Dětské integrační centrum a mateřská škola

Souhrnné hodnocení dle kategorií

Personál
Prostory
Program

Soukromá / Rejstříková

Speciální
cs

Kontaktní údaje

Hledáte soukromou školku v Praze? Tuto SOUKROMOU mateřskou ŠKOLU v Praze můžete najít v našem přehledu soukromých mateřských školek v Praze.

Hodnocení

Hodnotit zařízení (5 - nejlepší, 1 - nejhorší)

Personál *
Prostory *
Program *

* Pole označená hvězdičkou prosím vyplňte.

Prohlašujeme, že váš e-mail nebude použit ke komerčním účelům.
E-mail slouží pouze jako potvrzení totožnosti hodnotitele a chrání před úmyslným znehodnocením hodnocení.

Přehled hodnocení spokojenosti

Lenka Matoušková
01.10.2020

Mám syna ve školce od 1.září... tedy krátkou dobu, ale oba jsme nadšeni jejím programem i vedením. Vřele doporučuji!

Tatiana
01.09.2020

Dcerka zacina druhy rok v skolce a moc sa tam tesi. Som maximalne spokojna. V triede kde chodila dcera boli povacsine deticky z dvojjazycnych rodin. Pani ucitelky Eva a Evicka boli uzasne. Program skolky je tiez jedinecny, dcera skusa jogu i doma.

Komentář
Sevila Kačenová, ředitelka, zřizovatelka
07.02.2020

Komentář k " Jiřina" ( maminku tohoto jména jsme nenašli v seznamu našich maminek) Anglickou učitelku , tj. rodilého mluvčího , po mnoha letech opravdu nemáme. Usoudili jsme, že tuto službu nabízí mnoho jiných soukromých mateřských škol ( za vysokých finančních podmínek ), a tudíž nabídku rodičů lze uspokojit jinde. Preferujeme v předškolním věku rozvoj jiných dovedností. Každý školní rok je u nás v něčem nový, 2017 velmi nákladná rekonstrukce chodeb , v roce 2018" jeslová třída" , v zcela rekonstruovaných prostorách ( tj. i pro děti od 2 let ), 2019 zahájení obnovy všech hracích prvků na velké zahradě ( dokončeno bude zač. roku 2020 ), atd. atd. Nabízíme saunu, rehabilitaci v bazénku s teplou vodou, další druhy rehabilitace, 3 třídy dle par. 16 ( speciální třídy ) s malým počtem dětí a vyšším počtem personálu , 3 - 4 osoby - 2 učitelky, asistentka pedagoga, chůva, atd. atd. Rozhodně nejste" klasická sídlištní školka" . Chápu, že pro maminky, které preferují zejména výuku cizího jazyka, je neexistence rodilého mluvčího bolestná, ale není problém využít jiné soukromé mateřské školy , které se tímto směrem ubírají a vyučují v nich cizinci - rodilí mluvčí. ---------- Původní e-mail ----------

Komentář
Sevila Kačenová, ředitelka, zřizovatelka
05.02.2020

Komentář k " Hana 13.1.2020" . S uvedenou maminkou jsem vůbec nemluvila, o stažení komentáře jí nežádala. Telefonicky jsem hovořila s otcem dítěte, sdělila, že nesouhlasím s hodnocením jeho manželky. Domluvili jsme se, že se svojí paní probere situaci a ozve se. Neozval. Mateřská škola Hurbanova má velmi dobré hodnocení ČŠI z prosince 2019 a s rodiči dívenky bylo postupováno naprosto přesně dle legislativních předpisů. Problematika ne harmonického vývoje dítěte je pro rodiče vždy stresující. Mateřská škola je často první institucí, která na tento nerovnoměrný vývoj upozorní. Stres rodičů z poskytnuté informace, zejména u ambiciózních rodičů, vyvolá různorodé reakce. Jednou z nich je hněv, vztek, smutek. Chápeme tyto reakce, rozumíme jim, pracujeme s nimi, hovoříme s rodiči, doporučujeme vyšetření v naší poradně či u klinických odborníků atd. atd. Vše písemně dokumentujme. Tento standardizovaný postup jsme realizovali i u dotyčné dívenky a rodičů. Reakci maminky chápeme ( sama uvádí, že dítě je opožděné v řečovém vývoji ), hněv ji ovšem neopravňuje k tomu, aby poškozovala dobré jméno mateřské školy Hurbanova.

Hana
13.01.2020

Školku rozhodně nedoporučuji. Již jednou jsem sem psala svou recenzi, ale byla někým smazána. Zhruba týden poté, co mě paní ředitelka žádala o její stažení a já tak neučinila. Ve školce vládnou zvláštní pořádky. Z mého dítěte se pokoušely vytvořit dítě mentálně zaostalé, jen proto, že bylo opožděno v řeči. Jenže za to by dotace asi nebyly....Ptejte se na spokojenost se školkou rodiču, kteří tam již dítě mají. Je jich hodně nespokojených.

Jiřina
10.11.2018

Školka se postupně zhoršuje. Mohu posoudit delší časový úsek s více dětmi. Dříve byla anglická učitelka, teď už angličtina vůbec není. Školka těží již jen ze své pověsti, vedení vyhořelé, žádný progres ani vůle něco měnit nebo zlepšovat, případně se více zajímat o dění ve školce. Klasická sídlištní školka s velkou zahradou. Ale nepřináší nic navíc oproti okolním státním školkám. Jedna integrační třída OK, pro dvouleté taky, ale jinak nic navíc.

Vera
01.12.2017

Sabinka do teto skolky chodila rok a vyrazne se diky teto skolce zlepsila.Doporucuji

Marketa
14.09.2017

Nejlepsi skolka siroko daleko, uzasne pani ucitelky a vubec cely personal, detem se velmi venuji, jsou empaticke, mile a o deti maji opravdovy zajem, kez by to tak bylo vsude!

Honcová Kateřina
17.09.2014

Naprostá spokojenost.

3 nejbližší soukromé a veřejné mateřské školky v Praze v okolí

VzdálenostNázev mateřské školkyUliceMěstoTyp školky
0,23 kmKrčská mateřská škola TajovskéhoTajovského 1309Praha 4 - KrčVeřejná
0,38 kmMateřská škola U vrbičekNa Větrově 445/36Praha 4 - LhotkaSoukromá
0,40 kmKrčská mateřská škola KukučínovaKukučínova 1150Praha 4 - KrčVeřejná

Co je soukromá mateřská školka, veřejná a městská mateřská školka, jesle či mateřské centrum?
- Jejich podrobný popis najdete v našem přehledu Typy školek.