěřitelné pokroky. Má dcera v 17.00 hod. fňuká, že nechce domů.. Medvídek je prostě nejlepší!! :-)

Denisa Hlaváčová
25.01.2014

Školka Medvídek je velice profesionální. Má individuální přístup k dětem a péče je výborné a vysoké úrovni. Všem vřele doporučuji. Moje dcera jí navštěvovala od ledna 2013 celý rok.

Jitka Havrdova
25.01.2014

Můj syn navštěvuje Medvídka od 1,5 roku a on i já jsme nadšení. Skvělý přístup úžasných tet, kreativní program a celkovou atmosféru celé školky můžu jen doporučit.

Lucie Nováková
24.01.2014

100% spokojenost, milé rodinné zázemí pro rodiče i jejich děti, příjemné, vstřícné jednání a nejlepší péče jako v bavlnce :-)

Kateřina M.
24.01.2014

Studio Medvídek mohu doporučit. Svěřila jsem jim svoji holčičku (už v jejich 18 měsících) a pokaždé, když jsem si ji vyzvedávala, bylo vidět, že je zde šťastná.

Margo L.
23.01.2014

Great team in Studio Medvedek. Kind, attentive and caring people, who works there. We are happy that we found them.

Síma
23.01.2014

Za mě určitě ANO ve všem !!!

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,07 kmLauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v PrazeBelgická 25/67Praha 2Církevní
0,21 kmŠkolička a rodinné studio KroužekBruselská 183/16Praha 2 - VinohradySoukromá, Jesle
0,29 kmPéče o matku a dítě - POMAD - ZáhřebskáZáhřebská 154/30Praha 2 - VinohradyMateřské centrum

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.